ZZPS » Aktualności

Aktualności

NOWA SZATA GRAFICZNA STRONY INTERNETOWEJ ZZPS - ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY

Od 2-go września 2013r. uległa zmianom szata graficzna strony internetowej Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej. My - jako administratorzy tej strony, dzięki zaistniałym zmianom mamy również więcej możliwości technicznych przy raalizowaniu różnych dokumentów, które pragniemy na niej zamieszczać. W ziązku z powyższym zachęcamy Wszystkich Państwa do współpracy przy redagowaniu strony ZZPS poprzez nadsyłanie informacji, zdjęć oraz filmów na adresy e-mail: wojtekartur@wp.pl lub zzpsiat@wp.pl, które w Państwa imieniu będziemy wieszać na naszej nowej stronie. Z góry bardzo dziękujemy za pomoc.

ZZPS

czytaj więcej »

Sędziowie piłki siatkowej ZZPS przygotowani do sezonu 2013/2014.

W miniony weekend - 14-15 września br., w Dźwirzynie (nad morzem i jeziorem) przy pięknej pogodzie odbyła się dwudniowa kursokonferencja unifikacyjno-szkoleniowa dla sędziów piłki siatkowej województwa zachodniopomorskiego, na której podsumowano ubiegły sezon rozgrywkowy - 2012/2013 oraz przreproadzono szkolenie teoretyczne i praktyczne przed zbliżającym się cyklem gier - 2013/2014.

czytaj więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu rozgrywek halowych piłki siatkowej ZZPS - 2013/2014.

Zakończył się sezon - 2012/2013  rozgrywek mistrzowskich piłi siatkowej na hali.

Wciąż trwają zawody siatkarek i siatkarzy uczestniczących w Mistrzostwach Polski Siatkówki Plażowej. Wydział Rozdrywek ZZPS stopniowo przygotowuje się już do rozpoczęcia cyklu 2013/2014 w siatkówkce tradycyjnej, którego rozpoczęcie w województwie zachodniopomorskim zaplanowaliśmy wstępnie na termin 21/22 lub 28/29.09.2013r. Zgłoszenia do udziału w rozgrywkach sezonu 2013/2014 w tym roku należy składać do 31.07.2013r.!

O szczegółach przyjmowania zgłoszeń do mistrzostw województwa sezonu 2013/2014 informujemy Państwa w załączonych niżej komunikatach.

Druki zgłoszeniowe są do pobrania w zakładce "Oficjalne druki ZZPS" - zapraszamy do lektury komunikatów i pobrania odpowiednich druków.

Wstępny terminarz rozgrywek na nowy sezon dla wszystkich kategorii wiekowych zostanie opracowany przez WR-ZZPS do dnia 23.08.2013r. i przedstawiony do akceptacji oraz ewentualnych korekt Zarządowi i Wydziałowi Szkolenia ZZPS.

czytaj więcej »

Natalia Latkowska i Aleksandra Kwiatkowska Wicemistrzyniami Polski Kadetek w Siatkówce Plażowej.

Siatkarki PSPS "Chemik" Police - Natalia Latkowska i Aleksndra Kwiatkowska prowadzene przez trenera Łukasza Jakowczyka zdobyły srebrny medal w Finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich - Mistrzostwach Polski Kadetek w Siatkówce Plażowej. Krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa po 2:0, w półfinale 2:1, uległy jedynie w finale 0:2 parze Płaczek / Adamek z Barycza Janków (woj. wielkopolskie). Należy dodać, że taki sam wynik zanotowały obie te drużyny w meczu finałowym Półfinału MP, który odbył się w połowie czerwca br. w Szczecinku. Zarówno polickiemu klubowi, całemu sztabowi szkoleniowemu, no i oczywiście zawodniczkom należą się podwójne gratulacje, ze względu na to, że jest to jedyny medal Klubowych Młodzieżowych MP w Siatkówce Plażowej wywalczony przez nasze województwo w sezonie 2013.

czytaj więcej »

POLSKA - SZWAJCARIA W KOSZALINIE!

Dzisiaj - 19-go lipca br., po raz pierwszy w Koszalinie, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śńideckich 4, odbędzie się międzypaństwowy mecz piłki siatkowej kobiet reprezentacj Polski i Szwajcarii. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Początek zawodów o godzinie 19.00. Dla tych sympatków siatkówki, którym nie uda się już nabyć biletów (prawie wszystkie bilety zostały już sprzedane) zapraszamy do POLSATU-SPORT, gdzie na żywo będzie można obejżeć to spotkanie. 

czytaj więcej »

Dziewczęta UKS "Olimpijczyk" Drawsko Pomorskie zagrają o medale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej młodziczek.

Siatkarki UKS "Olimpijczyk" Drawsko Pomorskie Kamila Sawicka i Aleksandra Marcinkiewicz prowadzone przez trenera Radosława Szymczaka wywalczyły awans do finałów M.P. w siatkówce plażowej młodziczek. Turniej odbędzie się za tydzień w Strzelinie. Mistrzyniom naszego województwa życzymy udanych zawodów i zdobycia medali!

czytaj więcej »

Sukcesy UKS "Pogodno" SP-48 Szczecin wśród dziewcząt oraz UKS "Volley" Wałcz wśród chłopców w finałach Kinder + Sport

W Drzonkowie - w województwie lubuskim zakończyły się finały Kinder + Sport Dziewcząt i Chłopców wszystkich kategorii wiekowych. Siatkarki UKS "Pogodno" SP-48 Szczecin zdobyły Mistrzostwo Polski w zawodach "trójek". Srebrne medale tego rocznika wywalczyli zawodnicy UKS "Volley" Wałcz.. Obu tym Klubom Sportowym z województwa zachodniopomorskiego serdecznie gratulujemy.

 

Wyniki pozostałych uczestniczących w finałach drużyn  z naszego województwa:

czwórki dziwcząt - /miejsce 7/ - SP-18 Koszalin

czwórki chłopców - /miejsce 19/ - MMKS "Maraton" Świnoujscie

trójki dziewcząt - /miejsce 7/ - UKS "Volley" Wałcz

dwójki dziewcząt - /miejsce 16/ - UKS "Pogodno" SP-48 Szczecin

dwójki chłopców - /miejsce 24/ - SP - Będzino-Łękno

 

czytaj więcej »

KS "Morze-Bałtyk" Szczecin organizatorem Półfinału Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej.

Za tydzień (11-13.07.2013r.) w Szczecinie przy torze kolarskim rozegrany zostanie Półfinałowy Turniej Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej, którego gospodarzem będzie miejscowy Klub Sportowy "Morze-Bałtyk" - mistrz województwa zachodniopomorskiego sezonu 2013 w tej kategorii wiekowej. Oprócz pary reprezentującej gospodarzy oraz  trzech innych z naszego województwa, w zawodach wezmą udział po cztery pary z: Wielkopolski, Dolnego Śląska i Ziemi Lubuskiej. Łącznie 16 par przez dwa dni (piątek i sobotę) rywalizować będzie o awans do gier finałowych M.P.

Zapraszając sympatyków tej odmiany siatkówki do kibicowania najmłodzszym zawodnikom "plażowym", prosimy o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym zawodów, który zamieszczamy w załączeniu.

czytaj więcej »

MKS "Volley" Szczecinek w Kadetkach i UKS "Błyskawica" Szczecin w Kadetach gospodarzami Turniejów Półfinałowych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

W najbliższy wtorek w Szczecinku miejscowy MKS "Volley" - kadetki oraz w Szczecinie UKS "Błyskawica" - kadeci, gościć będą  w młodzieżoweych Półfinałach MIstrzostw Polski w Siatkówce Plażowej drużyny z czterech województw. O kwalifikacje do finałów MP  młode siatkarki i siatkarze rywalizować  będą przez dwa dni (26-27.06.2013r. - środa - czwartek). W dniu poprzedzającym zawody, wieczorem, odbędą się odprawy techniczne. Cztery najlepsze pary z każdego turnieju półfinałowego zakwalifikują się do gier finałowych.

czytaj więcej »

Siatkarki plażowe PSPS "Chemik" Police wywiozły z Ustronia Morskiego najwięcej medali.

W miniony weekend Ustronie Morskie gościło żeńskie kluby sportowe, które w ramach Mistrzostw Województwa Zachodnipomorskiego w siatkówce plażowej rozgrywały zawody w kategoriach młodziczki, kadetki i juniorki. Z każdej z tych trzech kategorii, cztery najlepsze pary uzyskały awans do półfinałów MP. Jednak najwięcej medali, a tym samym kwalifikacji do dalszy gier zdobyły zawodniczki PSPS "Chemik" Police. W załączeniu wszystkie kwalifikacje naszych par do półfinałów MP, które już od najbiższej środy odbywać się będą na terenie województwa zachodniopomorskiego. Do tej rywalizacji przystąpią również pary z województw: dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. 

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz