ZZPS » Aktualności

Aktualności

XIV Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej o Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowj już zaplanowny.

Pragniemy Wszystkich Państwa poinformować, że Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej wspólnie z PZPS czyni już pierwsze przygotowania do zorganizowania XIV edycji Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowej.

Wstępnie zaplanowano już termin i miejsce rozegrania tych prestirzowych i bardzo popularnych zawodów dla młodych adeptów tej odmiany piłki siatkowej. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, miejscem ich rozegrania będzie Niechorze - jadna z najbrdziej atrkcyjnych miejscowości na terenie Gminy Rewal, która tp już ósmy raz w ciągi 14-letniej tradycji trwania tej sportowej imprezy gościć będzie najlepsze młodzieżowe pary polskie i zagraniczne dziewcząt i chłopców uprawiających siatkówkę plażową. 

Jeżeli nasze i PZPS plany nie ulegną zmianie, ten olbżymi festyn siatkówki plażowej, w kórym jak co roku wystartuje blisko 400 uczestników zagości nad Bałtykiem od 29 czerwca do 4 lipca br.

Serdecznie zapraszamy, a szczegółowe informacje dotyczące organizacj  i programu gier zamieścimy w późniejszym terminie.

czytaj więcej »

ZA NAMI JUŻ 3 TURNIEJE "ZACHODNIOPOMORSKIEGO MINI VOLLEY CUP 2013"

W miniony weekend odbyły się pierwsze Turnieje w tegorocznej edycji  "ZACHODNIOPOMORSKIEGO MINI VOLLEY CUP 2013". Hala w Mścicach gościła zespoły chłopców z Regionu "Żółtego" , którzy rywalizowali w kategoriach "Dwójek", "Trójek" i "Czwórek".  Warto dodać , iż Region "Żółty" jest najbardziej aktywny w swoich działaniach i tam też zapalnowane są następne imprezy. Są też już pierwsze Rankingi i pierwsze punkty zdobyte w Turniejach.

Organizator Projektu (ZZPS) zwraca się z prośbą do wszystkich Szkół , Klubów , itp aby Turnieje organziować w dni wolne od zajęć edukacyjnych tak aby dzieci nie traciły zajęć w Szkołach oraz aby większa liczba zespołów mogła brać udział w Turniejach.  

Przypominamy opiekunom zespołów aby zadbać o przesłanie mailem Formularza zgłoszeniowego do Nas aby umieścić zespół na stronie www.zzps.pl . Zespół, któy nie dokonał takiego zgłoszenia NIE MOŻE brać udziału w Turnieju !

Zapraszamy do udziału w Turniejach !!!   ZG

czytaj więcej »

KURSOKONFERENCJA "AKADEMII POLSKIEJ SIATKÓWKI W SZCZECINIE"

Akademia Polskiej Siatkówki PZPS informuje, iż w dniu 18 lutego 2013 roku organizuje w Szczecinie Kursokonferencję Szkoleniową dla Nauczycieli, Trenerów i innych osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu Piłki Siatkowej. Tematem tej Kursokonferencji będzie "Program Szkolenia Siatkarza" - Kompleks II : Zagrywka ,Blok, Obrona.

Szczegóły w Zakładce "Kursokonferencja".

czytaj więcej »

PIERWSZE ZGŁOSZENIA I PIERWSZE TURNIEJE W "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2013"

Dotarły już do nas pierwsze zgłoszenia do tegorocznej edycji "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2013". Jest nam miło , że jesteście Państwo zainteresowani udziałem swoich zespołów w rozgrywkach. 

Podobnie jak w roku ubiegłym najaktywniejszym Regionem jest Region "Żółty", który jako pierwszy chce zorganiazować 3 Turnieje w lutym 2013. 

Przypominamy, iż do Rozgrywek można zgłosić się w każdej chwili w trakcie okresu rozgrywania Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2013 , czyli od 15.01.2013 do 20.04.2013. Wystarczy tylko dokonać zgłoszenia na Formularzu (do pobrania w załączniku ) i przesłać go na adres: minivolleyzach@o2.pl .

W zakłądce są już umieszczone Zgłoszenia zespołów na dzień 28.01.2013 oraz Terminarz najbliższych Turniejów w poszczególnych Regionach. ZG

czytaj więcej »

.

Prawdziwie wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku, życzą Zarząd i Wydziały Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

czytaj więcej »

Rusza sezon halowy 2012/2013

Za niespełna tydzień rozpoczną się rozgrywki piłki siatkowej o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego w piłce siatkowej cyklu 2012/2013 wszystkich kategorii wiekowych.

czytaj więcej »

Atom Trefl Sopot Zwycięzcą Turnieju Siatkarek w Koszalinie

Przez trzy dni siatkarki PSPS Chemik Police, Atom Trefl Sopot, Allianz MTV Stuttgart 1843 i Vakifbank Stambuł rywalizowały pomiędzy sobą o Puchar Prezesa Grupy Azoty Tarnów w nowej hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie.

czytaj więcej »

Kursokonferencja Unifikacyjno-Szkoleniowa Trenerów Piłki Siatkowej ZZPS

W najbliższą niedzielę - 23 września 2012r., w hali widowiskowo-sportowej Gimnazjum Publicznego w Połczynie Zdroju przy ul. Mieszka I-go 19 odbędzie się obowiązkowa kursokonferencja dla szkoleniowców piłki siatkowej województwa zachodniopomorskiego przed sezonem rozgrywkowym 2012/2013.

czytaj więcej »

W Koszalinie o Puchar Prezesa Grupy Azoty Tarnów

Niedawno wybudowana Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie, w najbliższy weekend gościć będzie cztery żeńskie zespoły siatkówki rangi europejskiej, wśród których zaprezentują się gwiazdy Polskiej Siatkówki. Od piątku do niedzieli (14-16.09.2012r.) emocji sportowych napewno nie zabraknie. Bilety w cenie 10,00 PLN są jeszcze do nabycia w kasach hali sportowej przy ulicy Śniadeckich. Dzieci do lat 10-ciu mogą obejżeć turniej nieodpłatnie, Warto zatem wybrać się na zawody całą rodziną.

czytaj więcej »

Bobolice po raz kolejny były przez weekend stolicą Polskiej Siatkówki.

Wspaniałe sportowo i perfekcyjnie zorganizowane zawody w miniony weekend, obejżeli w Bobolickiej Hali Widowiskowo-Sportowej sympatycy piłki siatkowej. Przez dwa dni 3 zespoły Orlen-Ligi Kobiet oraz 100% pretendent do awansu w szeregi tej ligi rywalizowały o puchary i nagrody na turnieju z okazji I rocznicy nadania Gimnazjum w Bobolicach imienia Agaty Mróż Olszewskiej.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz