ZZPS » Aktualności

Aktualności

ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE DWÓJEK CHŁOPCÓW KINDER JOY OF MOVING 2021

W dniu 28.02. w Goleniowie i Połczynie Zdroju odbyły się eliminacje wojewódzkie rozgrywek mini siatkówki KINDER+SPORT 2021 w kategorii DWÓJEK chłopców. W sumie w obu miejscowościach wystartowało 26 zespołów. Awans do turnieju półfinałowego uzyskały 24 zespoły.

GOLENIÓW

Komplet zwycięstw w swoich grupach zanotowały drużyny:

SGS Goleniów I                                                    LOLEK Koszalin I

Dawid Marciniak,                                                   Jan Gryszun- Nowosadko,

Adrian Kościółek,                                                   Waldemar Pyżanowski -

Radosław Garbień                                                  trener Dariusz Bryła

trener Ewa Mackiewicz

Obie drużyny zajęły pierwsze miejsca w grupach pewnie awansując do półfinału wojewódzkiego.

Na wyróżnienie zasługują również zespoły: KS STOCZNIA M&W Darłowo II – trener Edmund Surdel oraz AS 13 Koszalin II- trener Grzegorz Drętkiewicz- zdobywcy drugich miejsc w swoich grupach.

Organizatorem turnieju był klub SGS Goleniów. Słodkie upominki dla uczestników ufundowała firma ASPROD z Goleniowa.

POŁCZYN ZDRÓJ

Bardzo ciekawie było również w Połczynie Zdroju. 13 zespołów uczestniczących w turnieju zostało podzielonych na dwie grupy, w których grano systemem „każdy z każdym”.

Jak burza w swoich grupach, wygrywając pewnie wszystkie mecze bez straty seta- przeszły zespoły:

MKS MIESZKO Połczyn Zdrój I                oraz                   UKS VOLLEY Wałcz I

Szymon Śrubka                                                                     Jacek Ogonowski

Adam Błach                                                                           Filip Kozakowski

trener Wojciech Halec                                                         Krystian Stan

trener Adam Czaszyński

Bardzo dobrą grę zaprezentowały również zespoły: MKS GRYF Szczecinek trener: Dariusz Brambor oraz MKS MIESZKO Połczyn Zdrój II- trener Wojciech Kierzkowski- zdobywcy drugich miejsc w grupach.

Organizatorem turnieju był klub MKS MIESZKO Połczyn Zdrój.

Specjalne podziękowania dla p. Jacka Biegasiewicza -prezesa firmy STALPRO, która ufundowała drobne upominki dla wszystkich uczestników turniejów oraz dla pani Ewy Mackiewicz,pana Wojciecha Halca i pana Wojciecha Kierzkowskiego za wzorową organizację turniejów.

ul.Szarych Szeregów 14

Zgłoszono 29 zespołów. Zespoły podzielono na 5 grup eliminacyjnych.

W Goleniowie grać będą 3 Grupy po 5 zespołów, w Połczynie 2 grupy po 7 zespołów. System „każdy z każdym”. Po zakończeniu rozgrywek w grupach zespoły z ostatnich miejsc rozegrają dodatkowy mecz z przedostatnią drużyną z innej grupy:

W Goleniowie 4A-5B, 4B-5C, 4C-5A

W Połczynie 6D-7E, 6E-7D.

Przegrani tych spotkań odpadają z dalszych rozgrywek.

Gramy do dwóch wygranych setów do 15 pkt. Ewentualny 3 set do 11 pkt.,po 6 pkt- zmiana stron boiska.

UWAGA ! Mecze pomiędzy zespołami z jednego klubu muszą być rozegrane na początku turnieju.

ul.Wiatraczna 5

Zgłoszono 44 zespoły. Zespoły podzielono na 7 grup eliminacyjnych.

5 grup po 6 zespołów oraz 2 grupy po 7 zespołów.

System „każdy z każdym”.

Po zakończeniu rozgrywek w grupach zespoły z ostatnich miejsc odpadają z rozgrywek. Zespoły z miejsc 4,5 z grup A,B,C,D,E oraz z miejsc 5,6 z grup F,G rozegrają baraże wg klucza: 4A-5B, 4B-5C, 4C-5D, 4D-5E, 4E-6F,

5F-6G, 5G-5A .

Gramy do dwóch wygranych setów do 15 pkt. Ewentualny 3 set do 11 pkt., po 6 pkt- zmiana stron boiska.

UWAGA ! Ewentualne mecze pomiędzy zespołami z jednego klubu muszą być rozegrane na początku turnieju.

Awans do półfinału uzyskuje 30 zespołów.

Zgłoszono 12 zespołów.

Zespoły podzielono na 2  grupy eliminacyjne po 6 drużyn.

Po zakończeniu rozgrywek w grupach rozgrywane będą mecze dodatkowe do rozstawienia w półfinale wg klucza:

1A-2B, 1B-2A, 3A-4B, 3B-4A, 5A-6B, 5B-6A.

Awans do półfinału uzyskują wszystkie zespoły.

Zgłoszono 17 zespołów.

Zespoły podzielono na 3  grupy eliminacyjne .

Zgłoszono 8 zespołów.

Zespoły podzielono na 2  grupy eliminacyjne po 4 drużyny.

System „każdy z każdym”. Po zakończeniu rozgrywek w grupach rozegrane zostaną mecze do rozstawienia w półfinale wg klucza:

Zgłoszono 21 zespołów.

Zespoły podzielono na 4  grupy eliminacyjne grupy A,B,C- 5 drużyn i grupa D-6 drużyn.

Tel. 600 513 057

30 zespołów podzielonych na 6 grup po 5 drużyn.

Drużyny z miejsc 1 awansują do Finału Wojewódzkiego. Miejsca 2 i 3  grają baraże wg klucza:

2A-3B, 2B-3C, 2C-3D, 2D-3E, 2E-3F, 2F-3A

Zwycięzcy meczów barażowych awansują do Finału Wojewódzkiego.

Awans do finału wojewódzkiego uzyskuje 12  zespołów.

Tel.608 447 359

24 zespoły podzielone na 4 grupy po 6 drużyn.

Drużyny z miejsc 1 i 2 awansują do Finału Wojewódzkiego. Miejsca 3 i 4 grają baraże wg klucza 3A-4B, 3B-4C, 3C-4D, 3D-4A.

ul.Siedlecka 2B

21 zespołów podzielono na 4 grupy eliminacyjne.Grupy A,B,C- 5 drużyn i grupa D-6 drużyn.

Drużyny z miejsc 1-2 awansują do Finału Wojewódzkiego. Miejsca 3 i 4 grają baraże wg klucza 3A-4B, 3B-4C, 3C-4D, 3D-4A.

tel.509 290 923

12 zespołów podzielonych na 2 grupy po 6 drużyn.

Drużyny z miejsc 1-4 awansują do Finału Wojewódzkiego. Miejsca 5 i 6 tworzą grupę spadkową z zaliczeniem meczu z grupy i grają w kolejności 5A-6B, 5B-6A, 6A-6B, 5A-5B.

Dwie drużyny z najlepszym dorobkiem awansują do Finału Wojewódzkiego.

Awans do finału wojewódzkiego uzyskuje 10  zespołów.

GRUPA A

GRUPA B

GTS PLAS Gryfice

Przemysław Melnik,

Tel. 600 398 094

17 zespołów podzielonych na 3 grupy. W grupie A i B 6 drużyn w grupie C- 5 zespołów.

Drużyny z miejsc 1-3 awansują do Finału Wojewódzkiego. Miejsca 4 i 5 grają baraże wg klucza 4A-5B, 4B-5C, 4C-5A.

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

SSPnr1/UKS BRONEK Koszalin

Mateusz Ronowicz

tel. 535 081 137

8 zespołów podzielonych na 2 grupy po 4 drużyny.

Drużyny z miejsc 1-2 awansują do Finału  Wojewódzkiego -tworzą grupę finałową i grają systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem meczu z grupy eliminacyjnej.

Miejsca 3 i 4 tworzą grupę spadkową i grają każdy z każdym z zaliczeniem meczu z grupy . Kolejność spotkań :3A-4B,3B-4A, 4A-4B, 3A-3B.

Awans do finału wojewódzkiego uzyskuje 6  zespołów.

GRUPA A

GRUPA B

Maj (Finały)

Lub

Szczecin

Drużyny z miejsc 1-2 awansują do grupy finałowej i grają systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem meczu z grupy eliminacyjnej.

GRUPA B

10 zespołów podzielonych na 2 grupy po 5 drużyn.

Podium dla UKS OPP Kołobrzeg!

Dobiegają końca zmagania drużyn ubiegających się o tytuł Mistrzostw województwa Zachodniopomorskiego Juniorek. Z dwóch grup eliminacyjnych do rozgrywek finałowych awansowały 4 druzyny :KPS Czaplinek, GTS LOMS PLAS Gryfice, UKS POMORZANIE POGODNO BUKOWE Szczecin i MKS Koszalin. Do wymienionych drużyn dolączył zespół PSPS SMS Police, który nie brał udziału w grach eliminacyjnych ze względu na uczestnictwo w rozgrywkach centralnych II Ligi kobiet. Rozgrywki finałowe zostały podzielone na dwa turnieje : w Czaplinku w dniu 6.02. oraz w Gryficach w dniu 21.02. br. W każdym z turniejów, każdy z zespołów rozgrywa dwa mecze.

I TURNIEJ FINAŁOWY MW JUNIOREK odbył się w sobotę 6.02.br w Czaplinku.

PSPS SMS Police pokazał duże aspiracje do zdobycia tytuł Mistrzowskiego wygrywając dwa  mecze w stosunku 3:0 z zespołami z Koszalina i Szczecina.Inkasując komplet punktów zespół z Polic objął  przodownictwo w tabeli.

W pozostałych meczach było już znacznie ciekawiej. W bardzo wyrównanych spotkaniach trwała zacięta walka o każdą piłkę. Rezultatem 3:1 zakończyło się spotkanie  MKS Koszalin i GTS PLAS LOMS Gryfice. Z kolei wspomniany zespół z Gryfic w takim samym stosunku (3:1) uporał się z gospodarzem turnieju- KPS Czaplinek. Najciekawsze i najbardziej zacięte spotkanie rozegrały zespoły KPS Czaplinek i UKS POMORZANIE POGODNO BUKOWE Szczecin, gdzie o zwycięstwie zadecydował tie break. Ostatecznie wygrał zespół ze Szczecina 3:2.

W tabeli prowadzi PSPS Police - 6 pkt. przed Gryficami, Koszalinem- po 3 pkt. oraz Szczecinem 2 pkt i Czaplinkiem 1 pkt.

Specjalne podziękowania za wzorową organizację turnieju kierujemy do Zarządu Klubu KPS Czaplinek z panem Krzysztofem Rosiakiem na czele oraz do firm i instytucji wspierających organizację Finału, a są to: