ZZPS » Aktualności

Aktualności

IV Mistrzostwa Polski Sędziów Siatkówki

ekipa ZZPS na MP Sędziów - Wieliczka 2012

 W dniach 1-3 czerwca w Wieliczce odbyła się już IV edycja Mistrzostw Polski Sędziów Siatkówki w... siatkówce. W trzydniowych zawodach rozgrywanych w ośrodku sportowym "Solne Miasto" udział wzięło 18 ekip, w tym sędziowska ekipa ze Słowacji. Dzięki pomocy i wsparciu Zakładów Chemicznych POLICE na Mistrzostwa udała się także reprezentacja Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej »

XIII Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej o Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowej - Niechorze' 2012.

W dniach 12-18 sierpnia 2012r., w Niechorzu odbędzie się XIII edycja Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowej. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami zgłoszeń do tegorocznych zawodów, które zamieszczamy w poniższym komunikacie WSP-ZZPS.

czytaj więcej »

Artur Dzięcielski sędzią siatkówki plażowej szczebla centralnego PZPS.

W dniach 18-20 maja br. w Łodzi odbyło się szkolenie dla sędziów i komisarzy szczebla centralnego siatkówki plażowej PZPS przed zbliżającym się sezonem rozgrywek 2012. Podczas zajęć dodatkowo Wydział Siatkówki Plażowej PZPS zorganizował kurs dla nowych adeptów sędziowania tej dyscypliny sportu z 16-tu WZPS-ów całej Polski. W grupie 13 nowych arbitrów (3 osoby nie zaliczyły egzaminów teoretycznych i praktycznych), które będą od tego roku sędziować siatkówkę plażową na szczeblu centralnym znalazł się sędzia naszego województwa z Koszalina - Artur Dzięcielski. Jest to czwarty arbiter ZZPS, który uzyskał uprawnienia do sędziowania zawodów PZPS. Serdecznie gratulujemy. Oprócz Artura od kilku już sezonów sędziami siatkówki plażowej szczebla centralnego PZPS są jeszcze Paweł Sołtysiak i Grzegorz Sołtysiak - również koszalinianie. Należy wspomnieć, że nasze województwo w rozgrywkach szczebla centralnego siatkówki plażowej reprezentuje także dwóch komisarzy PZPS: Janusz Kamiński ze Szczecina i Wojciech Klęsk z Koszalina - były sędzia szczebla centralnego siatkówki plażowej PZPS.

czytaj więcej »

KURSY NA INSTRUKTORA I TRENERA KLASY II W WAŁCZU.

Są jeszcze miejsca na Kurs Instruktorski i Trenerski klasy II w Wałczu organizowany przeez Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku. Kursy są BEZPŁATNE a główne koszty pokrywane są z funduszy Unii Europejskiej pn. "Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych". Zajęcia odbywają się w Osrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu. Rekrutacja odbywać się będzie elektronicznie poprzez stronę internetową www.sport.wlodkowic.pl . Zapraszamy osoby zainteresowane do odwiedzenia naszej strony internetowej www.sport.wlodkowic.pl , jeszcze przed ogłoszeniem rekrutacji lub kontakt lel. z ośrodkiem w Wałczu pod nr. : 510 920 140,  697 089 339.

czytaj więcej »

Młodzieżowe Finały Klubowych Mistrzostw Województa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej.

Za niespełna cztery tygodnie siatkarki i siatkarze rozpoczną eliminacje wojewódzkie do Młodzierzowych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej sezonu 2012. Na nadmorskich plażach Bałtyku w Darłówku i Utroniu Morskim, najlepsze pary z ZZPS w trzech kategoriach wiekowych /młodzików(czek), kadetów(czek) i juniloów(ek)/ usyskają przepustki do Pólfina MP.

czytaj więcej »

Jarosław Makowski Nowym Szefem Wydziału Sędziowskiego Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

14 maja br. odbyłyo się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Sędziów Piłki Siatkowej ZZPS. Gremium arbitrów z województwa zachodniopomorskiego dokonało wyboru Przewodniczącego WS-ZZPS na lata 2012-2016.

Jednogłośnie w glosowaniu tajnym, Szefem WS-ZZPS został kandydat na sędziego międzynarodowego - Jarosław Makowski ze Szczecina. Nowy przewodniczący automatycznie wszedł w skład niedawno również wybranego Zarządu ZZPS. W dniu 30 czerwca 2012r. - na pierwszym posiedzeniu nowego Zarządu ZZPS (ukonstytuowanie się Władz ZZPS), Jarosław Makowski przedstawi skład osobowy WS-ZZPS, który powoła do pracy na czteroletnią kadencję.

czytaj więcej »

Janusz Kamiński Prezesem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

Wczoraj w Szczecinie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Ustępująy Zarząd po złożeniu sprawozdań merytorycznych i finansowych ze swojej działalności za lata 2008-2012 na wniosek Komisji Rewizyjnej otrzymał apsolutorium od obecnych Dlegatów - przedstawicieli klubów sportowych zrzeszonych w ZZPS. Przy tej okazji należy dodać, iż frekfencjia Delegatów na zjeździe była jak nigdy dotąd bardzo wysoka, bo wyniosła bisko 96%.

czytaj więcej »

Ponownie o Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych PZPS.

27 kwietnia br. obradowała komisja ZZPS w sprawie wydania opinii do PZPS najlepszych złożonych wniosków programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych PZPS w województwie zachodniopomorskim. Obradująca komisja podjęła już w tej sprawie określone decyzje.

czytaj więcej »

KURSOKONFERENCJA SZKOLENIOWA SZCZECIN 30.04.2012

W dniu 30.04.2012 (poniedziałek) odbędzie się Kursokonferencja Szkoleniowa dla Trenerów, Instruktorów i Nauczycieli , którzy zajmują sie szkoleniem w piłce siatkowej. Kursokonferencja odbędzie się w Szczecinie w obiektach Szczecińskiego Domu Sportu i podzielona będzie na 2 części: Część teoretyczna w Sali Konferencyjnej Basenu "Floating Arena" oraz Hali SDS- część praktyczna. Prelegentami będą: Wojciech Kasza , Ireneusz Mazur i Zdzisław Gogol.   Po zakończeniu  Kursokonferencji  odbędzie się przekazanie (bezpłatne) materiałów szkoleniowych ( Podręczniki Akademii Polskiej Siatkówki) Szczegółowy Program znajduje sie w zakładce !

Organizatorem Kursokonferencji jest Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przy współudziale Wydziałów: Oświaty i Sportu Urzędu Miasta w Szczecinie. ZG

czytaj więcej »

KOMISJA OPINIODAWCZA SZKOLNYCH OŚRODKÓW SPORTOWYCH DLA PZPS

Po otrzymaniu w dniu dzisiejszym z siedziby PZPS listy zbiorczej szkół, które złożyły stosowne dokumenty dotyczące Szkolnych Ośrodków Sportowych, w najbliższy piątek (27.04.2012r.) o godzinie 9.00 w Szczecinie, w siedzibie ZZPS - tor kolarski przy Al. Wojska Polskiego 246 obradować będzie Komisja d/s SOS powołana przez Prezesa Zarządu ZZPS - Pana Janusza Kamińskiego w składzie: Zdzisław Gogol, Leszszek Piasecki, Wiktor Szostak, Mieczysław Szpak, Jan Staniucha, która zaopiniuje 12 złożonych wniosków  do PZPS z naszego województwa.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz