ZZPS » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców » 21.04.2018 WAŁCZ - UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 DZIEWCZĘTA I DELFIN DARŁOWO CHŁOPCY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT. "CZWÓREK".

21.04.2018 WAŁCZ - UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 DZIEWCZĘTA I DELFIN DARŁOWO CHŁOPCY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT. "CZWÓREK".

W dniu 21.04.2018 w Wałczu odbył się Finał Kinder+sport o Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego w kat. ”CZWÓRKI” dziewcząt i chłopców.

Organizatorem był Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej a współorganizatorem UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ.

Do rywalizacji przystąpiło po sześć najlepszych  zespołów dziewcząt i chłopców wyłonionych z eliminacji . Rywalizowano systemem „ każdy z każdym”. Mecze toczyły się naprzemiennie, które sędziowali bardzo dobrze i obiektywnie sędziowie związkowi ZZPS. O ich pracy świadczy to, że w trakcie całych rozgrywek nie było żadnych protestów i narzekań na ich postawę, zarówno ze strony zawodników jak i trenerów. Do poziomu sędziowania dostosowały się także uczestniczące zespoły pokazując swoje już nie małe umiejętności.

Po raz pierwszy rozgrywany w ten sposób finał sprawił ,że każdy mecz był bardzo ciekawy i stojący na wysokim poziomie. Świadczy o tym ,że dopiero w ostatniej kolejce meczy chłopców został wyłoniony Mistrz Województwa – na ten tytuł miały szansę aż trzy zespoły. Podobnie u dziewcząt również ostatnia kolejka wyłoniła wszystkie medalistki.

Finał Kinder+sport o Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego , był przepustką do finału krajowego dla dwóch najlepszych zespołów, które odbędą się w Zabrzu na początku lipca.

Klasyfikacja końcowa - kat. „CZWÓREK” dziewcząt

1 m- ce UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 – TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

2 m-ce UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1 – TRENER AGNIESZKA NIEFIEDOWICZ

3 m- ce UKS ORLIKI SP 74 SZCZECIN  1 – TRENER ALICJA KUŚ

4 m-ce UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 1 – TRENER PIOTR BOGDANOWICZ

5 m-ce UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 2 – TRENER AGNIESZKA NIEFIEDOWICZ

6 m-ce UKS KASZTANEK SP 39 SZCZECIN 1 – TRENER BARBARA NAGUSZEWSKA

Klasyfikacja końcowa - kat. „CZWÓREK” chłopców

1 m-ce DELFIN DARŁOWO 1 –TRENER JUREK ROSZAK

2 m-ce UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ – TRENER ADAM CZASZYŃSKI

3 m-ce KATOLICKA SP KOSZALIN 1 – TRENER DARIUSZ BRYŁA

4 m-ce MKS GLINKA ACADEMY GRYF SZCZECINEK – TRENER DARIUSZ BRAMBOR

5 m-ce UKS FLORIAN SZARY SZCZECIN – TRENER BARBARA HAŁACZKIEWICZ

6 m-ce LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1 – TRENER BOŻENA TOŁOCZKO

NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ I ZAWODNIKIEM FINAŁÓW OKAZALI SIĘ :

MWP W KAT.”CZWÓRKI”DZIEWCZĄT ,

DZIĘGIELEWSKA ANNA - UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 / TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA/

MWP W KAT.”CZWÓRKI”CHŁOPCÓW,

BINKOWSKI JAKUB - DELFIN DARŁOWO 1 /TRENER JUREK ROSZAK/

NALEPSZE ZAWODNICZKI SWOICH ZESPOŁÓW :

UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1- WERONIKA BODYS

UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1 –DOMINIKA PRZYŁOGA

UKS ORLIKI SP 74 SZCZECIN  1 – JOANNA MASZTALERZ

UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 1- GABRIELA WACKO

UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 2 – JULIA KSIĄŻEK

UKS KASZTANEK SP 39 SZCZECIN 1 – NIKOLA GAHR

NALEPSI ZAWODNICY SWOICH ZESPOŁÓW :

DELFIN DARŁOWO 1 - BINKOWSKI JAKUB

UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ – DOMINIK SZMYT

KATOLICKA SP KOSZALIN 1 – PAWEŁ ŚNIATAŁA

MKS GLINKA ACADEMY GRYF SZCZECINEK – JAKUB WOŹNIAK

UKS FLORIAN SZARY SZCZECIN -

LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1 – GRZEGORZ KAŹMIERCZAK

Podczas ceremonii zakończenia Finałów Kinder+sport o Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego w kat. ”CZWÓRKI” dziewcząt i chłopców, Prezes ZZPS Dariusz Jagieło podziękował  klubowi UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ i jego Prezesowi Arkadiuszowi Niefiedowicz za organizację turnieju godną Mistrzostw Województwa. Złożył, także wyrazy szacunku za dokonania tego klubu w tegorocznych rozgrywkach Kinder+sport, który to jako jedyny w województwie wprowadził do finałów we wszystkich kategoriach swych przedstawicieli.Podziękował trenerom tego klubu za osobiste zaangażowanie i wielką pomoc przy organizacji finałów – Pani Agnieszce Niefiedowicz i Adamowi Czaszyńskiemu.

Prezes ZZPS Dariusz Jagieło wraz z Przewodniczącym Wydziału Minisiatkówki Dariuszem Cholką i Prezesem UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ Arkadiuszem Niefiedowicz przy nieocenionej pomocy P. Agnieszki Niefiedowicz i P. Adama Czaszyńskiego wręczali pamiątkowe dyplomy, nagrody , puchary i medale.

W pierwszej kolejności pamiątkowymi dyplomami uhonorowano :

Bogusława Towalewska - Burmistrz Miasta Wałcz

Joanna Rychlik - Łukasiewicz - V-ce Burmistrz Miasta Wałcz

Alina Typiło - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu

Iwona Urbańska - V-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu

Sędziów związkowych ZZPS : Duzinkiewicz Karol , Chojnacki Piotr, Pietrzak Jacek, Kułakowski Arkadiusz

Wszystkich trenerów, najlepszych zawodników i zawodniczek swoich zespołów, MWP oraz nagrodzono wszystkie zespoły .

Po tej ceremonii była jeszcze jedna miła chwila w obecności Prezesa ZZPS, trener kadry województwa zachodniopomorskiego rocznika 2005 Łukasz Jakowczyk wręczył powołania na konsultacje wyróżniającym się zawodnikom

Lista powołanych

  1. Kacper Bartosik (LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE)
  2. Grzegorz Kaźmierczak(LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE)
  3. Mikołaj Jasiński (UKS FLORIAN SZARY SZCZECIN)
  4. Iwo Bąkowski (UKS FLORIAN SZARY SZCZECIN)
  5. Patryk Jaszczur (KATOLICKA SP KOSZALIN)
  6. Jakub Bińkowski (DELFIN DARŁOWO)
  7. Cyprian Olejarczyk (MKS GLINKA ACADEMY GRYF SZCZECINEK)
  8. Woźniak Jakub (MKS GLINKA ACADEMY GRYF SZCZECINEK)
  9. Oskar Sakowski (MKS GLINKA ACADEMY GRYF SZCZECINEK)
  10. Jakub Grygorcewicz (UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ)

 

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW ,KTÓRZY UFUNDOWALI NAGRODY NA FINAŁY A BYLI TO :

Nagrody rzeczowe za m-ca 1-3 dla zespołów  - od KINDER

Nagrody rzeczowe za m-ca 4-6  - ZZPS/ anonimowy darczyńca/

Puchary za m-ca 1-3   - SportValue

Statuetki dla MVP i nagrody rzeczowe -  ZZPS/ anonimowy darczyńca/

Dyplomy dla wszystkich uczestników -  od Kinder

Dyplomy i nagrody rzeczowe dla trenerów i najlepszych zawodników i zawodniczek  -ZZPS.

W imieniu organizatorów , prezesa ZZPS i własnym - Dziękuję Bardzo za zaangażowanie wszystkim którzy przyczynili się aby finały miały godną oprawę i przebiegały w sportowej atmosferze. Dziękuję rodzicom zawodniczek i zawodników za bardzo kulturalny i sportowy doping . Dziękuję zawodniczkom i zawodnikom za zaangażowanie w każdy mecz, za łzy radości z wygranej i łzy smutku po porażce . Dla mnie Wszyscy jesteście wygranymi, a zespołom które wystartują w Mistrzostwach Polski życzę jak najlepszych wyników.

PWM Dariusz Cholka

W załączniku wszystkie wyniki z finałów


Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz