ZZPS » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców » 21.04.2018 /SOBOTA/ WAŁCZ - FINAŁ KINDER+SPORT 2018 KATEGORIA "CZWÓRKI" DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO. POPRAWIONA ROZPISKA MECZY FINAŁOWYCH DZIEWCZĘTA !!!

21.04.2018 /SOBOTA/ WAŁCZ - FINAŁ KINDER+SPORT 2018 KATEGORIA "CZWÓRKI" DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW - MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO. POPRAWIONA ROZPISKA MECZY FINAŁOWYCH DZIEWCZĘTA !!!

POPRAWIONA ROZPISKA MECZY FINAŁOWYCH DZIEWCZĘTA !!!!

 

Finał KINDER+SPORT 2018 MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO w kat. "CZWÓRKI" DZIEWCZAT i CHŁOPCÓW, odbędzie się w dniu 21.04.2018/SOBOTA/ w Wałczu.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju finałowego jest Kol. Agnieszka Niefiedowicz / kom. 664 126 191/.

miejsce rozgrywek - Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałczu,

                                  ul. Os. Dolne Miasto 14 A

odprawa techniczna dziewczęta godz. 9.00 -9.50

odprawa techniczna chłopców godz. 10.00 - 10.40

rozpoczęcie turnieju dla dziewcząt godz.10.20

rozpoczęcie turnieju dla chłopców godz. 11.10

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU GODZ.15.00

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA OBIADÓW W CENIE 15 ZŁ- KONTAKT Z KOL. AGNIESZKĄ NIEFIEDOWICZ / ZAMÓWIENIA DO CZWARTKU 19.04.2018/

Wszystkie mecze rozegrane będą systemem "każdy z każdym", jeden set do 20 pkt/ dwa punkty przewagi/.

Obsada sędziowska w składzie : Justyna Pewińska, Jacek Pietrzak, Arkadiusz Kułakowski i Karol Duzinkiewicz.

W finale wystapią :

DZIEWCZĘTA

1. G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ 1 - TR. AGNIESZKA NIEFIEDOWICZ

2.G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ 2 - TR. AGNIESZKA NIEFIEDOWICZ

3. UKS KASZTANEK SP 39 SZCZECIN 1 - TR. BARBARA NAGUSZEWSKA

4. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 1 - TR. PIOTR BOGDANOWICZ

5. UKS POGODNO SZCZECIN 1 - TR. MAŁGORZATA WROŃSKA

6. UKS ORLIKI SP 74 SZCZECIN 1 - TR. ALICJA KUŚ

 

CHŁOPCY

1. G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ - TR. ADAM CZASZYŃSKI

2. UKS FLORIAN SZARY SZCZECIN - TR. BEATA HAŁACZKIEWICZ

3. LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1 - TR. BOŻENA TOŁOCZKO

4. DELFIN DARŁOWO 1 - TR. JERZY ROSZAK

5. G.A. MKS GRYF SZCZECINEK - TR. DARIUSZ BRAMBOR

6. KATOLICKA SP KOSZALIN 1- TR. DARIUSZ BRYŁA

 Mecze będą rozgrywane naprzemiennie dziewczeta -chłopcy na trzech boiskach / szczegółowa rozpiska w załączniku/.

NAGRODY:

M-CA 1-3 DYPLOMY, MEDALE , PUCHARY I NAGRODY KINDER+SPORT

M-CA 4-6 NAGRODY ZZPS /PRYWATNY DARCZYŃCA/

MVP -DLA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA I ZAWODNICZKI /PRYWATNY DARCZYŃCA/

DYPLOM UZNANIOWY DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW Z KAŻDEGO ZESPOŁU

NAGRODY NIESPODZIANKI OD ORGANIZATORA TURNIEJU

PUCHARY ZA M-CA 1-3 NA WSZYSTKIE FINAŁY UFUNDOWAŁ - ROBERT POCHANKE SPORT VALUE

W załącznikach rozpiska meczy i tabela wyników

ZZPS Dariusz Cholka


Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz