ZZPS » Aktualności » 1/4 Finału o Mistrzostwo Polski Kadetów w terminie 17-20.03.2016 roku.

1/4 Finału o Mistrzostwo Polski Kadetów w terminie 17-20.03.2016 roku.

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej, zgodnie z kalendarzem rozgrywek na sezon 2015/2016 oraz na podstawie wyników zawodów regionalnych ustala następujący podział zespołów na grupy 1/4 finału:

W sezonie 2015/2016 gospodarz 1/4 finału zobowiązany jest do zapewnienia całkowitej obsady sędziowskiej (sędziów I, II, sekretarz zawodów) – wyznacza WZPS.


KOMUNIKAT

Dot. zawodów 1/4 Finału o Mistrzostwo Polski Kadetów w terminie 17-20.03.2016 roku.

            Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej, zgodnie z kalendarzem rozgrywek na sezon 2015/2016 oraz na podstawie wyników zawodów regionalnych ustala następujący podział zespołów na grupy 1/4 finału:

W sezonie 2015/2016 gospodarz 1/4 finału (zanaczony czerwonym kolorem) zobowiązany jest do zapewnienia całkowitej obsady sędziowskiej (sędziów I, II, sekretarz zawodów) – wyznacza WZPS.

 

 

Grupa I

Grupa II

1. Exact Systems Norwid Częstochowa

Ul. Jasnogórska 8, 42-200 Częstochowa

Os. kontaktowa Piotr Stachura

609 871 977

1. Wifama Szkoła Gortata Łódź

Email: vblodz@gmail.com

Os. kontaktowa Bartłomiej Ostrowski 609 041 193

2. EKS Skra Bełchatów

Email: a.surgut@skra.pl

Os. kontaktowa Artur Surgut

505 454 883

2. GKPS Gorlice

Ul. Konopnickiej 6a/1, 38-300 Gorlice

Email: bartekniemiec13@wp.pl; krzykoz49@wp.pl

Os. kontaktowa Krzysztof Kozłowski 665 360 018; Bartłomiej Niemiec

662 154 668

3. SKPS Dunajec Nowy Sącz

Ul. Rejtana 18b/3, 33-300 Nowy Sącz

Email: dunajec.siatka@interia.pl; leszmach@onet.pl

Os. kontaktowa Łukasz Mężyk 606 702 583; Leszek Macheta 604 787 306

3. LTS Feniks Leżajsk

Ul. Klasztorna 2E, 37-300 Leżajsk

Email: hotel@pro.onet.pl

Os. kontaktowa Janusz Zygmunt

601 574 720

4. UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków

Os. Teatralne 35, 31-948 Kraków

Email: janava_m@op.pl; gosia_szumi@op.pl

Os. kontaktowa Mirosław Janawa 604 276 853; Małgorzata Urbanowicz

512 114 312

4. AKS V LO Rzeszów

Ul. Podpromie 10, 35-051 Rzeszów

Email: aks@assecoresovia.pl

Os. kontaktowa Jacek Podpora

510 070 089

5. AKS Orkan Nisko

Ul. Plac Wolności 7, 37-400 Nisko

Email: azych1@poczta.fm

Os. kontaktowa Agata Zych

698 913 172

5. SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski

Email: jkjg@vp.pl

Os. kontaktowa Jerzy Pacholczak

509 422 330

 

6. UKS Polonez Wyszków

email: maciejglowczynski@wp.pl

os. kontaktowa Maciej Główczyński 504 608 957

6. TPS Lublin

Os. kontaktowa Jacek Rutkowski

603 753 364

 

Grupa III

Grupa IV

1. Effector Kielce

Email: tomaszwatorek@gmail.com

Os. kontaktowa Tomasz Watorek

692 941 447

1. UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski

Os. kontaktowa Zbigniew Bernat

609 323 866

2. UKS Tempo Chełm

Os. kontaktowa Wojciech Miszczuk 504 233 653

2. MKS MDK Warszawa

Email: gwonly52@o2.pl

Os. kontaktowa Roman Hołopiak

606 472 906

3. KS Metro Warszawa

Email: wojtek@volley.pl

Os. kontaktowa Wojciech Szczucki 501 027 746

3. MUKS Gim-Net Mońki

Ul. Leśna 3, 19-100 Mońki

Os. kontaktowa Zbigniew Stypułkowski 602 340 967

4. UMKS MOS Wola Warszawa

Email: klub@moswola.pl

Os. kontaktowa Kamil Trzciński

513 617 001

4. BAS Białystok

Ul. Polowa 7/1, 15-612 Białystok

Os. kontaktowa Joanna Szeszko

517 311 939

5. SUKSS Suwałki

Ul. Antoniewicza 5, 16-400 Suwałki

Os. kontaktowa Bartosz Jasiński 501 232 067

5. UKS Tempo 25 Olsztyn

Ul. Wańkowicza 1, 10-720 Olsztyn

Email: blazejkolpy2@wp.pl

Os. kontaktowa Błażej Kolpy 602 605 655

6. MLKS Foto Ola Ostróda

Ul. Lubajny 111, 14-100 Lubajny

Email: mlksfotoola@wp.pl

Os. kontaktowa Jakub Michalak

509 932 425

6. AZS OŚ VENATOR Toruń

Ul. Św. Józefa 17, 87-100 Toruń

Email: torun@azs.pl

Os. kontaktowa Marek Karpiński

600 704 108

 

Grupa V

Grupa VI

1. AZS UWM Olsztyn

Ul. Prawocheńskiego 7, 10-431 Olsztyn

Email: wisniewski-rafal@wp.pl

Os. kontaktowa Rafał Wiśniewski

503 759 136

1. BKS Chemik Bydgoszcz

Ul. Glinki 79, 85-861 Bydgoszcz

Email: biuro@luczniczkabydgoszcz.pl

Os. kontaktowa 52 371 93 73

2. TS Koset Grudziądz

Ul. Sobieskiego 35, 86-300 Grudziądz

Email: adam_przybylak@wp.pl

Os. kontaktowa Adam Przybylak

605 573 106

2. GKS Stoczniowiec Gdańsk

Email: sekretariat@stoczniowiec.org.pl;

szczypczyk@wp.pl

os. kontaktowa 58 552 20 23

3. UMKS Jurand Malbork

Email: jurandmalbork@wp.pl

Os. kontaktowa 55 273 29 50

3. KS Stocznia M&W Darłowo

Ul. Konrada 1, 76-150 Darłowo

Email: dzt@stoczniadarlowo.pl

Os. kontaktowa 606 284 646

4. Trefl Gdańsk SA

Email: siatkowka@trefl.com.pl; lobaczm@wp.pl

Os. kontaktowa 58 551 09 45

4. MMKS Maraton-LNG Świnoujście

Ul. Witosa 12, 72-600 Świnoujście

Email: dobekkrzysiek@wp.pl

Os. kontaktowa 913 214 714

5. KS Żak-Espadon Pyrzyce

Ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce

Email: pomspyrzyce@interia.pl

Os. kontaktowa 796 634 777

5. GSZS Gim. Nr 3 Gorzów Wlkp.

Os. kontaktowa Waldemar Malinowski 661 429 462

6. MKST Astra Nowa Sól

Email: szed2@o2.pl

Os. kontaktowa 792 958 424

 

6. MKS Kangur Nowy Tomyśl

Ul. Poznańska 30, 64-300 Nowy Tomyśl

Email: konradstachowiak@wp.pl

Os. kontaktowa Konrad Stachowiak 604 754 818

 

Grupa VII

Grupa VIII

1. GKAS Krosno Odrzańskie-Gubin

Email: kurzy@onet.eu

Os. kontaktowa

Jacek Gornow

693 168 548

1. MUKS Amber Kalisz

Ul. Hanki Sawickiej 22-24, 62-800 Kalisz

Email: pieczonka.mariusz@interia.pl

Os. kontaktowa Mariusz Pieczonka 609 519 819

2. UKS Piast Krotoszyn

Ul. Jagiełły 4, 63-700 Krotoszyn

Email: piotrrobakowski69@o2.pl

Os. kontaktowa Piotr Robakowski 505 366 074

2. KS Milicz

Ul. Kopernika 18, 56-300 Milicz

Email: iwona.goraj@interia.pl

Os. kontaktowa Iwona Goraj

660 477 267

3. UKS Dekoria Świdnica

Ul. Armii Krajowej 17/B1, 58-100 Świdnica

Email: uks.swidnica@gmail.com

Os. kontaktowa Piotr Kurnicki

602 134 686

3. UKS Strzelce Opolskie

Ul. Kozielska 34, 47-100 Strzelce Opolskie

Email: piotrprezes@interia.pl

Os. kontaktowa Piotr Ratajczak

604 446 313

4. KS Gwardia Wrocław

Ul. Krupnicza 15, 50-075 Wrocław

Email: klub@gwardia.pl

Os. kontaktowa Paulina Bartczak

601 681 331

4. AZS PWSZ Nysa

Ul. Głuchołaska 12, 48-300 Nysa

Email: r-roman@wp.pl

Os. kontaktowa Roman Palacz

603 670 133

5. MMKS Kędzierzyn Koźle

Ul. Grunwaldzka 71, 47-220 Kędzierzyn Koźle

Email: gas3@wp.pl

Os. kontaktowa Andrzej Gąsior

501 277 115

5. TS Volley Rybnik

Ul. Grunwaldzka 18, 44-200 Rybnik

Os. kontaktowa Wojciech Kasperski 508 063 543

6. Jastrzębski Węgiel

Ul. M. Reja 10, 44-335 Jastrzębie Zdrój

Os. kontaktowa Jarosław Kubiak

660 418 646

6. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

Email: wloskim@wp.pl

Os. kontaktowa Krzysztof Włosek 502 211 682

 

 

 

Obowiązkiem gospodarzy turniejów 1/4 finału (drużyny zaznaczone czerwonym kolorem) jest powiadomienie PZPS, drużyn przyjezdnych i sędziów o miejscu zawodów i zakwaterowania, zapewnienie opieki lekarskiej podczas zawodów, pomocniczej obsady sędziowskiej oraz odpowiedniej oprawy zawodów. Po zakończeniu turnieju należy przesłać na adres PZPS protokoły meczów, tabelę końcową oraz kopię list F-02 wszystkich zespołów biorących udział w turnieju . Drużyny przyjezdne są zobowiązane potwierdzić gospodarzom zapotrzebowanie na zakwaterowanie.

Wszystkie zespoły mają obowiązek przedstawić sędziemu głównemu na odprawie technicznej imienną listę zgłoszeń F-02 (wydruk z Ogólnopolskiego Systemu Ewidencji Klubów i Zawodników ze wpisanymi aktualnymi badaniami lekarskimi) potwierdzoną przez macierzysty WZPS oraz dokument tożsamości.

W turniejach 1/4 finału w sezonie 2015/2016 obowiązuje podana numeracja drużyn oraz niżej podana kolejność gier:

1 dzień –czwartek-rozgrywki w podgrupach -A 1:2,B 1:2

2 dzień – piątek – rozgrywki w podgrupach – A 2:3, B 2:3, A 1:3, B 1:3

3 dzień – sobota – mecze o miejsce 5 i 6 – 3m gr A z 3 m gr B

Mecze o miejsca 1 – 2 premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów:

3 dzień – sobota:

– 1m z gr A z 2 m z gr B, 2m z gr A z 1 m z gr B

4 dzień – niedziela:

- 2 m z gr A z 2 m z gr B, 1m z gr A z 1 m z gr B

Na zawodach obowiązują piłki MOLTEN V5M 5000. 

W DNIU ZAKOŃCZENIA TURNIEJU PROSZĘ O PRZESŁANIE SKRÓCONEGO PROTOKOŁU MECZOWEGO MAILEM NA ADRES: mnowakowski@pzps.pl .

 

Z poważaniem

 

Mariusz Nowakowski

Specjalista ds. Rozgrywek



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz