ZZPS » Aktualności

Aktualności

Udział zawodników mlodszych kategorii w rozgrywkach wyzszej kategorii wiekowej.


1.Dopuszcza sie do startu w rozgrywkach ZZPS w sezonie 2018/19 zawodników/czki z młodszej niższej kategorii wiekowej w juniorach/juniorce-kadet/kadetka. KAtegorii  kadet/kadetka-mlodzika/młodziczkę.

Poniższe kategorie w rozgrywkach zgodne z Regulaminem PZPS.

2.W sezonie 2018/19 obowiązują nastepujące roczniki:

- Junior 01.01.2000-31.12.2001

-Kadet 01.01.2002-31.12.2003

-Młodzik 01.01.2004 - i młodsi

 Dziewczęta UKS "Olimpijczyk" Drawsko Pomorskie zagrają o medale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej młodziczek.

Siatkarki UKS "Olimpijczyk" Drawsko Pomorskie Kamila Sawicka i Aleksandra Marcinkiewicz prowadzone przez trenera Radosława Szymczaka wywalczyły awans do finałów M.P. w siatkówce plażowej młodziczek. Turniej odbędzie się za tydzień w Strzelinie. Mistrzyniom naszego województwa życzymy udanych zawodów i zdobycia medali!

czytaj więcej »

Sukcesy UKS "Pogodno" SP-48 Szczecin wśród dziewcząt oraz UKS "Volley" Wałcz wśród chłopców w finałach Kinder + Sport

W Drzonkowie - w województwie lubuskim zakończyły się finały Kinder + Sport Dziewcząt i Chłopców wszystkich kategorii wiekowych. Siatkarki UKS "Pogodno" SP-48 Szczecin zdobyły Mistrzostwo Polski w zawodach "trójek". Srebrne medale tego rocznika wywalczyli zawodnicy UKS "Volley" Wałcz.. Obu tym Klubom Sportowym z województwa zachodniopomorskiego serdecznie gratulujemy.

 

Wyniki pozostałych uczestniczących w finałach drużyn  z naszego województwa:

czwórki dziwcząt - /miejsce 7/ - SP-18 Koszalin

czwórki chłopców - /miejsce 19/ - MMKS "Maraton" Świnoujscie

trójki dziewcząt - /miejsce 7/ - UKS "Volley" Wałcz

dwójki dziewcząt - /miejsce 16/ - UKS "Pogodno" SP-48 Szczecin

dwójki chłopców - /miejsce 24/ - SP - Będzino-Łękno

 

czytaj więcej »

KS "Morze-Bałtyk" Szczecin organizatorem Półfinału Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej.

Za tydzień (11-13.07.2013r.) w Szczecinie przy torze kolarskim rozegrany zostanie Półfinałowy Turniej Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej, którego gospodarzem będzie miejscowy Klub Sportowy "Morze-Bałtyk" - mistrz województwa zachodniopomorskiego sezonu 2013 w tej kategorii wiekowej. Oprócz pary reprezentującej gospodarzy oraz  trzech innych z naszego województwa, w zawodach wezmą udział po cztery pary z: Wielkopolski, Dolnego Śląska i Ziemi Lubuskiej. Łącznie 16 par przez dwa dni (piątek i sobotę) rywalizować będzie o awans do gier finałowych M.P.

Zapraszając sympatyków tej odmiany siatkówki do kibicowania najmłodzszym zawodnikom "plażowym", prosimy o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym zawodów, który zamieszczamy w załączeniu.

czytaj więcej »

MKS "Volley" Szczecinek w Kadetkach i UKS "Błyskawica" Szczecin w Kadetach gospodarzami Turniejów Półfinałowych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

W najbliższy wtorek w Szczecinku miejscowy MKS "Volley" - kadetki oraz w Szczecinie UKS "Błyskawica" - kadeci, gościć będą  w młodzieżoweych Półfinałach MIstrzostw Polski w Siatkówce Plażowej drużyny z czterech województw. O kwalifikacje do finałów MP  młode siatkarki i siatkarze rywalizować  będą przez dwa dni (26-27.06.2013r. - środa - czwartek). W dniu poprzedzającym zawody, wieczorem, odbędą się odprawy techniczne. Cztery najlepsze pary z każdego turnieju półfinałowego zakwalifikują się do gier finałowych.

czytaj więcej »

Siatkarki plażowe PSPS "Chemik" Police wywiozły z Ustronia Morskiego najwięcej medali.

W miniony weekend Ustronie Morskie gościło żeńskie kluby sportowe, które w ramach Mistrzostw Województwa Zachodnipomorskiego w siatkówce plażowej rozgrywały zawody w kategoriach młodziczki, kadetki i juniorki. Z każdej z tych trzech kategorii, cztery najlepsze pary uzyskały awans do półfinałów MP. Jednak najwięcej medali, a tym samym kwalifikacji do dalszy gier zdobyły zawodniczki PSPS "Chemik" Police. W załączeniu wszystkie kwalifikacje naszych par do półfinałów MP, które już od najbiższej środy odbywać się będą na terenie województwa zachodniopomorskiego. Do tej rywalizacji przystąpią również pary z województw: dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. 

czytaj więcej »

PSPS "Chemik" Police dla Juniorek i UKS "Błyskawica" Szczecin dla Juniorów organizatorami Turniejów Półfinałowych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

Za niespełna tydzień od wtorku do czwartku w dniach 18-20 czerwca br. w Trzebieży Policki "Chemik", zaś w Szczecinie miejscowa "Błyskawica" będą gospodarzami młodzieżowych Półfinałów MIstrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. O awans do finałów MP siatkarki i siatkarze rywalizować  będą przez dwa dni (19-20.06.2013r.). W dzień poprzedzający zawody, wieczorem, odbędą się odprawy techniczne. Cztery najlepsze pary z każdego turnieju półfinałowego zakwalifikują się do finałowej "szesnastki"

czytaj więcej »

Urząd Gminy w Ustroniu Morskim, Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej oraz Siatkarskie Towarzystwo Sportowe w Koszalinie organiztorami Klubowych Mistrzost Województwa Zachodniopomorskiego w siatkówce plażowej dziewcząt.

Od 14-go do 16-go czerwca br. na głównej plaży przy ul. Nadbrzeżnej w Ustroniu Morskim mlodziczki w piątek, kadetki w sobotę i juniorki w niedzielę - rozegrają zawody finałowe klubowych mistrzostw województwa zachodnioporskiego w siatkówce plażowej, które będą jednocześnie eliminacjami do turniejów półfinałowych Mistrzostw Polski, które w sezonie 2013, w miesiącach czerwcu i lipcu odbędą się na terenie naszego województwa.

czytaj więcej »

Na Mistrzostwa Województwa Chlopców w Siatkówce Plażowej w Szczecinie brylował miejscowy UKS "Błyskawica".

W ubiegłą niedzielę, w Szczecinie zakończyły się zawody finałowe w ramach Mistrzostw Województwa Młodzików Kadetów i Junioreów w siatkówce plażowej - sezonu 2013. We wszystkich trzech kategoriach wiekowych najlepsze wyniki i miejsca premiowane awansem do Półfinałów Mistzrostw Polski uzyskał Uczniowski Klub Sportowy "Błyskawica" Szczecin, który w czerwcu br. będzie gospodarzem  MP Juniorów i Kadetów. Turniej w kategorii Młodzików zorganizuje najprawdopobniej KS "Morze-Bałtyk" Szczecin.

czytaj więcej »

XIV Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej o Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowej nie odbędzie się.

Z przykrością informujemy, że Wydział Siatkówki Plażowej ZZPS pojął decyzję o odwołaniu w sezonie 2013 kolejnej - XIV już edycji Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Bałtyku w Siatkówce Pażowej - Niechorze' 2013. O powdach tej decyzji piszemy w załączeniu, które stanowi oficjalne pismo w tej sprawie skierowane do WSP-PZPS.

czytaj więcej »

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJÓW FINAŁOWYCH "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP" I "KINDER + SPORT" ORAZ WYNIKI BARAŻY

Przedstawiamy Państwu Klasyfikacje końcowe Turniejów Finałowych w Mini Siatkówce dziewcząt i chłopców rozegranych w ramach Projektów: "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup" oraz "Kinder + Sport". W tym sezonie rozegrano 6 Turniejów Finałowych dla każdej kategorii oddzielnie. W tym miejscu pragniemy bardzo gorąco podziekowac wszsytkim organizatorom Turniejów Finałowych , którzy dołożyli wielu starań aby Turniej Finałowe były Świętem Siatkówki dla dzieci !!  Poszczególnym zwycięzcom jak i pokonanym serdecznie gratulujemy sportowej postawy i życzymy Naszym najlepszym aby w imprezie głównej w Drzonkowie 01-02.07.02013 wywalczyli jak najwyższe lokaty !! 

Poniżej prezentujemy Klasyfikacje końcowe Turniejów Finałowych. ZG

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz