ZZPS » Aktualności

Aktualności

Udział zawodników mlodszych kategorii w rozgrywkach wyzszej kategorii wiekowej.


1.Dopuszcza sie do startu w rozgrywkach ZZPS w sezonie 2018/19 zawodników/czki z młodszej niższej kategorii wiekowej w juniorach/juniorce-kadet/kadetka. KAtegorii  kadet/kadetka-mlodzika/młodziczkę.

Poniższe kategorie w rozgrywkach zgodne z Regulaminem PZPS.

2.W sezonie 2018/19 obowiązują nastepujące roczniki:

- Junior 01.01.2000-31.12.2001

-Kadet 01.01.2002-31.12.2003

-Młodzik 01.01.2004 - i młodsi

 KOŁOBRZEG 11.03.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO KINDER+SPORT W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT

W dniu 11.03.2018 w Kołobrzegu odbył się Turniej Eliminacyjny Kinder+sport w kat."TRÓJKI" dziewcząt. W turnieju miało wystartować 21 zespołów podzielonych na trzy grupy. Nie wystarował zespół UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI ZESPÓŁ 2. Tak więc wystartowało 20 zespołów.

BEZPOŚREDNI AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKAŁO 6 ZESPOŁÓW - BYŁY TO 1 i 2 MIEJSCA W KAŻDEJ GRUPIE.

GRUPA  A

1 M-CE UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 1 - TRENER PIOTR BOGDANOWICZ

2 M-CE UKS KASZTANEK -SP 39 SZCZECIN 1 - TRENER BARBARA NAGUSZEWSKA

GRUPA B

1 M-CE SP18 KOSZALIN 1 - TRENER MACIEJ OSTASZEWSKI

2 M-CE UKS GOLCZEWITA GOLCZEWO - TRENER TOMASZ BARTNICZUK

GRUPA C

1 M-CE SAPS LIBERO BANIE - TRENER IZABELA WOŁOSZYN

2 M-CE G.A. - UKS VOLLEY WAŁCZ 1 - TRENER AGNIESZKA NIEFIEDOWICZ

ZESPOŁY ,KTÓRE ZAJĘŁY MIEJSCA W GRUPIE 3,4,5 UZYSKAŁO PRAWO DO UDZIAŁU W II ETAPIE ROZGRYWEK/ BARAŻY/ W SUMIE 9 ZESPOŁÓW. TURNIEJ TEN ODBĘDZIE SIĘ W GRYFICACH W DNIU 25.03.2018 /NIEDZIELA/. Z TURNIEJU TEGO AWANS DO MISTZROSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKAJĄ 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY.

Podziękowanie dla Kol. Piotra Bogdanowicza za przeprowadzenie turnieju, który przebiegał w miłej  i sportowej atmosferze. 

W załączniku wyniki i tabele

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

KOŁOBRZEG 10.03.2018 - PODSUMOWANIE II ETAPU / BARAŻY/ KINDER+SPORT 2018 W KAT. "CZWÓRKI" DZIEWCZĄT DLA REGIONU ŻÓŁTEGO.

W dniu 10.03.2018 w Kołobrzegu odbył się II ETAP /BARAŻE/ KINDER+SPORT  w kat. "CZWÓRKI" dziewcząt dla rejonu żółtego. W turnieju wystartowało 7 zespołów. Zespoły rywalizowały o jedno wolne miejsce do Mistrzostw Województwa i aby go zdobyć trzeba było w tym turnieju okazać się najlepszym. Rywalizowano systemem "każdy z każdym". Od pierwszych meczy wiadomo było ,że o te miejsce będą rywalizować głównie dwa zespoły : SP 18 KOSZALIN ZESPÓŁ 1 i UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI ZESPÓŁ 1. Tak się złożyło ,że ostatni mecz turnieju był finałem z udziałem tych zespołów, które wcześniej wygrały wszystkie swoje mecze. Bardzo wyrównana walka trwała do stanu 10 :10, ale wtedy znakomitą zagrywką popisała się kołobrzeżanka - i ten zespół odskoczył na 4 punkty. Zdobytą przewagę w tym fragmencie meczu utrzymał juz do końca i po końcowym gwizdku mógł się cieszyć z wygranej /20 :13/ i awansu do Mistrzostw Województwa.

Zwycieski zespół UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI ZESPÓŁ 1 wystąpił w składzie : Gabrysia Wacko, Emila Zug, Nikola Michalak, Zuzia Kazaryn, Amelia Marczak i Martyna Sadowska - trener Piotr Bogdanowicz.

2 m-ce SP 18 KOSZALIN 1 - TRENER AGNIESZKA KACZMAREK

3 m-ce KPS CZAPLINEK 1 - TRENER KRZYSZTOF ROSIAK

4 m-ce SP 18 KOSZALIN 2 - TRENER AGNIESZKA KACZMAREK

5 m-ce KPS CZAPLINEK 2 - TRENER KRZYSZTOF ROSIAK

6 m-CE MKS VOLLEY SZCZECINEK - TRENER KAMIL FRĄCKOWSKI

7 m-ce UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI - TRENER PIOTR BOGDANOWICZ

Podziękowanie dla Kol. Piotra Bogdanowicza za przeprowadzenie turnieju oraz w jego imieniu serdeczne podziękowanie dla rodziców jego zawodniczek za wspaniałe ciasta, dla sędziów -zawodników UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI , dla Państwa Zug, którzy zawsze wspierają turnieje siatkarskie - tym razem były to smaczne słodkie babki dla uczestniczek i dla Pana Kamila Puzio za okazane wsparcie oraz Szkole Podstawowej nr6 w Kołobrzegu za drobne upominki dla wszystkich uczestniczek - Dziękujemy !!!

 

czytaj więcej »

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - SIATKARSKIE WAKACJE 2018 Z MAŁGORZATĄ GLINKĄ

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - SIATKARSKIE WAKACJE 2018 Z MAŁGORZATĄ GLINKĄ.

Na prośbę P. Arka Niefiedowicza -zamieszczamy poniżej ofertę dotyczącą siatkarskich wakacji.

Jest nam niezmiernie miło ,że w naszym województwie istnieje taka inicjatywa , która jest skierowana do najmłodszych adeptów siatkówki. Festiwal od wielu lat cieszy się bardzo dobrą opinią, a uczestniczące w nich zespoły osiągają znaczące sukcesy w rywalizacji sportowej.

czytaj więcej »

DARŁOWO 11.03.2018 - II ETAP ELIMINACJI /BARAŻE/ KINDER+SPORT W KAT. "CZWÓRKI" CHŁOPCÓW

KINDER+SPORT 2018 - II etap eliminacji Kinder+sport w kat."czwórki" chłopców odbędą się w dniu 11.03.2018 /niedziela/ w Darłowie.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Jerzy Roszak / kom.  516 276 988 /

miejsce turnieju - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. S. ŻEROMSKIEGO, UL. F.CHOPINA 4

W turnieju wystartuje 8 zespołów , które uzyskały awans do baraży z turnieju w Pyrzycach /3 zespoły/ i w Szczecinku / 5 zespołów/. 

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskają 3 najlepsze zespoły .

Finał odbędzie się w dniu 21.04.2018 w Wałczu

w załącznikach wszystkie informacje o turnieju.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

KOŁOBRZEG 11.03.2018 - TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny w kat."TRÓJKI" dziewcząt odbędzie się w Kołobrzegu w dniu 11.03.2018 /niedziela/

miejsce rozegrania - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU, UL. POZNAŃSKA 9

Osobą odpowiedzialną za turniej jest Kol. Piotr Bogdanowicz

W turnieju wystartuje 21 zespołów podzielonych na 3 grupy

BEZPOŚREDNI AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZUSKAJĄ PO 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY /W SUMIE 6/

Natomiast zespoły z miejsc 3-4-5 / w sumie 9/ z każdej grupy uzyska awans do II etapu eliminacji /baraży/ , które odbędą się w Gryficach w dniu 25.03.2018/ niedziela/. Z tego etapu do finałów uzyskają prawo 2 zespoły.Finał w kat."TRÓJEK" odbędzie sie w Kołobrzegu w dniu 12.05.2018.

W załączniku rozpiska z podziałem na grupy.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

POPRAWIONY KOMUNIKAT - WYCOFANIE SIĘ ZESPOŁU STOCZNIA DARŁOWO !!! KOŁOBRZEG 10.03.2018 - II ETAP ROZGRYWEK /BARAŻE/ KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT DLA REJONU ŻÓŁTEGO

W ZWIĄZKU Z WYCOFANIEM SIE ZESPOŁU STOCZNIA DARŁOWO - ULEGAJĄ ZMIANIE ROZPISKI MECZOWE. TURNIEJ ZAKOŃCZY SIĘ O GODZ.14.00

KINDER+SPORT 2018 -II etap rozgrywek/baraż/ w kat."CZWÓRKI" dziewcząt odbędzie sie w Kołobrzegu w dniu 10.03.2018 /sobota/.Bardzo przepraszamy na zmianę miejsca rozgrywania turnieju, który wcześniej był zaplanowany w Czaplinku

miejce rozegrania turnieju - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU, UL.POZNAŃSKA 9

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Piotr Bogdanowicz.

W TURNIEJU WYSTARTUJE 7 ZESPOŁÓW . PIERWOTNIE 8 / WYCOFANIE SIĘ STOCZNI DARŁOWO/

BEZPOŚREDNI AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKA TYLKO NAJLEPSZY ZESPÓŁ BARAŻY. 

FINAŁ ODBĘDZIE SIĘ W WAŁCZU W DNIU 21.04.2018

 W załączniku rozpiska godzinowa 

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

DARIA MARCINIAK i PAULINA BARTNICZUK - UKS BARNIM GOLENIÓW ZWYCIĘŻCZYNIAMI XX OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MILICZA.

W dniach 02-03.03.2018 odbył się w Miliczu /woj. dolnośląskie/  XX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MILICZA. W turnieju tym wzięła rekordowa ilość uczestniczek / ok. 400/. rywalizowano w trzech kategoriach na trzech salach. Jest to jeden z największych turniejów rozgrywanych w Polsce, na którym startują najlepsze zespoły; są to medaliści Mistrzostw Polski czy medalisci Mistrzostw Województwa.

W tak dobrej obsadzie turniejowej na szczególne wyróżnienia zasługują wyniki i lokaty jakie uzyskały nasze zespoły reprezentujące woj. zachodniopomorskie : UKS BARNIM GOLENIÓW / TRENER T. BARTNICZUK I RADEK MARCINIAK/, SP 6 KOŁOBRZEG i UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI/ TRENER P. BOGDANOWICZ/, UKS ORLIKI SZCZECIN /TRENER A. KUŚ/, UKS POGODNO SZCZECIN / TRENER M. WROŃSKA/, UKS GOLCZEWITA GOLCZEWO /TRENER T. BARTNICZUK/, G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ /TRENER A. NIEFIEDOWICZ/. W SUMIE W TRZECH KATEGORIACH WYSTARTOWAŁO 16 NASZYCH ZESPOŁÓW.

 

czytaj więcej »

KRZYWIN 03.03.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ZIELONEGO

W dniu 03.03.2018 w krzywinie odbył się Turniej Eliminacyjny KINDER+SPORT w kat."DWÓJKI" chłopców dla rejonu zielonego. W turnieju wystartowało 9 zespołów, którzy rywalizowali w jednej grupie .

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskały 2 najlepsze zespoły turnieju:

1 m-ce LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1 - TRENER BOŻENA TOŁOCZKO

2 m-ce LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 3 - TRENER BOŻENA TOŁOCZKO

Natomiast zespoły , które zajęły miejsca w grupie 3-4-5-6 / 4 zespoły/uzyskały awans do II etapu rozgrywek / baraży/ , które odbęda się w dniu 14.04.2018 w Kołobrzegu wraz z barażami kat."TRÓJEK" chłopców / zmiana terminu z 24.03.2018/.

Podziękowanie dla Kol. Piotra Waydyk za przeprowadzenie zawodów, ufundowanie pucharów i medali dla najlepszych.

PWM ZZSP Dariusz Cholka

czytaj więcej »

KOSZALIN 03.03.2018 - PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ŻÓŁTEGO

W dniu 03.03.2018 w Koszalinie odbył się Turniej eliminacyjny KINDER+SPORT w kat. "DWÓJKI" chłopców dla rejonu żółtego. w turnieju miało wystartować 19 zespołów podzielonych na 3 grupy. Na zawody nie dotarły zespoły KATOLICKA SP KOSZALIN i STOCZNIA DARŁOWO zespół 4 i tym samym do rozgrywek przystąpiło 17 zespołów.

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskali zwycięzcy grup /3 zespoły/

GRUPA A - SP 13 KOSZALIN -AMPS KOŁOBRZEG - TRENERZY AGNIESZKA CIECHANOWICZ I GRZEGORZ DRETKIEWICZ

GRUPA B - STOCZNIA DARŁOWO ZESPÓL 1 - TRENER EDMUND SURDEL

GRUPA C - SP 13 KOSZALIN - TRENER GRZEGORZ DRETKIEWICZ

Natomist zespoły, które zajęły w grupie m-ca 2-3-4-5 /w sumie 12 zespołów/ uzyskały awans do II etapu rozgrywek / baraży/ , które odbędą się w dniu 14.04.2018 w Kołobrzegu wraz z barażami kat."trójek" chłopców/ zmiana terminu z 24 .03.2018/.

Podziękowanie dla kol. Pawła Szota za sprawne przeprowadzenie zawodów i ufundowanie słodkości dla wszystkich uczestników.Warto dodać ,że były to już drugie zawody , których organizatorem był Kol. Paweł Szot i klub UKS "BRONEK" KOSZALIN

W załączniku wyniki zawodów.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

czytaj więcej »

KRZYWIN 03.03.2018 - TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW DLA REJONU ZIELONEGO

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny kat."DWÓJKI" chłopców odbędzie się w Krzywinie w dniu 03.03.2018 /sobota/. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Piotr Waydyk.

miejsce rozegrania turnieju: KRZYWIN, SZKOŁA PODSTAWOWA , UL. KRÓLEWIECKA 42

W Turnieju wystartuje 9 zespołów, które rozegrają gry systemem - " każdy z każdym"

Bezpośrednio awans do Mistrzostw Województwa uzyskają 2 najlepsze zespoły.

Natomiast awans do II etapu /baraży/ uzyskają zespoły , które zajmą m-ca 3,4,5,6 w sumie 4 zespoły.

Turniej barażowy odbędzie sie w Kołobrzegu w dniu 14.04.2018 / sobota/, z którego 3 najlepsze zespoły uzyskają awans do Mistrzostw Województwa.

Zakończenie turnieju jest zaplanowane na godzinę 15.30

w załącznikach wszystkie informacje o turnieju

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz