ZZPS » Aktualności

Aktualności

OSTATNIE POŻEGNANIE Z WOJTKIEM KLĘSKIEM

Ostatnie pożegnainie z naszym nieodżałowanym kolegą - WOJCIECHEM  KLĘSKIEM odbędzie się w sobotę w Koszalinie w Kaplicy Cmentarza Komunalnego ul. Gnieźnieńska. Godzina rozpoczęcia uroczystości pożegniania - 13:00. ZG  

czytaj więcej »

ZMARŁ WOJTEK KLĘSK - NASZ KOLEGA I SYMPATYK SIATKÓWKI !

Dziś w nocy po długiej i cieżkiej chorobie zmarł znany w środowisku siatkarskim Wiceprezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej - Wojciech Klęsk. Inicjator i twórca Turnieju o Puchar Bałtyku, którego był jednym z organizatorów. Miał  45 lat...Ta niezwykle przykra informacja dotarła do nas w środę nad ranem. 

Wojtek od kilku miesięcy borykał się z powaznymi problemami zdrowotnymi. Był przez całe życie związany z Piłką Siatkową, której poświęcił większość swojego życia.

Sędzia Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Wiceprzewodniczący Wydziału Sędziowskiego ZZPS a także Wiceprezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Był także Komisarzem i Sędzią Siatkówki Plażowej - odszedł od nas na zawsze, zbyt wcześnie, zbyt nagle...

W imieniu całego środowiska siatkarskiego składamy szczere kondolencje rodzicom oraz rodzinie Wojtka.

Datę  i miejsce Pogrzebu postaramy się przekazać Państwu niezwłocznie na naszej stronie.  ZG

 

czytaj więcej »

Komunikat nr 1 dotyczący zgłoszeń do rozgrywek ZZPS

 W załaczeniu zamieszczamy komunikat nr 01 sezon 2015-2016 dotyczący zgłoszeń do rozgrywek mistrzowskich Zachodniopomorskiego Związku Piłiki Siatkowej, w którym przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące terminów zgłaszania zespołów do rozgrywek oraz opłat startowych w nadchodzącym sezonie.

czytaj więcej »

Komunikat organizacyjny dotyczący pracy biura Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

 Szanowni Państwo  w związku z bardzo trudną sytuacją zdrowotną naszego kolegi Wojciecha Klęsk oraz zbliżającymi się rozgrywkami sezonu 2015/16 w ZZPS a przede wszystkim w trosce o ich profesjonalne przygotowanie od strony sportowo-administracyjnej informujemy, że Prezydium Zarządu  ZZPS powierzyło Pani Joannie Radeckiej (Stępińskiej) prowadzenie biura ZZPS w miejsce czasowej nieobecności Pana Wojciecha Klęsk.

czytaj więcej »

XV Jubileuszowy Młodzieżowy Turniej o Puchar Bałtyku oraz Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek - Niechorze 2015

czytaj więcej »

Walny Zjazd Sprawozdawczy Delegatów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

W dniu 29.06.2015 w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego Województwa Zachodniopomorskiego odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczy Delegatów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej za okres pierwszej części kadencji 2012/2016. Zjazd Delegatów to jeden z wymogów statutowych. Przewodniczący Wydziałów złożyli stosowne sprawozdania . Przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił sprawozdanie finansowe, ocenił pozytywnie pracę Zarządu ZZPS i postawił wniosek w imieniu Komisji Rewizyjnej o udzielenie absolutorium Zarządowi ZZPS za okres sprawozdawczy. W głosowaniu jawnym Zarząd ZZPS otrzymał absolutorium.

Delegaci ZZPS podjęli trzy uchwały i dwa wnioski  do bieżącej realizacji. Na wniosek ZZPS - Polski Związek Piłki Siatkowej wyróżnił kilku Delegatów odznakami honorowymi.

czytaj więcej »

Informacja dla Delegatów ZZPS dotycząca Walnego Zebrania Sprawozdawczego.

W załączeniu pismo dot. Walnego Zebrania Sprawozdawczego.

czytaj więcej »

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - SZCZYRK 2015 - INFORMACJE

W związku ze zbliżającym się wyjazdem na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży - Hala, do Szczyrku przekazujemy Państwu szereg informacji związanych z tą imprezą.

Wyjazd Reprezentacji ZZPS nastąpi w dniu 26.06 -piątek.

Poniżej przedstawiamy Plan Podróży dojazdowej na OOM do Szczyrku:

godz. 12:00 - Świnoujście - Dworzec PKS  (ekipa ze Świnoujścia)

ok. godz. 13:15  Szczecin Płonia Stacja Paliw "Lotos"  (ekipy Pyrzyce ,Szczecin , Police + trenerzy)

ok. godz. 15:30 Wałcz - Gimnajzum nr 1 os. Dolne Miasto ( ekipa z Wałcza + p. K. Filipiak).

Przypominamy , że wszyscy zawodnicy i zawodniczki powinni posiadać ważne badania lekarskie (Książeczka Zdrowia Sportowca) oraz dokument tożsamości ze zdjęciem oraz podstawoay sprzet treningowy (koszulka , spodenki, buty do gry, itd) Sprzęt meczowy (koszulki , spodenki, dres) zostanie dostarczony na miejscu każdemu zawodnikowi.

Kierownikeim Rep. Woj. Zachodniopomorskiego będzie p. Jan Staniucha i w razie jakichkolwiek informacji lub wątpliwości, prosi się o kontakt pod nr. telefonu: 607 076 885607 076 885.

W Załącznikach znajdują się Listy Zgłoszniowe PZPS , które zostały przekazane organizatormo OOM 2015 w Szczyrku. ZG

czytaj więcej »

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TURNIEJU FINAŁOWEGO "KINDER + SPORT" - KRAKÓW 2-5.07.2015 -ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA

Dotarły już do Nas Komunikaty dotczące Turnieju Finałowego "Kinder + Sport" , który odbędzie się w Krakowie w dniach 02-05.07.201502-05.07.2015. Wszytkich finalistów z Naszego Województwa prosimy o dokładne zapoznanie sie Regulaminem Turnieju oraz wypełnieniem Formularzy Zgłoszeniowych. W Załączniakch znajdują się wszsytkie Druki jakie otrzymaliśmy od Organizatorów z Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej. ZG

czytaj więcej »

MEDALIŚCI MISTRZOSTW WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W MINI SIATKÓWCE 2015

Zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskeigo w Mini Siatkówce chłopców i dziewcząt. Tak jak w poprzednich latach system eliminacji rozgrywany był przez kilka miesięcy w ramach naszego Projektu pt. "Zachodniopomorskei Mini Volley Cup" oraz Projektu Fundacji Polska Siatkówka pt. "Kinder + Sport". Po eliminacjach przyszedł czas na Turnieje finałowe w poszczególnych kategoriach. I tak dobrneliśmy do końca rozgrywek wojewódzkich wyłaniając zespoły , które w dniach 2-5 lipca br. w Krakowie walczyć będą o medale Mistrzostw Polski.

Najlepsze 3 zespoły z Turniejów Finałowych będą reprezentowały nasze województwo na wspomnianej imprezie w Krakowie. Poniżej zamieszczamy zwycięzców poszczególnych kategorii. 

   

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz