ZZPS » Aktualności

Aktualności

"ESPADON" Szczecin z Pucharem Mistrzów Lig Amatorskich.

W Bełchatowie zakończył się Pucha Mistrzów Lig Amatorskich zorganizowany przez Marka Chrzanowskiego – Prezydenta Bełchatowa oraz PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów. Turniejowi patronował Mirosław Przedpełski – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Puchar Mistrzów zdobył zespół ESPADON SZCZECIN, który w finale pokonał zespół z Nakła.

7. GOKiS SIEDLISKO

8. IPRO ART.TEM STARE BABICE (k/WARSZAWY)

9. KWB BEŁCHATÓW

10. SENIP ZIELONA GÓRA

11. BĄKU VOLLEY SCHOOL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

12. TRYŃCZA „TEAM”

13. CLASSA POLSKA ŁÓDŹ

Indywidualnie nagrodzeni zawodnicy:

Najbardziej Wartościowy Zawodnik turnieju (MVP) – Jakub Markiewicz (ESPADON SZCZECIN)

Najlepszy Atakujący – Łukasz Blamowski (AMAN NTD TRÓJKA NAKŁO)

Najlepszy Rozgrywający – Michał Ostrowski (ESPADON SZCZECIN)

Najlepszy Przyjmujący – Paweł Zubko (ESPADON SZCZECIN)

Najlepszy Blokujący – Jakub Fijak (DOMPOL BIELSKO BIAŁA) oraz Maciej Tomczyński (AMAN NTD TRÓJKA NAKŁO)

Nagroda fair play – Łukasz Kwiatkowski (IPROART.TEM STARE BABICE)

Szczegóły Pucharu Mistrzów Lig Amatorskich na  www.pucharmistrzow.belchatow.pl. Zdjęcia z turnieju można zobaczyć na www.facebook.com/belchatow .

Autor/Źródło: Rafał Niewiadomski/JU

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ "CZWÓREK" DO DRZONKOWA.

Miejski Ośrodek Sportu w Gubinie i MLKS VOLLEY Gubin zapraszają do udziału w turnieju minisiatkówki czwórek dziewcząt w Gubinie, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2014r. Jest to jeden z ostatnich sprawdzianów przed finałem KINDER+SPORT 2014 w Drzonkowie.

KS "Morze-Bałtyk" Szczecin pozostaje w II lidze.

W rozegranym w Rzeczycy turnieju finałowym o awans do I ligi mężczyzn sezonu 2013/2014 siatkarze "Morza-Bałtyk" Szczecin doznali dwówch porażek po 0:3 z "Karpatami" Krosno i SMS Spała. Rezulatay te nie pozwoliły zespołowi z naszego województwa zakwalifikować się do gier finałowych w tych zawodach, a tym samym nie dały upragnionego awansu do pierwszej ligi.

Nieudana batalia LUKS "Piątka" Stargard Szczeciński w walce o II ligę.

Siatkarki "Piątki" Stargard Szczeciński przed własną publicznością rozgrywały turniej finałowy o awans do II ligi kobiet. Pomimo usilnych starań organizacyjnych i sportowych, podopieczne trenera Aleksandra Króla zajęły w zawodach dopiero trzecią lokatę - nie dającą kwalifikacji do gry w drugiej lidze sezonu 2014/2015. Rezultaty rozegranych meczów: LUKS "Piatka" Stargard - UKS "Szóstka" Mielec 1:3, BAS Białystok - SKS "Mazovia" Warszawa 0:3, "Szóstka" Mielec -"Mazovia" Warszawa 0:3, "Piątka" Stargard Szczeciński - BAS Białystok 3:2, BAS Białystok - "Szóstka" Mielec 0:3, "Mazovia" Warszawa - "Piątka" Stargard Szczeciński 3:0.

UKS "LIBERO" WAŁCZ WICEMISTRZEM POLSKI MŁODZICZEK W SEZONIE 2013/2014 !!!

Ogromnym sukcesem UKS Libero Wałcz  zakończył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Młodziczek. Podopieczne Krystyny Filipiak dotarły aż do finału, gdzie nieznacznie uległy zespołowi Pałacu Bydgoszcz 0:2 (24:26, 24:26) i zdobyły srebrne medale Mistrzostw Polski.

W grupie eliminacyjnej turnieju zawodniczki Libero pokonały po 2:0 Ósemkę Siedlce oraz Spartę Kraków, a także po tie-breaku uległy Pałacowi Bydgoszcz. W półfinale spotkały się ze zwyciężczyniami Grupy B, Rosario Lubowidz, które pokonały po zaciętej walce 2:1.

Serdecznie gratulujemy sukcesu !!!

KS "Morze-Bałtyk" Szczecin w finale o awans do siatkarskiej I ligi mężczyzn.

Z tarczą powrócili z Wałbrzycha, gdzie odbywał się turniej pólfinałowy, ubiegający się o awans do pierwszzej ligi, drugoligowi siatkarze "Morza-Bałtyk" Szczecin. Po porażce w pierwszym dniu zawodów 0:3 z gospodarzami - tamtejszą "Victorią", nie złożyli broni. Pokonali na drugi dzień 3:2 "Olimpię" Sulęcin oraz na zakończenie tej trudnej rywalizacji 3:0 "Gwardię" Wrocław. Ciąg dalszy zmagań o zakwalifikowanie się do pierwszej ligi już za dwa tygodnie.

Za nami eliminacje tegorocznej edycji Projektów Mini Siatkówki - "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2014" oraz "Kinder + Sport". W III edycji Mini Volleya rywalizowało znacznie więcej zespołów i zawodników co sprawia , że z roku na rok zainteresowanie udziałem w naszych rozgrywklach jest co raz większe. W tej edycji rozegrano 26 Turniejów eliminacyjnych a przed nami Turnieje Finałowe. Odbędą się one zgodnie z zapowiedzią w terminach 12 - 16.05.2014.  Szczegóły w załącznikach !  W załącznikach znajdziecie Państwo zweryfikowane wyniki poszczególnych kategorii rozgrywkoej dla każdego Regionu.

Puchar Prezesa KS "Stocznia" M&W Darłowo dla UKS OPP-Powiat Kołobrzeski.

W miniony weekend, w Darłowie odbył się towarzyski turniej w piłce siatkowej młodzików "O Puchar Prezesa KS Stocznia M&W Darłowo". Dwudniowe zawody zakończył sie wygraną siatkarzy z Kołobrzegu, przed "Zrywem" Mścice i Koszalińskim Bronkiem. Gościnni gospodarze uplasowali się na IV-tym miejscu, a druga drużyna OPP-Powiat Kołobrzeski zajęła miejsce V-te.

Brąz był w zasięgu ręki.

Bardzo dobrze zaprezentował się zespół MMKS "Maraton" Świnoujście podczas turnieju finałowego Mistrzostw Polski Młodzików w Człuchowie. Podopieczni trenera Artura Kulikowskiego zajęli drugie miejsce w grupie eliminacyjnej - premiowane awansem do półfinału mistrzostw, co było już ogromnym sukcesem tej młodej drużyny.

UKS OPP-Powiat Kołobrzeski i "Gryf-Arena" Gryfice pozostają w III lidze.

Nie udała się batalia o II ligę siatkarzy OPP-Powiat Kołobrzeski i "Gryf-Areny" Gryfice. Kołobrzeżanie w Chełmży doznali trzech porażek i zajęli czwarte mijsce w tej grupie finałowej. "Gryf-Arena" Gryfice, będąca gospodarzem swojej grupy finałowej odniosła tylko jedno zwycięstwo. Niestety przy układzie wyników pozostałych meczów zespół z Gryfic uplasował się również na miejscu czwartym.