ZZPS » Aktualności

Aktualności

KOMUNIKAT PZPS - ĆWIERĆFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI KADETEK i KADETÓW 09-12.03.2017

MMP 2017

Polski Związek Piłki Siatkowej opublikował grupy Turniejów Ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów. Nasze zespoły będą rywalizowały z klubami z województw Wilekopolskiego, Lubuskiego i Pomorskiego. Jedynym gospodarzem Turnieju 1/4 Mistrzostw Polski będą Kadetki UKS "Pomorzanie" Szczecin. Pozostałe zespoły zagrają na Turniejach w Gdańsku - UKS "Libero" Wałcz. W Szczecinie zagrają takze kadetki PSPS "Chemik" Police jako zespół z trzeciego miejsca w woj. zachodniop[omorskim. W Kadetach Mistrz województwa "Maraton" Świnoujście oraz "Stocznia" Darłowo wyjeżdżają do Sulęcina. "Espadon" Szczecin będzie natomiast rywalizował w Poznianiu.

Terminy Turniejów 1/4 Mistrzostw Polski Kadetów 09 - 12.03.2017. Życzymy powodzenia naszym Kadetkom i Kadetom ! W Załącznikach znajdują sie Komunikaty PZPS dotyczące w/w Turniejów. 

czytaj więcej »

"ENEA MINI CUP 2017" - ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK MINI SIATKÓWKI !

ENEA

Skończyły się Ferie Zimowe a więc czas na rozopoczęcie Turniejów Mini Siatkówki w naszym województwie ! Wydział Mini Siatkówki ZZPS w osobie p. Pawła Szotta otrzymał już pierwsze terminy Turniejów zaplanowanych na najbliższe tygodnie ! Tak więc zacznamy !

Prosimy poszczególnych organizatorów Turneijów Eliminacyjnych do zadbania o odpowiednią oprawę i poziom organziacyjny Turniejów. Sprawozdania po zakończonych Turniejach proszę przesyłać do p. Pawła Szotta.

W Załączniku Terminarz Turnijów - "ENEA MINI CUP 2017" -Sposnora tegorocznych zmagań mini siatkówki ! Dziękuęmy w imieniu Zarządu ZZPS oraz wszyskich sympatyków siatkówki w naszym regionie - Firmie ENEA za wsparcie i pomoc w rozwijaniu pasji do siatkówki wśród ogółu dzieci ! 

Projket Enea Mini Cup 2017 to kolejna ciekawa inicjatywa Przewodniczącego Wydziału Szkolenia ZZPS i zarazem Szefa Rady Trenerów Polskiego Związku Piłki Siatkowej - p. Zdzisława Gogola , który od wielu lat promuje Mini Siatkówkę w naszym województwie. 

czytaj więcej »

JUNIORKI PSPS "CHEMIK" POLICE I JUNIORZY "MARATONU" ŚWINOUJŚCIE Z AWANSEM DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI !

Juniorki PSPS

Spośród 6 zespołów z naszego regionu, które w ten weekend rywalizowały o awans do Półfinału Mistrzostw Polski Juiniorek i Juniorów, tylko siatkarkom PSPS "Chmeik" Police i siatkarzom "Maratonu" Świnoujćie udała się ta sztuka ! Pozostałe zespoły odpadły z dalszej rywalizacji choć bardzo blisko awansu były jeszcze juniorki "LIbero" Wałcz, którym do awansu zabrakło 2 piłek/pkt !? Z rywaliazacji odpadły zespoły: "Libero" Wałcz ( 4 miejsce) oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski (5-6 miejsce) - juniorki a także juiniorzy: KS "Espadon" Szczecin (5 miejsce) i LMKS "Żak-Espadon" Pyrzyce ( 6 miejsce).

 

czytaj więcej »

TRZECIA WYGRANA KPS "CHEMIK" POLICE W LIDZE MISTRZYŃ !

Logo

Po trzecie zwycięstwo sięgnęły siatkarki KPS "CHEMIK" Police, które w Hali Azoty Arena pokonały już po raz drugi azerski klub "Telekom" Baku 3:1 w setach 21:25 - 25:16 - 25:13 - 25:16. Siatkarki "Chemika" Police tylko w I secie miały spore problemy ze swoimi rywalkami a pozostałe sety to dominacja Mistrzń Polski ! Dzięki tej wygranej podopieczne trenera J. Głuszaka pozstają nadal w grze o awans do rundy pucharowej Ligi Mistrzyń CEV. Już za 2 tygodnie wszystko będzie jasne po rozegraniu ostatniego spotkania grupowego w Modenie. Nasze siatkarki muszą tam odnieść zwycięstwo najlepiej za 3 pkt. Życzymy jak najbardziej takiej wygranej !

W dzisiejszym meczu przeciwko "Telekom" Baku w drużynie "Chemika" Police zagrały: J. Wołosz (7 pkt), K. Zaroślińska (5 pkt), M. Smarzek (15 pkt), S. Veljković (13 pkt), A. Bednarek-Kasza (8 pkt), J. Blagojević (13 pkt), M. Monatno (8 pkt), A. Werblińska (4 pkt), I. Bełcik (1 pkt). Na libero zagrała A. Krzos a na boisku widzieliśmy jeszcze A. Jagieło, K. Gajgał -Anioł. Najbardziej wartościowym elementem gry siatkarek "Chemika" w spotkaniu przeciwko drużynie słynnego Serbskiego trenera Z. Gaijća był blok, którym "Chemiczki" zdobyły aż 17 pkt !

czytaj więcej »

KADETKI UKS "POMORZANIE" SZCZECIN NAJLEPSZE W SEZONIE 2016/2017 !

Kadetki UKS

Już po raz drugi Wałcz gościł najlepsze zespoły żeńskie w Turnieju Finałowym. Tym razem były to Kadetki, które w dniach 18-19.02.2017 rywalizowały o medale Mistrzostw Woj. Zachodniopomorskiego oraz o awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Zawody były rozegrane w Hali Gimnazjum Nr 1 w Wałczu. Podczas Ceremonii Otwarcia Turnieju Finałowego Kadetek obecni byli goście w postaci Pani Wiceburmistrz Miasta Wałcza - p. Joanna Rychlik-Łukasiewicz oraz Radny p. Maciej Goszczyński. Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej pragnie w tym miejscu serdecznie podziękować Władzą Miasta Wałcz oraz klubowi UKS "LIBERO" Wałcz za organizację kolejnego już Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt ! Szczególne podziękowania kierujemy do p. Krystyny Filipiak i jej współpracowników za podjęcie się organizacji oraz przeprowadzenie 2 Turniejów Finałowych w tym sezonie ! Dziękujęmy !

czytaj więcej »

KADECI "MARATONU" ŚWINOUJŚCIE MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA ZZPS W SEZONIE 2016/2017

Kadeci

Po raz kolejny na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, Kadeci z klubu MMKS "MARATON" Świnoujście zdobyli tytuł Mistrzów Województwa Zachodniopomorskiego ZZPS ! W tym sezonie sukces tego zespołu jest wielce imponujący gdyż w zarówno w rozgrywkach ligowych jak i w Turnieju Finałowym, podopieczni trenera Karola Janaszewskiego nie stracili nawet 1 seta ! 

W Turnieju Finałowym Kadetów, który rozgrywany był przez 2 dni w Szczecinie klasą dla samych siebie byli  wspomniani Kadeci "Maratonu", którzy w pokonanym polu pozostawili ekipy "Espadonu" Szczecin (II miejsce), "Stocznii" Darłowo (III miejsce) i "Żaka- Espadonu" Pyrzyce (IV miejsce).

Podczas Ceremoni zakończenia Turnieju Finałowego Kadetów wręczono pamiątkowe Puchary, Statuetki oraz Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników. Wręczenia tych trofeów dokonali Prezes ZZPS p. Jakub Markiewicz , Członek Zarządu ZZPS p. Dariusz Jagiełło oraz zawodnicy Plus Ligi KPS "Espadon" Szczecin - Michał Kozłowski, janusz Gałązka i Maciej Kowalonek. Gospodarzem imprezy by KS "Espadon" Szczecin.

Trzy najlepsze zespoły uzyskały awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Kadetów, które odbęda się w terminie 09-12.03.2017.

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY KADETÓW - SZCZECIN 18-19.02.2017

Zakończyły sie eliminacje wojewódzkie w kategorii KADETÓW sezonu 2016/17. W eliminacjach klasą dla siebie byli siatkarze z MMKS "MARATON" Świnoujście, którzy nie tylko, że nie stracili żadnego punktu w 8 spotkaniach, to nikt z posostałych zespołów nie "urwał" im nawet przysłowiowego 1 seta ! Wyczyn to nie lada , ale jak pamiętamy z poprzedniego sezonu to właśnie "Maraton" Świnoujście był trzecim zespołem w Polsce w tej kategorii rozgrywkowej ! Na miejscach premiujących grę w Turnieju Finałowym Kadetów znalazły się jeszcze kluby: 2 miejsce "Espadon" Szczecin, 3 miejsce "Żak-Espadon" Pyrzyce i na 4 miejscu "Stocznia" M&W Darłowo.

Turniej Finałowy Kadetów odbędzie się w Szczecinie w dnaich 18-19.02.2017 a gospodarzem będzie KS "Espadon" Szczecin.  Miejsce rozgrywek- Hala SDS ul. Wąska.  Poczatek gier w sobotę 18 lutego od godz. 10:00.

Także i w tym Turnieju 3 najlepsze zespoły uzyskają szansę gry w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Kadetów, które odbęda się w terminie 02-05.03.2017.

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY KADETEK - WAŁCZ 18-19.02.2017

Znamy już 4 zespoły, które wystąpią w Turnieju Finałowym o Mistrzostwo Woj. Zachodniopomorskiego w kategorii KADETEK. Trzeba przyznać, iż rywalizacja była zacięta do samego końca, zwlaszcza jeżeli chodzi o pozycje 1-3.  Warto dodać, iż miejsce pierwsze po eliminacjach zajęły kadetki UKS "Osiemnastki" Szczecin - 21 pkt a na 2 i 3 miejscu z tym samym dosrbkiem punktowym, uplasowały się zespoły: UKS "Libero" Wałcz 20 pkt oraz UKS "Pomorzanie" Szczecin także 20 pkt. Czwartym zespołem uzupełniającym stawkę finalistów będzie PSPS "Chemik" Police -17 pkt. 

Turniej Finałowy odbędzie się w Wałczu w dniach 18-19 lutego 2017 roku.  Awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Kadetek uzyskają 3 pierwsze zespoły !

czytaj więcej »

EGZAMINY TRENERSKIE PZPS - PROMOCJA DLA INSTRUKTORÓW !

Egzaminy Trenerskie PZPS

Polski Związek Piłki Siatkowej w osobie p. Alojzego Świderka przekazał nam informację związaną z Egzaminami Trenerskimi dla Instruktorów Piłki Siatkowej. Otóż do 01 października 2020 roku będą obowiązywały tytuły Instruktora Piłki Siatkowej ! Natomiast po tym terminie stracą one swoją ważność i Polski Związek Piłki Siatkowej będzie tylko akceptował tytuł "Trenera piłki siatkowej PZPS". Osoby, które będa chciały prowadzić zespoły piłki siatkowej a nie będą posiadały takiego tytułu - nie otrzymają Licencji na prowadzenie zespołu w sezonie 2020/2021. Warto skorzystać już teraz z oferty PZPS i nie czekać na rok 2020 ! Szczegóły w Załączniku oraz na stronie PZPS - ZAKŁADKA "EGZAMINY TRENERSKIE".   

czytaj więcej »

KOMUNIKATY TURNIEJÓW 1/4 MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK i JUNIORÓW

Polska Siatkówka

Polski Związek Piłki Siatkowej opublikował Komunikaty związane z Turniejami Ćwierćfinałowymi Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów. Zawody te odbędą się w terminie 23-26.02.2017. Nasze zespoły będą głównie rywalizowały na Turniejach w innych regionach Polski oprócz juniorów "Maratonu" Świnoujście, którzy jako jedyni będą gospodarzami 1/4 Mistrzostw Polski ! Komunikaty PZPS 1/4 Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów - w Załącznikach

 

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz