ZZPS » Aktualności

Aktualności

WYNIKI PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - SZCZECIN 8-9.07.2016

W dniach 8-9.07.2016 r odbył się w Szczecinie Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski Kadetów w Siatkówce Plażowej. Głównym organizatorem  zawodów był Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przy wsparciu Polskiego Zwiżaku Piłki Siatkowej oraz UKS "Osiemnastka" Szczecin. W Turnieju wystąpiło 15 par, które wcześniej wywalczyły awans z Turniejów Wojewódzkich. Stawką tych zawodów był awans do Finału Mistrzostw Polski Kadetów. Niestsety z nazego województwa wystąpiła tylko 1 para z MMKS "Maraton" Świnoujście ( Majewski-Stanulewicz), która wypadła słabo nie kwalifikując sie do dalszych rozgrywek.  

czytaj więcej »

XVI Międzynarodowy Młodzieżowy Puchar Bałtyku im. W. Klęsk w Siatkówce Plażowej

W dniach od 29.06 do 02.07.2016 roku Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu zorganizował XVI Międzynarodowy Młodzieżowy Puchar Bałtyku im. W. Klęsk w Siatkówce Plażowej w kategoriach kadetki, kadeta, juniorki i juniora. Zarówno dla wszystkich osób związanych ze środowiskiem siatkarskim jak i sympatyków tej pięknej dyscypliny turniej ten był bardzo szczególny. Po raz pierwszy odbywał się bez osoby, która była jego pomysłodawcą i organizatorem, zmarłego w zeszłym roku Wojtka Klęsk, którego imieniem został nazwany.

 

czytaj więcej »

Grand Prix Kołobrzegu 2016!

Sezon letni w Kołobrzegu jest ściśle powiązany z siatkówką plażową i innymi formami aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu oferuje wiele atrakcji sportowych na tegoroczne wakacje. Jedną z nich jest I edycja Grand Prix Kołobrzegu w Siatkówce Plażowej. Jest to kolejna duża impreza sportowa organizowana przez kołobrzeski MOSiR. Po sukcesie organizacyjnym Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej w kategoriach młodzieżowych oraz XVI edycji Pucharu Bałtyku im. Wojciecha Klęska nadszedł czas na Grand Prix Kołobrzegu 2016!

 

czytaj więcej »

WSPANIAŁY SUKCES MINI SIATKAREK Z GRYFIC I GOLENIOWA W FINALE KINDER + SPORT 2016 !!

Wspaniały sukces odniosły dziewczęta z połączonych zespołów Plas / Barnim Gryfice - Goleniów na zakończonym w niedzielę XXII Ogólnopolskim Finale rozgrywek Mini Siatkówki KIDER + SPORT 2016. Tegoroczny Finał rozgegrany był w Cżęstochowie. Zespół młodych siatkarek z Gryfic i Goleniowa w kategorii "Czwórek" dziewcząt zajął I miejsce i tym samym zapisał się do grona innych zespołów z naszego regionu, które wcześniej wygrywały w tych rozgrywkach od 1995 roku !

Z pozostałych zespołów z naszego województwa najwyżej uplasowały się zawodniczki p. M. Wrońskiej w kat. "Trójek" dziewcząt zajęły 5 miejsce !

Zarząd Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej Gratuluje trenerom Pani Annie Gołębiowskiej i Panu Przemysławowi Melnikowi oraz całej Drużynie "Plas"/"Barnim" Gryfice-Goleniów za wspaniały sukces oraz życzy kolejnych wygranych w starszych kategoriach rozgrywkowych ! Wyniki pozostałych miejsc naszych zespołów można odnaleźć na stronie www.kindersport.pl

czytaj więcej »

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - SZCZECIN 7-9.07.2016

Zgodnie z wytycznymi Wydziału Siatkówki Plażowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej, nasze województwo organizuje jeden z 4 Półfinałów Mistrzostw Polski Kadetów. Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej podjął się organizacji w/w imprezy i w dnaich 7-9 lipca br. Turniej Kadetów odbędzie się w Szczecinie. Współorganizatorami Turnieju będą PZPS oraz UKS "Osiemnastka" Szczecin a impreza zostanie rozegrana na boiskach Zespołu Szkół nr 5 w Szczecinie ul. Hoża 3.

W załączniku znajduje sie Komunikat dotyczący 1/2 Mistrzostw Polski Kadetów w Siatkówce Plażowej.

czytaj więcej »

WYJAZD NA TURNIEJ FINAŁOWY "KINDER + SPORT" - 07.07.2016

Po uzgodnieniach związanych z wyjazdem na Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki "Kinder+ Sport" do Częstochowy przedstawiamy zainteresowanym trasę przejazdu. Prosimy wszystkich uczestników a przede wszystkim opiekunów zespołów o punktualne stawienie się w miejscach zbiórki swoich zespołów.

Trasa przejazdu podana jest w Załączniku. ZG

czytaj więcej »

XVI Międzynarodowy Młodzieżowy Puchar Bałtyku im. W. Klęsk w Siatkówce Plażowej.

KOMUNIKAT - REGULAMIN i PROGRAM ZAWODÓW -

XVI-go MIĘDZYNARODOWEGO MŁODZIEŻOWEGO PUCHARU BAŁTYKU im. W. KLĘSK w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW – KOŁOBRZEG 2016 

czytaj więcej »

Gimnazjum SMS Police Mistrzem Polski!

Zawodniczki SMS Police wywalczyły tytuł Mistrza Polski szkół gimnazjalnych!

Drużyna trenera Wojciecha Kaszy, którą w zawodach prowadził w zastępstwie trener Leszek Piasecki nie miała sobie równych w Kołobrzegu. SMSki rozegrały sześć meczów - wszystkie wygrały nie tracąc przy tym seta. 

czytaj więcej »

Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. w Ostrowcu Św. 2016

W dniach 13-14 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego. W ogólnej klasyfikacji najlepiej zaprezentowali się siatkarze i siatkarki z regionu Północ. Podczas turnieju tradycyjnie odbyła się Gala pod nazwą „Gawełki 2016” na której rozdane zostały nagrody w 16 kategoriach. Warto podkreślić że jedną z nagród otrzymał za "Szkolenie roku" ZDZISŁAW GOGOL - Koordynator S.O.S. GRATULACJE

 

czytaj więcej »

Ostatnia droga Andrzeja Niemczyka, legendarnego Trenera Reprezentacji Polski

We wtorek odbyły się uroczystości pogrzebowe wybitnego trenera, dwukrotnego Mistrza Europy, Andrzeja Niemczyka. W rodzinnej Łodzi twórcę największych sukcesów kobiecej reprezentacji Polski pożegnała między innymi rodzina, przyjaciele, jego podopieczne, trenerzy i kibice.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz