ZZPS » Aktualności

Aktualności

Udział zawodników mlodszych kategorii w rozgrywkach wyzszej kategorii wiekowej.


1.Dopuszcza sie do startu w rozgrywkach ZZPS w sezonie 2018/19 zawodników/czki z młodszej niższej kategorii wiekowej w juniorach/juniorce-kadet/kadetka. KAtegorii  kadet/kadetka-mlodzika/młodziczkę.

Poniższe kategorie w rozgrywkach zgodne z Regulaminem PZPS.

2.W sezonie 2018/19 obowiązują nastepujące roczniki:

- Junior 01.01.2000-31.12.2001

-Kadet 01.01.2002-31.12.2003

-Młodzik 01.01.2004 - i młodsi

 Testy sprawnościowe do Gimnazjum i Liceum S.O.S. Świnoujście

Gimnazjum i Liceum Mistrzostwa Sportowego w Świnoujściu organizuje Testy naborowe do obu Szkół. W najbliższy czwartek 2 czerwca br. w Hali przy ul. Witosa 12 odbędą się Testy sprawnościowe do klas I na nowy rok szkolny 2016/17. Testy do Gimnazjum - odbęda sie o godzinie 16 a o godz. 17:30 do Liceum Mistrzostwa Sportowego. W obu przypadkach, kandydaci muszą posiadać nienaganny stan zdrowia udokumentowany zaświadczeniem lekarza medycyny sportowej oraz zaprezentować wysoki poziom sprawności motorycznej. Udział w Testach jest obowiązkowy i każdy kandydat powinien stawić się w wyznaczonym terminie ze strojem do ćwiczeń. ZG

czytaj więcej »

WYSOKIE LOKATY ZESPOŁÓW ZZPS NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY 2016 - CHŁOPCY Z BRĄZOWYM MEDALEM !

Rep ZZPS na OOM 2016 - Chłopcy

Bardzo dobre wieści dotarły do nas z aren Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Chłopcy, którzy swój Turniej rozgrywali w Giżycku zaprezentowali się w całym Turnieju bardzo dobrze zdobywając BRĄZOWY MEDAL OOM 2016 ! Podopieczni trenerów A. Kulikowskiego i T. Nowaka wygrali w całym Turnieju aż 5 spotkań ulegając tylko w półfinale Rep. Łodzi 0:3. W meczu o 3 miejsce Nasz zespół pokonał Rep. Woj. Wielkopolskiego 3:2.

czytaj więcej »

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "KINDER + SPORT" - CZĘSTOCHOWA 2016 - INFORMACJE I KOMUNIKATY DLA ZESPOŁÓW.

W związku z działaniami organizacyjnymi związanymi z Ogólnopolskim Turniejem Mini Siatkówki "KINDER+SPORT" , który w tym roku odbędzie się w Częstochowie w terminie 07 - 10.07.2016 , zamieszczamy na Naszej stronie Komunikaty , które otrzymaliśmy od organizatorów czyli Śląskiego Związku Piłki Siatkowej.

Prosimy zespoły , które zdobyły kwalifikację do udziału w Turneiju Finałowym w Częstochowie o zapoznanie się powyższymi Komuniaktami i zastosowanie się do próśb Organziatorów - ŚZPS. Komunikaty znajdziecie Państwo w Załącznikach poniżej.  ZG

czytaj więcej »

ZMARŁ WIKTOR NIECHAJCZYK - WIELOLETNI SĘDZIA I DZIAŁACZ ZWIĄZKOWY

Z przykrością zawiadamiamy, iż w dniu 24 maja br. zmarł wieloletni Sędzia Piłki Siatkowej Pan WIKTOR NIECHAJCZYK. Od 2004 roku pełnił On także funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej ZZPS.

Serdeczne wyrazy współpczucia oraz Kondolencje na ręce Rodziny składają koledzy Sędziowie oraz działacze Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Uroczystości oraz Msza Pogrzebowa odbędą się w najbliższy piątek tj. 27 maja br. o godz. 13:00 w Domu Pogrzebowycm Wrotniewscy w Koszalinie ul. Różana. ZG

czytaj więcej »

TURNIEJE "DWÓJEK" I "TRÓJEK" CHŁOPCÓW W MINI SIATKÓWCE - SZCZECINEK 05.06.2016

W dniu 5 czerwca 2016 roku zostaną rozegrane 2 Turnieje Finałowe w kategoriach "Dwójek" i "Trójek" chłopców w MIni Siatkówce. Tym razem gospodarzem zawodów będzie MKS "GRYF" Szczecinek w osobie trenera p. Dariusza Brambora. Prosimy przedstawicieli zespołów zakwalifikowanych do danego Turnieju Finałowego o potwierdzenie swojego udziału w zawodach. 

Turnieje zostaną rozegrane w Hali MOSiR Szczecinek ul. Wiatraczna 5 Dariusz Brambor tel. 604 957 528 mail: dariuszbrambor@wp.pl 

W Załącznikach znajdują się Komunikaty dotyczące Turniejów Finałowych w kategoriach 2 3 chłopców. ZG

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY MINI SIATKÓWKI "DWÓJEK" I "TRÓJEK" DZIEWCZĄT - MRZEŻYNO 02.06.2016

W dniu 2 czerwca 2016 roku w Mrzeżynie odbędą się dwa Turnieje Mini Siatkówki dla dziewcząt w kategoriach "Dwójek" i "Trójek". Będzie to kolejna eliminacja do Ogólnopolskiego Turnieju "Kinder+Sport" , który odbędzie się w tym roku w Częstochowie. Tym razem dziewczęta spotkają się w nadmorskim Mrzeżynie a Organizatorem będzie klub TSS "NOWA - REGA" Trzebiatów. 

Wszystkie zespoły, które uzyskały awans do Turnieju Finałowego powinny potwierdzić swój udział do Organizatora p. Andrzeja Bąka tel. 502 334 919. Turnieje Finałowe odbędą się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mrzeżynie ul. Trzebiatowska 24. W Załącznikach poniżej zamieszczone są Komunikaty Turniejów "Dwójek" i "Trójek" dziewcząt.ZG  

czytaj więcej »

MINI SIATKARZE Z SP 3 DARŁOWO MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA W "CZWÓRKACH" CHŁOPCÓW

W sobotę 21.05.2016 w Koszalinie odbył się Turniej Finałowy w Mini Siatkówce chłopców w kategorii "Czwórek" 4 x 4. Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów , które zostały zakwalifikowane do Finałów z eliminacji Regionalnych. Do Półfinałów dotarły zespoły z Koszalina, Pyrzyc , Darłowa i Wałcza. Po zaciętych spotkaniach półfinałowych w meczach o III miejsce spotkały się zespoły gospodarzy UKS "Bronek" Koszalin i UKS "Volley" Wałcz. Stawka meczu była wysoka bo nie tylko brązowy medal Mistrzostw Województwa Zach-Pom ale takze awans do Turnieju Ogólnopolskiego "Kinder+Sport". Lepsi w tym pojedynku okazali się zawodnicy z Wałcza i to oni pojada do Częstochowy.

W meczu o I miejsce faworytem spotkania byli mini siatkarze z Pyrzyc, którzy przez eliminacje przebrnęli jak burza wygrywając zdecydowanie swoje spotkania. Finał miał jedank zgoła odmienny przebieg gdyż podopieczni trenera Jerzego Roszaka od początku spotkania uzyskali sporą przewagę i utrzymali ją do końca meczu. Zwycięstwo 25:19 SP nr 3 Darłowo dało tej druzynie wiele radości ale także pokazało , że na tym poziomie rozgrywek nie zawsze wygrywają faworyci. 

Po zakończnieu Turnieju wręczono 3 najlepszym zespołom Medale, nagrody od Fundacji "Kinder+Sport". Wszyscy uczestnicy Turnieju Finałowego otrzymali okolicznoścowe Koszulki , które ufundował Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej. Podczas Turnieju wybrano także najlepszych zawodników Turnieju , któzy otrzymali Statuetki MVP , także ufundowane przez ZZPS. Najlepszymi mini siatkarzami zostali: Szymon Pawicki z LMKS "ŻAK-ESPADON" Pyrzyce oraz Wiktor Żmuda z SP 3 Darłowo.

Zarząd ZZPS pragnie w tym miejscu podziękować Organizatorom Turnieju za bardzo dobrze przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. W tym miejscu duże podziękowania należą się pp. Pawłowi Szottowi i Jarosławowi Piotrowskiemu z UKS "Bronek" Koszalin oraz Panu Zdzisławowi Gogolowi - Koordynatorowi Projketu "Zachodniopomorskie MIni Volley Cup" i zarazem pomysłodawcy całego cylu turnieju mini satkówki ! ZG

czytaj więcej »

PRÓBY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ PZPS - PIŁKA SIATKOWA

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż od roku 2016 obowiązują przy Próby Sprawności Fizycznej (osobno dla Chłopców i Dziewcząt) , które zostały opracowane przez PZPS i uzupełnione o dodatkowe wyjaśnienia. Bardzo proszę o posługiwanie się nimi w przypadku tworzenia oddziałów sportowych ze specjalizacją PIŁKA SIATKOWA oraz przesłanie ich do odpowiednich instytucji. Załączone Próby Sprawności Fizycznej są umieszczone także na stronie internetowej www.pzps.pl 

Wszelkie informacje w powyższej sprawie można uzyskać u p. Stanisława Majkowskiego w PZPS tel. 665 360 007 lub mail: smajkowski@pzps.pl

Próby i Opis w Załączniku poniżej. ZG

czytaj więcej »

DOFINANSOWANIE TURNIEJÓW MŁODZIEŻOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ 2016

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż wzorem roku ubiegłego przekaże do każdego organizatora Półfinału Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej dofinansowanie w wysokości 1.000 zł brutto.

Podstawą wypłaty będą: 1/ Zarejestrowanie Turnieju w systemie beach.pzps.pl 2/ Przesłanie do PZPS po zakończeniu Turnieju obciążenia w postaci Faktury lub Noty wraz z kserokopią załączników źródłowych potwierdzonych za zgodność z oryginałem wydatków. 

Dodatkowo informujemy, iż wzorem roku 2015 PZPS przekaze dla każdego Organizatora Finału Mistrzostw Polski Młodziczek / Młodzików oraz Juniorek /Juniorów w Piłce Siatkowej Plażowej , dofinansowanie w wysokości 3.000 zł brutto oraz przekaże Medale i Puchary dla zawodniczek i zawodników , którzy zostaną sklasyfikowani na miejscach I -III.

Podstawą wypłaty będą:1/ Zarejestrowanie Turnieju w systemie beach.pzps.pl   2/ Przesłanie do PZPS po zakończeniu danego Turnieju obciążenia w postaci Faktury lub Noty wraz z kserokopią załączników źródłowych potwierdzonych za zgodnośćz oryginałem wydatków.

PZPS podaje terminy imprez na które nie ma jeszcze obsady Gospodarza / Organizatora:

1- Mistrzostwa Polski Młodziczek / Młodzików - 26-28.07.2016

2- Mistrzostwa Polski Juniorek / Juniorów - 12 - 14.07.2016

Dodatkowo PZPS przypomina , iż organizatorzy Półfinałów jak i Finałów nie mają prawa pobierać opłat WPISOWEGO.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Maciejem Gawłowskim - tel. 665 360 002 lub mail: mgawlowski@pzps.pl . ZG

 

 

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ W KATEGORIACH MŁODZIEŻOWYCH - KOŁOBRZEG 3-5.06.2016

Wydział Piłki Siatkowej Plażowej ZZPS informuje , ż w dniach 03 - 05.06.2016 w Kołobzregu odbędą się Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w Piłce Siatkwoej Plażowej w Kategoriach Młodzieżowych. Komunikat dotyczący zawodów w Kołobrzegu znajduje się w załączniku. Boiska do gier będą usytuowane przy ul. Fredry obok Kawiarnii "Kamienny Szaniec". Zapraszamy Kluby do udziału w zawodach, które będą zarazem eliminacjami do Mistrzostw Polski w Piłce Siatkwoej Plażowej.  

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz