ZZPS » Aktualności

Aktualności

KOMUNIKAT KOŃCOWY KINDER + SPORT - ZACHODNIOPOMORSKIE MINIVOLLEY 2014.

FINAŁ

 WOJEWÓDZKI TURNIEJU MINISIATKÓWKI

 PUCHAR KINDER + SPORT

ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY 2014

W dniach 12 – 16 maja 2014 r. Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przeprowadził Finał Wojewódzki Turnieju w mini siatkówce o Puchar KINDER + SPORT ,  ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY 2014. Zawody dla poszczególnych kategorii odbyły się:

·        12 maja w Pyrzycach (dwójki i trójki chłopców),

·        13 maja w Świnoujściu (czwórki chłopców)

·        14 maja w Policach (czwórki dziewcząt)

·        16 maja w Kamieniu Pomorskim (dwójki i trójki dziewcząt)

a udział w nich wzięły zespoły z całego województwa, wyłonione w przeszło dwumiesięcznych eliminacjach porzez  projekt Zachodniopomorskie MiniVolley 2014

W zawodach w każdej kategorii wystartowało 12 najlepszych ekip z eliminacji. W finale zespoły podzielone zostały na 4 grupy, w których mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Do drugiej fazy awansowały dwa najlepsze zespoły z grupy, które kolejne mecze rozgrywały systemem pucharowym, aż do wyłonienia zwycięzców

Kolejność końcowa  medalistów wśród dziewcząt:/ awans do turnieju głównego w Dżonkowie 03-06. VII.2014/

dwójki

1.      UKS Barnim Goleniów

2.      MKS Gryf Szczecinek

3.      UKS Plas Gryfice

 

trójki

1.      UKS Pogodno Szczecin 1

2.      UKS Iras Czaplinek 1

3.      SP 18 Koszalin

 

czwórki

1.      UKS Pogodno Szczecin 1

2.      UKS Orliki Szczecin

3.      UKS Volley Wałcz

 

Kolejność końcowa  medalistów wśród chłopców:-/ Awans do turnieju głównego w Dżonkowie 03-06.VII.2014 /

 dwójki

1.      UKS Bronek Koszalin 8

2.      LMKS Żak Pyrzyce 2

3.      UKS Bronek Koszalin 1

 

trójki

1.      UKS Volley Wałcz

2.      LMKS Żak Pyrzyce

3.      UKS Kasztanek 1 Szczecin

 

czwórki

1.      UKS Volley Wałcz

2.      SP1 SOS Świnoujście

3.      LMKS Żak Pyrzyce 1

 

W całym turnieju udział wzięło ponad 300 zawodników i zawodniczek oraz blisko 40 opiekunów i trenerów. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki otrzymali podczas ceremonii zakończenia zawodów pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek Kinder, a także pamiątkowe koszulki sportowe z logo Zachodniopomorskie Mini Volley 2014 przygotowane przez organizatora- ZZPS. Ponadto najlepsze trzy zespoły otrzymały puchary i nagrody od firmy Kinder , najlepsi młodzi adepci sztuki siatkarskiej po turniejach otrzymywali nagrodę MVP zawodów .

Zawody prowadzili sędziowie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zawody eliminacyjne oraz finałowe zorganizowane zostały przez koordynatora projektu Zachodniopomorskie Mini Volley 2014 p. Z. Gogola przy współudziale nauczycieli i wychowawców szkół, w kosztach organizatorów poszczególnych cykli rozgrywek a przede wszystkim Grupie Azoty Z.CH. Police S.A.

Zarząd ZZPS  dziękuje wszystkim za pomoc przy realizacji projektu , a finalistom , uczestnikom  turnieju finałowego w Dżonkowie dużo wrażeń i zajęcia najlepszych miejsc w rywalizacji sportowej w swoich kategoriach wiekowych .

 

 

czytaj więcej »

JUBLEUSZ XX LECIA SZCZECIŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

Zakończyła się XX edycja Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej „Salps-Espol”. Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej funkcjonuje od 1994 roku a jej pomysłodawcą i realizatorem jest Prezes Zarządu Zbigniew Maciejewski wraz z gronem pasjonatów. Zawodnicy i zawodniczki występują w różnych ligach w zależności od umiejętności i klasy zespołu którego reprezentują. Wszyscy są pasjonatami siatkówki. Najlepsi występują z powodzeniem w rywalizacji amatorów w rozgrywkach centralnych. GRATULUJEMY.

Podczas gali podsumowującej XX EDYCJĘ rozgrywek przedstawiciele Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej złożyli gratulacje osobom reprezentującym Zarząd SALPS wręczając pamiątkowy grawerton. Uhonorowano także Panów: Z. Maciejewskiego za kontynuację rozgrywek w ruchu amatorskim oraz popularyzację siatkówki - Medalem 80-lecia PZPS za Wybitne Zasługi, oraz Pana E. Wojneckiego za 40-lat pracy zawodowej w charakterze trenera piłki siatkowej - Złotą Honorową Odznaką PZPS.

 

                                              Wszystkim uczestnikom rozgrywek kolejnych edycji  oraz organizatorom

                                                                                       Gratulacje składa Zarząd ZZPS

czytaj więcej »

XX JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY FESTIMAL PIŁKI SIATKOWEJ i MINISIATKÓWKI - Lublin' 2014.

Szanowni Państwo!

 
W imieniu WZPS w Lublinie oraz TPS Lublin mamy przyjemność zaprosić państwa na XX Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Pilki Siatkowej i Mini siatkówki, który odbędzie się w Lublinie w dniach 20-22 czerwca 2014 r.
 
Więcej informacji oraz forlmularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załącznikach.
 
Do zobaczenia na bosikach siatkarskiego Festiwalu!!!
 
Ze sportowym pozdrowieniem,
 
WZPS w Lublinie,
TPS w Lublinie

czytaj więcej »

"ESPADON" Szczecin z Pucharem Mistrzów Lig Amatorskich.

W Bełchatowie zakończył się Pucha Mistrzów Lig Amatorskich zorganizowany przez Marka Chrzanowskiego – Prezydenta Bełchatowa oraz PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów. Turniejowi patronował Mirosław Przedpełski – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Puchar Mistrzów zdobył zespół ESPADON SZCZECIN, który w finale pokonał zespół z Nakła.

1. ESPADON SZCZECIN

2. AMAN NTS TRÓJKA NAKŁO

3. DOMPOL BIELSKO BIAŁA

4. KS TIM CHOROSZA OLSZTYN

5. REMAGUM MYSŁOWICE

6. REST VOLLEY TEAM RZESZÓW

7. GOKiS SIEDLISKO

8. IPRO ART.TEM STARE BABICE (k/WARSZAWY)

9. KWB BEŁCHATÓW

10. SENIP ZIELONA GÓRA

11. BĄKU VOLLEY SCHOOL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

12. TRYŃCZA „TEAM”

13. CLASSA POLSKA ŁÓDŹ

Indywidualnie nagrodzeni zawodnicy:

Najbardziej Wartościowy Zawodnik turnieju (MVP) – Jakub Markiewicz (ESPADON SZCZECIN)

Najlepszy Atakujący – Łukasz Blamowski (AMAN NTD TRÓJKA NAKŁO)

Najlepszy Rozgrywający – Michał Ostrowski (ESPADON SZCZECIN)

Najlepszy Przyjmujący – Paweł Zubko (ESPADON SZCZECIN)

Najlepszy Blokujący – Jakub Fijak (DOMPOL BIELSKO BIAŁA) oraz Maciej Tomczyński (AMAN NTD TRÓJKA NAKŁO)

Nagroda fair play – Łukasz Kwiatkowski (IPROART.TEM STARE BABICE)

Szczegóły Pucharu Mistrzów Lig Amatorskich na  www.pucharmistrzow.belchatow.pl. Zdjęcia z turnieju można zobaczyć na www.facebook.com/belchatow .

Autor/Źródło: Rafał Niewiadomski/JU

czytaj więcej »

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ "CZWÓREK" DO DRZONKOWA.

Miejski Ośrodek Sportu w Gubinie i MLKS VOLLEY Gubin zapraszają do udziału w turnieju minisiatkówki czwórek dziewcząt w Gubinie, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2014r. Jest to jeden z ostatnich sprawdzianów przed finałem KINDER+SPORT 2014 w Drzonkowie.

czytaj więcej »

KS "Morze-Bałtyk" Szczecin pozostaje w II lidze.

W rozegranym w Rzeczycy turnieju finałowym o awans do I ligi mężczyzn sezonu 2013/2014 siatkarze "Morza-Bałtyk" Szczecin doznali dwówch porażek po 0:3 z "Karpatami" Krosno i SMS Spała. Rezulatay te nie pozwoliły zespołowi z naszego województwa zakwalifikować się do gier finałowych w tych zawodach, a tym samym nie dały upragnionego awansu do pierwszej ligi.

czytaj więcej »

Nieudana batalia LUKS "Piątka" Stargard Szczeciński w walce o II ligę.

Siatkarki "Piątki" Stargard Szczeciński przed własną publicznością rozgrywały turniej finałowy o awans do II ligi kobiet. Pomimo usilnych starań organizacyjnych i sportowych, podopieczne trenera Aleksandra Króla zajęły w zawodach dopiero trzecią lokatę - nie dającą kwalifikacji do gry w drugiej lidze sezonu 2014/2015. Rezultaty rozegranych meczów: LUKS "Piatka" Stargard - UKS "Szóstka" Mielec 1:3, BAS Białystok - SKS "Mazovia" Warszawa 0:3, "Szóstka" Mielec -"Mazovia" Warszawa 0:3, "Piątka" Stargard Szczeciński - BAS Białystok 3:2, BAS Białystok - "Szóstka" Mielec 0:3, "Mazovia" Warszawa - "Piątka" Stargard Szczeciński 3:0.

czytaj więcej »

UKS "LIBERO" WAŁCZ WICEMISTRZEM POLSKI MŁODZICZEK W SEZONIE 2013/2014 !!!

Ogromnym sukcesem UKS Libero Wałcz  zakończył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Młodziczek. Podopieczne Krystyny Filipiak dotarły aż do finału, gdzie nieznacznie uległy zespołowi Pałacu Bydgoszcz 0:2 (24:26, 24:26) i zdobyły srebrne medale Mistrzostw Polski.

W grupie eliminacyjnej turnieju zawodniczki Libero pokonały po 2:0 Ósemkę Siedlce oraz Spartę Kraków, a także po tie-breaku uległy Pałacowi Bydgoszcz. W półfinale spotkały się ze zwyciężczyniami Grupy B, Rosario Lubowidz, które pokonały po zaciętej walce 2:1.

Serdecznie gratulujemy sukcesu !!!

czytaj więcej »

KS "Morze-Bałtyk" Szczecin w finale o awans do siatkarskiej I ligi mężczyzn.

Z tarczą powrócili z Wałbrzycha, gdzie odbywał się turniej pólfinałowy, ubiegający się o awans do pierwszzej ligi, drugoligowi siatkarze "Morza-Bałtyk" Szczecin. Po porażce w pierwszym dniu zawodów 0:3 z gospodarzami - tamtejszą "Victorią", nie złożyli broni. Pokonali na drugi dzień 3:2 "Olimpię" Sulęcin oraz na zakończenie tej trudnej rywalizacji 3:0 "Gwardię" Wrocław. Ciąg dalszy zmagań o zakwalifikowanie się do pierwszej ligi już za dwa tygodnie.

czytaj więcej »

TURNIEJE FINAŁOWE "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2014" I "KINDER + SPORT" - FINALIŚCI TEGOROCZNEJ EDYCJI

Za nami eliminacje tegorocznej edycji Projektów Mini Siatkówki - "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2014" oraz "Kinder + Sport". W III edycji Mini Volleya rywalizowało znacznie więcej zespołów i zawodników co sprawia , że z roku na rok zainteresowanie udziałem w naszych rozgrywklach jest co raz większe. W tej edycji rozegrano 26 Turniejów eliminacyjnych a przed nami Turnieje Finałowe. Odbędą się one zgodnie z zapowiedzią w terminach 12 - 16.05.2014.  Szczegóły w załącznikach !  W załącznikach znajdziecie Państwo zweryfikowane wyniki poszczególnych kategorii rozgrywkoej dla każdego Regionu. 

 

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz