ZZPS » Aktualności

Aktualności

KINDER + SPORT (dwójki dziewcząt) 02.04.2016 SP 74 ul. Seledynowa w Szczecinie

2290

Kolejność miejsc 29 zespołów, które wzięły udział w turnieju:

  1.  SAPS Libero Banie I (Wiktoria Krajewska, Alicja Michalska, Justyna Werenkowicz )
  2. UKS Pogodno SP 48 I ( Weronika Bodys, Lena Wieczorek, Oliwia Saramak)
  3.  UKS Kasztanek SP 39 I ( Nikola Gahr, Dagmara Ziółkowska, Julia Raszczuk)
  4. UKS Orliki I SP 74 ( Anna Żak, Joanna Masztalerz, Zuzanna Miler)

5-6.  UKS Florian Szary I ( Wiktoria Podgórska, Wiktoria Kaźmierczak, Amelia Tumasz )

5-6.  UKS Kasztanek SP 39 III (Kornelia Rojek, Weronika Dudzińska)

7-8.  UKS Kasztanek SP 39 II (Natalia Misiak, Weronika Kapczyńska)

7-8. UKS Orliki IV SP 74 (Weronika Nowak, Aleksandra Majcher)

9-10. Orlik Krzywin II ( Daria Kowalska, Maria Dworzyńska)

9-10. SAPS Libero Banie II ( Oktawia Lasota, Klaudia Lewandowska )

  1. Orlik Krzywin I ( Joanna Sroka 177 cm, Wiktoria Czerwionka)
  2.  UKS Pogodno SP 48 III ( Aleksandra Dudek, Zuzanna Piotrowska, Oliwia Manista )
  3.  SP 12 przy ZS 15 ( Hanna Capar, Karolina Jurkiewicz )
  4.  UKS Pogodno SP 48 VI (Kornelia Bagińska, Oliwia Frąckowiak, Kalina Rzeszowska )
  5.  UKS Pogodno SP 48 V ( Martyna Pszczółkowska, Kamila Gos, Paula Jaszewska )
  6.  UKS Orliki III SP 74 (Aleksandra Grzebuła, Oliwia Łuszczaka)
  7. SAPS Libero Banie III (Dagmara Dudzińska, Nikola Łubiarz, Weronika Klimko )

18-20. UKS Pogodno SP 48 II ( Emilia Borysiak, Malwina Malkowska )

18-20.  SAPS Libero Banie IV ( Nikola Malik, Oliwia Bernard, Marta Weiland )

18-20.  SP 74 I   (Marika Piasecka, Nella Kusa)

  1. UKS Kasztanek SP 39 IV (Oliwia Sidorczuk, Karolina Żemajtis)
  2.  UKS Orliki II SP 74   ( Anna Świst, Maja Grabowska, Zuzanna Dembska)

23-25. UKS Florian Szary II ( Kamila Franciszak, Zuzanna Marchewka, Adrianna Gumowska)

23-25. Orlik Krzywiń III ( Nikola Łukian, Oliwia Sztuka )

23-25.   SP 74 III   (Martyna Wieczorek, Julia Tomasiewicz)

  1. SP 74 II     (Paulina Frąckowiak, OLimpia Sitek)
  2. UKS Pogodno SP 48 IV ( Martyna Michałek, Małgorzata Bajor, Oliwia Kacprzyk )
  3. UKS Kasztanek SP 39 V (Martyna Miaskowska, Małgorzata Matławska)
  4. Bukowe 29   (Patrycja Jędrzejewska, Julia Radomska)

Najlepszą zawodniczką turnieju została uznana :

Wiktoria Krajewska (SAPS Libero Banie I)        

Sędzia główny

Zbigniew Maciejewski

czytaj więcej »

PUCHAR POLSKI - KPS CHEMIK Police

160404

Finał Pucharu Polski 2016: Chemik Police – PGE Atom Trefl 3:1

PSU6943.jpg

W finale Pucharu Polski walczyły dwie najmocniejsze ekipy ORLEN Ligi po fazie zasadniczej. To także wielki rewanż za ubiegły rok, gdy Puchar Polski wygrywała ekipa z Sopotu, pokonując w finale 3:2 Chemik. Tym razem, po ciekawym widowisku, górą mistrzynie Polski.

czytaj więcej »

Kadra Narodowa, KADETÓW, JUNIORÓW I MŁODZIEŻÓWCÓW ZG. Z WYTYCZNYMI MSIT- DECYZJA NR 8 Z DNIA 20 STYCZNIA 2016

160401

Zgodnie z Decyzją nr 8 Ministerstwa Sportu i Turystyki z dnia 20 stycznia 2016, PZPS przedstawia zestawienie kadr narodowych juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców w siatkówce halowej i plażowej na rok 2016.

czytaj więcej »

TURNIEJ MIEJSKI O PUCHAR KINDER + SPORT W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2016

KINDER - logosy

Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej, działając na zlecenie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej jako organizator tegorocznego szczecińskiego Miejskiego Turnieju Minisiatkówki o Puchar KINDER + SPORT serdecznie zaprasza do udziału w zawodach. Poniżej przedstawiamy informację o terminach i miejscach zawodów dla poszczególnych kategorii.

Wszelkich informacji na temat turnieju udziela z ramienia organizatora Joanna Radecka - tel. 603-223-444, email: joanna.stepinska@interia.pl

czytaj więcej »

WielkaNoc Anno Domini 2016

WN 2016

czytaj więcej »

ZNAMY JUŻ PIERWSZYCH ORGANIZATORÓW TURNIEJÓW MINI SIATKÓWKI 2016

160315

Od kilku tygodni docierają już do nas Zgłoszenia zespołów do Turniejów Mini Siatkówki Projektów "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2016" oraz "Kinder + Sport". W tej chwili jest zgłoszonych ponad 180 zespołów głównie z Regionu "Żółtego" oraz w mniejszej liczbie z Regionu "Zielonego" i "Błękitnego". Dotarły juz do Nas pierwsze zgłoszenia od Organizatorów Turniejów Eliminacyjnych !

Jednocześnie przypominamy, iż wzorem lat poprzednich zgłoszenia zespołów (Formularz Zgłoszeniowy) można dokonać tuż przed pierwszym Turniejem dla danego zespołu w danej kategorii zgłaszając zespół do Koordynatora Projketu p. Zdzisława Gogola.

Informujemy także, iz w sedzibach ZZPS w Szczecinie ( Tor Kolarski) i Koszalinie ( Delegatura ZZPS) są do odebrania okolicznościowe Dyplomy oraz Statuetki dla MVP poszczególnych Turniejów. ZG

czytaj więcej »

Finał Ligi Kobiet 2015/2016 w Stargardzie.

W ostatnim meczu rozgywek III Ligi Kobiet, spotkały się drużyny lidera rozgrywek KS SPÓJNIA Stargard i trzecia drużyna ligi KS GRYF Szczecinek. Byłt o zarazem finał rozgrywek o tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego w kategori seniorek. Z kronikarskiego obowiazku przekażę, że wygrały liderki 3:0 (25:19, 25:10, 25:22).

czytaj więcej »

KADECI i KADETKI - wyniki ćwierćfinałów Mistrzostw Polski 2015/2016 + losowanie grup półfinałowych.

PSPS CHEMIK Police
1/4 kadetów w Świnoujściu : 1 miejsce MMKS Maraton Świnoujście /awans/          
6 miejsce KS STOCZNIA M&W Darłowo w Gdańsku : 4 miejsce LMKS ŻAK-ESPADON Pyrzyce 1/4 kadetek w Iławie : 2 miejsce PSPS CHEMIK Police /awans/ w Bydgoszczy : 3 miejsce UKS LIBERO Wałcz
6 miejsce UKS POMORZANIE Szczecin

czytaj więcej »

Liga Wojewódzka Młodzików - turniej klasyfikacyjny 2015/2016

160321

SPRAWOZDANIE TURNIEJU LIGI WÓJEWÓDZKIEJ MŁODZIKÓW – FINAŁ klasyfikacyjny  w Koszalinie

Turniej odbył się w dniu 19.03.2016 o godzinie 10:00 Koszalinie w hali II LO przy ul. Chełmońskiego 7.

1.Uczestniczące zespoły:

  1. UKS BRONEK Koszalin  2. KS STOCZNIA M&W II Darłowo          3. UKS BŁYSKAWICA Szczecin - UKS BRONEK Koszalin 
  2. Wyniki rozegranych meczów:
  3. Mecz nr 1 UKS BRONEK Koszalin - KS STOCZNIA M&W II Darłowo 2:0
  4. Sędziowali:P.Chojnacki, K.Kalinowski, J. Pietrzak
  5. mecz nr 2 KS STOCZNIA M&W II Darłowo - UKS BŁYSKAWICA Szczecin 0:2
  6. Sędziowali: K.Kalinowski, J. Pietrzak, P.Chojnacki
  7. mecz nr 3 UKS BŁYSKAWICA Szczecin - UKS BRONEK Koszalin  2:0        
  8. Sędziowali: J.Pietrzak, P.Chojnacki, K. Kalinowski

czytaj więcej »

PSPS CHEMIK Police w półfinale Mistrzostw Polski Kadetek!

160321

W Iławie odbył się Cierćfinałowy Turniej o Klubowe Mistrzostwo Polski w Piłce Siatkowej Kadetek, w którym uczestniczyła drużyna PSPS "Chemik" Police.
Poniżej wyniki wszystkich spotkań rozegranych przez policką drużynę oraz klasyfikacja końcowa.
Ogromne gratulacje dla dziewczyn i trenerki Magdalena Zając za wywalczony awans do Półfinałów Mistrzostw Polski.

1. Gedania Gdańsk - PSPS Chemik Police 3:2 (11:25, 25:14, 15:25, 25:19, 15:8)...
2. PSPS Chemik Police - Zawisza Sulechów 3:0 (25:9, 25:12, 25:13)
3. Trefl Orzeł Malbork - PSPS Chemik Police 0:3 (21:25, 20:25, 12:25)
4. PSPS Chemik Police -WTS Włocławek 3:0 (25:21, 25:19, 25:17)

Klasyfikacja końcowa

1. Energa Gedania Gdańsk – awans do półfinału MP
2. PSPS Chemik Police – awans do półfinału MP
3. Trefl Orzeł Malbork
4. WTS KBDS Bank Włocławek
5. MKS Zryw Volley Iława
6. MLKS Roltex Zawisza Sulechów

(-) Andrzej Biernacki

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz