ZZPS » Aktualności

Aktualności

PSPS "CHEMIK" POLICE MISTRZEM WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W KATEGORII JUNIOREK NA SEZON 2016/17

PSPS CHEMIK Police

W Wałczu przez 2 dni walczyły 4 zespoły, które w wyniku eliminacji awansowały do Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Woj. Zachodniopomorskiego w kategorii Juniorek. Gospodarzem zawodów był klub UKS "LIBERO" Wałcz. Podczas Turnieju rozegrano 6 spotkań a najlepszym zespołem okazały się zawodniczki PSPS "Chemik" Police. To drugi z rzędu tytuł dla Juniorek z tego klubu ! Warto w tym miejscu przypomnieć, iż większość tych zawodniczek to uczennice SMS Police a Oliwia Bałuk to zawodniczka SMS PZPS Szczyrk.  

czytaj więcej »

Turniej Finałowy JUNIOREK ZZPS - Wałcz 04-05.02.2017

W nadchodzący weekend rozstrzygnie się Mistrzostwo ZZPS w kategorii Juiorek.

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY JUNIORÓW ZZPS - Świnoujście 04 - 05.02.2017

Komunikat organizacyjny Turnieju Finałowego Juniorów w Piłce Siatkowej ZZPS - Świnoujście 04-05.02.2017.

czytaj więcej »

Gospodarze turniejów finałowych w kategoriach młodzieżowych wybrani

Konkursy na organizację turniejów finałowych w kategoriach młodzieżowych zostały rozstrzygnięte.

czytaj więcej »

ROZGRYWKI MINI SIATKÓWKI "ENEA CUP 2017" ORAZ "KINDER + SPORT 2017"

 Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Szkoły oraz Kluby do udziału w rozgrywkach Mini Siatkówki ! Tym razem dzięki staraniom Prezesa ZZPS p. Jakuba Markiewicza rozgrywki Mini Siatkówki będą miały swojego patrona czyli firmę "ENEA S.A." !

Ubiegły sezon zakończyliśmy kolejny raz wysokimi ocenami ze strony Fundacji Polskiej Siatkówki PZPS, która opiekowała się Projektem "Kinder+Sport" ! Nasz Projekt "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup" po raz kolejny działał niezwykle dynamicznie i ponownie uczestniczyło w nim wiele zespołow oraz duża rzesza dziewcząt i chłopców ze Szkół Podstawowoych i Klubów naszego regionu !

Zespoły uczestniczące w Finale Ogólnopolskim w Częstochowie w 2016 roku, startowały co prawda z róznym skutkiem ale na pewno na uwagę zasługuje fakt wygranej drużyny dziewcząt w kategorii "Czwórek" ! Zespół ten to "PLAS" Gryfice / "BARNIM" Goleniów !

W Załącznikach przedstwiamy Regulamin rozgrywek na sezon 2017 przygotowany pzrez Wydział Mini Siatkówki ZZPS. Prosimy wszystkich zainteresowanych o wnikliwe zapoznanie się z Regulaminaem a w razie pytań prosimy o kontakt z Przewodniczącym Wydziału p. Pawlem Szottem.

 

czytaj więcej »

KOLEJNA BARDZO CIEKAWA KURSOKONFERENCJA SZKOLENIOWA ZZPS / CHEMIK POLICE !

Trener Rep. Polski Kobiet J. Nawrocki

Kolejnym sukcesem organizacyjnym, zakończyła się druga już w tym sezonie Kursokonferencja Szkoleniowa dla naszych Trenerów, Instruktorów i Nauczycieli. W sali konferencyjnej Hali "Azoty Arena" przybyło aż 64 szkoleniowców ! Ciekawostką był fakt, iż do Szczecina zjechało kilkoro trenerów z Polski, którzy już wcześniej słyszeli o ciekawych i profesjonalnych Szkoleniach organizowanych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej ! Dla przypomnienia 30 września 2016 roku podczas inuguracji rozgrywek Plus Ligi partnerem ZZPS był KPS "Espadon" Szczecin (67 trenerów) a tym razem współorganizatorem Kursokonferencji był KPS "Chemik" Police.

 

czytaj więcej »

KURSOKONFERENCJA SZKOLENIOWA ZZPS i KPS "CHEMIK" POLICE - 25.01.2017

Zgodnie z ustaleniami z Zarządem KPS "Chemik" Police, w dniu 25 stycznia 2017 roku (środa) odbędzie się druga w tym sezonie Kursokonferencja Szkoleniowa dla Trenerów, Instruktorów i Nauczycieli !

Głównym inicjatorem kolejnej już Kuroskonferencji Szkoleniowej dla trenerów i nauczycieli jest Pan Zdzisław Gogol - Przewodniczacy Wydziału Szkolenia ZZPS i zarazem Przewodniczący Rady Trenerów Polskiego Związku Piłki Siatkowej. To dzięki jego pomyslom oraz zaangażowaniu możemy organzować w naszym regionie ciekawe merytorycznie i profesjonalne szkolenia dla wszystkich pragnącyh pogłębiać swoją wiedzę z zakresu piłki siatkowej.

Szkolenie będzie miało charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny ! Tym razem prelegentami będą głównie szkoleniowcy żeńskiej druzyny Orlen Ligi KPS "Chemik" Police.

Wszyscy uczestnicy Kursokonferencji otrzymają wejściówki na mecz Ligi Mistrzyń "Chemik" Police -IMOCO Volley Congiliano (Włochy)  godz. 18:00.  Szczegóły w Komunikacie (Załącznik). ZG

czytaj więcej »

KONKURS NA ORGANIZACJĘ TURNIEJÓW FINAŁOWYCH W KATEGORIACH MŁODZIEŻOWYCH ZZPS - SEZON 2016/2017

Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż ogłasza Konkurs na Organizację Turniejów Finałowych w kategoriach młodzieżowych ZZPS - Kadetka/Kadet oraz Juniorka /Junior w sezonie 2016/2017. 

Podmioty / Kluby, które będą ubiegały się o organizację w/w Turniejów proszone są o zapoznanie się z informacjami zawartymi w Załączniku zamieszczonym na stronie www.zzps.pl .

 

czytaj więcej »

Boże Narodzenie 2016

Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

składa wszystkim sympatykom siatkówki
oraz ich rodzinom serdeczne życzenia

czytaj więcej »

Kurs dla kandydatów na sędziów piłki siatkowej

Wydział Sędziowski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej serdecznie zaprasza na kurs dla kandydatów na sędziego siatkówki.

Na zgłoszenia chętnych czekamy do 18 grudnia 2016 r. pod adresem mailowym sedziowie@zzps.pl. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 22 grudnia 2016 r. przed meczem Orlen Ligi z udziałem Chemika Police i Trefla Sopot.

Planowany termin rozpoczęcia kursu to połowa stycznia 2017 roku.
Przewidywany koszt szkolenia teoretycznego i praktycznego oraz egzaminu końcowego to 300-400 zł (w zależności od liczby uczestników).

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz