ZZPS » Aktualności

Aktualności

Boże Narodzenie 2016

Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

składa wszystkim sympatykom siatkówki
oraz ich rodzinom serdeczne życzenia

czytaj więcej »

Kurs dla kandydatów na sędziów piłki siatkowej

Wydział Sędziowski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej serdecznie zaprasza na kurs dla kandydatów na sędziego siatkówki.

Na zgłoszenia chętnych czekamy do 18 grudnia 2016 r. pod adresem mailowym sedziowie@zzps.pl. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 22 grudnia 2016 r. przed meczem Orlen Ligi z udziałem Chemika Police i Trefla Sopot.

Planowany termin rozpoczęcia kursu to połowa stycznia 2017 roku.
Przewidywany koszt szkolenia teoretycznego i praktycznego oraz egzaminu końcowego to 300-400 zł (w zależności od liczby uczestników).

czytaj więcej »

DOBRA POSTAWA ZACHODNIOPOMORSKICH SIATKARZY NA TURNIEJU NADZIEI OLIMPIJSKICH W SPALE

W dnaich 9-11.10.2016 odbyła się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale XXVII edycja TURNIEJU NADZIEI OLIMPIJSKICH dla chłopców z rocznika 2001. Podczas tej imprezy, w ktróej uczestniczą reprezentacje 16 województw zawodnicy są sprawdzani pod kątem szkolenia centralnego PZPS. Z tego Turnieju najlepsi i najbardziej perspektywiczni zawodnicy trafiają do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale i są w większości przypadków późniejszymi reperezentantami Polski w kategoriach młodzieżowych Kadetów i Juniorów. Z wcześniejszych edycji TNO do szkolenia centralnego z naszego województwa trafiali tacy zawodnicy jak: Michał Ruciak, Michał Kubiak, Paweł Kolec, Konrad Prusakowski, Marcin Olichwer - wszyscy później zdobywali medale M. Europy lub Świata w kat. młodzieżowych. Jest to wstęp do siatkówki na wyższym poziomie i początek wielu karier zawodowych siatkarzy.

W tym roku nasza Reprezentacja z woj. Zachodniopomorskiego,którą opiekują się trenerzy Artur Kulikowski i Tomasz Nowak pilnie przygotowywała sie do tej imprezy już od kliku miesięcy. Nasza kadra w sierpniu przebywała na Zgrupowaniach w Szczecinku oraz szkoliła się na Konsultacji w Świnoujściu. Z dużymi nadziejami zawodnicy oraz sztab trenerski jechali na tegoroczny TNO do Spały. W rezultacie rozegranych 6 spotkań w Spale Nasza druzyna zajęła 7 lokatę chociaż do gry o podium było naprawdę blisko. Poniżej zamieszcamy wyniki końcowe Turnieju oraz skład naszego zespołu na tegoroczny Turniej Nadzei Olimpijskich. Z naszej reprezentacji do szkolenia centralnego został powołany Michał Nowakowski - Maraton Świnoujście, który niebawem powróci do Spały na Konsulatcje Kadry Polski Mini Kadetów.

czytaj więcej »

WYNIKI I ZDJĘCIA TURNIEJU MAŁYCH GIGANTÓW SIATKÓWKI 2016

W dniu 1 października br. został rozegrany Turniej Mini Siatkówki "Mali Giganci Siatkówki 2016" w kategorii "Trójek" dziewcząt i chłopców. Turniej został rozegrany w Hali Azoty Arena w Szczecinie. Organizatorami Turnieju byli: PLPS, Giganci Siatkówki, KS Espadon Szczecin, S.O.S. 

W Turnieju rywalizowały zespoły z woj. zachodniopomorskiego z Kołobrzegu, Goleniowa, Trzebiatowa, Banii, Krzywina i Szczecina. W kategori dziewcząt wystartowało 7 zespołów a w kat. chłopców 5 zespołów.Obsługę zawodów stanowili siatkarze z SMS Espadon Police/ Szczecin oraz trenerzy A. Kulikowski, P. Kolec, Ł. Jakowczyk i T. Nowak. ZG

   

czytaj więcej »

Kandydat na Trenera Reprezentacji Polski Gościem Kursokonferencji Licencyjnej ZZPS 2016.

W dniu 30 września br. odbyła się w Szzcecinie Kursokonferencja Licencyjna ZZPS dla Trenerów, Instruktorów oraz Nauczycieli. Jak widać było na Sali Konferencyjnej frekwencja była znakomita bo zgromadzonych szkoleniowców było 61 ! Na pewno duży wpływ na to miała obsada prelegentów wśród , których byli Ferdinando De Giorgi (trener ZAKSY Kędzierzyn Koźle) , Ssebastian Świderski (Prezes i były zawodnik ZAKSA KK), Krzysztof Felczak - Trener Kadry B Polski , Koordynator S.O.S. oraz Michał- Mieszko Gogol - trener Kadry Polski do lat 23 i II trener "Espadonu" Szczecin.

Warto dodać, iż Ferdinando De Giorgi jest obecnie kandydatem na Trenera męskiej Reprezentacji Polski Seniorów.

Uczestnicy Kursokonferencji otrzymali Certyfikaty oraz Deski Trenerskie do wsparcia podczas codziennej pracy szkoleniowej. Ukonorowaniem Kursokonferencji była obserwacja zawodów Plus Ligi (inauguracja sezonu 2016/17) pomiędzy zespołami KS "ESPADON" Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

Powyższe Szkolenie zostało zorganizowane dzięki inicjatywie i zaangażowaniu Przewodniczącego Wydziału Szkolenia ZZPS i Szefa Rady Trenerów Polskiego Związku Piłki Siatkowej -p. Zdzisława Gogola. To On od wielu lat jest głównym pomysłodawcą wszelkich działań podnoszących kwalifikacje trenerów w naszym regionie. Tak profesjonalne Szkolenie to wyraz troski o sprawy szkolenowe w naszym związku i naszych trenerów. 

czytaj więcej »

KURSOKONFERENCJA LICENCYJNA ZZPS - LISTA TRENERÓW ZGŁOSZONYCH NA DZIEŃ 30.09.2016

W kontekście zbliżającej się Kursokonferencji Licencyjnej ZZPS, która odbędzie się w dniu 30.09.2016 w Sali Konferencyjnej Hali AZOTY ARENA - początek godz. 12 , przedstawiamy Listę potwierdzonych uczestników. ZG

czytaj więcej »

MALI GIGANCI SIATKÓWKI - TURNIEJ "TRÓJEK" DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - Szczecin 01.10.2016

Profesjonalana Liga Piłki Siatkowej oraz partnerzy Giganci Siatkówki a także ZZPS i KPS Espadon Szczecin w ramach wspierania rozwoju Siatkówki, organizują Turniej Mini Siatkówki dla Dziewcząt i Chłopców w kategorii "Trójek". 

Turniej odbędzie się w Sali treningowej Hali "Azoty Arena" w Szczecinie i będzie jednym z kilku działań promujących Siatkówkę z naszym regionie dzięki seniorskiemu Turniejowi "GIGANCI SIATKÓWKI". Szczegóły Turnieju Mini Siatkówki znajdują się w Załączniku. ZG   

czytaj więcej »

KURSOKONFERENCJA LICENCYJNA - SZCZECIN 30.09.2016 - HALA "AZOTY ARENA"

Znamy już szcZegóły Kursokonferencji Licencyjnej dla Trenerów i Nauczycieli S.O.S. w naszym województwie. Tak jak zapowiadaliśmy Kursokonferencja odbędzie się w Szcecinie w dniu 30.09.2016 od godz. 12 w Sali Konferencyjnej Hali "Azoty Arena" ul. szafera 3/5/7.

W Załączniku znajduję się szczegółowy scenariusz Kursokonferecji. Prosimy wszystkich zainteresowanych o dokonanie potwierdzenia swojego udziału poprzez przesłanie informacji mailem do p. Zdzisława Gogola.

Szczegóły w Załączniku. ZG

czytaj więcej »

PROTOKOŁY SĘDZIOWSKIE, KARTKI USTAWIEŃ, KSIĄŻECZKI ZDROWIA , INNE DRUKI - KONTAKT

Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przekazuje informację dla Klubów oraz innych podmiotów uczestniczących w rozgrywkach Piłki Siatkowej o możliwości zakupu niezbędnych druków tj. Protokoły Sędziowskie (homologacja Wydziału Sędziowskiego PZPS), Kartki ustawień, Książeczki Zdrowia a także inne druki jak Plakaty, Bilety, itp. Na życzenie Klubów przygotowanie Plakatów , Banerów , itp.

Dystrybucją wyżej wymienionych druków zajmuję się p. Jacek Plewnia Sędzia Międzynarodowy FIVB - kontakt tel. 501 144 514. www.plewnia.pl  

czytaj więcej »

ENERGA CUP – BOBOLICE 2016

Już w najbliższy weekend w Boblicach odbędzie się po raz kolejny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet ENERGA CUP – BOBOLICE 2016. Turniej organizowany jest z okazji V rocznicy nadania gimnazjum w Bobolicach imienia Agaty Mróz – Olszewskiej oraz 10-lecia funkcjonowania hali widowiskowo – sportowej. Udział potwierdziły drużyny Chemik Police, PTPS Piła, KS Pałac Bydgoszcz oraz Legionovia Legionowo. Poniżej przedstawiamy program imprezy.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz