ZZPS » Aktualności

Aktualności

KONDOLENCJE ....

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy Malgorzatę, Żonę Naszego kolegi i przyjaciela - trenera Leszka Piaseckiego ! Cała siatkarska rodzina łączy się w bólu spowodowanym tą tragedią, z Trenerem i jego Rodziną !   

czytaj więcej »

XVII MŁODZIEŻOWY PUCHAR BAŁTYKU im. W. KLĘSK W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - Kołobrzeg 29.06-02.07.2017 - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Już po raz 17 zostanie rozegrany Młodzieżowy Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców. Od roku 2016 Turniej ten został nazwany imieniem jego współtwórcy Wojciecha Klęska - działacza, Sędziego i wielkiego popularyzatora Siatkówki Plażowej !

W tym roku podobnie jak w roku 2016 Turniej odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 29.06 - 02.07.2017. Głównym miejscem będzie Plaża Millenium gdzie będą usytuowane boiska zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Także i w tym roku rywalizacja odbędzie się w kategoriach: Kadetek / Kadetów oraz Juniorek / Juniorów.

W Załączniku - Komunikat Organizacyjny

czytaj więcej »

II EDYCJA "GRAND PRIX KOŁOBRZEGU" W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2017

Miło nam zakomunikować, iż w roku 2017 MOSiR Kołobrzeg już po raz drugi Zaprasza na cykl Turniejów Siatkówki Plażowej o Grand Prix Kołobrzegu.

Już 25 czerwca br. /niedziela/ odbędzie się pierwszy Turniej Eliminacyjny. 23 lipca br. /niedziela/ odbędzie sie drugi Turniej Eliminacyjny a Finał II Grand Prix odbędzie się w dniach 05-06 sierpnia 2017. 

W Załączniku - szczegóły dla zainteresowanych !

czytaj więcej »

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - KOŁOBRZEG 02-04.07.2017 - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

W dniach od 2 do 4 lipca br. odbędzie się także w Kołobrzegu Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Kadetek w Siatkówce Plażowej. Stawką tej imprezy będzie awans do ścisłego Finału Mistrzostw Polski Kadetek.

W Załączniku - Komunikat Organizacyjny

czytaj więcej »

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - KOŁOBRZEG 26-28.06.2017 - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

W dniach 26-28.06.2017 na Plaży Milenium w Kołobrzegu odbędzie się Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów w Siatkówce Plażowej. Organziatorami Turnieju będą: PZPS, ZZPS oraz MOSiR Kołobrzeg. Stawką Turnieju będzie awans do Finału Mistrzostw Polski Juniorów.

W Załączniku pzedstawiamy Komunikat Organizacyjny Półfinału Mistrzostw Polski Juniorów.

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA "ENEA LIGA ZZPS 2017" W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W KATEGORII JUNIOREK / JUNIORÓW - KOŁOBRZEG 04.06.2017

W niedzielę 4 czerwca br. odbyły się turnieje w Siatkóce Plażowej w kategorii Juniorek i Juniorów. Od godz 10:30 w do rywalizacji przystapili Juniorzy - 9 par i Juniorki - 13 par. Wiek zawodniczek (-ów) do lat 19. W strugach rzęsistego deszczu rozegrano w sumie 40 spotkań.
Klasyfikacja koocowa Mistrzostw woj. Zachodniopomorskiego w kategorii juniorek i juniorów :
JUNIORKI:
1 ŁUKASZEWSKA Agata- SZCZERBA Karolina – PSPS CHEMIK Police
2 KLIMKO Oliwia- PAWLAK Wiktoria - PSPS CHEMIK Police
3 GRALAK Aleksandra- GRZYWACZ Patrycja - UKS OSIEMNASTKA Szczecin
4 WASITA Julia- SZAJNOWSKA EMILIA – UKS OSIEMNASTKA Szczecin

JUNIORZY:
1 SUBOCZ Marek- DEMBEK Aleksander – ESPADON Szczecin
2 OLESZUK Adam- GAŁKA Jakub – UKS OPP Powiat Kołobrzeski
3 STANULEWICZ Andrzej- SZMIGIEL Mateusz – STOCZNIA MW Darłowo
4 WSZELAKI Aleksander- MACUTKIEWICZ Maciej - UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Sędzią głównym był pan Grzegorz Sołtysiak z Koszalina. Pamiątkowe medale i statuetki wręczyli: pan Kajetan Kowalski- przedstawiciel Grupy ENEA, wiceprezes ZZPS pan Zdzisław Gogol oraz dyrektor MOSiR w Kołobrzegu pan Jacek Banasiak. Półfinały MP w tej kategorii wiekowej rozegrane zostaną w dniach 26-28.06.17
Wydział Siatkówki Plażowej ZZPS gratuluje zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turniejów Mistrzostw Województwa w siatkówce plażowej i życzy sukcesów na arenie ogólnopolskiej. Składamy podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji zawodów.

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA "ENEA LIGA ZZPS 2017" W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W KATEGORII KADETEK / KADETÓW - KOŁOBRZEG 03.06.2017

W sobotę 3 czerwca 2017 rywalizowali Kadeci i Kadetki ( do lat 17), w kategorii męskiej-12 drużyn, w żeoskiej 15. Rozegrano w sumie 50 spotkao na 4 boiskach. Po ośmiu godzinach zmagao wyłoniono zwycięzców oraz 4 drużyny, które będą reprezentowad nasze województwo w ½ Mistrzostw Polski w dniach 3-5.07.br.
Klasyfikacja koocowa Mistrzostw woj. Zachodniopomorskiego w kategorii kadetek i kadetów :
KADETKI:
1 ŁUKASZEWSKA Agata- SZCZERBA Karolina – PSPS CHEMIK Police
2 DURKA Oliwia- GOŁOS Melania – UKS POMORZANIE Szczecin
3 WASITA Julia- SZAJNOWSKA EMILIA – UKS OSIEMNASTKA Szczecin

4 BIK Kalina- LEWANDOWSKA Julia – PSPS CHEMIK Police

KADECI:
1 PESTKA Kacper- BELCHNEROWSKI Bartosz - MMKS MARATON Świnoujście
2 KRECH Szymon- GARSTKA Paweł – ESPADON Szczecin
3 CIEŚLUK Marek- SOBCZYK Mikołaj – ESPADON Szczecin
4 RYBAK Miłosz- ŻABKIEWICZ Jakub – SGS Goleniów

Sędzią Głównym turnieju był pan Grzegorz Sołtysiak . Pamiątkowe Medale i Statuetki wręczyli: wiceprezes ZZPS pan Zdzisław Gogol oraz przedstawiciel Grupy ENEA pan Kajetan Kowalski.

czytaj więcej »

WYNIKI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA "ENEA LIGA ZZPS 2017" W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - MŁODZICZKI / MŁODZICY

         W dniach 2-4.06.2017 r. w Kołobrzegu na plaży Milenium, odbył się cykl turniejów Młodzieżowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej. Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu przy olbrzymim wsparciu głównego sponsora - Grupy ENEA i Uzdrowiska Wieniec Zdrój zorganizował zawody dla młodych siatkarek i siatkarzy plażowych z województwa na niespotykaną dotąd skalę.
W piątek 2 czerwca rywalizowali młodzicy i młodziczki (do lat 15). Do turnieju w tej kategorii zgłosiły się 24 pary dziewcząt oraz 23 drużyny chłopców. Mecze odbywały się równocześnie na 6 boiskach. Tego dnia rozegrano w sumie 90 spotkań !!!
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw woj. Zachodniopomorskiego w kategorii Młodziczek i Młodzików :
MŁODZICZKI
1 msc POREDA Oliwia- TROŚCIANKO Martyna -PSPS CHEMIK Police
2 msc LEWANDOWSKA Julia- BIK Kalina - PSPS CHEMIK Police
3 msc DURKA Oliwia- GOŁOS Melania – UKS POMORZANIE Szczecin
4 msc TELUS KLAUDIA- CZAJKOWSKA Weronika - PSPS CHEMIK Police

MŁODZICY
1 DUBOIS- PLACAK Beniamin- DUBOIS- PLACAK Franciszek - UKS OPP Powiat Kołobrzeski
2 LESIAK Jan- JANKOWSKI Gracjan – ESPADON Szczecin
3 ŚLIWINSKI Piotr- ZABORSKI Ariel – ESPADON Szczecin
4 KLEMENS Maciej- KUŹMICZONEK Dawid - ESPADON Szczecin

Pamiątkowe Medale i Statuetki najlepszym zawodnikom wręczył przedstawiciel grupy ENEA- pan Kajetan Kowalski. Sędzią głównym turnieju był pan Paweł Sołtysiak. Cztery najlepsze drużyny uzyskały awans do Półfinału Mistrzostw Polski, który zostanie rozegrany w dniach 10-12.07.br.

 

czytaj więcej »

JUŻ OD PIĄTKU EMOCJE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - "ENEA LIGA ZZPS 2017" - KOŁOBRZEG

Przypominamy, iż w najbliższy weekend rozpoczynamy oficjalnie sezon w Siatkówce Plażowej a pierwsza imprezą będą Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w kategoriach młodzieżowych. Rywalizacja będzie przebiegała w 6 kategoriach osobno dla dziewcząt jak i dla chłopców. W piątek o medale i tytuły walczyć będą Młodziczki i Młodzicy. W sobotę rywalizować będą Kadetki i Kadeci a w niedzielę zostaną już tylko Juniorki i Juniorzy. Patronat nad Turniejami sprawuje Firma ENEA a współorganizatorami są ZZPS oraz MOSiR Kołobrzeg. 

Początek wszystkich Turniejów - godzina 10:30. Boiska będą umieszczone na Plaży obok Kamiennego Szańca w Kołobrzegu.

czytaj więcej »

OFICJALNE DRUKI ZGŁOSZENIOWE - XXIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI KINDER+SPORT- ZABRZE 26-29.06.2017

Znamy już termin i miejsce tegorocznego Finału XXIII edycji OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINI SIATKÓWKI - Zabrze 26-29.06.2017

W załącznikach znajdują się druki: Komunikat Organizacyjny oraz Zgłoszenia zespołu.

Wszystkich zaintersowanych prosimy o zapozanie się z powyższymi dokumentami i dopilnowaniem terminów zgłoszeń zawartych w/w drukach.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz