ZZPS » Aktualności

Aktualności

Udział zawodników mlodszych kategorii w rozgrywkach wyzszej kategorii wiekowej.


1.Dopuszcza sie do startu w rozgrywkach ZZPS w sezonie 2018/19 zawodników/czki z młodszej niższej kategorii wiekowej w juniorach/juniorce-kadet/kadetka. KAtegorii  kadet/kadetka-mlodzika/młodziczkę.

Poniższe kategorie w rozgrywkach zgodne z Regulaminem PZPS.

2.W sezonie 2018/19 obowiązują nastepujące roczniki:

- Junior 01.01.2000-31.12.2001

-Kadet 01.01.2002-31.12.2003

-Młodzik 01.01.2004 - i młodsi

 Gospodarze turniejów finałowych w kategoriach młodzieżowych wybrani

Konkursy na organizację turniejów finałowych w kategoriach młodzieżowych zostały rozstrzygnięte.

czytaj więcej »

ROZGRYWKI MINI SIATKÓWKI "ENEA CUP 2017" ORAZ "KINDER + SPORT 2017"

 Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Szkoły oraz Kluby do udziału w rozgrywkach Mini Siatkówki ! Tym razem dzięki staraniom Prezesa ZZPS p. Jakuba Markiewicza rozgrywki Mini Siatkówki będą miały swojego patrona czyli firmę "ENEA S.A." !

Ubiegły sezon zakończyliśmy kolejny raz wysokimi ocenami ze strony Fundacji Polskiej Siatkówki PZPS, która opiekowała się Projektem "Kinder+Sport" ! Nasz Projekt "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup" po raz kolejny działał niezwykle dynamicznie i ponownie uczestniczyło w nim wiele zespołow oraz duża rzesza dziewcząt i chłopców ze Szkół Podstawowoych i Klubów naszego regionu !

Zespoły uczestniczące w Finale Ogólnopolskim w Częstochowie w 2016 roku, startowały co prawda z róznym skutkiem ale na pewno na uwagę zasługuje fakt wygranej drużyny dziewcząt w kategorii "Czwórek" ! Zespół ten to "PLAS" Gryfice / "BARNIM" Goleniów !

W Załącznikach przedstwiamy Regulamin rozgrywek na sezon 2017 przygotowany pzrez Wydział Mini Siatkówki ZZPS. Prosimy wszystkich zainteresowanych o wnikliwe zapoznanie się z Regulaminaem a w razie pytań prosimy o kontakt z Przewodniczącym Wydziału p. Pawlem Szottem.

 

czytaj więcej »

KOLEJNA BARDZO CIEKAWA KURSOKONFERENCJA SZKOLENIOWA ZZPS / CHEMIK POLICE !

Trener Rep. Polski Kobiet J. Nawrocki

Kolejnym sukcesem organizacyjnym, zakończyła się druga już w tym sezonie Kursokonferencja Szkoleniowa dla naszych Trenerów, Instruktorów i Nauczycieli. W sali konferencyjnej Hali "Azoty Arena" przybyło aż 64 szkoleniowców ! Ciekawostką był fakt, iż do Szczecina zjechało kilkoro trenerów z Polski, którzy już wcześniej słyszeli o ciekawych i profesjonalnych Szkoleniach organizowanych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej ! Dla przypomnienia 30 września 2016 roku podczas inuguracji rozgrywek Plus Ligi partnerem ZZPS był KPS "Espadon" Szczecin (67 trenerów) a tym razem współorganizatorem Kursokonferencji był KPS "Chemik" Police.

 

czytaj więcej »

KURSOKONFERENCJA SZKOLENIOWA ZZPS i KPS "CHEMIK" POLICE - 25.01.2017

Zgodnie z ustaleniami z Zarządem KPS "Chemik" Police, w dniu 25 stycznia 2017 roku (środa) odbędzie się druga w tym sezonie Kursokonferencja Szkoleniowa dla Trenerów, Instruktorów i Nauczycieli !

Głównym inicjatorem kolejnej już Kuroskonferencji Szkoleniowej dla trenerów i nauczycieli jest Pan Zdzisław Gogol - Przewodniczacy Wydziału Szkolenia ZZPS i zarazem Przewodniczący Rady Trenerów Polskiego Związku Piłki Siatkowej. To dzięki jego pomyslom oraz zaangażowaniu możemy organzować w naszym regionie ciekawe merytorycznie i profesjonalne szkolenia dla wszystkich pragnącyh pogłębiać swoją wiedzę z zakresu piłki siatkowej.

Szkolenie będzie miało charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny ! Tym razem prelegentami będą głównie szkoleniowcy żeńskiej druzyny Orlen Ligi KPS "Chemik" Police.

Wszyscy uczestnicy Kursokonferencji otrzymają wejściówki na mecz Ligi Mistrzyń "Chemik" Police -IMOCO Volley Congiliano (Włochy)  godz. 18:00.  Szczegóły w Komunikacie (Załącznik). ZG

czytaj więcej »

KONKURS NA ORGANIZACJĘ TURNIEJÓW FINAŁOWYCH W KATEGORIACH MŁODZIEŻOWYCH ZZPS - SEZON 2016/2017

Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż ogłasza Konkurs na Organizację Turniejów Finałowych w kategoriach młodzieżowych ZZPS - Kadetka/Kadet oraz Juniorka /Junior w sezonie 2016/2017. 

Podmioty / Kluby, które będą ubiegały się o organizację w/w Turniejów proszone są o zapoznanie się z informacjami zawartymi w Załączniku zamieszczonym na stronie www.zzps.pl .

 

czytaj więcej »

Boże Narodzenie 2016

Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

składa wszystkim sympatykom siatkówki
oraz ich rodzinom serdeczne życzenia

czytaj więcej »

Kurs dla kandydatów na sędziów piłki siatkowej

Wydział Sędziowski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej serdecznie zaprasza na kurs dla kandydatów na sędziego siatkówki.

Na zgłoszenia chętnych czekamy do 18 grudnia 2016 r. pod adresem mailowym sedziowie@zzps.pl. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 22 grudnia 2016 r. przed meczem Orlen Ligi z udziałem Chemika Police i Trefla Sopot.

Planowany termin rozpoczęcia kursu to połowa stycznia 2017 roku.
Przewidywany koszt szkolenia teoretycznego i praktycznego oraz egzaminu końcowego to 300-400 zł (w zależności od liczby uczestników).

czytaj więcej »

DOBRA POSTAWA ZACHODNIOPOMORSKICH SIATKARZY NA TURNIEJU NADZIEI OLIMPIJSKICH W SPALE

W dnaich 9-11.10.2016 odbyła się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale XXVII edycja TURNIEJU NADZIEI OLIMPIJSKICH dla chłopców z rocznika 2001. Podczas tej imprezy, w ktróej uczestniczą reprezentacje 16 województw zawodnicy są sprawdzani pod kątem szkolenia centralnego PZPS. Z tego Turnieju najlepsi i najbardziej perspektywiczni zawodnicy trafiają do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale i są w większości przypadków późniejszymi reperezentantami Polski w kategoriach młodzieżowych Kadetów i Juniorów. Z wcześniejszych edycji TNO do szkolenia centralnego z naszego województwa trafiali tacy zawodnicy jak: Michał Ruciak, Michał Kubiak, Paweł Kolec, Konrad Prusakowski, Marcin Olichwer - wszyscy później zdobywali medale M. Europy lub Świata w kat. młodzieżowych. Jest to wstęp do siatkówki na wyższym poziomie i początek wielu karier zawodowych siatkarzy.

W tym roku nasza Reprezentacja z woj. Zachodniopomorskiego,którą opiekują się trenerzy Artur Kulikowski i Tomasz Nowak pilnie przygotowywała sie do tej imprezy już od kliku miesięcy. Nasza kadra w sierpniu przebywała na Zgrupowaniach w Szczecinku oraz szkoliła się na Konsultacji w Świnoujściu. Z dużymi nadziejami zawodnicy oraz sztab trenerski jechali na tegoroczny TNO do Spały. W rezultacie rozegranych 6 spotkań w Spale Nasza druzyna zajęła 7 lokatę chociaż do gry o podium było naprawdę blisko. Poniżej zamieszcamy wyniki końcowe Turnieju oraz skład naszego zespołu na tegoroczny Turniej Nadzei Olimpijskich. Z naszej reprezentacji do szkolenia centralnego został powołany Michał Nowakowski - Maraton Świnoujście, który niebawem powróci do Spały na Konsulatcje Kadry Polski Mini Kadetów.

czytaj więcej »

WYNIKI I ZDJĘCIA TURNIEJU MAŁYCH GIGANTÓW SIATKÓWKI 2016

W dniu 1 października br. został rozegrany Turniej Mini Siatkówki "Mali Giganci Siatkówki 2016" w kategorii "Trójek" dziewcząt i chłopców. Turniej został rozegrany w Hali Azoty Arena w Szczecinie. Organizatorami Turnieju byli: PLPS, Giganci Siatkówki, KS Espadon Szczecin, S.O.S. 

W Turnieju rywalizowały zespoły z woj. zachodniopomorskiego z Kołobrzegu, Goleniowa, Trzebiatowa, Banii, Krzywina i Szczecina. W kategori dziewcząt wystartowało 7 zespołów a w kat. chłopców 5 zespołów.Obsługę zawodów stanowili siatkarze z SMS Espadon Police/ Szczecin oraz trenerzy A. Kulikowski, P. Kolec, Ł. Jakowczyk i T. Nowak. ZG

   

czytaj więcej »

Kandydat na Trenera Reprezentacji Polski Gościem Kursokonferencji Licencyjnej ZZPS 2016.

W dniu 30 września br. odbyła się w Szzcecinie Kursokonferencja Licencyjna ZZPS dla Trenerów, Instruktorów oraz Nauczycieli. Jak widać było na Sali Konferencyjnej frekwencja była znakomita bo zgromadzonych szkoleniowców było 61 ! Na pewno duży wpływ na to miała obsada prelegentów wśród , których byli Ferdinando De Giorgi (trener ZAKSY Kędzierzyn Koźle) , Ssebastian Świderski (Prezes i były zawodnik ZAKSA KK), Krzysztof Felczak - Trener Kadry B Polski , Koordynator S.O.S. oraz Michał- Mieszko Gogol - trener Kadry Polski do lat 23 i II trener "Espadonu" Szczecin.

Warto dodać, iż Ferdinando De Giorgi jest obecnie kandydatem na Trenera męskiej Reprezentacji Polski Seniorów.

Uczestnicy Kursokonferencji otrzymali Certyfikaty oraz Deski Trenerskie do wsparcia podczas codziennej pracy szkoleniowej. Ukonorowaniem Kursokonferencji była obserwacja zawodów Plus Ligi (inauguracja sezonu 2016/17) pomiędzy zespołami KS "ESPADON" Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

Powyższe Szkolenie zostało zorganizowane dzięki inicjatywie i zaangażowaniu Przewodniczącego Wydziału Szkolenia ZZPS i Szefa Rady Trenerów Polskiego Związku Piłki Siatkowej -p. Zdzisława Gogola. To On od wielu lat jest głównym pomysłodawcą wszelkich działań podnoszących kwalifikacje trenerów w naszym regionie. Tak profesjonalne Szkolenie to wyraz troski o sprawy szkolenowe w naszym związku i naszych trenerów. 

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz