ZZPS » Aktualności

Aktualności

UKS "Osiemnastka" Szczecin i UKS "Błyskawica" Szczecin w finałach Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów

Dwa zespoły z naszego województwa - UKS "Osiemnastka" Szczecin w kategorii juniorek orza UKS "Błyskawica" Szczecin w kategorii juniorów uzyskały awans do finałów Mistrzostw Polski. Obie drużyny znalazły się wsród najlepszych ośmiu klubów siatkarskich Polski w tej kategorii wiekowej, zajmując drugie miejsca w turniejach półfinałowych. Dziewczęta z dwoma zwycięstwami nad MOS-em Wieliczka i gospodarzem turnieju - LO-2 Opole. Szczecinianki uległy jedynie Sparcie Warszawa, która wywalczyła miejsce pierwsze w zawodach. Juniorzy "Błyskawicy" Szczecin - występujący w roli gospodarza (zawody odbywały sie w Świnoujściu) zdobyli awans z drugiego miejsca, wygrywając tylko jeden mecz z "Dobrym Wynikiem" Kraków, który podobnie jak "Maraton" Świnoujście, mając jedno zwycięstwo na swoim koncie nie uzyskał kwalifikacji poprzez gorszy stosunek setów od "Błyskawicy". Bezkonkurencjny okoazał się AKS Rzeszów, który zanotował na swoim koncie 3 wygrane.

czytaj więcej »

Zmiana terminów rozgrywania finałów A młodziczek.

W związku z prośbą i zgodą wszystkich zainteresowanych klubów, Wydział Rozgrywek ZZPS wyraził zgodę na zmianę terminów rozgrywania turniejów finałowych grupy A młodziczek.

czytaj więcej »

Cztery zespoły w kategoriach juniorskich z województwa zachodniopomorskiego w półfinałach Mistrzostw Polski

Za spory sukces należy uznać udział aż czterech drużyn naszego województwa w turniejach półfinałowych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów. Z pośród drużyn jakie spotkały się w ćwierćwinałach MP, po dwa zespoły żeńskie i męskie uzyskały awans do najlepszych szesnastu polskich klubów w tej kategorii wiegowej sezonu 2010/2011. O kwalifikacje do udziału w finałach od 4 do 6 marca br. walczyć będą na wyjazdach dziewczęta UKS "Osiemnastka" Szczecin - w Opolu i UKS "Libero" Wałcz - w Legionowie. Na własnym podwórku spotkają się w jednej gupie UKS "Błyskawica-ESPADON" Szczecin - jako gospodarz zawodów i MMKS "Maraton" Świnoujście.

czytaj więcej »

Parada tabel i wyniki meczów z dotychczas rozegranych kolejek spotkań sezonu 2010/2011.

Wydział Rozgrywek prezentuje aktualne tabele oraz rezultaty meczów wszystkich kategorii wiekowych.

czytaj więcej »

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej' Goleniów 17.01.2011r.

W ubiegły poniedziałek - 17.01.2011r. w Goleniowie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów ZZPS.

czytaj więcej »

Zmiana w rozliczeniach ryczałtów sędziowskich do kwoty 200,00 PLN.

 

Witam,

Uwaga! Zmieniła się ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych w art. 30 pkt 5a), z którego wyrugowano określenie "suma należności miesięcznie". W konskwencji wszystkie wynagrodzenia sędziowskie do wysokości 200 zł włącznie obciążone są ryczałtem (18%), a nie opodatkowane na zasadach powszechnych! Zmiana obowiązuje od 1 stycznia 2011 roku.

Zatem rozliczając "delegację" sędziowską przy kwocie do 200 zł należy pobrać podatek w wysokości 18%, a przychód nie jest uwzględniany w PIT.

Bardzo proszę o pomoc w pilnym rozpropagowaniu tej informacji.

Dziękuję kolegom z Dolnego Śląska (szczególnie Jackowi Hojce) za czujność!

Pozdrawiam,
Wojtek Maroszek, KO WS PZPS

czytaj więcej »

.

 

Radosnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia,  chwili wytchnienia od świata sportu, mediów i internetu. Wspaniałego Sylwestra i spełnienia wszystkich planów w 2011 roku życzy Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

czytaj więcej »

Komunikat organizacyjny Wydziału Rozgrywek ZZPS w sprawie zmian terminów rozgrywania zawodów przez Kluby Sportowe ZZPS.

W związku z powtarzającymi się nieprawidłościami dotyczącymi naruszania zasad wynikających z regulaminów rozgrywek oraz komunikatów WR-ZZPS związanych z zachowaniem niezbędnych formalności jeśli chodzi o zmiany terminów niektórych zawodów przez Kluby Sportowe, Wydział Rozgrywek w porozumieniu z Zarządem ZZPS przypomina i wydaje decyzję w sprawie obowiązku spełnienia niżej wymienionych wrunków, w przypadku konieczności przełożenia (zmiany terminu) rozgrywania meczu lub turnieju:

czytaj więcej »

Szkolenie unifikacyjne sędziów piłki siatkowej ZZPS przed sezonem 2010/2011.

Wydział Sędziowski ZZPS w dniach 11-12 września br. w Dźwirzynie organizuje kursokonferencję szkoleniową dla sędziów piłki siatkowej naszego województwa przed zbliżającym się nowym sezonem rozgrywek 2010/2011.

czytaj więcej »

Wyniki VII Otwartych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn.

Urząd Gminy i CIPR w Rewalu, ZZPS oraz STS Koszalin w dniach 13-15.08.2010r. byli organizatorami VII Otwartych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn, które odbyły się w Pobierowie. W zawodach rywalizowało po 14 par żeńskich i męskich.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz