ZZPS » Aktualności

Aktualności

PODSUMOWANIE - 23.03.2019 GOLENIÓW- TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT

Turniej eliminacyjny  Wojewodztwa Zachodniopomorskiego Kinder+Sport 2019 w kategorii czwórkę dziewcząt w Goleniowie niestety z przyczyn niezależnych od organizatora został przerwany gdy toczyły się rozgrywki.Przyczyną było to , że  uruchomił się system przeciwpożarowy i wszystkie zespoły musiały niezwłocznie opuścić halę.

W opini jednej z trenerek "(..) Jesteśmy pod wrażeniem sprawnie przeprowadzonej akcji - na miejscu bardzo szybko zjawiła się straż pożarna, karetki pogotowia i śmigłowiec. Nikomu nic się nie stało i wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do domu."

W związku z zaistniałą sytuacją eliminacje zostały przełożone na 7 kwietnia w Kołobrzegu i będą zarazem kwalifikacjami do finału wojewódzkiego. 


czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - 17.03.2019 KOŁOBRZEG - TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" CHŁOPCÓW

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓREK" CHŁOPCÓW ODBYŁ SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 17.03.2019.

ORGANIZATOREM BYŁ  : UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU

OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE TURNIEJU BYŁ DARIUSZ CHOLKA

W TURNIEJU WYSTARTOWAŁO 15 ZESPOŁÓW Z 16 ZGŁOSZONYCH- NIE DOJECHAŁ ZESPÓŁ SGS GOLENIÓW.

AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO UZYSKAŁO 12 ZESPOŁÓW - PO 4 NAJLEPSZE W SWOICH GRUPACH .

PÓŁFINAŁ ODBĘDZIE SIE W DNIU 14.04.2019 NIEDZIELA W KOSZALINIE / ZMIANA TERMINU Z 13.04.2019/!!!

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - 16.03.2019 KOSZALIN- TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" CHŁOPCÓW

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" CHŁOPCÓW ODBYŁ SIĘ W KOSZALINIE W DNIU 16.03.2019, KTÓREGO ORGANIZATOREM BYŁ UKS BRONEK KOSZALIN.

OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ BYLI : PAWEŁ SZOTT I JAROSŁAW PIOTROWSKI.

W TURNIEJU PÓŁFINAŁOWYM WYSTĄPIŁO 18 ZESPOŁÓW WYŁONIONYCH Z ELIMINACJI.

ZESPOŁY ZOSTAŁY PODZIELONE NA 3 GRUPY PO 6 ZESPOŁÓW.

AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA BEZPOŚREDNIO UZYSKAŁY PO 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY / W SUMIE 6 ZESPOŁÓW/, NATOMIAST ZESPOŁY ,KTÓRE ZAJĘŁY 3 MIEJSCA W GRUPIE STOCZYŁY BARAŻE O 2 WOLNE MIEJSCA DO FINAŁÓW SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM .

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE -KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "3" DZIEWCZĄT 16.03.2019 KOŁOBRZEG

x24.video

PODSUMOWANIE -KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "3" DZIEWCZĄT 16.03.2019 KOŁOBRZEG

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT ODBYŁ SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 16.03.2019.

ORGANIZATOREM BYŁ  : UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU

OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ BYLI : ROBERT SZPAK I PIOTR BOGDANOWICZ

W TURNIEJU WYSTARTOWAŁO 32 ZESPOŁY Z 34 ZGŁOSZONYCH- NIE DOJECHAŁY 2 ZESPOŁY UKS SOKÓŁ USTRONIE MORSKIE.

AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO UZYSKAŁO 18 ZESPOŁÓW - PO 3 NAJLEPSZEY W SWOICH GRUPACH .

PÓŁFINAŁ ODBĘDZIE SIE W DNIU 06.04.2019 W GRYFICACH

czytaj więcej »

XIX MŁODZIEŻOWY PUCHAR BAŁTYKU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ IM. W. KLĘSK- Regulamin

Miło nam poinformować, że XIX Młodzieżowy Puchar Bałtyku im. W.Klęsk odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 27-30.06. Organizatorami turnieju będą PZPS, ZZPS, MOSiR Kołobrzeg oraz Zachodniopomorska Federacja Sportu w Szczecinie. Turniej ponownie zostanie rozegrany na dziesięciu boiskach - dla trzech kategorii wiekowych dziewcząt i chłopców: młodziczek i młodzików, kadetek i kadetów, juniorek i juniorów. Regulamin i szczególy turnieju w załączniku do artykułu. ZAPRASZAMY !!!

czytaj więcej »

KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "4" DZIEWCZĄT 17.03.2019 GOLENIÓW

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" DZIEWCZĄT ODBĘDZIE SIĘ W GOLENIOWIE W DNIU 17.03.2019.

MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5  UL. NORWIDA 1 , GOLENIÓW

ORGANIZATOREM JEST : UKS BARNIM GOLENIÓW

OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ : ANNA GOŁĘBIOWSKA I ANETA RZĄŻEWSKA

TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00

WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.15.00

 

W TURNIEJU ELIMINACYJNYM UDZIAŁ BIERZE16 ZGŁOSZONYCH ZESPOŁÓW.

ZESPOŁY ZOSTAŁY PODZIELONE NA 3 GRUPY PO 6-5 ZESPOŁÓW.

AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKAJĄ PO 4 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY / W SUMIE 12 ZESPOŁÓW/

W FINALE WOJEWÓDZKIM WYSTĄPI 6 ZESPOŁÓW

REGULAMIN ELIMINACJI :

  • GRAMY 1 SETA  DO 25 PKT. /2 PKT. PRZEWAGI/
  • ZESPOŁOWI PRZYSŁUGUJE 1 CZAS ORAZ 1 ZMIANA /+POWROTNA/ W KAŻDYM SECIE
  • PUNKTACJA: 2 PKT. /ZWYCIESTWO /, 1 PKT./PORAŻKA /
  • POZOSTAŁE PRZEPISY ZGODNIE Z REGULAMINEM KINDER+SPORT 2019
  • O KOLEJNOŚCI DECYDUJĄ : DUŻE PKT,  BILANS MAŁYCH PUNKTÓW

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA WODY DO PICIA ORAZ PIŁEK NA ROZGRZEWKĘ

WSZYSTKIE SPRAWY SPORNE ROZSTRZYGA ORGANIZATOR.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

W ZAŁĄCZNIKU: ROZPISKA MECZY I PODZIAŁ ZESPOŁÓW,  ZGODA ZDROWOTNA

czytaj więcej »

KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "4" CHŁOPCÓW 17.03.2019 KOŁOBRZEG

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."CZWÓRKI" CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 17.03.2019.

MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 , UL. POZNAŃSKA 9, KOŁOBRZEG

ORGANIZATOREM JEST : UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU

OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ : ROBERT SZPAK I DARIUSZ CHOLKA

TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00

WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.15.00

 

W TURNIEJU ELIMINACYJNYM UDZIAŁ BIORZE16 ZGŁOSZONYCH ZESPOŁÓW.

ZESPOŁY ZOSTAŁY PODZIELONE NA 3 GRUPY PO 6-5 ZESPOŁÓW.

AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKAJĄ PO 4 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY / W SUMIE 12 ZESPOŁÓW/

W FINALE WOJEWÓDZKIM WYSTĄPI 6 ZESPOŁÓW

REGULAMIN ELIMINACJI :

  • GRAMY 1 SETA  DO 25 PKT. /2 PKT. PRZEWAGI/
  • ZESPOŁOWI PRZYSŁUGUJE 1 CZAS ORAZ 1 ZMIANA /+POWROTNA/ W KAŻDYM SECIE
  • PUNKTACJA: 2 PKT. /ZWYCIESTWO /, 1 PKT./PORAŻKA /
  • POZOSTAŁE PRZEPISY ZGODNIE Z REGULAMINEM KINDER+SPORT 2019
  • O KOLEJNOŚCI DECYDUJĄ : DUŻE PKT,  BILANS MAŁYCH PUNKTÓW

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA WODY DO PICIA ORAZ PIŁEK NA ROZGRZEWKĘ

WSZYSTKIE SPRAWY SPORNE ROZSTRZYGA ORGANIZATOR.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

W ZAŁĄCZNIKU: ROZPISKA MECZY I PODZIAŁ ZESPOŁÓW,  ZGODA ZDROWOTNA

czytaj więcej »

KINDER+SPORT TURNIEJ ELIMINACYJNY KAT. "3" DZIEWCZĄT 16.03.2019 KOŁOBRZEG

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT ODBĘDZIE SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 16.03.2019.

MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 , UL. POZNAŃSKA 9, KOŁOBRZEG

ORGANIZATOREM JEST : UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W KOŁOBRZEGU

OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ : ROBERT SZPAK I PIOTR BOGDANOWICZ

TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00

WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.15.00

czytaj więcej »

KINDER+SPORT - TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY CHŁOPCY W KAT. "TRÓJKI" 16.03.2019 KOSZALIN

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ W KOSZALINIE W DNIU 16.03.2019.

MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA II LO IM. WŁ. BRONIEWSKIEGO , UL. CHEŁMOŃSKIEGO 7, KOSZALIN

ORGANIZATOREM JEST : UKS BRONEK KOSZALIN

OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ : PAWEŁ SZOTT I JAROSŁAW PIOTROWSKI

TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00

WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.15.00

czytaj więcej »

Konsultacje Wojewodzikie Chłopców rocznik 2006

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz