ZZPS » Aktualności

Aktualności

Janusz Kamiński Prezesem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

Wczoraj w Szczecinie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Ustępująy Zarząd po złożeniu sprawozdań merytorycznych i finansowych ze swojej działalności za lata 2008-2012 na wniosek Komisji Rewizyjnej otrzymał apsolutorium od obecnych Dlegatów - przedstawicieli klubów sportowych zrzeszonych w ZZPS. Przy tej okazji należy dodać, iż frekfencjia Delegatów na zjeździe była jak nigdy dotąd bardzo wysoka, bo wyniosła bisko 96%.

czytaj więcej »

Ponownie o Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych PZPS.

27 kwietnia br. obradowała komisja ZZPS w sprawie wydania opinii do PZPS najlepszych złożonych wniosków programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych PZPS w województwie zachodniopomorskim. Obradująca komisja podjęła już w tej sprawie określone decyzje.

czytaj więcej »

KURSOKONFERENCJA SZKOLENIOWA SZCZECIN 30.04.2012

W dniu 30.04.2012 (poniedziałek) odbędzie się Kursokonferencja Szkoleniowa dla Trenerów, Instruktorów i Nauczycieli , którzy zajmują sie szkoleniem w piłce siatkowej. Kursokonferencja odbędzie się w Szczecinie w obiektach Szczecińskiego Domu Sportu i podzielona będzie na 2 części: Część teoretyczna w Sali Konferencyjnej Basenu "Floating Arena" oraz Hali SDS- część praktyczna. Prelegentami będą: Wojciech Kasza , Ireneusz Mazur i Zdzisław Gogol.   Po zakończeniu  Kursokonferencji  odbędzie się przekazanie (bezpłatne) materiałów szkoleniowych ( Podręczniki Akademii Polskiej Siatkówki) Szczegółowy Program znajduje sie w zakładce !

Organizatorem Kursokonferencji jest Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przy współudziale Wydziałów: Oświaty i Sportu Urzędu Miasta w Szczecinie. ZG

czytaj więcej »

KOMISJA OPINIODAWCZA SZKOLNYCH OŚRODKÓW SPORTOWYCH DLA PZPS

Po otrzymaniu w dniu dzisiejszym z siedziby PZPS listy zbiorczej szkół, które złożyły stosowne dokumenty dotyczące Szkolnych Ośrodków Sportowych, w najbliższy piątek (27.04.2012r.) o godzinie 9.00 w Szczecinie, w siedzibie ZZPS - tor kolarski przy Al. Wojska Polskiego 246 obradować będzie Komisja d/s SOS powołana przez Prezesa Zarządu ZZPS - Pana Janusza Kamińskiego w składzie: Zdzisław Gogol, Leszszek Piasecki, Wiktor Szostak, Mieczysław Szpak, Jan Staniucha, która zaopiniuje 12 złożonych wniosków  do PZPS z naszego województwa.

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA POLSKI OLD BOYS PONOWNIE W REWALU !!

Staraniem działaczy Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej, także w tym roku nasze województwo będzie gospodarzem Mistrzostw Polski "Old Boys" w Piłce Siatkowej ! Ponownie Rewal , Niechorze i Pobierowo będą areną zmagań weteranów Piłki Siatkowej z całej Polski. Wstępny termin tej ciekawie zapowiadającej się imprezy jest ustalony na 18-20 maja 2012 roku. Będzie to już XVII edycja tych mistrzostw im. redaktora Wojciecha Zielińskiego !  Już niedługo podamy szereg bardziej szczegółowych informacji ! 

czytaj więcej »

KONKURS PZPS NA SIATKARSKIE OŚRODKI SZKOLNE - SOS

Polski Związek Piłki Siatkowej ogłosił Konkurs na realizację Projektu pt. "Upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej". Głównym celem tego Projektu jest szkolenie młodych adeptów siatkówki w "SIATKARSKICH OŚRODKACH SZKOLNYCH" tj. 1 Liceum i 3 Gimnazjach (osobno dla chłopców i osobno dla dziewcząt) w każdym województwie.

Wszystkich zaintersowanych odsyłamy do zakładki "czytaj więcej" gdzie do pobrania są dokumenty przesłane przez PZPS. Bliższych informacji można uzyskać także od Naszych trenerów z SMS Świnoujście i SMS Police pp. Zdzisława Gogola - 601 77 77 04 oraz Leszka Piaseckiego - 607 35 10 90.

czytaj więcej »

MINI SIATKÓWKA - JUŻ NIEDŁUGO FINAŁY

Powoli zbliżamy się do końca I edycji Projektu "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2012" i "Kinder+ Sport". Do rozegrania zostało jeszcze kilka Turniejów eliminacyjnych w poszczególnych Regionach.  Walka o miejsca premiowane awansem do Turniejów Finałowych będzie trwała aż do 20 kwietnia br.

Przypominamy , iż Turniej Finałowy dla chłopców odbędzie się w Szczecinie 24.04.2012 a dla dziewcząt - w Kołobrzegu 23.04.2012.  

W zakładce "czytaj więcej" można poczytać na temat zgłoszeń i rankingów w poszczególnych Regionach. ZG

czytaj więcej »

.

Z okazji Świąt Wielkanocnych dużo radości, której moc przesłoni troski codzienności. Miłej  i rodzinnej atmosfery, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa życzą Państwu Zarząd i Wydziały Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

czytaj więcej »

Za dwa miesiące rozpocznie się nowy sezon rozgrywek w siatkówce plażowej.

W czerwcu sitkarki i siatkarze plażowi rozpoczną swoje zmagania na piachu w ramach Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego. Wydział Siatkówki Plażowej ZZPS po negocjacjach organizacyjnych z poszczególnymi gminami i miastami wytypował już miejsca rozegrania turniejów oraz ustalił terminy zawodów.

czytaj więcej »

MINI SIATKÓWKA - ZA NAMI JUŻ 10 TURNIEJÓW !

Za nami już 10 Turniejów eliminacyjnych ! Rozgrywki eliminacyjne w naszym województwie są już na półmetku. Zespoły z wszystkich regionów organizują się do kolejnych Turniejów. Przypominamy , że zakończenie rozgrywek eliminacyjnych  nastąpi w dniu 20.04.2012. 

Turniej Finałowy dla dziewcząt odbędzie się w Kołobrzegu w dniu 23.04.2012 (poniedziałek) w Hali "Millenium" , natomiast Turniej Finałowy dla chłopców - w SP 74 w Szczecinie w dniu 24.04.2012 (wtorek). O szczegółach dotyczących Turniejów Finałowych poinformujemy w kolejnych aktualnościach.

O terminach kolejnych Turniejów oraz aktualnych Rankingach możecie Państwo przeczytać w zakłądce: "czytaj więcej"

 

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz