ZZPS » Aktualności

Aktualności

Udział zawodników mlodszych kategorii w rozgrywkach wyzszej kategorii wiekowej.


1.Dopuszcza sie do startu w rozgrywkach ZZPS w sezonie 2018/19 zawodników/czki z młodszej niższej kategorii wiekowej w juniorach/juniorce-kadet/kadetka. KAtegorii  kadet/kadetka-mlodzika/młodziczkę.

Poniższe kategorie w rozgrywkach zgodne z Regulaminem PZPS.

2.W sezonie 2018/19 obowiązują nastepujące roczniki:

- Junior 01.01.2000-31.12.2001

-Kadet 01.01.2002-31.12.2003

-Młodzik 01.01.2004 - i młodsi

 ZMARŁ WIESŁAW BOCHEŃSKI - SĘDZIA, DZIAŁACZ I TRENER Z DARŁOWA

Z przykrością zawaiadamiamy iż w  wieku 69 lat odszedł od nas nasz kolega Wiesław BOCHEŃSKI. Przez całe życie wierzył w uczciwą sportową walkę, niestety swoją oistatnią przegrał w dniu 10 sierpnia 2016 roku ! 

Wiesław Bocheński był wspaniałym zawodnikiem, trenerem , wychowawcą młodzieży oraz sędzią piłki siatkowej ! Wychował wiele pokoleń siatkarek i siatkarzy, którzy kontynuowali swoje kariery w klubach I i II ligi w Polsce.

Przygodę z Siatkówką rozpoczął w 1965 roku. Po ukończeniu Liceum Pedagogicznego w Słupsku grał w klubie "Palestra" Słupsk - trener Tadeusz Gwiżdż. Następnie reprezentował barwy klubu "Zieloni" Sławno grając w III lidze. Od 1971 roku został zawodnikiem klubu "Kuter" Darłowo, a od 1972 jako zawodnik MZKS Darłowo. Od roku 1971 rozpoczął pracę jako Nauczyciel Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej nr 1 w Darłowie ( obecnie Gimnazjum im. S. Dulewicza w Darłowie). Od 1974 roku był Nauczycielem WF , równolegle w Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego jak i w Szkole Podstawowej nr 1 w Darłowie. Od momentu rozpoczęcoia pracy w obu darłowskich szkołach, szkolił drużyny młodzieżowe chłopców i dziewcząt w klubie MZKS Darłowo a po zmianie nazwy od roku 1978 "Darłovia" Darłowo

Przez 2 lata pełnił obowiązki Dyrektora OSiR Darłowo. W 1994 roku został trenerem siatkarzy "Darłovii" Darłowo, z którymi awansował do III ligi seniorów. Był trenerem młodziczek i kadetek w klubie OSiR Darłowo a po rozwiązaniu tego klubu , szkolił młodzieżowe zespoły siatkarek w klubie KS "Stocznia" M&W Darłowo.

W okresie funkcjonowania OZPS Koszalin był członkiem Zarządu tej instytucji. Równolegle z obowiązkami trenera pełnił także funkcję Sędziego Piłki Siatkowej. Był najstarszym czynnym Sędzią z regionu koszalińskiego co czynił przez 42 lata ! Cały czas "podbijał" piłkę w grupach Old Boys , z którymi uczestniczył w Mistrzostwach Polski odnosząc szereg sukcesów w swoich kategoriach wiekowych.

Msza Święta ŚP Wiesława BOCHEŃSKIEGO odbędzie się w dniu 12 sierpnia 2016 -piątek roku o godz. 12:00 w Kościele M. B. Częstochowskiej w Darłowie. Wyprowadzenie zwłok z Kaplicy Cmentarnej nastapi ok godz. 13:00. GS/ZG 

czytaj więcej »

AKTUALIZACJA! KOMUNIKAT 01/2016/2017 WR ZZPS dotyczący zgłoszeń do rozgrywek mistrzowskich Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej sezonu 2016/2017

W związku ze zbliżającym się sezonem rozgrywek 2016/2017 informujemy, że zgłoszenia do rozgrywek o Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego w poszczególnych kategoriach wiekowych przyjmowane będą do 12. sierpnia 2016 roku.

czytaj więcej »

Siatkarskie mistrzostwa Europy w Szczecinie?

Szczecin może być jednym z miast gospodarzy mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn, które odbędą się w Polsce w 2017 roku. Decyzje mają zapaść do końca sierpnia.

czytaj więcej »

III Ogólnopolski przedsezonowy turniej piłki siatkowej dziewcząt - kat. kadetki

GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN SEKCJA PIŁKI SIATKOWEJ ZAPRASZA NA

III Ogólnopolski przedsezonowy turniej piłki siatkowej dziewcząt - kat. kadetki

 

czytaj więcej »

WYNIKI PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - SZCZECIN 8-9.07.2016

W dniach 8-9.07.2016 r odbył się w Szczecinie Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Kadetów w Siatkówce Plażowej. Głównym organizatorem  zawodów był Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przy wsparciu Polskiego Zwiżaku Piłki Siatkowej oraz UKS "Osiemnastka" Szczecin. W Turnieju wystąpiło 15 par, które wcześniej wywalczyły awans z Turniejów Wojewódzkich. Stawką tych zawodów był awans do Finału Mistrzostw Polski Kadetów. Niestsety z nazego województwa wystąpiła tylko 1 para z MMKS "Maraton" Świnoujście ( Majewski-Stanulewicz), która wypadła słabo nie kwalifikując sie do dalszych rozgrywek.  

czytaj więcej »

XVI Międzynarodowy Młodzieżowy Puchar Bałtyku im. W. Klęsk w Siatkówce Plażowej

W dniach od 29.06 do 02.07.2016 roku Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu zorganizował XVI Międzynarodowy Młodzieżowy Puchar Bałtyku im. W. Klęsk w Siatkówce Plażowej w kategoriach kadetki, kadeta, juniorki i juniora. Zarówno dla wszystkich osób związanych ze środowiskiem siatkarskim jak i sympatyków tej pięknej dyscypliny turniej ten był bardzo szczególny. Po raz pierwszy odbywał się bez osoby, która była jego pomysłodawcą i organizatorem, zmarłego w zeszłym roku Wojtka Klęsk, którego imieniem został nazwany.

 

czytaj więcej »

Grand Prix Kołobrzegu 2016!

Sezon letni w Kołobrzegu jest ściśle powiązany z siatkówką plażową i innymi formami aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu oferuje wiele atrakcji sportowych na tegoroczne wakacje. Jedną z nich jest I edycja Grand Prix Kołobrzegu w Siatkówce Plażowej. Jest to kolejna duża impreza sportowa organizowana przez kołobrzeski MOSiR. Po sukcesie organizacyjnym Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej w kategoriach młodzieżowych oraz XVI edycji Pucharu Bałtyku im. Wojciecha Klęska nadszedł czas na Grand Prix Kołobrzegu 2016!

 

czytaj więcej »

WSPANIAŁY SUKCES MINI SIATKAREK Z GRYFIC I GOLENIOWA W FINALE KINDER + SPORT 2016 !!

Wspaniały sukces odniosły dziewczęta z połączonych zespołów Plas / Barnim Gryfice - Goleniów na zakończonym w niedzielę XXII Ogólnopolskim Finale rozgrywek Mini Siatkówki KIDER + SPORT 2016. Tegoroczny Finał rozgegrany był w Cżęstochowie. Zespół młodych siatkarek z Gryfic i Goleniowa w kategorii "Czwórek" dziewcząt zajął I miejsce i tym samym zapisał się do grona innych zespołów z naszego regionu, które wcześniej wygrywały w tych rozgrywkach od 1995 roku !

Z pozostałych zespołów z naszego województwa najwyżej uplasowały się zawodniczki p. M. Wrońskiej w kat. "Trójek" dziewcząt zajęły 5 miejsce !

Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej Gratuluje trenerom Pani Annie Gołębiowskiej i Panu Przemysławowi Melnikowi oraz całej Drużynie "Plas"/"Barnim" Gryfice-Goleniów za wspaniały sukces oraz życzy kolejnych wygranych w starszych kategoriach rozgrywkowych ! Wyniki pozostałych miejsc naszych zespołów można odnaleźć na stronie www.kindersport.pl

czytaj więcej »

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - SZCZECIN 7-9.07.2016

Zgodnie z wytycznymi Wydziału Siatkówki Plażowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej, nasze województwo organizuje jeden z 4 Półfinałów Mistrzostw Polski Kadetów. Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej podjął się organizacji w/w imprezy i w dnaich 7-9 lipca br. Turniej Kadetów odbędzie się w Szczecinie. Współorganizatorami Turnieju będą PZPS oraz UKS "Osiemnastka" Szczecin a impreza zostanie rozegrana na boiskach Zespołu Szkół nr 5 w Szczecinie ul. Hoża 3.

W załączniku znajduje sie Komunikat dotyczący 1/2 Mistrzostw Polski Kadetów w Siatkówce Plażowej.

czytaj więcej »

WYJAZD NA TURNIEJ FINAŁOWY "KINDER + SPORT" - 07.07.2016

Po uzgodnieniach związanych z wyjazdem na Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki "Kinder+ Sport" do Częstochowy przedstawiamy zainteresowanym trasę przejazdu. Prosimy wszystkich uczestników a przede wszystkim opiekunów zespołów o punktualne stawienie się w miejscach zbiórki swoich zespołów.

Trasa przejazdu podana jest w Załączniku. ZG

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz