ZZPS » Aktualności

Aktualności

WEEKEND Z MINISIATKÓWKĄ - TURNIEJE ELIMINACYJNE W : PYRZYCACH, SZCZECINKU, GOLENIOWIE I KOSZALINIE.

W ten weekend odbyły się 4 turnieje eliminacyjne Kinder+Sport 2018. Poniżej przedstawione są zespoły które uzyskały bezpośredni awans do MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA . W osobnych komunikatach będzie krótkie sprawozdanie z każdego turnieju.

W Pyrzycach została rozegrana kat. "CZWÓRKI" chłopców - bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskał zespół - UKS FLORIAN SZARY SZCZECIN - TRENER BARBARA HAŁACZKIEWICZ.

W Szczecinku została rozegrana kat."CZWÓRKI" chłopców - bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskały zespoły : 1 m-ce UKS VOLLEY WAŁCZ -TRENER ADAM CZASZYŃSKI , 2 m-ce G.A.-MKS GRYF SZCZECINEK - TRENER DARIUSZ BRAMBOR.

W Koszalinie została rozegrana kategoria "TRÓJKI" chłopców , bezpośredni awans uzyskały zespoły :

GRUPA A - 1 m-ce- SSPnr1 "BRONEK" KOSZALIN ZESPÓŁ 1 - TRENER JAROSŁAW PIOTROWSKI, 2 m-ce ORLIK KRZYWIN - TRENER PIOTR WAYDYK, 

GRUPA B - 1 m-ce KATOLICKA SP KOSZALIN - TRENER DARIUSZ BRYŁA, 2 m-ce SP6 KOŁOBRZEG - TRENER DARIUSZ CHOLKA, 

GRUPA C - 1 m-ce KS STOCZNIA DARŁOWO ZESPÓŁ 1 - TRENER EDMUND SURDEL , 2 m-ce UKS VOLLEY WAŁCZ ZESPÓŁ 1 -TRENER ŁUKASZ CYGAN

W Goleniowie została rozegrana kat."DWÓJKI" dziewcząt. Do baraży awans uzyskało 18 zespołów.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

KOSZALIN 18.02.2018 TURNIEJ ELIMINACYJNY - KATEGORIA "TRÓJKI" CHŁOPCÓW

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny w kategorii "TRÓJKI" chłopców odbędzie się w Koszalinie w dniu 18.02.2018 / niedziela/.

Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie turnieju jest Kol. Paweł Szot.

W turnieju wystartuje 18 zespołów z całego województwa , podzielonych na 3 grupy po 6 zespołów. Bezpośredni awans do finałów Mistrzostw Województwa uzyskają dwa pierwsze zespoły z każdej grupy/ w sumie 6 zespołów/.

Zespoły które zajmą m-ca 3.4,5 w grupie / w sumie 9 zespołów/ powalczą na turnieju barażowym o dwa miejsca premiowane do finałów Mistrzostw Województwa.

Turniej barażowy odbędzie się w dniu 24.03.2018 w Kołobrzegu

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju są zawarte w załączniku.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

MMKS Maraton-Espadon Świnoujście mistrzem woj. zachodniopomorskiego w kategorii Juniorów

W dniach 03-04.02.2018 w Świnoujściu, odbył się Turniej Finałowy w kategorii Juniorów.

Uczestniczyły w nim cztery zespoły:
- LMKS Żak-Espadon Pyrzyce
- UKS OPP Powiat Kołobrzeski
- KS Stocznia M&W Darłowo
- MMKS Maraton-Espadon Świnoujście

czytaj więcej »

SMS Police mistrzem woj. zachodniopomorskiego w kategorii Juniorek

W dniach 03-04.02.2018 w Policach, odbył się Turniej Finałowy w kategorii Juniorek.

Uczestniczyły w nim cztery zespoły:
- PSPS Chemik Police I
- PSPS Chemik Police II
- UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin
- SMS Police

czytaj więcej »

GOLENIÓW 17.02.2018 TURNIEJ ELIMINACYJNY "DWÓJKI" DZIEWCZĄT

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny w kategorii "DWÓJKI" dziewcząt dla Rejonu Żółtego i Goleniowa odbędzie się w dniu 17.02.2018 /sobota/ w Goleniowie.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest - Kol. Anna Szmuc - Gołębiowska.

W turnieju startuje 33  zespoły podzielone na 6 grup : 3 grupy 5 zespołowe i 3 grupy 6 zespołowe.

Do dugiego etapu awansują po 3 najlepsze zespoły z każdej grupy - w sumie 18 zespołów.  Turniej ten odbędzie się  w Koszalinie w dniu 17.03.2018 /sobota/ , z którego awans do Mistrzostw Województwa uzyskają 4 najlepsze zespoły.

Kategoria dwójek jest w tegorocznej edycji Kinder+sport najliczniej obsadzona : w sumie startuje 67 zespołów/ rejon żółty 33, rejon zielony 34/.

W załączniku zawarte są szczegółowe informacje dotyczące turnieju w Goleniowie.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

PYRZYCE 17.02.2018 TURNIEJ ELIMINACYJNY "CZWÓRKI" CHŁOPCÓW

KINDER+SPORT 2018 - Turniej Eliminacyjny w kategorii "CZWÓRKI" chłopców dla Grupy Szczecińskiej i Goleniowa odbędzie się w dniu 17.02.2018 /sobota/ w Pyrzycach.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju jest Kol. Bożena Tołoczko.

W turnieju startuje 7 zespołów.

Bezposredni awans do Mistrzostw Województwa uzyska tylko zwycięzca turnieju.

Zespoły , które zajmą m-ca 2,3,4 /3 zespoły/ uzyskają prawo do ud barażowym, który odbędzie się w dniu 11.03.2018 /niedziela/ w Darłowie - gdzie spotkają się z pięcioma zespołami z grupy żółtej . Z baraży do finałów awansują 3 najlepsze zespoły.ziału w turnieju

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju w Pyrzycach są zawarte w załączniku.

PWM ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

SZCZECINEK 17.02.2018 TURNIEJ ELIMINACYJNY "CZWÓRKI" CHŁOPCÓW

KINDER+SPORT 2018 - Turniej eliminacyjny w kategorii "CZWÓRKI" chłopców odbędzie się w Szczecinku w dniu 17.02.2018 /sobota/.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie rozgrywek jest -Kol. Dariusz Brambor.

W turnieju startuje 9 zespołów.

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskają 2 najlepsze zespoły.

Natomiast zespoły , które zajmą miejsca 3,4,5,6,7 / 5 zespołów/ uzyskają prawo do udziału w turnieju barażowym, który odbędzie się w dniu 11.03.2018 /niedziela/ w Darłowie.

Szczegółowe informacje odnośnie Turnieju Eliminacyjnego w Szczecinku są zawarte w załączniku.

PWM Dariusz Cholka

 

czytaj więcej »

GLINKA AKADEMIA - UKS "VOLLEY" WAŁCZ Zespół 1 i 2 - PIERWSZYMI FINALISTKAMI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KINDER+SPORT W KATEGORII "CZWÓRKI "DZIEWCZĄT

W dniu 10.02.2018 w Wałczu odbył sie  pierwszy Eliminacyjny Turniej w kategorii "CZWÓRKI" dziewcząt - rejon żółty.

Bezpośredni awans do Mistrzostw Województwa uzyskały dwa najlepsze zespoły z 10 startujących.

Najlepszym zespołem okazał się Zespół 1 Glinka Akademia - UKS "Volley" Wałcz - trener Agnieszka Niefiedowicz, który wygrał wszystkie mecze i pokazał się z bardzo dobrej strony pod względem umiejętności technicznych i taktycznych, co stawia ten zespól w gronie głównych faworytek do wygrania Mistrzostw Województwa.

Drugim zespołem, który także uzyskał awans był Zespól 2 Glinka Akademia - UKS "Volley" Wałcz -trener Agnieszka Niefiedowicz, który sprawił trenerce miłą i niespodziewaną niespodziankę.

Pozostałe 8 zespołów będą jeszcze miały jedną szansę walki o jedno premiowane miejsce do Mistrzostw Województwa na turnieju barażowym w Czaplinku w dniu 10.03.2018 /sobota/, którego organizatorem będzie Krzysztof Rosiak.

Serdeczne Podziękowanie dla Organizatora , kol. Agnieszki Niefiedowicz za sprawne przeprowadzenie i zorganizowanie turnieju .

W załączniku wyniki wszystkich meczy i klasyfikacja końcowa.

PWM Dariusz Cholka

 

czytaj więcej »

Plan gier Turnieju Finałowego w kategorii Kadetek - Police 10-11.02.2018

W dniach 10-11.02.2018 w Policach, na hali OSiR przy ul. Siedleckiej 2B, odbędzie się Turniej Finałowy ZZPS w Kategorii Kadetek.

Trzy najlepsze zespoły uzyskają awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Kadetek

czytaj więcej »

Plan gier Turnieju Finałowego w kategorii Kadetów - Darłowo 10-11.02.2018

W dniach 10-11.02.2018 w Darłowie, na hali Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego przy ul. Chopina 4, odbędzie się Turniej Finałowy ZZPS w Kategorii Kadetów.

Trzy najlepsze zespoły uzyskają awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Kadetów.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz