ZZPS » Aktualności

Aktualności

TERMINY TURNIEJÓW BARAŻOWYCH - KINDER + SPORT 2013 - MAKROREGION

W nadchodzący weekend zostaną rozegrane 2 Turnieje Barażowe w Projekcie "KINDER + SPORT" zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców. W sobotę 25.05.2013 w Łobzie, dzięki staraniom p. Rafała Szylińskiego odbędzię się Turniej dla dziewcząt w 3 kategoriach: 2 , 3 i 4. Klub MKS "OLIMP" Łobez zadbał także o poczęstunek i Puchary podaczas swoich Turniejów.

Drugi Turniej Barażowy odbędzie się w Drawsku Pomorskim w niedzielę 26.05.2013, gdzie rywalizacja bedzie przebiegała w dwóch kategoriach tj. 2 i 3 chłopców. Organizatorem Turnieju jest p. Piotr Łuczak.

Turniej "Czwórek" chłopców odbędzie się w późniejszym terminie. Obsady sędziowskie na wspomniane Turnieje Barażowe dokonuje Wydział Sędziowski  ZZPS. W zakładce "czytaj więcej" są zamieszczone Komunikaty poszczególnych Turniejów Barażowych. ZG  

czytaj więcej »

TURNIEJE BARAŻOWE - KINDER + SPORT 2013

W tym roku przypadło nam jako woj. zachodniopomorskiemu zorganizowanie Turniejów Barażowych Projektu Kinder+Sport. Przedstawiamy Państwu informację dotyczącą Turniejów Barażowych dla zespołów, które zajmą 2 i 3 miejsca w Turniejach Finałowych Kinder + Sport. Terminy "proponowane" to 24 - 26.05.2013 (piątek - niedziela). 

Układ Turniejów będzie następujący "Dwójki" i "Trójki" - dziewcząt - razem / "Czwórki" dziewcząt - osobno. Podobnie w kategoriach chłopców.

Zapraszamy chętne zespoły do zgłaszania chęci organizacji w/w Turniejów. Zgłoszenia należy kierować do Koordynatora Kinder + Sport p. Zdzisława Gogola - mail: minivolleyzach@o2.pl do dnia 20.05.2013. Przy ofercie proszę o wskazanie ile maksymalnie boisk będzie można przygotować do takiej imprezy ? ZG

czytaj więcej »

KOREKTY W TERMINACH TURNIEJÓW FINAŁOWYCH W MINI SIATKÓWCE !

Ze względu na problemy organizacyjne kilku zespołów a właściwie ich opiekunów dokonujemy korekty w terminach Turniejów Finałowych w kat. "Czwórek" dziewcząt i "Dwójek" chłopców. Jednocześnie serdecznie dziękujemy za pomoc i zrozumienie organizatorom wspomnianych Turniejów w Policach i w Mścicach. 

Nowe terminy to:  "Czwórki" dziewczat - Police 17.05.2013 /piątek/   - "Dwójki" chłopców - Mścice 13.05.2013 /Poniedziałek/ - godziny rozopczęcia pozostają bez zmian.

W zakłądce są podane nowe terminy oraz system gier podczas tych Turniejów.   Za zmiany terminów serdecznie Przepraszamy zainteresowanych ! ZG

czytaj więcej »

TURNIEJE FINAŁOWE "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2013" I KINDER + SPORT - KOMUNIKATY

W kwietniu zakończono eliminacje do rozgrywek "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2013" oraz Kinder + Sport. Miło nam donieść , iż w tym roku Projekt Naszego Związku rozwija się jeszcze bardziej dynamicznie w kontekście ilości dzieci grających oraz liczby zorganizowanych Turniejów ! Jest to na pewno wskazówka do dalszych działań rozwojowych w sferze Mini Siatkówki w Naszym Województwie.

W tym tygodniu rozpoczynamy serię 6 Turniejów Finałowych, które zostaną rozegrane w 6 miejscowościach Naszego Województwa. Prosimy zainteresowanych o dokonanie wszelkich formalności związanych z udziałem ich zespołów w Turniejach Finałowych. Organizatorów tych Turniejów prosimy o jak najlepsze przeprowadzenie tych zawodów (odpowiednia oprawa, nagrody, itp) !

W tym roku po raz pierwszy, dzięki staraniom ZZPS doprowadziliśmy do ufundowania okolicznosciowych koszulek dla wszystkich uczestników Turniejów Finałowych. Sponsorami tych koszulek są Urząd Marszałkowski oraz ZZPS. Oczywiście , tak jak w latach ubiegłych na zwycięzców czekają dyplomy, medale i nagrody rzeczowe.  Jadnocześnie informujemy , iż Ogólnopolski Turniej Finałowy w Mini Siatkówce odbędzie się w tym roku w Drzonkowie (woj. Lubuskie) w terminie 1-2.07.2013 r.

czytaj więcej »

Kolejny, nowy sędzia szczebla centralnego z naszego województwa.

W Lublinie, od 2-go do 5-go maja obywał się kurs dla kandydatów na sędziów piłki siatkowej szczebla centralnego. Szkolenie unifikacyjne obejmowało zajęcia oraz egzaminy teoretyczne i praktyczne. Z szesnastu województw w kursie uczestniczyło 32 arbitrów. Wśród 19 sędziów, którzy ukończyli szkolenie z wynikiem pozytywnym i usyskało awans do prowadzenia zawodów na szczeblu centralnym począwszy od sezonu 2013/2014 jest również arbiter ZZPS - Artur Dzięcielski z Koszalina.

Serdecznie gratulujemy!

 

czytaj więcej »

Festiwal Piłki Siatkowej w Człopie.

Zapraszamy na festiwał piłi siatkowej, który odbędzie się w dniach 14-16.06.2013r. w Człopie. Szczegóły w załączeniu.

czytaj więcej »

Kursy instruktorskie, trenerskie i menedżerskie.

W załączeniu zamieszczamy zaproszenie do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach instruktorskich, trenerskich, meneżerskich i studiach podyplomowych.

czytaj więcej »

KURSOKONFERENCJA SZKOLENIOWA DLA NAUCZYCIELI I TRENERÓW - KOSZALIN 08.04.2013

Już w najbliższy poniedziałek 08.04.2013 w II Liceum Ogólnokształcącym im. W. Broniewskiego w Koszalinie odbędzie się II Kursokonferencja Szkoleniowa dla Nauczycieli i Trenerów. Poczatek Kursokonferencji  - godz. 11:00. 

W pierwszej Konferencji w Szczecinie 25.03.2013 zjawiło się blisko 60 słuchaczy !  Uczestnictwo w Kursokonferencji jest bezpłatne a Zgłoszenia można dokonać potwierdzając mailem swoją gotowość.  Szczegóły w załączniku !

czytaj więcej »

MICHAŁ RUCIAK AMBASADOREM PROJEKTU "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP"

M. Ruciak

Do zakończenia eliminacji Naszego Projektu "Zahodniopomorskie Mini Volley Cup" został już tylko kwiecień a konkretnie 30.04.2013. !!  Do tej pory zgłoszono już 170 zespołów i rozegrano 17 Turniejów eliminacyjnych w poszczególnych Regionach. W tym roku pozyskaliśmy jako Ambasadora Naszego Projektu Reprezentanata Polski - Michała RUCIAKA , który zgodził się na udostępnienie swojego wizerunku na Dyplomach i Plakatach !!  Wstępnie wyraził takze zgodę ( w miarę możliwości ?!) na odwiedziny podczas któregoś z Turniejów Finałowych. 

  W zakładce "czytaj więcej" są już aktualne tabele rankingowe z tych Turniejów , które się już odbyły i dokumentacja jest sprawdzona.  Jest także zaprezentowana "Interpretacja przepisów dla "Trójek" i "Czwórek".

czytaj więcej »

WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI - edycja 2013/2014.

W kwietniu 2013 roku rozpoczną się rozgrywki Wojewódzkiego Pucharu Polski w piłce siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Wydział Rozgrywek Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej zaprasza drużyny chętne do wzięcia udziału w tegorocznych zmaganiach, które jak co roku są jednocześnie eliminacjami do wzięcia udziału w zawodach o Puchar Polski szczepla centralnego PZPS.

UWAGA! TERMIN ZGŁOSZEŃ ZESPOŁÓW PRZEDŁUŻONY DO 29.03.2013r.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz