ZZPS » Aktualności

Aktualności

Udział zawodników mlodszych kategorii w rozgrywkach wyzszej kategorii wiekowej.


1.Dopuszcza sie do startu w rozgrywkach ZZPS w sezonie 2018/19 zawodników/czki z młodszej niższej kategorii wiekowej w juniorach/juniorce-kadet/kadetka. KAtegorii  kadet/kadetka-mlodzika/młodziczkę.

Poniższe kategorie w rozgrywkach zgodne z Regulaminem PZPS.

2.W sezonie 2018/19 obowiązują nastepujące roczniki:

- Junior 01.01.2000-31.12.2001

-Kadet 01.01.2002-31.12.2003

-Młodzik 01.01.2004 - i młodsi

 Mini Siatkarki GTS "PLAS" Gryfice / Goleniów Mistrzyniami Województwa w Kategorii "Czwórek" dziewcząt.

Gryfice były pierwszą areną zmagań Turniejów Finałowych Mini Siatkówki w tym sezonie. Jako pierwsze do rywlaizacji staneły dziewczeta w kategorii "Czwórek". W turnieju wystartowało 10 zespołów , które przebrnęły przez eliminacje regionalne aby w Finale walczyć o medale , nagrody a przede wszystkim o awans do Turnieju Ogólnopolskiego "Kinder + Sport", który zostanie rozegrany w Częstochowie.

W Turnieju w Gryficach najlepsze okazały się gospodynie GTS "PLAS" wsparte siatkarkami z Goleniowa. Zespół duetu trenerskiego A. Gołębiowskiej - Szmuc i P. Melnika okazał się bezkonkurencyjny i bezapelacynie zajął I miejsce. Na drugim miejscu uplasowały się siatkarki UKS "ORLIKI" Szczecin / trener A. Kuś/ a na 3 miejscu zameldowały się zawodniczki z UKS OPP Powiat Kołobrzeski / trener P. Bogdanowicz/.

Zwycięzcom gratulujemy awansu do Turnieju Ogólnopolskiego a organizatorom czyli działaczom GTS "PLAS" Gryfice serdecznie dziękujemy za bardzo dobrą organziację zawodów oraz sympatyczną atmosferę ! Wszytkie zawodniczki oraz trenerzy otrzymali od Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej pamiątkowe Koszulki a najlepsze 3 zespoły nagrody i medale od Fundacji Kinder + Sport. Gospodarze Turnieju ufundowali także Puchary dla VI zespołów oraz Statuetki dla wyróżnionych zawodniczek. Wszystkie nagrody i wyróżnienia wręczał Wiceprezes ZZPS i Przewodniczący Rady Trenerów PZPS - Pan Zdzisław Gogol. To dzięki jego zaangażowaniu w Projekt Mini Siatkówki w naszym województwie możliwe jest organizowanioe tak dużej liczby imprez mini a Turnieje są zabezpieczone w nagrody i wyróżnienia dla dzieci i ich nauczycieli.    

czytaj więcej »

KADECI MMKS "MARATON - LNG" ŚWINOUJŚCIE Z BRĄZOWYMI MEDALAMI MISTRZOSTW POLSKI !

Miłe wieści dotarły do Nas z Człuchowa gdzie Kadeci z "Maratonu-LNG" Świnoujście zdobyli Brązowy medal Mistrzostw Polski ! Podopieczni trenerów K. Dobka i A. Kulikowskiego wygrali w całym Turnieju 3 spotkania przy 2 porażkach. Znamienne jest to, że pierwszy i ostatni mecz Mistrzostw siatkarze "Maratonu" zagrali z tym samym zespołem tj. "Chemikiem" Bydgoszcz. W eliminacjach przegrali 0:3 a w meczu o brązowy medal pokonali rywali 3:1. Sukces siatkarzy ze Świnoujścia jest zwieńczeniem pracy z ostatnich kilku lat gdyż ostatni medal został zdobyty 11 lat wstecz i był to także medal brązowy w Kadetach a grali tam tacy zawodnicy znani z ligowych i reprezentacyjnych parkietów jak: Michał Kubiak, Radosław Zbierski, Michał Żurek, Łukasz Szablewski czy Dawid Migdalski. Gratulujemy wszsytkim, któzy przyczynili się do sukcesu a działaczom "Maratonu" życzymy wytrwałości w dalszych działaniach ! 

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY "CZWÓREK" CHŁOPCÓW - KOSZALIN 21.05.2016

W najbliższą sobotę tj. 21 maja 2016 roku w Koszalinie zostanie rozegrany Turniej Finałowy w kategorii "Czwórek" Chłopców. W wyniku rozegranych eliminacji do Turnieju Finałowego zakwalifikowano 12 zespołów z 3 Regionów. Organizatorem Turnieju jest UKS "Bronek" Koszalin.

Zespoły zakwalifikowane do Turnieju Finałowego są zobowiązane do potwierdzenia udziału w/w Turnieju do Organizatora tj. p. Pawła Szotta. Informacje dotyczące Turnieju - w Załączniku. ZG  

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY "CZWÓREK" DZIEWCZĄT - GRYFICE 19.05.2016

Już w najbliższy czwartek rozpoczynamy cykl Turniejów Finałowych tegorocznych rozgrywek Mini Siatkówki w naszym województwie. Pierwszy Turniej Finałowy zostanie rozegrany w Gryficach 19 maja a organizatorem będzie GTS "PLAS" Gryfice. W Turnieju wystartuje 12 zespołów a stawką tej rywalizacji będzie awans do Finału krajowego , który zostanie rozegrany w Częstochowie. Poniżej zamieszczamy Komunikat Organizacyjny dotyczący Turnieju Finałowego "Czwórek" dziewcząt. Jak co roku na zwycięzców czekają upominki ufundowane przez Fundację Kinder + Sport", Dyplomy oraz pamiątkowe Koszulki od ZZPS. ZG

czytaj więcej »

Regulamin wydawania licencji klubowych PZPS na sezon 2016/2017

Regulamin wydawania licencji klubowych dla drużyn Szczebla Centralnego Polskiego Związku Piłki Siatkowej - Komisja Licencyjna

Kwiecień 2016

czytaj więcej »

KPS "CHEMIK" POLICE - MISTRZEM POLSKI NA SEZON 2015/16 !!

Po raz trzeci z rzędu siatkarki klubu KPS "CHEMIK" Police sięgneły po Mistrzostwo Polski w Piłce Siatkowej Kobiet ! Jest to już kolejny w tym sezonie tytuł dla drużyny z Polic gdyż jak przypominamy miesiąc wcześniej Policzanki zdobyły Puchar Polski, który w ubiegłym sezonie wywalczyły siatkarki Atomu Trefla Sopot. Z tej strony nowy Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej jak i Prezes Jakub Markiewicz oraz Kibice Siatkówki w Naszym Regionie składają najserdeczniejsze gratulacje dla Zawodniczek , Sztabu Szkoleniowego oraz Zarządu Klubu i Sponsorów za kolejny jakże cenny sukces sportowy w sezonie 2015/16

czytaj więcej »

MŁODZICZKI UKS "POMORZANIE" SZCZECIN W FINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI !

Bardzo dużym sukcesem zakończyły się rozgrywki Półfinałowe Mistrzostw Polski Młodziczek dla zawodniczek UKS "Pomorzanie" Szczecin , które na Turnieju w Ostrołęce zajmując 2 miejsce , uzyskały awans dościsłego Finału Mistrzostw Polski Młodziczek ! Podpieczne duetu trenerskiego Tomasza Nitzlera i Małgorzaty Wrońskiej wygrały na tym Turnieju 2 spotkania z NIKE Ostrołęka 2:0 i z LIDEREM Konstantynów Łódzki 2:1 oraz uległy po walce na przewagi w tie braku 1:2 z IMPELEM Wrocław. Finał Mistrzostw Polski Młodziczek odbędzie się w dniach 20-22.05.2016 w Tucholi. Życzymy powodzenia "Pomorzankom" i trzymamy kciuki za Medal !! 

 

czytaj więcej »

POSIEDZENIE RADY TRENERÓW PZPS 2016

W dniu 18 maja br. odbędzie się w Krakowie Posiedzenie Rady Trenerów Polskiego Związku Piłki Siatkowej, związane z wyborem nowych władz tego gremium. Prawo w uczestnictwie tego Posiedzenia mają trenerzy PLUS i ORLEN LIGI, I i II ligi mężczyzn i kobiet, posiadający ważną Licencję Trenerską PZPS na sezon 2015/16. Prawo w Posiedzeniu mają takze Przewodniczący Wydziału Szkolenia danego wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej. Szczegóły w Załącznikach. ZG

czytaj więcej »

TURNIEJE FINAŁOWE MINI SIATKÓWKI 2016 - KOREKTA

Jak co roku ostatnim akcentem rozgrywek eliminacyjnych w naszym województwie są Turnieje Finałowe, które jednocześnie są przepustką do Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki "Kinder + Sport". W tym roku zgłoszenia do organziacji Turneijów Finałowych otrzymaliśmy z Trzebiatowa (Dwójki i Trójki dziewcząt w Mrzeżynie), Szczecinka (Dwójki i Trójki chłopców), Gryfic ( Czwórki dziewcząt) oraz Koszalina (Czwórki chłopców). 

 

czytaj więcej »

Sprawozdanie z Miejskiego Turnieju o Puchar KINDER + Sport w kategorii CZWÓREK DZIEWCZĄT

7 kwietnia 2016 r., dzięki uprzejmości Dyrekcji SP 74 w Szczecin oraz przy pomocy Pani Alicji Kuś Szczecińska Amatorska Liga Piłki SIatkowej, na zlecenie ZZPS, zorganizowała Miejski Turniej o Puchar Kinder + Sport dla dziewcząt w kategorii "czwórek". Poniżej przedstawiamy krótkie sprawozdanie z turnieju wraz z wynikami końcowymi.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz