ZZPS » Aktualności

Aktualności

UKS VOLLEY Wałcz - Zaprasza na turniej!

czytaj więcej »

TEMATYKA KURSOKONFERENCJI LICENCYJNEJ ZZPS NA SEZON 2015/16 - SZCZECIN 19.09.2015

Po otrzymaniu z KPS "Chemik" Police informacji dotczącej zagadnień zaproponowanych do realizacji podczas Kursokonferencji Licencyjnej ZZPS , przedstawiamy zainteresowanym szczegóły, które zostały umieszczone w Załączniku. ZG

czytaj więcej »

KURSOKONFERENCJA LICENCYJNA DLA TRENERÓW ZZPS - SZCZECIN 19.09.2015

Jak co roku Wydział Szkolenia organizuje Kursokonferencję Licencyjną dla Trenerów i Nauczycieli , którzy zajmują się szkoleniem w Piłce Siatkowej. Tegoroczna Kursokonferencja odbędzie się w dniu 19 września 2015 roku w obiektach Zespołu Szkól przy ul. Hożej 3. Głownym prelegentem będzie szkoleniowiec KPS "Chemik" Police - G. Cuccarini. Początek o godz. 11:00. Wszyscy zainteresowani proszeni są o potwierdzenie udziału w Kursokonferencji na adres mail:  zzpsiat@wp.pl podając imię i nazwisko oraz klub. Szczegóły Kursokonferencji znajdują się w Załączniku. ZG 

czytaj więcej »

Terminy sezonu 2015/2016 w rozgrywkach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

czytaj więcej »

Badania lekarskie zawodników na F-02!

Zgodnie z decyzją Polskiego Związku Piłki Siatkowej od najbliższego sezonu, tj. 2015/16, kluby nie będą musiały wozić ze sobą na mecze książeczek lub kart zdrowia zawodnika. Informacja o badaniach będzie znajdowała się na drukach F-02 i w ten sposób sędziowie będą dokonywać weryfikacji.

czytaj więcej »

Wojtek Klęsk - wspomnienie...

Odszedł od nas na zawsze Kolega, Przyjaciel, Osoba, dla której siatkówka była na co dzień czymś bardzo ważnym i niewymiernym, czymś co wielokrotnie stawiał ponad wszystko, ponad swoje zdrowie, a czasami ponad życie rodzinne.

Zaskakująca jest w takich chwilach nasza wiedza o śmierci za życia bliskich nam osób z naszego otoczenia. Czas przeszły dla tych, którzy odeszli już się nie zmieni choć byśmy wszyscy tego mocno pragnęli, naszej tęsknoty słowami nie opiszemy, ale nasza pamięć pozostanie.

Wojtek Klęsk bo to o nim wspomnienie urodzony 05.IX.1970 roku przeżył 45 lat, tylko 45 lat, odszedł  od nas zbyt szybko zadając ból najbliższej rodzinie, kolegom i przyjaciołom. Żył wśród nas, w środowisku siatkarskim bardzo blisko szanowanych przez siebie rodziców, funkcjonował na co dzień z najukochańszą dyscypliną sportu, siatkówką. Siatkówka była dla niego nie tylko sposobem na życie, była jego pasją i relikwią dnia codziennego. Cierpiał w bólu kilka ostatnich miesięcy, walczył o życie, o każdą chwilę dla siebie, dla najbliższej rodziny oraz rodziny siatkarskiej, o powrót na hale sportowe skąd odwieziony został do szpitala w marcu tego roku, gdzie nominowany był jako sędzia szczebla centralnego na kolejne zawody sportowe.  Swój ostatni mecz o życie przegrał, przegrał z przewlekłą chorobą, ale pozostawił po sobie pozytywne wartości, o których długo będziemy pamiętać i je pielęgnować. Odszedł tam gdzie nasza wiedza o życiu doczesnym jest mało wyobrażalna ale tak jest i tak zostanie.

 

Cześć  Jego Pamięci

Wojtek Klęsk swoją aktywność sportową rozpoczął jako działacz w 1993 roku jako współzałożyciel KTPS BUD-ALPA Koszalin, w którym rozpoczęto statutową działalność w zakresie szkolenia młodzieży. W 1995 roku był założycielem Siatkarskiego Towarzystwa Sportowego Kospel Koszalin, w którym piastował przez wiele lat funkcję Prezesa Klubu. Wojtek otrzymując uprawnienia sędziowskie  na szczeblu okręgowym zaangażował się w pracach organizacyjnych wydziału sędziowskiego w Okręgowym Związku Piłki Siatkowej w Koszalinie. Pod koniec lat 90-tych po okresie transformacji w ramach łączenia województw, kiedy powstało województwo Zachodniopomorskie zarządzał Delegaturą Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej pełniąc funkcję Kierownika Delegatury. Jego zaangażowanie w działalność organizacyjną spowodowało, że w kolejnych latach pełnił szereg odpowiedzialnych funkcji. Był: Delegatem ZZPS przez trzy kadencje na WZD PZPS, V-ce Prezes ZZPS, przewodniczący Wydziału Rozgrywek ZZPS, V-ce przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej oraz Wydziału Sędziowskiego ZZPS, był Komisarzem Siatkówki Plażowej PZPS, był pomysłodawcą i organizatorem sztandarowej imprezy ZZPS jaką jest Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej o Puchar Bałtyku organizowany rokrocznie nad polskim Bałtykiem. Był organizatorem wielu spotkań szkoleniowych podczas których zarażał innych nowych adeptów do pracy społecznej na rzecz siatkówki. Angażując się w różne projekty znalazł czas dla siebie realizując swoją pasję jaką było sędziowanie na wszystkich szczeblach rozgrywek ZZPS i PZPS. W sezonie sportowym 1992/93 uzyskał uprawnienia do sędziowania zawodów szczebla centralnego. Lata doświadczeń, jakie zdobywał na  halach sportowych w całym kraju spowodowały awans do grupy sędziów z uprawnieniami do sędziowania meczów pierwszoligowych oraz nadanie mu  klasy państwowej PZPS. Jego całym życiem była siatkówka i to jej poświęcał się do ostatnich chwil swojego życia.

czytaj więcej »

OSTATNIE POŻEGNANIE Z WOJTKIEM KLĘSKIEM

Ostatnie pożegnainie z naszym nieodżałowanym kolegą - WOJCIECHEM  KLĘSKIEM odbędzie się w sobotę w Koszalinie w Kaplicy Cmentarza Komunalnego ul. Gnieźnieńska. Godzina rozpoczęcia uroczystości pożegniania - 13:00. ZG  

czytaj więcej »

ZMARŁ WOJTEK KLĘSK - NASZ KOLEGA I SYMPATYK SIATKÓWKI !

Dziś w nocy po długiej i cieżkiej chorobie zmarł znany w środowisku siatkarskim Wiceprezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej - Wojciech Klęsk. Inicjator i twórca Turnieju o Puchar Bałtyku, którego był jednym z organizatorów. Miał  45 lat...Ta niezwykle przykra informacja dotarła do nas w środę nad ranem. 

Wojtek od kilku miesięcy borykał się z powaznymi problemami zdrowotnymi. Był przez całe życie związany z Piłką Siatkową, której poświęcił większość swojego życia.

Sędzia Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Wiceprzewodniczący Wydziału Sędziowskiego ZZPS a także Wiceprezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Był także Komisarzem i Sędzią Siatkówki Plażowej - odszedł od nas na zawsze, zbyt wcześnie, zbyt nagle...

W imieniu całego środowiska siatkarskiego składamy szczere kondolencje rodzicom oraz rodzinie Wojtka.

Datę  i miejsce Pogrzebu postaramy się przekazać Państwu niezwłocznie na naszej stronie.  ZG

 

czytaj więcej »

Komunikat organizacyjny dotyczący pracy biura Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej

 Szanowni Państwo  w związku z bardzo trudną sytuacją zdrowotną naszego kolegi Wojciecha Klęsk oraz zbliżającymi się rozgrywkami sezonu 2015/16 w ZZPS a przede wszystkim w trosce o ich profesjonalne przygotowanie od strony sportowo-administracyjnej informujemy, że Prezydium Zarządu  ZZPS powierzyło Pani Joannie Radeckiej (Stępińskiej) prowadzenie biura ZZPS w miejsce czasowej nieobecności Pana Wojciecha Klęsk.

czytaj więcej »

XV Jubileuszowy Młodzieżowy Turniej o Puchar Bałtyku oraz Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek - Niechorze 2015

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz