ZZPS » Aktualności

Aktualności

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - SZCZYRK 2015 - INFORMACJE

W związku ze zbliżającym się wyjazdem na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży - Hala, do Szczyrku przekazujemy Państwu szereg informacji związanych z tą imprezą.

Wyjazd Reprezentacji ZZPS nastąpi w dniu 26.06 -piątek.

Poniżej przedstawiamy Plan Podróży dojazdowej na OOM do Szczyrku:

godz. 12:00 - Świnoujście - Dworzec PKS  (ekipa ze Świnoujścia)

ok. godz. 13:15  Szczecin Płonia Stacja Paliw "Lotos"  (ekipy Pyrzyce ,Szczecin , Police + trenerzy)

ok. godz. 15:30 Wałcz - Gimnajzum nr 1 os. Dolne Miasto ( ekipa z Wałcza + p. K. Filipiak).

Przypominamy , że wszyscy zawodnicy i zawodniczki powinni posiadać ważne badania lekarskie (Książeczka Zdrowia Sportowca) oraz dokument tożsamości ze zdjęciem oraz podstawoay sprzet treningowy (koszulka , spodenki, buty do gry, itd) Sprzęt meczowy (koszulki , spodenki, dres) zostanie dostarczony na miejscu każdemu zawodnikowi.

Kierownikeim Rep. Woj. Zachodniopomorskiego będzie p. Jan Staniucha i w razie jakichkolwiek informacji lub wątpliwości, prosi się o kontakt pod nr. telefonu: 607 076 885607 076 885.

W Załącznikach znajdują się Listy Zgłoszniowe PZPS , które zostały przekazane organizatormo OOM 2015 w Szczyrku. ZG

czytaj więcej »

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TURNIEJU FINAŁOWEGO "KINDER + SPORT" - KRAKÓW 2-5.07.2015 -ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA

Dotarły już do Nas Komunikaty dotczące Turnieju Finałowego "Kinder + Sport" , który odbędzie się w Krakowie w dniach 02-05.07.201502-05.07.2015. Wszytkich finalistów z Naszego Województwa prosimy o dokładne zapoznanie sie Regulaminem Turnieju oraz wypełnieniem Formularzy Zgłoszeniowych. W Załączniakch znajdują się wszsytkie Druki jakie otrzymaliśmy od Organizatorów z Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej. ZG

czytaj więcej »

MEDALIŚCI MISTRZOSTW WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W MINI SIATKÓWCE 2015

Zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskeigo w Mini Siatkówce chłopców i dziewcząt. Tak jak w poprzednich latach system eliminacji rozgrywany był przez kilka miesięcy w ramach naszego Projektu pt. "Zachodniopomorskei Mini Volley Cup" oraz Projektu Fundacji Polska Siatkówka pt. "Kinder + Sport". Po eliminacjach przyszedł czas na Turnieje finałowe w poszczególnych kategoriach. I tak dobrneliśmy do końca rozgrywek wojewódzkich wyłaniając zespoły , które w dniach 2-5 lipca br. w Krakowie walczyć będą o medale Mistrzostw Polski.

Najlepsze 3 zespoły z Turniejów Finałowych będą reprezentowały nasze województwo na wspomnianej imprezie w Krakowie. Poniżej zamieszczamy zwycięzców poszczególnych kategorii. 

   

czytaj więcej »

ZEBRANIE TRENERÓW KADR WOJEWÓDZKICH MŁODZIKÓW I KNO - GOLENIÓW 02.06.2015

W dniu 2 czerwca br. - wtorek o godz. 16:00 odbędzie się Zebranie informacyje Trenerów Kadr Wojewódzkich Młodzików i Juniorów Młodszych zarówno w kategorii Hala i Plaża.

Zebranie odbędzie się w Kawiarni przy Kompleksie Sportowym "FALA" w Goleniowie ul. Niepodległości. Obecność szkoleniowców - Obowiązkowa. ZG

czytaj więcej »

Sprawozdanie z prezentacji pucharu za zdobycie mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Polska 2014

Goleniów

Na wniosek Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej, Polski Związek Piłki Siatkowej, umożliwił prezentację pucharu świata oraz złotego medalu zdobytych podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej organizowanych w Polsce. Patronat nad tym przedsięwzięciem popularyzującym piłkę siatkową, objął marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Chęć do prezentacji zgłosiły następujące ośrodki (kolejność chronologiczna): OSiR i UKSBarnim Goleniów, Żak Pyrzyce, SALOS Szczecin, PSPS Chemik Police, LO MS Świnoujście, Areszt Śledczy Szczecin, KPS Chemik Police, Ośrodek Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, Szkoła Podstawowa w Szczecinku, Szkoła Podstawowa w Dygowie, Ośrodek Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg, Klub SportowyStocznia M&W Darłowo, Centrum Sportowe Bobolice, Urząd Miasta i Gminy Wałcz wraz Zespołem Szkól Miejskich w Wałczu oraz UKS Libero Wałcz. Prezentację w dniu 27 marca 2015 roku, rozpoczęto w Goleniowie, kończąc 13 kwietnia 2015 roku w Wałczu. Wszystkie prezentacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, tak lokalnych władz jaki i sympatyków sportu. Frekwencja bardzo duża (wyjątek Bobolice).   

czytaj więcej »

FINAŁY MINI SIATKÓWKI 2015 - INFORMACJE

Zakończyły się rozgrywki eliminacyjne w Turniejach Mini Siatkówki dziewcząt i chłopców w ramach Projektów "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2015" oraz "Kinder + Sport". W tej chwili rozpoczną się poszczególne Turnieje Finałowe , z których najlepsze 3 zespoły awansują do Finału Ogólnopolskiego. Poniżej w załącznikach zamieszczone zespoły, które uzyskały awans do Turniejów Finałowych. Podczas każdego Turnieju na Odprawach przed Turniejami odbędą się losowania grup eliminacyjnych oraz systemu gier. Wytyczne powyższe są zgodne z ustaleniami Trenerów z Zebrania Organizacyjnego, które odbyło się w styczniu w Szczecinie w Hali Azoty Arena. 

Proszę organizatorów Turniejów Finałowych o przesłanie szczególowych informacji co do miejsca , godziny rozpoczęcia zawodów. Zwracam także uwagę na fakt iż godziny rozpoczęcia powinny być dostosowane do możliwości dojazdów poszczególnych zespołów na zawody. ZG 

czytaj więcej »

ORLIK VOLLEYMANIA 2015 - INFORMACJE

Turnieje "ORLIK VOLLEYMANIA 205"  - już niedługo pierwsze eliminacje. Na naszej stronie zamieszczamy szereg niezbędnych informacji dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby wziąć udział w rozgrywkach na Orlikach. Koordynatorem na teren woj. zachodniopomorskiego jest p. Jan Staniucha - tel. 607-076-885. ZG

czytaj więcej »

Minisiatkówka (2 chłopców) SP12 ul. Floriana Szarego 28.04.2015

UKS Kasztanek I (już finalista Kinder brał udzial poza konkursem). Dlatego z grupy I do finału tego turnieju awansowały drużyny z miejsc 2 -3. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Tymona Niewiadomskiego z drużyny MKS Siatkarz Espadon I.

czytaj więcej »

III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - SZCZECIN 2015

W dniach 11-12 kwietnia 2015  odbył się III Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt
w kategorii czwórek – Szczecin 2015, organizowany przez UKS Pogodno SP 48 Szczecin, UKS Orliki, UKS Kasztanek. Turniej nie mógłby się odbyć bez wsparcia finansowego naszych hojnych sponsorów: Urzędu Miasta Szczecin, Enei, Warty, Fundacji Grupy Azoty Police Na Rzecz Rozwoju Piłki Siatkowej Kobiet w Policach, C&A, ZWiK, Fundacji Polska Siatkówka, Firmy Colo, Sklepu Sportowego Aut, KS Espadonu, KS Chemik Police, , ZZPS, Firmy Locus Security,  Real Ster,  Mc’Donalds, Park Wieloryba, Myjnia Ręczna z Auto Spa , Adadent, VISION-FI, Columbus Coffee, RR SP 48, Rady Osiedla Załom Kasztanowe, Rada Osiedla Bukowe, Pepsi oraz UKS Pogodno, UKS Kasztanek, UKS Orliki. Nagrody specjalne ufundował Vice-prezes ZZPS Zdzisław Gogol oraz Ksiądz Grzegorz Woś
z SP 48.

czytaj więcej »

OSTATNIE TURNIEJE W ELIMINACJACH MINI SIATKÓWKI - ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2015 ORAZ TERMINY I MIEJSCA FINAŁÓW "KINDER + SPORT"

Powoli zbliżamy się do zakończenia eliminacji rozgrywek Mini Siatkówki w Projektach "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2015" oraz "Kinder + Sport".  Do rozegrania pozostało jeszcze kilka Turniejów, natomiast problem jest z kategoriami rozgrywkowymi gdzie nie rozegrano jeszcze Turniejów !! Informujemy, iż zespoły z Regionów , w któych nie odbył się choćby jeden Turniej eliminacyjny nie będą dopuszczone do Turniejów Finałowych !!  Proszę więc o sprawne zadziałanie w tej kwestii i rozegranie tych zaległych Turniejów. Proszę także o przesyłanie informacji związanych z rozegranymi Turniejami a szzcególnie z wynikami końcowymi. Były już nieścisłości co do zajętych miejsc i należy to jak najszybciej wyjaśniać - jeżeli jest taka potrzeba.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz