ZZPS » Aktualności

Aktualności

PODSUMOWANIE - 23.02.2019 SZCZECIN - TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT - REJON ZIELONY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
KINDER + SPORT 2019 - ELIMINACJE W KAT.” DWÓJEK” DZIEWCZĄT

Dnia 23 lutego 2019 w XVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Dunikowskiego odbył się pierwszy turniej eliminacyjny Klubowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego
Kinder + Sport 2019 w kategorii „ dwójek” dziewcząt rocznik 2008 i młodsze.  Organizatorem zawodów był UKS Pogodno SP 48 Szczecin i  UKS Pomorzanie Szczecin. Do turnieju przystąpiło 29 ekip z Goleniowa, Gryfic, Chojny, Bani i Szczecina. Drużyny zostały podzielone na 6 grup i rywalizowały systemem „każdy z każdym”, z których dwa najlepsze uzyskiwały awans do półfinałów, które odbędą się 23 marca w Koszalinie.

Grupy A: 

PLAS GRYFICE 1 – 1 M-CE

SP 18 VOLLEYBALL ACADEMY SZCZECIN I- 2 M-CE

Grupa B

UKS POGODNO SP 48 I – 1 M-CE

UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN II – 2 M-CE

Grupa C

LIDER CHOJNA 1 – 1 M-CE

SP 48 SZCZECIN 1 - 2 M-CE

Grupa D

SAPS LIBERO BANIE 1 - 1 M-CE

UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 3  - 2 M-CE

Grupa E

UKS BARNIM GOLENIOW 1 - 1 M-CE

SAPS LIBERO BEANIE 2 - 2 M-CE

Grupa F

UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 1 - 1  M-CE

UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 2 - 2 M-CE

 

ORGANIZATORZY ZE SWEJ STRONY;

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom biorącym udział w turnieju oraz dziękujemy rodzicom za dzielne kibicowanie i wspieranie młodych siatkarek!!!

 

Podziękowania dla:

Pana dyrektora Macieja Grędy za udostępnienie hali do organizacji zawodów

UKS Pomorzanie za pomoc w organizacji turnieju (szczególne podziękowania dla Pana Tomasza Nitzlera)

Mamom naszych zawodniczek za upieczenie pysznego ciasta

Zawodniczkom UKS Pogodno i UKS Pomorzanie za perfekcyjne sędziowanie i pomoc w organizacji imprezy

UKS Pogodno za ufundowanie wody i słodkiego upominku

Trenerom - Pani MaŁgosi Knyrek i Tomaszowi Nowakowi za pomoc w przeprowadzeniu zawodów

Główny organizator Małgorzata Wrońska

 

ZZPS- Składa serdeczne podziękowanie Pani Małgosi Wrońskiej głównemu organizatorowi  za przeprowadzenie turnieju eliminacyjnego Kinder+sport w kat. „DWÓJKI” dziewcząt, a także wszystkim osobom, które pomogły jej w przeprowadzeniu turnieju.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

KOŁOBRZEG 23.02.2019 /SOBOTA/ - KINDER+SPORT - TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "TRÓJKI" WOJEWÓDZTWO - SZCZEGÓŁY TURNIEJU !

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI"CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 23.02.2019 /SOBOTA/ W KOŁOBRZEGU , SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6, UL. POZNAŃSKA 9, OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ JEST PAN DARIUSZ CHOLKA.

W TURNIEJU WYSTARTUJE 21ZESPOŁÓW PODZIELONYCH NA 3 GRUP PO 7 ZESPOŁÓW Z KTÓRYCH AWANS UZYSKA 18 ZESPOŁÓW DO PÓŁFINAŁÓW / PO 6 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW  Z KAŻDEJ GRUPY/.

TURNIEJ ZACZYNA SIĘ O GODZ. 10.00, ODPRAWA OD GODZ. 9.00 - 9.45, UROCZYSTE OTWARCIE GODZ. 9..45. NA ODPRAWĘ PROSZĘ ZABRAĆ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ I ZGODĘ ZDROWOTNĄ  / DRUK W ZAŁĄCZNIKU /  

GRAMY 1 SETA DO 25 PKT/ 2 PKT PRZEWAGI/, 2 CZASY DLA TRENERA W SECIE, ZAWODNIK ZAGRYWAJĄCY MOŻE BLOKOWAĆ I ATAKOWAĆ.

W ZAŁĄCZNIKU -PODZIAŁ NA GRUPY,

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

SZCZECINEK 24.02.2019 /NIEDZIELA/ - KINDER+SPORT - TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "DWÓJKI" REJON ŻÓŁTY - SZCZEGÓŁY TURNIEJU !

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI"CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 24.02.2019 NIEDZIELA W SZCZECINKU , HALA SPORTOWA, UL. WIATRACZNA 5, OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ JEST PAN DARIUSZ BRAMBOR. W TURNIEJU WYSTARTUJE 30 ZESPOŁÓW PODZIELONYCH NA 6 GRUP PO 5 ZESPOŁÓW Z KTÓRYCH AWANS UZYSKA 18 ZESPOŁÓW DO PÓŁFINAŁÓW / PO 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY/ TURNIEJ ZACZYNA SIĘ O GODZ. 10.00, ODPRAWA OD GODZ. 9.00 - 9.45, UROCZYSTE OTWARCIE GODZ. 9..45. NA ODPRAWĘ PROSZĘ ZABRAĆ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ I ZGODĘ ZDROWOTNĄ  / DRUK W ZAŁĄCZNIKU /  

czytaj więcej »

PYRZYCE 24.02.2019 /NIEDZIELA/ - KINDER+SPORT - TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "DWÓJKI" REJON ZIELONY - SZCZEGÓŁY TURNIEJU !

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI"CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 24.02.2019 NIEDZIELA W PYRZYCACH , SZKOŁA PODSTAWOWA, UL. REJTANA 6, OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ JEST PANI BOŻENA TOŁOCZKO.

W TURNIEJU WYSTARTUJE 12 ZESPOŁÓW PODZIELONYCH NA 2 GRUPY PO 6 ZESPOŁÓW Z KTÓRYCH AWANS UZYSKA 6 ZESPOŁÓW DO PÓŁFINAŁÓW / PO 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY/

TURNIEJ ZACZYNA SIĘ O GODZ. 10.00, ODPRAWA OD GODZ. 9.00 - 9.45, UROCZYSTE OTWARCIE GODZ. 9..45.

NA ODPRAWĘ PROSZĘ ZABRAĆ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ I ZGODĘ ZDROWOTNĄ  / DRUK W ZAŁĄCZNIKU /

 

czytaj więcej »

KINDER+SPORT 2019 - TURNIEJE ELIMINACYJNE CHŁOPCÓW KAT. "TRÓJKI" 23.02.2019 KOŁOBRZEG I KAT."DWÓJKI" 24.02.2019 PYRZYCE I SZCZECINEK

TURNIEJE ELIMINACYJNE Z PODZIAŁEM NA GRUPY W KAT. "DWÓJKI" CHŁOPCÓW ODBĘDĄ SIĘ :

W DNIU 24.02.2019 W PYRZYCACH / STARTUJE 11 ZESPOŁÓW/ I W SZCZECINKU /STARTUJE 30 ZESPOŁÓW/

TURNIEJ ELIMINACYJNY DLA CAŁEGO WOJEWÓDZTWA  W KAT." TRÓJKI" ODBĘDZIE SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 23.02.2019

WSZYSTKIE TURNIEJE ZACZYNAJĄ SIĘ O GODZ. 10.00, ODPRAWA OD GODZ. 9.00 - 9.45, UROCZYSTE OTWARCIE GODZ. 9..45.

NA ODPRAWĘ PROSZĘ ZABRAĆ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ I ZGODĘ ZDROWOTNĄ  / DRUK W ZAŁĄCZNIKU/

czytaj więcej »

TURNIEJE ELIMINACYJNE KINDER+SPORT 2019 W KAT. "DWÓJKI" DZIEWCZĄT 23.02.2019 SZCZECIN i 24.02.2019 DARŁOWO

Turnieje eliminacyjne Kinder+sport w kat. "DWÓJKI"dziewcząt odbędą się w Szczecinie i Darłowie. W tej kategori zgłoszono 54 zespoły z całego województwa. Zespoły zostałe podzielone na 2 rejony.

W turnieju w Szczecinie /23.02.2019/ wystąpi 30 zespołów podzielonych na 6 grup po 5 zespołów.Awans do półfinałów wojewódzkich uzyskają po 2  najlepsze zespoły z każdej grupy / w sumie będzie to 12 zespołów/. 

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie Turnieju odpowiedzialna jest Pani Małgorzata Wrońska. Turniej odbędzie się w Szczecinie ,HALA SPORTOWA XVI LO , UL. DUNIKOWSKIEGO 1

W turnieju w Darłowie /24.02.2019/ wystąpi 24 zespoły podzielone na 4 grupy po 6 zespołów. Awans do półfinałów wojewódzkich uzyskają po 3 najlepsze zespoły z każdej grupy/ w sumie będzie to 12 zespołów/.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie Turnieju jest Pan Tomasz Dassuj. Turniej odbędzie się w Darłowie , HALA SPORTOWA ZS IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO, UL. CHOPINA 4

czytaj więcej »

POPRAWIONY TERMINARZ KINDER+SPORT 2019

W ZAŁĄCZNIKU JEST ZAKTUALIZOWANY TERMINARZ KINDER+SPORT, SPOWODOWANE TO BYŁO Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA -

CHODZI O ZAMIANĘ TERMINÓW LUTOWYCH 23.02.2019 I 24.02.2019 ODNOŚNIE MIEJSCA ROZGRYWEK I KATEGORII CHŁOPCÓW "2" I "3" .

PRZEPRASZAM ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ.

DAREK CHOLKA

 

czytaj więcej »

ROZGRYWKI KINDER+SPORT 2019 - TERMINARZ

TERMINARZ ROZGRYWEK KINDER+SPORT 2019

FINAŁY WOJEWÓDZKIE:

27.04.2019/SOBOTA/ - GOLENIÓW

 KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, OSOBA ODPOWIEDZIALNA ANNA GOŁĘBIOWSKA

28.04.2019 /NIEDZIELA/ - SZCZECINEK

KAT. "DWÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

OSOBA ODPOWIEDZIALNA DARIUSZ BRAMBOR

18.05.2019 / SOBOTA/ - KOŁOBRZEG

KAT. "CZWÓRKI" CZWÓRKI DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW

OSOBA ODPOWIEDZIALNA DARIUSZ CHOLKA

FINAŁ KRAJOWY - ZABRZE - 24-26 CZERWCA 2019 / awans 1 i 2 zespół z Mistrzostw Województwa/

czytaj więcej »

Oprawa zawodów w dniach 19/20 stycznia

Oprawa na zawodach sportowych podczas zaowiadanej przez Pana Prezydenta RP Żałoby Narodowej.

czytaj więcej »

ODZNACZENIA

W Zakładce Oficjalne druki znajduję sie wniosek na odznaczenie z okazji 90 LEcia Polskiej Siatkówki.

Wypełnione druki składać można elektronicznie jeszcze do 15 stycznia. /termin ostateczny/.

 

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz