ZZPS » Aktualności

Aktualności

TURNIEJE "DWÓJEK" I "TRÓJEK" CHŁOPCÓW W MINI SIATKÓWCE - SZCZECINEK 05.06.2016

W dniu 5 czerwca 2016 roku zostaną rozegrane 2 Turnieje Finałowe w kategoriach "Dwójek" i "Trójek" chłopców w MIni Siatkówce. Tym razem gospodarzem zawodów będzie MKS "GRYF" Szczecinek w osobie trenera p. Dariusza Brambora. Prosimy przedstawicieli zespołów zakwalifikowanych do danego Turnieju Finałowego o potwierdzenie swojego udziału w zawodach. 

Turnieje zostaną rozegrane w Hali MOSiR Szczecinek ul. Wiatraczna 5 Dariusz Brambor tel. 604 957 528 mail: dariuszbrambor@wp.pl 

W Załącznikach znajdują się Komunikaty dotyczące Turniejów Finałowych w kategoriach 2 3 chłopców. ZG

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY MINI SIATKÓWKI "DWÓJEK" I "TRÓJEK" DZIEWCZĄT - MRZEŻYNO 02.06.2016

W dniu 2 czerwca 2016 roku w Mrzeżynie odbędą się dwa Turnieje Mini Siatkówki dla dziewcząt w kategoriach "Dwójek" i "Trójek". Będzie to kolejna eliminacja do Ogólnopolskiego Turnieju "Kinder+Sport" , który odbędzie się w tym roku w Częstochowie. Tym razem dziewczęta spotkają się w nadmorskim Mrzeżynie a Organizatorem będzie klub TSS "NOWA - REGA" Trzebiatów. 

Wszystkie zespoły, które uzyskały awans do Turnieju Finałowego powinny potwierdzić swój udział do Organizatora p. Andrzeja Bąka tel. 502 334 919. Turnieje Finałowe odbędą się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mrzeżynie ul. Trzebiatowska 24. W Załącznikach poniżej zamieszczone są Komunikaty Turniejów "Dwójek" i "Trójek" dziewcząt.ZG  

czytaj więcej »

MINI SIATKARZE Z SP 3 DARŁOWO MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA W "CZWÓRKACH" CHŁOPCÓW

W sobotę 21.05.2016 w Koszalinie odbył się Turniej Finałowy w Mini Siatkówce chłopców w kategorii "Czwórek" 4 x 4. Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów , które zostały zakwalifikowane do Finałów z eliminacji Regionalnych. Do Półfinałów dotarły zespoły z Koszalina, Pyrzyc , Darłowa i Wałcza. Po zaciętych spotkaniach półfinałowych w meczach o III miejsce spotkały się zespoły gospodarzy UKS "Bronek" Koszalin i UKS "Volley" Wałcz. Stawka meczu była wysoka bo nie tylko brązowy medal Mistrzostw Województwa Zach-Pom ale takze awans do Turnieju Ogólnopolskiego "Kinder+Sport". Lepsi w tym pojedynku okazali się zawodnicy z Wałcza i to oni pojada do Częstochowy.

W meczu o I miejsce faworytem spotkania byli mini siatkarze z Pyrzyc, którzy przez eliminacje przebrnęli jak burza wygrywając zdecydowanie swoje spotkania. Finał miał jedank zgoła odmienny przebieg gdyż podopieczni trenera Jerzego Roszaka od początku spotkania uzyskali sporą przewagę i utrzymali ją do końca meczu. Zwycięstwo 25:19 SP nr 3 Darłowo dało tej druzynie wiele radości ale także pokazało , że na tym poziomie rozgrywek nie zawsze wygrywają faworyci. 

Po zakończnieu Turnieju wręczono 3 najlepszym zespołom Medale, nagrody od Fundacji "Kinder+Sport". Wszyscy uczestnicy Turnieju Finałowego otrzymali okolicznoścowe Koszulki , które ufundował Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej. Podczas Turnieju wybrano także najlepszych zawodników Turnieju , któzy otrzymali Statuetki MVP , także ufundowane przez ZZPS. Najlepszymi mini siatkarzami zostali: Szymon Pawicki z LMKS "ŻAK-ESPADON" Pyrzyce oraz Wiktor Żmuda z SP 3 Darłowo.

Zarząd ZZPS pragnie w tym miejscu podziękować Organizatorom Turnieju za bardzo dobrze przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. W tym miejscu duże podziękowania należą się pp. Pawłowi Szottowi i Jarosławowi Piotrowskiemu z UKS "Bronek" Koszalin oraz Panu Zdzisławowi Gogolowi - Koordynatorowi Projketu "Zachodniopomorskie MIni Volley Cup" i zarazem pomysłodawcy całego cylu turnieju mini satkówki ! ZG

czytaj więcej »

PRÓBY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ PZPS - PIŁKA SIATKOWA

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż od roku 2016 obowiązują przy Próby Sprawności Fizycznej (osobno dla Chłopców i Dziewcząt) , które zostały opracowane przez PZPS i uzupełnione o dodatkowe wyjaśnienia. Bardzo proszę o posługiwanie się nimi w przypadku tworzenia oddziałów sportowych ze specjalizacją PIŁKA SIATKOWA oraz przesłanie ich do odpowiednich instytucji. Załączone Próby Sprawności Fizycznej są umieszczone także na stronie internetowej www.pzps.pl 

Wszelkie informacje w powyższej sprawie można uzyskać u p. Stanisława Majkowskiego w PZPS tel. 665 360 007 lub mail: smajkowski@pzps.pl

Próby i Opis w Załączniku poniżej. ZG

czytaj więcej »

DOFINANSOWANIE TURNIEJÓW MŁODZIEŻOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ 2016

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż wzorem roku ubiegłego przekaże do każdego organizatora Półfinału Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej dofinansowanie w wysokości 1.000 zł brutto.

Podstawą wypłaty będą: 1/ Zarejestrowanie Turnieju w systemie beach.pzps.pl 2/ Przesłanie do PZPS po zakończeniu Turnieju obciążenia w postaci Faktury lub Noty wraz z kserokopią załączników źródłowych potwierdzonych za zgodność z oryginałem wydatków. 

Dodatkowo informujemy, iż wzorem roku 2015 PZPS przekaze dla każdego Organizatora Finału Mistrzostw Polski Młodziczek / Młodzików oraz Juniorek /Juniorów w Piłce Siatkowej Plażowej , dofinansowanie w wysokości 3.000 zł brutto oraz przekaże Medale i Puchary dla zawodniczek i zawodników , którzy zostaną sklasyfikowani na miejscach I -III.

Podstawą wypłaty będą:1/ Zarejestrowanie Turnieju w systemie beach.pzps.pl   2/ Przesłanie do PZPS po zakończeniu danego Turnieju obciążenia w postaci Faktury lub Noty wraz z kserokopią załączników źródłowych potwierdzonych za zgodnośćz oryginałem wydatków.

PZPS podaje terminy imprez na które nie ma jeszcze obsady Gospodarza / Organizatora:

1- Mistrzostwa Polski Młodziczek / Młodzików - 26-28.07.2016

2- Mistrzostwa Polski Juniorek / Juniorów - 12 - 14.07.2016

Dodatkowo PZPS przypomina , iż organizatorzy Półfinałów jak i Finałów nie mają prawa pobierać opłat WPISOWEGO.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Maciejem Gawłowskim - tel. 665 360 002 lub mail: mgawlowski@pzps.pl . ZG

 

 

czytaj więcej »

MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ W KATEGORIACH MŁODZIEŻOWYCH - KOŁOBRZEG 3-5.06.2016

Wydział Piłki Siatkowej Plażowej ZZPS informuje , ż w dniach 03 - 05.06.2016 w Kołobzregu odbędą się Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w Piłce Siatkwoej Plażowej w Kategoriach Młodzieżowych. Komunikat dotyczący zawodów w Kołobrzegu znajduje się w załączniku. Boiska do gier będą usytuowane przy ul. Fredry obok Kawiarnii "Kamienny Szaniec". Zapraszamy Kluby do udziału w zawodach, które będą zarazem eliminacjami do Mistrzostw Polski w Piłce Siatkwoej Plażowej.  

czytaj więcej »

Mini Siatkarki GTS "PLAS" Gryfice / Goleniów Mistrzyniami Województwa w Kategorii "Czwórek" dziewcząt.

Gryfice były pierwszą areną zmagań Turniejów Finałowych Mini Siatkówki w tym sezonie. Jako pierwsze do rywlaizacji staneły dziewczeta w kategorii "Czwórek". W turnieju wystartowało 10 zespołów , które przebrnęły przez eliminacje regionalne aby w Finale walczyć o medale , nagrody a przede wszystkim o awans do Turnieju Ogólnopolskiego "Kinder + Sport", który zostanie rozegrany w Częstochowie.

W Turnieju w Gryficach najlepsze okazały się gospodynie GTS "PLAS" wsparte siatkarkami z Goleniowa. Zespół duetu trenerskiego A. Gołębiowskiej - Szmuc i P. Melnika okazał się bezkonkurencyjny i bezapelacynie zajął I miejsce. Na drugim miejscu uplasowały się siatkarki UKS "ORLIKI" Szczecin / trener A. Kuś/ a na 3 miejscu zameldowały się zawodniczki z UKS OPP Powiat Kołobrzeski / trener P. Bogdanowicz/.

Zwycięzcom gratulujemy awansu do Turnieju Ogólnopolskiego a organizatorom czyli działaczom GTS "PLAS" Gryfice serdecznie dziękujemy za bardzo dobrą organziację zawodów oraz sympatyczną atmosferę ! Wszytkie zawodniczki oraz trenerzy otrzymali od Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej pamiątkowe Koszulki a najlepsze 3 zespoły nagrody i medale od Fundacji Kinder + Sport. Gospodarze Turnieju ufundowali także Puchary dla VI zespołów oraz Statuetki dla wyróżnionych zawodniczek. Wszystkie nagrody i wyróżnienia wręczał Wiceprezes ZZPS i Przewodniczący Rady Trenerów PZPS - Pan Zdzisław Gogol. To dzięki jego zaangażowaniu w Projekt Mini Siatkówki w naszym województwie możliwe jest organizowanioe tak dużej liczby imprez mini a Turnieje są zabezpieczone w nagrody i wyróżnienia dla dzieci i ich nauczycieli.    

czytaj więcej »

KADECI MMKS "MARATON - LNG" ŚWINOUJŚCIE Z BRĄZOWYMI MEDALAMI MISTRZOSTW POLSKI !

Miłe wieści dotarły do Nas z Człuchowa gdzie Kadeci z "Maratonu-LNG" Świnoujście zdobyli Brązowy medal Mistrzostw Polski ! Podopieczni trenerów K. Dobka i A. Kulikowskiego wygrali w całym Turnieju 3 spotkania przy 2 porażkach. Znamienne jest to, że pierwszy i ostatni mecz Mistrzostw siatkarze "Maratonu" zagrali z tym samym zespołem tj. "Chemikiem" Bydgoszcz. W eliminacjach przegrali 0:3 a w meczu o brązowy medal pokonali rywali 3:1. Sukces siatkarzy ze Świnoujścia jest zwieńczeniem pracy z ostatnich kilku lat gdyż ostatni medal został zdobyty 11 lat wstecz i był to także medal brązowy w Kadetach a grali tam tacy zawodnicy znani z ligowych i reprezentacyjnych parkietów jak: Michał Kubiak, Radosław Zbierski, Michał Żurek, Łukasz Szablewski czy Dawid Migdalski. Gratulujemy wszsytkim, któzy przyczynili się do sukcesu a działaczom "Maratonu" życzymy wytrwałości w dalszych działaniach ! 

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY "CZWÓREK" CHŁOPCÓW - KOSZALIN 21.05.2016

W najbliższą sobotę tj. 21 maja 2016 roku w Koszalinie zostanie rozegrany Turniej Finałowy w kategorii "Czwórek" Chłopców. W wyniku rozegranych eliminacji do Turnieju Finałowego zakwalifikowano 12 zespołów z 3 Regionów. Organizatorem Turnieju jest UKS "Bronek" Koszalin.

Zespoły zakwalifikowane do Turnieju Finałowego są zobowiązane do potwierdzenia udziału w/w Turnieju do Organizatora tj. p. Pawła Szotta. Informacje dotyczące Turnieju - w Załączniku. ZG  

czytaj więcej »

TURNIEJ FINAŁOWY "CZWÓREK" DZIEWCZĄT - GRYFICE 19.05.2016

Już w najbliższy czwartek rozpoczynamy cykl Turniejów Finałowych tegorocznych rozgrywek Mini Siatkówki w naszym województwie. Pierwszy Turniej Finałowy zostanie rozegrany w Gryficach 19 maja a organizatorem będzie GTS "PLAS" Gryfice. W Turnieju wystartuje 12 zespołów a stawką tej rywalizacji będzie awans do Finału krajowego , który zostanie rozegrany w Częstochowie. Poniżej zamieszczamy Komunikat Organizacyjny dotyczący Turnieju Finałowego "Czwórek" dziewcząt. Jak co roku na zwycięzców czekają upominki ufundowane przez Fundację Kinder + Sport", Dyplomy oraz pamiątkowe Koszulki od ZZPS. ZG

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz