ZZPS » Aktualności

Aktualności

Udział zawodników mlodszych kategorii w rozgrywkach wyzszej kategorii wiekowej.


1.Dopuszcza sie do startu w rozgrywkach ZZPS w sezonie 2018/19 zawodników/czki z młodszej niższej kategorii wiekowej w juniorach/juniorce-kadet/kadetka. KAtegorii  kadet/kadetka-mlodzika/młodziczkę.

Poniższe kategorie w rozgrywkach zgodne z Regulaminem PZPS.

2.W sezonie 2018/19 obowiązują nastepujące roczniki:

- Junior 01.01.2000-31.12.2001

-Kadet 01.01.2002-31.12.2003

-Młodzik 01.01.2004 - i młodsi

 FINAŁY MINI SIATKÓWKI 2015 - INFORMACJE

Zakończyły się rozgrywki eliminacyjne w Turniejach Mini Siatkówki dziewcząt i chłopców w ramach Projektów "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2015" oraz "Kinder + Sport". W tej chwili rozpoczną się poszczególne Turnieje Finałowe , z których najlepsze 3 zespoły awansują do Finału Ogólnopolskiego. Poniżej w załącznikach zamieszczone zespoły, które uzyskały awans do Turniejów Finałowych. Podczas każdego Turnieju na Odprawach przed Turniejami odbędą się losowania grup eliminacyjnych oraz systemu gier. Wytyczne powyższe są zgodne z ustaleniami Trenerów z Zebrania Organizacyjnego, które odbyło się w styczniu w Szczecinie w Hali Azoty Arena. 

Proszę organizatorów Turniejów Finałowych o przesłanie szczególowych informacji co do miejsca , godziny rozpoczęcia zawodów. Zwracam także uwagę na fakt iż godziny rozpoczęcia powinny być dostosowane do możliwości dojazdów poszczególnych zespołów na zawody. ZG 

czytaj więcej »

ORLIK VOLLEYMANIA 2015 - INFORMACJE

Turnieje "ORLIK VOLLEYMANIA 205"  - już niedługo pierwsze eliminacje. Na naszej stronie zamieszczamy szereg niezbędnych informacji dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby wziąć udział w rozgrywkach na Orlikach. Koordynatorem na teren woj. zachodniopomorskiego jest p. Jan Staniucha - tel. 607-076-885. ZG

czytaj więcej »

Minisiatkówka (2 chłopców) SP12 ul. Floriana Szarego 28.04.2015

UKS Kasztanek I (już finalista Kinder brał udzial poza konkursem). Dlatego z grupy I do finału tego turnieju awansowały drużyny z miejsc 2 -3. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Tymona Niewiadomskiego z drużyny MKS Siatkarz Espadon I.

czytaj więcej »

III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - SZCZECIN 2015

W dniach 11-12 kwietnia 2015  odbył się III Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt
w kategorii czwórek – Szczecin 2015, organizowany przez UKS Pogodno SP 48 Szczecin, UKS Orliki, UKS Kasztanek. Turniej nie mógłby się odbyć bez wsparcia finansowego naszych hojnych sponsorów: Urzędu Miasta Szczecin, Enei, Warty, Fundacji Grupy Azoty Police Na Rzecz Rozwoju Piłki Siatkowej Kobiet w Policach, C&A, ZWiK, Fundacji Polska Siatkówka, Firmy Colo, Sklepu Sportowego Aut, KS Espadonu, KS Chemik Police, , ZZPS, Firmy Locus Security,  Real Ster,  Mc’Donalds, Park Wieloryba, Myjnia Ręczna z Auto Spa , Adadent, VISION-FI, Columbus Coffee, RR SP 48, Rady Osiedla Załom Kasztanowe, Rada Osiedla Bukowe, Pepsi oraz UKS Pogodno, UKS Kasztanek, UKS Orliki. Nagrody specjalne ufundował Vice-prezes ZZPS Zdzisław Gogol oraz Ksiądz Grzegorz Woś
z SP 48.

czytaj więcej »

OSTATNIE TURNIEJE W ELIMINACJACH MINI SIATKÓWKI - ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2015 ORAZ TERMINY I MIEJSCA FINAŁÓW "KINDER + SPORT"

Powoli zbliżamy się do zakończenia eliminacji rozgrywek Mini Siatkówki w Projektach "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2015" oraz "Kinder + Sport".  Do rozegrania pozostało jeszcze kilka Turniejów, natomiast problem jest z kategoriami rozgrywkowymi gdzie nie rozegrano jeszcze Turniejów !! Informujemy, iż zespoły z Regionów , w któych nie odbył się choćby jeden Turniej eliminacyjny nie będą dopuszczone do Turniejów Finałowych !!  Proszę więc o sprawne zadziałanie w tej kwestii i rozegranie tych zaległych Turniejów. Proszę także o przesyłanie informacji związanych z rozegranymi Turniejami a szzcególnie z wynikami końcowymi. Były już nieścisłości co do zajętych miejsc i należy to jak najszybciej wyjaśniać - jeżeli jest taka potrzeba.

czytaj więcej »

Zmarł Franciszek Sokołowski

Franek Sokołowski na gali

Z przykrością informujemy, iż w nocy z 16 na 17.04 zmarł wieloletni sędzia siatkówki Franciszek Sokołowski. Serdeczne wyrazy współczucia i kondolencje na ręce rodziny składają sędziowie oraz działacze Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Uroczystości i msza pogrzebowa odbędą się w najbliższy wtorek 21 kwietnia 2015 r. o godz. 11.00 w kaplicy cmentarnej w Pyrzycach, ul.Cmentarna.

czytaj więcej »

Prezentacja Pucharu Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn' Polska 2014.

FIVB  MŚ  Polska  2014 - prezentacja Pucharu Świata. 


Informujemy, że pozytywnie zakończyły się starania w Polskim Związku Piłki Siatkowej przedstawicieli ZZPS dotyczące możliwości prezentacji wywalczonego Pucharu za Mistrzostwo Świata przez naszych siatkarzy. Puchar prezentowany będzie ku uciesze środowiska siatkarskiego w kilku miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Trwają przygotowania organizacyjne w zakresie planowania terminów oraz  miejsc prezentacji. Puchar PZPS przekaże do prezentacji w celach promocyjnych w okresie 26.03.-13.04.2015r.

 

czytaj więcej »

PIERWSI FINALIŚCI TURNIEJÓW MINI SIATKÓWKI SEZONU 2015

Znamy już pierwszych finalistów w tegorocznym cyklu Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2015" oraz "Kinder + Sport".

czytaj więcej »

Tylko Młodzicy MMKS "Maraton" Świnoujście zagrają w płófinałach Mistrzostw Polski.

Od ubiegłego piątku do niedzieli odbywały się Ćwierćfinały Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek i młodzików. Żadnej z trzech ("Pomorzanie" Szczecin, "Libero" Wałcz, OPP-Powiat Kołobrzeski) drużyn dziewcząt nie udało się awansować do dalszego etapu rozgrywek. Jedynie zespół "Maratonu" Świnoujście, który wygrał zawody ćwierćfinałowe we własnej hali zakwalifikował się do półfinałów MP. Z dalszej rywalizacji wśród chłopców odpadły: ekipy "Siatkarza-Espadon" Szczecin i OPP-Powiat Kołobrzeski.

czytaj więcej »

"MARATON" Świnoujście i "BARNIM" Goleniów najwyżej klasyfikowanymi klubami z naszego regionu wg. rankingu Ministerstwa Sportu i Turystyki za rok2014 !!

Jak co roku Ministerstwo Sportu I Turystyki przedstawia ranking Współzawodnictwa w Sporcie Młodzieżowym we wszystkich dyscyplinach sportu. Także w Piłce Siatkowej dokonano podsumowania za rok 2014. W naszym województwie najwyżej skalsyfikowane zostały kluby: MMKS "MARATON" Świnoujście (chłopcy) oraz MKS "BARNIM" Goleniów (dziewczęta). To właśnie te kluby od wielu już lat są wizytówką Naszego regionu na arenie Polski uczestnicząc w Finałach Mistrzostw Polski lub docierają aż do Ćwierćfinału lub Półfinału Mistrzostw Polski. Jako województwo zostaliśmy skalsyfikowani na 8 miejsu w Kategorii Chłopców z dorobkiem 146,52 pkt. W Kategorii Dziewcząt zajęliśmy 12 lokatę z dorobkiem 93,25 pkt. Najwyższy wynik sportowy w kategoriach młodzieżowych z naszego regionu osiągneły Młodziczki z UKS "LIBERO" Wałcz - II miejsce w Polsce a w kategorii Chłopców: MMKS "MARATON" Świnoujscie - IV miejsce w Polsce także w kat. Młodzików. Gratulujemy wszystkim Klubom osiągniętych wyników w roku 2014 oraz życzymy dalszych sukcesów.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz