ZZPS » Aktualności

Aktualności

Nowe władze CEV

Aleksandar Boricić

 

W Sofii zakończył się XXXVI Kongres Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej – CEV. Przypominamy, że w sobotę Delegaci z 55 krajów zdecydowali, że nowym Prezydentem organizacji będzie Aleksandar Boricić z Serbii.

W niedzielę, wszyscy kandydaci do komisji merytorycznych europejskiej centrali siatkówki rekomendowani przez Polski Związek Piłki Siatkowej zyskali akceptację Kongresu.

Nowy Zarząd CEV i jego nowy Prezydent, podkreślają, że polscy przedstawiciele w strukturach CEV zawsze byli postaciami istotnymi i niezmiennie oczekują od nich kreatywnej aktywności.

Na czele kluczowej komisji organizacji widowisk sportowych stanął Wojciech Czayka, który wskutek czego wszedł do grona Zarządu CEV. Członkami pozostałych Komisji zostali: Olga Nowakowska – Komisja Siatkówki Plażowej CEV, Natalia Kostulska – Komisja Pucharów Klubowych CEV, Tomasz Karasiński – Komisja Finansów CEV, Grzegorz Jacyna – Komisja Sędziowska CEV.

czytaj więcej »

Powołane na kampy

 Nasza jedynaczka: Małgorzata Banasiak Zachodniopomorskie

Gratulacje!

Jacek M.Pewnia

czytaj więcej »

NEWSLETTER

Newsletter 151016

Zapraszam do skorzystania z NOWOŚCI na naszej stronie, jaką jest możliwość otrzywania powiadomień o AKTUALNOŚCIACH ze strony zzps.pl,

wystarczy zapisać się u dołu strony (wizualizacja w załączeniu), podając swój adres e-mailowy.

Zapraszam!

Jacek M. Plewnia

czytaj więcej »

Nieodpłatne uczestnictwo trenerów oraz sędziów na meczach KPS Chemik Police S.A. w hali Azoty Arena w Szczecinie.

Uprzejmie informujemy, iż w ramach współpracy z Grupą Azoty S.A. oraz KPS Chemik Police S.A., doszliśmy do porozumienia w zakresie pozyskiwania dla trenerów oraz sędziów posiadających aktualne certyfikaty Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej, możliwości nieodpłatnego uczestniczenia w meczach ORLENLIGI siatkówki kobiet rozgrywanych w hali Azoty Arena w Szczecinie w sezonie sportowym 2015/2016. Każdorazowe uczestnictwo w meczu to element „edukacji nieoficjalnej”. Porozumienie dotyczy terminów wskazanych przez klub  w ilościach limitowanych do odwołania.

czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, naszym Trenerom i Nauczycielom, składam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i satysfakcji z odniesionych sukcesów. Dziękujemy Wam za pokazanie nam, że porażki mogą nas nauczyć czegoś pożytecznego, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.

W imieniu Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Janusz Kamiński

czytaj więcej »

Turniej Nadziei Olimpijskich chłopców

 W dniach 07-09.10.2015 r. w obiektach  Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Spale odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich chłopców. Drużyna z województwa zachodniopomorskiego prowadzona przez trenerów: Artura Kulikowskiego i Tomasza Nowaka zajęła 10 miejsce w rozgrywkach oraz wysokie 5 miejsce w ogólnej klasyfikacji do której zaliczały się również testy sprawnościowe. Nie mieliśmy szczęścia w losowaniu trafiając do grupy z województwem śląskim i łodzkim - jak się później okazało te dwa województwa zajęły 2 pierwsze lokaty. Trenerzy zadowoleni są przede wszystkim z osiągniętych wyników w testach sprawnościowych oraz z faktu że dwóch zawodników dostało powołanie do szkolenia centralnego. Są nimi Miłosz Kruk ze Świnoujścia oraz Szymon Bąk z Trzebiatowa.

Artur Kulikowski

czytaj więcej »

Turniej Nadziei Olimpijskich Dziewcząt

Paweł Januszewski

W dniach 14-16 października 2015 r. w obiektach  Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Spale rozegrany zostanie Turniej Nadziei Olimpijsckich Dziewcząt.

czytaj więcej »

Nominacje sędziowskie w październiku 2015 r.

W zakładce obsady sędziowskie dostępne są już nominacje sędziowskie sędziów ZZPS na wszystkie mecze zaplanowane w terminarzach PZPS i ZZPS w miesiącu październiku 2015 r. 

czytaj więcej »

Turniej Nadziei Olimpijskich w Spale 7-9 października 2015 roku.

Adrian Kouhan

 W dniach 7-9 października 2015 roku, młodzieżowa kadra województwa Zachodniopomorskiego Chłopców uczestniczy w Turnieju Nadziei Olimpijskich, któy odbywa się w Spale. Miło nam poinformować, że na tym turnieju nasze województwo reprezentuje także sędzia I klasy Adrian Kouhan, który został nominowany do prowadzenia wspomnianych zawodów.

 

 

 

 

 

czytaj więcej »

Wojewódzki Turniej Siatkarskich Ośrodków Sportowych w Kołobrzegu. 2 - 3 października 2015 roku.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz