ZZPS » Aktualności

Aktualności

Jacek Kasprzyk nowym Prezesem PZPS

Jacek Kasprzyk został Prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej na kadencję 2016-2020. W dzisiejszym głosowaniu Delegatów na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze PZPS uzyskał 63 głosy. Jego kontrkandydat 29.

–  To najpiękniejsza chwila dla człowieka, które 40 lat temu zaczął odbijać piłkę siatkową a teraz będzie miał zaszczyt kierować związkiem siatkarskim. Będę robił wszystko, by siatkówka była sportem numer jeden w Polsce – powiedział tuż po wyborze, Jacek Kasprzyk – nowy Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

czytaj więcej »

Wicemistrz Polski 2016 - SMS Police!

Foto: smspolice.pl

Zawodniczki SMS Police wywalczyły tytuł Wicemistrza Polski 2016 szkół ponadgimnazjalnych i po roku przerwy wróciły na podium.

czytaj więcej »

Profil Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej na Facebooku!

Nowy Zarząd, a więc zmiany... Od dziś Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej także na Facebooku!  

czytaj więcej »

Młodzicy "MARATONU" Świnoujście i młodziczki UKS "18" Szczecin ze złotymi medalami w Mistrzostwach Woj. Zachodniopomorskiego 2016 w siatkówce plażowej.

W piątek tj. 03.06.2016 roku w Kołobrzegu przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się pierwsze Turnieje w Piłce Siatkowej Plażowej w kategorii Młodziczek i Młodzików. W tej pierwszej wystartowało aż 15 par w wśród chłopców 9 par. W kategorii Młodzików klasą dla siebie byli siatkarze "Maratonu" Świnoujście , którzy zdobyli komplet medali i zdecydowanie pokonali swoich rywali. Mistrzami Woj. Zachodniopomorskiego w tej kategorii zostali Michał Nowakowski i Jakub Michalski.

Wśród Młodziczek zwyciężyły siatkarki "Osiemnastki" Szczecin - Grzywacz Patrycja i Macukiewicz Zuzanna.

Wszyscy Medaliści z kategorii Młodzików i Młodziczek zostali nagrodzeni Medalami , Pucharami i Dyplomami a wręczali je Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej ZZPS p. Marcin Nowak oraz Przewodniczący Wydziału Szkolenia ZZPS p. Zdzisław Gogol.

Pierwsze 4 zespoły w tych kategoriach uzyskały awans do Półfinału Mistrzostw Polski. Gratulujemy !

czytaj więcej »

Testy sprawnościowe do Gimnazjum i Liceum S.O.S. Świnoujście

Gimnazjum i Liceum Mistrzostwa Sportowego w Świnoujściu organizuje Testy naborowe do obu Szkół. W najbliższy czwartek 2 czerwca br. w Hali przy ul. Witosa 12 odbędą się Testy sprawnościowe do klas I na nowy rok szkolny 2016/17. Testy do Gimnazjum - odbęda sie o godzinie 16 a o godz. 17:30 do Liceum Mistrzostwa Sportowego. W obu przypadkach, kandydaci muszą posiadać nienaganny stan zdrowia udokumentowany zaświadczeniem lekarza medycyny sportowej oraz zaprezentować wysoki poziom sprawności motorycznej. Udział w Testach jest obowiązkowy i każdy kandydat powinien stawić się w wyznaczonym terminie ze strojem do ćwiczeń. ZG

czytaj więcej »

WYSOKIE LOKATY ZESPOŁÓW ZZPS NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY 2016 - CHŁOPCY Z BRĄZOWYM MEDALEM !

Rep ZZPS na OOM 2016 - Chłopcy

Bardzo dobre wieści dotarły do nas z aren Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Chłopcy, którzy swój Turniej rozgrywali w Giżycku zaprezentowali się w całym Turnieju bardzo dobrze zdobywając BRĄZOWY MEDAL OOM 2016 ! Podopieczni trenerów A. Kulikowskiego i T. Nowaka wygrali w całym Turnieju aż 5 spotkań ulegając tylko w półfinale Rep. Łodzi 0:3. W meczu o 3 miejsce Nasz zespół pokonał Rep. Woj. Wielkopolskiego 3:2.

czytaj więcej »

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "KINDER + SPORT" - CZĘSTOCHOWA 2016 - INFORMACJE I KOMUNIKATY DLA ZESPOŁÓW.

W związku z działaniami organizacyjnymi związanymi z Ogólnopolskim Turniejem Mini Siatkówki "KINDER+SPORT" , który w tym roku odbędzie się w Częstochowie w terminie 07 - 10.07.2016 , zamieszczamy na Naszej stronie Komunikaty , które otrzymaliśmy od organizatorów czyli Śląskiego Związku Piłki Siatkowej.

Prosimy zespoły , które zdobyły kwalifikację do udziału w Turneiju Finałowym w Częstochowie o zapoznanie się powyższymi Komuniaktami i zastosowanie się do próśb Organziatorów - ŚZPS. Komunikaty znajdziecie Państwo w Załącznikach poniżej.  ZG

czytaj więcej »

ZMARŁ WIKTOR NIECHAJCZYK - WIELOLETNI SĘDZIA I DZIAŁACZ ZWIĄZKOWY

Z przykrością zawiadamiamy, iż w dniu 24 maja br. zmarł wieloletni Sędzia Piłki Siatkowej Pan WIKTOR NIECHAJCZYK. Od 2004 roku pełnił On także funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej ZZPS.

Serdeczne wyrazy współpczucia oraz Kondolencje na ręce Rodziny składają koledzy Sędziowie oraz działacze Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Uroczystości oraz Msza Pogrzebowa odbędą się w najbliższy piątek tj. 27 maja br. o godz. 13:00 w Domu Pogrzebowycm Wrotniewscy w Koszalinie ul. Różana. ZG

czytaj więcej »

TURNIEJE "DWÓJEK" I "TRÓJEK" CHŁOPCÓW W MINI SIATKÓWCE - SZCZECINEK 05.06.2016

W dniu 5 czerwca 2016 roku zostaną rozegrane 2 Turnieje Finałowe w kategoriach "Dwójek" i "Trójek" chłopców w MIni Siatkówce. Tym razem gospodarzem zawodów będzie MKS "GRYF" Szczecinek w osobie trenera p. Dariusza Brambora. Prosimy przedstawicieli zespołów zakwalifikowanych do danego Turnieju Finałowego o potwierdzenie swojego udziału w zawodach. 

Turnieje zostaną rozegrane w Hali MOSiR Szczecinek ul. Wiatraczna 5 Dariusz Brambor tel. 604 957 528 mail: dariuszbrambor@wp.pl 

W Załącznikach znajdują się Komunikaty dotyczące Turniejów Finałowych w kategoriach 2 3 chłopców. ZG

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY MINI SIATKÓWKI "DWÓJEK" I "TRÓJEK" DZIEWCZĄT - MRZEŻYNO 02.06.2016

W dniu 2 czerwca 2016 roku w Mrzeżynie odbędą się dwa Turnieje Mini Siatkówki dla dziewcząt w kategoriach "Dwójek" i "Trójek". Będzie to kolejna eliminacja do Ogólnopolskiego Turnieju "Kinder+Sport" , który odbędzie się w tym roku w Częstochowie. Tym razem dziewczęta spotkają się w nadmorskim Mrzeżynie a Organizatorem będzie klub TSS "NOWA - REGA" Trzebiatów. 

Wszystkie zespoły, które uzyskały awans do Turnieju Finałowego powinny potwierdzić swój udział do Organizatora p. Andrzeja Bąka tel. 502 334 919. Turnieje Finałowe odbędą się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mrzeżynie ul. Trzebiatowska 24. W Załącznikach poniżej zamieszczone są Komunikaty Turniejów "Dwójek" i "Trójek" dziewcząt.ZG  

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz