ZZPS » Aktualności

Aktualności

Sukcesy UKS "Pogodno" SP-48 Szczecin wśród dziewcząt oraz UKS "Volley" Wałcz wśród chłopców w finałach Kinder + Sport

W Drzonkowie - w województwie lubuskim zakończyły się finały Kinder + Sport Dziewcząt i Chłopców wszystkich kategorii wiekowych. Siatkarki UKS "Pogodno" SP-48 Szczecin zdobyły Mistrzostwo Polski w zawodach "trójek". Srebrne medale tego rocznika wywalczyli zawodnicy UKS "Volley" Wałcz.. Obu tym Klubom Sportowym z województwa zachodniopomorskiego serdecznie gratulujemy.

 

Wyniki pozostałych uczestniczących w finałach drużyn  z naszego województwa:

czwórki dziwcząt - /miejsce 7/ - SP-18 Koszalin

czwórki chłopców - /miejsce 19/ - MMKS "Maraton" Świnoujscie

trójki dziewcząt - /miejsce 7/ - UKS "Volley" Wałcz

dwójki dziewcząt - /miejsce 16/ - UKS "Pogodno" SP-48 Szczecin

dwójki chłopców - /miejsce 24/ - SP - Będzino-Łękno

 

czytaj więcej »

KS "Morze-Bałtyk" Szczecin organizatorem Półfinału Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej.

Za tydzień (11-13.07.2013r.) w Szczecinie przy torze kolarskim rozegrany zostanie Półfinałowy Turniej Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej, którego gospodarzem będzie miejscowy Klub Sportowy "Morze-Bałtyk" - mistrz województwa zachodniopomorskiego sezonu 2013 w tej kategorii wiekowej. Oprócz pary reprezentującej gospodarzy oraz  trzech innych z naszego województwa, w zawodach wezmą udział po cztery pary z: Wielkopolski, Dolnego Śląska i Ziemi Lubuskiej. Łącznie 16 par przez dwa dni (piątek i sobotę) rywalizować będzie o awans do gier finałowych M.P.

Zapraszając sympatyków tej odmiany siatkówki do kibicowania najmłodzszym zawodnikom "plażowym", prosimy o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym zawodów, który zamieszczamy w załączeniu.

czytaj więcej »

MKS "Volley" Szczecinek w Kadetkach i UKS "Błyskawica" Szczecin w Kadetach gospodarzami Turniejów Półfinałowych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

W najbliższy wtorek w Szczecinku miejscowy MKS "Volley" - kadetki oraz w Szczecinie UKS "Błyskawica" - kadeci, gościć będą  w młodzieżoweych Półfinałach MIstrzostw Polski w Siatkówce Plażowej drużyny z czterech województw. O kwalifikacje do finałów MP  młode siatkarki i siatkarze rywalizować  będą przez dwa dni (26-27.06.2013r. - środa - czwartek). W dniu poprzedzającym zawody, wieczorem, odbędą się odprawy techniczne. Cztery najlepsze pary z każdego turnieju półfinałowego zakwalifikują się do gier finałowych.

czytaj więcej »

Siatkarki plażowe PSPS "Chemik" Police wywiozły z Ustronia Morskiego najwięcej medali.

W miniony weekend Ustronie Morskie gościło żeńskie kluby sportowe, które w ramach Mistrzostw Województwa Zachodnipomorskiego w siatkówce plażowej rozgrywały zawody w kategoriach młodziczki, kadetki i juniorki. Z każdej z tych trzech kategorii, cztery najlepsze pary uzyskały awans do półfinałów MP. Jednak najwięcej medali, a tym samym kwalifikacji do dalszy gier zdobyły zawodniczki PSPS "Chemik" Police. W załączeniu wszystkie kwalifikacje naszych par do półfinałów MP, które już od najbiższej środy odbywać się będą na terenie województwa zachodniopomorskiego. Do tej rywalizacji przystąpią również pary z województw: dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. 

czytaj więcej »

PSPS "Chemik" Police dla Juniorek i UKS "Błyskawica" Szczecin dla Juniorów organizatorami Turniejów Półfinałowych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

Za niespełna tydzień od wtorku do czwartku w dniach 18-20 czerwca br. w Trzebieży Policki "Chemik", zaś w Szczecinie miejscowa "Błyskawica" będą gospodarzami młodzieżowych Półfinałów MIstrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. O awans do finałów MP siatkarki i siatkarze rywalizować  będą przez dwa dni (19-20.06.2013r.). W dzień poprzedzający zawody, wieczorem, odbędą się odprawy techniczne. Cztery najlepsze pary z każdego turnieju półfinałowego zakwalifikują się do finałowej "szesnastki"

czytaj więcej »

Urząd Gminy w Ustroniu Morskim, Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej oraz Siatkarskie Towarzystwo Sportowe w Koszalinie organiztorami Klubowych Mistrzost Województwa Zachodniopomorskiego w siatkówce plażowej dziewcząt.

Od 14-go do 16-go czerwca br. na głównej plaży przy ul. Nadbrzeżnej w Ustroniu Morskim mlodziczki w piątek, kadetki w sobotę i juniorki w niedzielę - rozegrają zawody finałowe klubowych mistrzostw województwa zachodnioporskiego w siatkówce plażowej, które będą jednocześnie eliminacjami do turniejów półfinałowych Mistrzostw Polski, które w sezonie 2013, w miesiącach czerwcu i lipcu odbędą się na terenie naszego województwa.

czytaj więcej »

Na Mistrzostwa Województwa Chlopców w Siatkówce Plażowej w Szczecinie brylował miejscowy UKS "Błyskawica".

W ubiegłą niedzielę, w Szczecinie zakończyły się zawody finałowe w ramach Mistrzostw Województwa Młodzików Kadetów i Junioreów w siatkówce plażowej - sezonu 2013. We wszystkich trzech kategoriach wiekowych najlepsze wyniki i miejsca premiowane awansem do Półfinałów Mistzrostw Polski uzyskał Uczniowski Klub Sportowy "Błyskawica" Szczecin, który w czerwcu br. będzie gospodarzem  MP Juniorów i Kadetów. Turniej w kategorii Młodzików zorganizuje najprawdopobniej KS "Morze-Bałtyk" Szczecin.

czytaj więcej »

XIV Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej o Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowej nie odbędzie się.

Z przykrością informujemy, że Wydział Siatkówki Plażowej ZZPS pojął decyzję o odwołaniu w sezonie 2013 kolejnej - XIV już edycji Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Bałtyku w Siatkówce Pażowej - Niechorze' 2013. O powdach tej decyzji piszemy w załączeniu, które stanowi oficjalne pismo w tej sprawie skierowane do WSP-PZPS.

czytaj więcej »

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJÓW FINAŁOWYCH "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP" I "KINDER + SPORT" ORAZ WYNIKI BARAŻY

Przedstawiamy Państwu Klasyfikacje końcowe Turniejów Finałowych w Mini Siatkówce dziewcząt i chłopców rozegranych w ramach Projektów: "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup" oraz "Kinder + Sport". W tym sezonie rozegrano 6 Turniejów Finałowych dla każdej kategorii oddzielnie. W tym miejscu pragniemy bardzo gorąco podziekowac wszsytkim organizatorom Turniejów Finałowych , którzy dołożyli wielu starań aby Turniej Finałowe były Świętem Siatkówki dla dzieci !!  Poszczególnym zwycięzcom jak i pokonanym serdecznie gratulujemy sportowej postawy i życzymy Naszym najlepszym aby w imprezie głównej w Drzonkowie 01-02.07.02013 wywalczyli jak najwyższe lokaty !! 

Poniżej prezentujemy Klasyfikacje końcowe Turniejów Finałowych. ZG

czytaj więcej »

Gmina, Miasto i MOSRiR w Szczecinie oraz ZZPS organizatorami zawodów mistrzowskich w siatkówce plażowej.

W najbiższy weekend od piątku do niedzieli obok "Toru Kolarskiego" przy Al. Wojska Polskiego 246, na nowo wybudowanych boiskach odbędzie się po raz pierwszy w Szczecinie kolejny już turniej finałowy siatkówki plażowej w ramach Młodzieżowych Klubowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Młodzików, Kadetów i Juniorów. Oraganizatorem zawodów są Gmina, Miasto i MOSRiR w Szczecinie oraz  Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej. Wszystkich kibiców tej odmiany piłki siatkowej seredecznie zapraszamy we wszystkie trzy dni turniejowe od godziny 10.30 do 18.00 by dopingować najmłodzszych siatkarzy plażowych naszego województwa, ubiegających się o awans do półfinałów Mistrzostw Polski w swoich kategoriach wiekowych. Wstęp wolny.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz