ZZPS » Aktualności

Aktualności

Ostatnia droga Andrzeja Niemczyka, legendarnego Trenera Reprezentacji Polski

We wtorek odbyły się uroczystości pogrzebowe wybitnego trenera, dwukrotnego Mistrza Europy, Andrzeja Niemczyka. W rodzinnej Łodzi twórcę największych sukcesów kobiecej reprezentacji Polski pożegnała między innymi rodzina, przyjaciele, jego podopieczne, trenerzy i kibice.

czytaj więcej »

Składy Zarządu i Komisji Rewizyjnej PZPS kadencji 2016-2020

Delegaci na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Polskiego Związku Piłki Siatkowej w tajnym głosowaniu wyłonili składy Zarządu i Komisji Rewizyjnej na kadencję 2016-2020.

W Zarządzie i Komisji Rewizyjnej na kadencję 2016-2020 znaleźli się także przedstawiciele Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Do Zarządu wybrano Jakuba Markiewicza (Prezes ZZPS) i Zdzisława Gogola (Wiceprezes ZZPS) a do Komisji Rewizyjnej Pawła Adamczaka (Wiceprezes ZZPS). Naszym przedstawicielom Serdecznie GRATULUJEMY!

czytaj więcej »

Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego 2016 w siatkówce plażowej - kadetki i kadeci.

Po młodzikach i młodziczkach przyszła pora na rywalizację kadetów i kadetek. Zawodnicy z Maratonu Świnoujście nie chcieli być gorsi od swoich młodszych kolegów i również zgarnęli wszystkie trzy pierwsze miejsca. Czwarte miejsce przypadło parze z Kołobrzegu. W rywalizacji kadetek prym wiodły pary z PSPS Police zajmując po kolei 1, 3 i 4 miejsce. Na średnim stopniu podium stanęły przedstawicielki UKS OPP Powiatu Kołobrzeskiego.

 

czytaj więcej »

Jacek Kasprzyk nowym Prezesem PZPS

Jacek Kasprzyk został Prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej na kadencję 2016-2020. W dzisiejszym głosowaniu Delegatów na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze PZPS uzyskał 63 głosy. Jego kontrkandydat 29.

–  To najpiękniejsza chwila dla człowieka, które 40 lat temu zaczął odbijać piłkę siatkową a teraz będzie miał zaszczyt kierować związkiem siatkarskim. Będę robił wszystko, by siatkówka była sportem numer jeden w Polsce – powiedział tuż po wyborze, Jacek Kasprzyk – nowy Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

czytaj więcej »

Wicemistrz Polski 2016 - SMS Police!

Foto: smspolice.pl

Zawodniczki SMS Police wywalczyły tytuł Wicemistrza Polski 2016 szkół ponadgimnazjalnych i po roku przerwy wróciły na podium.

czytaj więcej »

Profil Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej na Facebooku!

Nowy Zarząd, a więc zmiany... Od dziś Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej także na Facebooku!  

czytaj więcej »

Młodzicy "MARATONU" Świnoujście i młodziczki UKS "18" Szczecin ze złotymi medalami w Mistrzostwach Woj. Zachodniopomorskiego 2016 w siatkówce plażowej.

W piątek tj. 03.06.2016 roku w Kołobrzegu przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się pierwsze Turnieje w Piłce Siatkowej Plażowej w kategorii Młodziczek i Młodzików. W tej pierwszej wystartowało aż 15 par w wśród chłopców 9 par. W kategorii Młodzików klasą dla siebie byli siatkarze "Maratonu" Świnoujście , którzy zdobyli komplet medali i zdecydowanie pokonali swoich rywali. Mistrzami Woj. Zachodniopomorskiego w tej kategorii zostali Michał Nowakowski i Jakub Michalski.

Wśród Młodziczek zwyciężyły siatkarki "Osiemnastki" Szczecin - Grzywacz Patrycja i Macukiewicz Zuzanna.

Wszyscy Medaliści z kategorii Młodzików i Młodziczek zostali nagrodzeni Medalami , Pucharami i Dyplomami a wręczali je Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej ZZPS p. Marcin Nowak oraz Przewodniczący Wydziału Szkolenia ZZPS p. Zdzisław Gogol.

Pierwsze 4 zespoły w tych kategoriach uzyskały awans do Półfinału Mistrzostw Polski. Gratulujemy !

czytaj więcej »

Testy sprawnościowe do Gimnazjum i Liceum S.O.S. Świnoujście

Gimnazjum i Liceum Mistrzostwa Sportowego w Świnoujściu organizuje Testy naborowe do obu Szkół. W najbliższy czwartek 2 czerwca br. w Hali przy ul. Witosa 12 odbędą się Testy sprawnościowe do klas I na nowy rok szkolny 2016/17. Testy do Gimnazjum - odbęda sie o godzinie 16 a o godz. 17:30 do Liceum Mistrzostwa Sportowego. W obu przypadkach, kandydaci muszą posiadać nienaganny stan zdrowia udokumentowany zaświadczeniem lekarza medycyny sportowej oraz zaprezentować wysoki poziom sprawności motorycznej. Udział w Testach jest obowiązkowy i każdy kandydat powinien stawić się w wyznaczonym terminie ze strojem do ćwiczeń. ZG

czytaj więcej »

WYSOKIE LOKATY ZESPOŁÓW ZZPS NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY 2016 - CHŁOPCY Z BRĄZOWYM MEDALEM !

Rep ZZPS na OOM 2016 - Chłopcy

Bardzo dobre wieści dotarły do nas z aren Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Chłopcy, którzy swój Turniej rozgrywali w Giżycku zaprezentowali się w całym Turnieju bardzo dobrze zdobywając BRĄZOWY MEDAL OOM 2016 ! Podopieczni trenerów A. Kulikowskiego i T. Nowaka wygrali w całym Turnieju aż 5 spotkań ulegając tylko w półfinale Rep. Łodzi 0:3. W meczu o 3 miejsce Nasz zespół pokonał Rep. Woj. Wielkopolskiego 3:2.

czytaj więcej »

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "KINDER + SPORT" - CZĘSTOCHOWA 2016 - INFORMACJE I KOMUNIKATY DLA ZESPOŁÓW.

W związku z działaniami organizacyjnymi związanymi z Ogólnopolskim Turniejem Mini Siatkówki "KINDER+SPORT" , który w tym roku odbędzie się w Częstochowie w terminie 07 - 10.07.2016 , zamieszczamy na Naszej stronie Komunikaty , które otrzymaliśmy od organizatorów czyli Śląskiego Związku Piłki Siatkowej.

Prosimy zespoły , które zdobyły kwalifikację do udziału w Turneiju Finałowym w Częstochowie o zapoznanie się powyższymi Komuniaktami i zastosowanie się do próśb Organziatorów - ŚZPS. Komunikaty znajdziecie Państwo w Załącznikach poniżej.  ZG

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz