ZZPS » Aktualności

Aktualności

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+ SPORT 2019 W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - 18.05.2019/SOBOTA/ KOŁOBRZEG

TURNIEJ FINAŁOWY O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 18.05.2019/SOBOTA/.

MIEJSCE TURNIEJUSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU, UL. POZNAŃSKA 9

ORGANIZATOREM JEST : SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU I UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI

OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA TURNIEJ JEST ROBERT SZPAK I PIOTR BOGDANOWICZ

TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00

O GODZ. 9.40 UROCZYSTE OTWARCIE

OK. GODZ. 16.30 UROCZYSTEZAKOŃCZENIE 

czytaj więcej »

Młodziczki UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin wicemistrzem Polski !!!

   Olbrzymi sukces młodziczek UKS Pomorzanie - Pogodno Szczecin w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Siatkówki Dziewcząt. Wspaniały występ w Giżycku kończą na drugim stopniu podium, zdobywając tytuł WICEMISTRZA POLSKI !!!

czytaj więcej »

Zachodniopomorscy sędziowie docenieni

Sędziowie po losowaniu razem z kapitanami drużyn

Zachodniopomorska para sędziów międzynarodowych: Maciej Maciejewski i Jarosław Makowski została doceniona i wyróżniona otrzymując nominację do prowadzenia trzeciego (jak się okazało, ostatniego) meczu finałowego PlusLigi rozegranego 04. maja br. pomiędzy zespołami ZAKSA Kedzierzyn-Koźle i Onico Warszawa

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KINDER+SPORT W KAT. "DWÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 28.04.2019 SZCZECINEK

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW ODBYŁ SIĘ W SZCZECINKU W DNIU 28.04.2019 . MIEJSCEM TURNIEJU BYŁA HALA SPORTOWA , UL. WIATRACZNA 5 W SZCZECINKU. ORGANIZATOREM FINAŁÓW BYŁ MKS GRYF SZCZECINEK, A OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE  TURNIEJU BYŁ DARIUSZ BRAMBOR.

 AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI KINDER+SPORT 2019 , KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W ZABRZU UZYSKALI :

DZIEWCZĘTA :

  1. LIDER CHOJNA 1 –  TRENER PIOTR GREJMAN
  2. SAPS LIBERO BANIE 1 – TRENER IZABELA WOŁOSZYN

CHŁOPCY :

  1. G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1 – TRENER DARIUSZ BRAMBOR
  2. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1 -  TRENER GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KINDER+SPORT W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 27.04.2019 GOLENIÓW

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT ODBYŁ SIĘ W GOLENIOWIE W DNIU 27.04.2019.

MIEJSCEM TURNIEJU BYŁA HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5  UL. NORWIDA 1 W GOLENIOWIE. ORGANIZATOREM BYŁ UKS BARNIM GOLENIÓW , A OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ BYŁY ANNA GOŁĘBIOWSKA I ANETA RZĄŻEWSKA.

 AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI KINDER+SPORT 2019 , KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W ZABRZU UZYSKALI :

DZIEWCZĘTA :

  1. UKS BARNIM GOLENIÓW -TRENER ANNA GOŁĘBIOWSKA 
  2. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

CHŁOPCY :

  1. UKS VOLLEY WAŁCZ –  TRENER ADAM CZASZYŃSKI
  2. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN –  TRENER GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE W IMIENIU ZZPS DLA ORGANIZATORÓW TURNIEJU FINAŁOWEGO DLA PANI ANNY GOŁEBIOWSKIEJ I ANECIE RZĄŻEWSKIEJ I KLUBU UKS BARNIN GOLENIÓW. ZA SPRAWNE PRZEPROWADZENIE FINAŁÓW I UFUNDOWANIE I POZYSKANIE NAGRÓD DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW.ORGANIZATORZY DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM OSOBOM ZA POMOC PRZY ORGANIZACJI TURNIEJU , A W SPOSÓB SZCZEGÓLNY :

FIRMIE ASPROD ZA PĄCZKI ,DYREKTOROWI OSIR ANDRZEJOWI ŁUKASIAKOWI ,WŁODARZOM MIASTA I GMINY GOLENIÓW ,OPIECE MEDYCZNEJ MARCIE SCECH ,RODZICOM :ANNIE PIOTROWSKIEJ I RADOMIROWI MARCINIAKOWI ZA WIELKIE SERCE I NIEOCENIONĄ POMOC W ORGANIZACJI WSZYSTKICH IMPREZ SIATKARSKICH, TRENERKOM UKS BARNIM GOLENIÓW MAŁGORZACIE ZAJKO I EWIE FRONTCZAK ZA ZASZCZEPIANIE MIŁOŚCI DO SIATKÓWKI MŁODYM GOLENIOWSKIM SIATKARKOM.
 

czytaj więcej »

Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków ZZPS

W dniu 4.06.2019 r. w Dużej Sali Konferencyjnej w NETTO ARENIE przy ul. Szafera 5 odbędzie się SPRAWOZDAWCZE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczecinie.     

Początek obrad godz. 17:00- pierwszy termin, 17:30 drugi termin.              

Delegatem na zebranie sprawozdawcze jest :przedstawiciel (członek) klubu sportowego, stowarzyszenia siatkarskiego- Członka ZZPS, który uczestniczył w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo Wyborczym w roku 2016. Członkiem ZZPS jest klub,stowarzyszenie,które ma uregulowane wszystkie statutowe zobowiązania wobec ZZPS.

Regulamin i porządek obrad w załączniku.

czytaj więcej »

SIATKÓWKA PLAŻOWA- MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO KOŁOBRZEG 2019

W dniach 31.05.-2.06. br. odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w Kołobrzegu                    (wejście od ul. Mickiewicza- obok molo). W dniu 31.05. zaplanowano rozgrywki dla kategorii młodziczek i młodzików ( ur. 2004 r.i młodsi) oraz dla kategorii mini-siatkówka ( ur. 2006 r. i młodsi). W dniu 1.06. rywalizować będą kadetki i kadeci (ur. 2002 r. i młodsi), a dzień później 2.06. juniorki i juniorzy ( ur. 2000r. i młodsi). Zapisy w dniu zawodów w godz. 9:00-10:00. Pierwsze mecze zaplanowano na godz. 10:30. Regulamin zawodów w załączniku do artykułu.

ZAPRASZAMY !!!

czytaj więcej »

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019 W KAT. "DWÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - SZCZECINEK 28.04.2018 /NIEDZIELA/

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ W SZCZECINKU W DNIU 28.04.2019 /NIEDZIELA/

MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA , UL. WIATRACZNA 5, SZCZECINEK

ORGANIZATOREM JEST : MKS GRYF SZCZECINEK

OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE  TURNIEJU JEST DARIUSZ BRAMBOR

TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.30

WERYFIKACJA : 9.40- 10.20

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.17.00

PROSZĘ O PRZESŁANIE ILOŚCI ZAWODNIKÓW /rezerwowi 1 czy bez/ I NAZWISKO IMIĘ TRENERA /prowadzacego dany zespół/ mailowo na d.cholka@onet.pl lub sms kom. 606 698 344

super jakby to było do czwartku 25.04 a najpóźniej do piątku 26.04 - z góry dziękuję !

czytaj więcej »

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019 W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GOLENIÓW 27.04.2018 /SOBOTA/

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT ODBĘDZIE SIĘ W GOLENIOWIE W DNIU 27.04.2019 /SOBOTA/.

MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5  UL. NORWIDA 1 , GOLENIÓW

ORGANIZATOREM JEST : UKS BARNIM GOLENIÓW

OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ : ANNA GOŁĘBIOWSKA I ANETA RZĄŻEWSKA

TURNIEJ FINAŁOWY ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00

WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.16.30

PROSZĘ O PRZESŁANIE ILOŚCI ZAWODNIKÓW /rezerwowi 1 czy bez/ I NAZWISKO IMIĘ TRENERA /prowadzacego dany zespół/ mailowo na d.cholka@onet.pl lub sms kom. 606 698 344

super jakby to było do czwartku 25.04 a najpóźniej do piątku 26.04 - z góry dziękuję !

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - 14.04.2019 KOSZALIN- TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" CHŁOPCÓW.

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" CHŁOPCÓW ODBYŁ SIĘ W KOSZALINIE W DNIU 14.04.2019 / NIEDZIELA/, KTÓREGO ORGANIZATOREM BYŁ UKS BRONEK KOSZALIN, A OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ BYLI PAWEŁ SZOTT I JAROSŁAW PIOTROWSKI.

W TURNIEJU WYSTARTOWAŁO 12 ZESPOŁÓW , PODZIELONYCH NA 2 GRUPY. AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA BEZPOŚREDNIO UZYSKAŁY 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY  / W SUMIE 4 ZESPOŁY/, NATOMIAST ZESPOŁY ,KTÓRE ZAJĘŁY 3 i 4 MIEJSCA W GRUPIE STOCZYŁY BARAŻE O 2 WOLNE MIEJSCA DO FINAŁÓW "SYSTEMEM NA KRZYŻ" TZN. ZWYCIĘZCY TYCH MECZY UZYSKALI AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA.

GRUPA A

 

 1. M-CE - SP 3 DARŁOWO 15 PKT  / AWANS/

 

 2. M-CE -DELFIN DARŁOWO 11 PKT / AWANS/

 

 3. M-CE - UKS VOLLEY WAŁCZ 7 PKT  /BARAŻ/

 

4. M-CE - SP18 –VOLLEY ACADEMY SZCZECIN 6 PKT /BARAŻ/

 

5. M-CE - SSP NR 1 UKS BROBEK KOSZALIN 2 5 PKT

 

6. M-CE - UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE 1 PKT

 

 

 

 

GRUPA B

 

1. M-CE - SSP NR 1 UKS BROBEK KOSZALIN 1   15 PKT /AWANS/

 

2. M-CE - SP 6 KOŁOBRZEG  11 PKT /AWANS/

 

3. M-CE - LUKS KRZYWIN 10 PKT /BARAŻ/

 

4. M-CE - BŁYSKAWICA SZCZECIN 6 PKT /BARAŻ/

 

5. M-CE - STOCZNIA DARŁOWO          3 PKT

 

 6. M-CE SSP NR 1 UKS BROBEK KOSZALIN 3    0 PKT

 BARAŻE 

UKS VOLLEY WAŁCZ - BŁYSKAWICA SZCZECIN 9 : 2O

SP18 –VOLLEY ACADEMY SZCZECIN - LUKS KRZYWIN 14 : 20

 W TURNIEJU FINAŁOWYM, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 18.05.2019 /SOBOTA/ WYSTĄPI 6 ZESPOŁÓW:

  1.  SP 3 DARŁOWO 
  2. DELFIN DARŁOWO 
  3. SSP NR 1 UKS BROBEK KOSZALIN 1
  4. SP 6 KOŁOBRZEG
  5. BŁYSKAWICA SZCZECIN
  6. LUKS KRZYWIN

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz