ZZPS » Aktualności

Aktualności

III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - SZCZECIN 2015

W dniach 11-12 kwietnia 2015  odbył się III Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt
w kategorii czwórek – Szczecin 2015, organizowany przez UKS Pogodno SP 48 Szczecin, UKS Orliki, UKS Kasztanek. Turniej nie mógłby się odbyć bez wsparcia finansowego naszych hojnych sponsorów: Urzędu Miasta Szczecin, Enei, Warty, Fundacji Grupy Azoty Police Na Rzecz Rozwoju Piłki Siatkowej Kobiet w Policach, C&A, ZWiK, Fundacji Polska Siatkówka, Firmy Colo, Sklepu Sportowego Aut, KS Espadonu, KS Chemik Police, , ZZPS, Firmy Locus Security,  Real Ster,  Mc’Donalds, Park Wieloryba, Myjnia Ręczna z Auto Spa , Adadent, VISION-FI, Columbus Coffee, RR SP 48, Rady Osiedla Załom Kasztanowe, Rada Osiedla Bukowe, Pepsi oraz UKS Pogodno, UKS Kasztanek, UKS Orliki. Nagrody specjalne ufundował Vice-prezes ZZPS Zdzisław Gogol oraz Ksiądz Grzegorz Woś
z SP 48.

czytaj więcej »

OSTATNIE TURNIEJE W ELIMINACJACH MINI SIATKÓWKI - ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2015 ORAZ TERMINY I MIEJSCA FINAŁÓW "KINDER + SPORT"

Powoli zbliżamy się do zakończenia eliminacji rozgrywek Mini Siatkówki w Projektach "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2015" oraz "Kinder + Sport".  Do rozegrania pozostało jeszcze kilka Turniejów, natomiast problem jest z kategoriami rozgrywkowymi gdzie nie rozegrano jeszcze Turniejów !! Informujemy, iż zespoły z Regionów , w któych nie odbył się choćby jeden Turniej eliminacyjny nie będą dopuszczone do Turniejów Finałowych !!  Proszę więc o sprawne zadziałanie w tej kwestii i rozegranie tych zaległych Turniejów. Proszę także o przesyłanie informacji związanych z rozegranymi Turniejami a szzcególnie z wynikami końcowymi. Były już nieścisłości co do zajętych miejsc i należy to jak najszybciej wyjaśniać - jeżeli jest taka potrzeba.

czytaj więcej »

Zmarł Franciszek Sokołowski

Franek Sokołowski na gali

Z przykrością informujemy, iż w nocy z 16 na 17.04 zmarł wieloletni sędzia siatkówki Franciszek Sokołowski. Serdeczne wyrazy współczucia i kondolencje na ręce rodziny składają sędziowie oraz działacze Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Uroczystości i msza pogrzebowa odbędą się w najbliższy wtorek 21 kwietnia 2015 r. o godz. 11.00 w kaplicy cmentarnej w Pyrzycach, ul.Cmentarna.

czytaj więcej »

Prezentacja Pucharu Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn' Polska 2014.

FIVB  MŚ  Polska  2014 - prezentacja Pucharu Świata. 


Informujemy, że pozytywnie zakończyły się starania w Polskim Związku Piłki Siatkowej przedstawicieli ZZPS dotyczące możliwości prezentacji wywalczonego Pucharu za Mistrzostwo Świata przez naszych siatkarzy. Puchar prezentowany będzie ku uciesze środowiska siatkarskiego w kilku miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Trwają przygotowania organizacyjne w zakresie planowania terminów oraz  miejsc prezentacji. Puchar PZPS przekaże do prezentacji w celach promocyjnych w okresie 26.03.-13.04.2015r.

 

czytaj więcej »

PIERWSI FINALIŚCI TURNIEJÓW MINI SIATKÓWKI SEZONU 2015

Znamy już pierwszych finalistów w tegorocznym cyklu Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2015" oraz "Kinder + Sport".

czytaj więcej »

Tylko Młodzicy MMKS "Maraton" Świnoujście zagrają w płófinałach Mistrzostw Polski.

Od ubiegłego piątku do niedzieli odbywały się Ćwierćfinały Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek i młodzików. Żadnej z trzech ("Pomorzanie" Szczecin, "Libero" Wałcz, OPP-Powiat Kołobrzeski) drużyn dziewcząt nie udało się awansować do dalszego etapu rozgrywek. Jedynie zespół "Maratonu" Świnoujście, który wygrał zawody ćwierćfinałowe we własnej hali zakwalifikował się do półfinałów MP. Z dalszej rywalizacji wśród chłopców odpadły: ekipy "Siatkarza-Espadon" Szczecin i OPP-Powiat Kołobrzeski.

czytaj więcej »

"MARATON" Świnoujście i "BARNIM" Goleniów najwyżej klasyfikowanymi klubami z naszego regionu wg. rankingu Ministerstwa Sportu i Turystyki za rok2014 !!

Jak co roku Ministerstwo Sportu I Turystyki przedstawia ranking Współzawodnictwa w Sporcie Młodzieżowym we wszystkich dyscyplinach sportu. Także w Piłce Siatkowej dokonano podsumowania za rok 2014. W naszym województwie najwyżej skalsyfikowane zostały kluby: MMKS "MARATON" Świnoujście (chłopcy) oraz MKS "BARNIM" Goleniów (dziewczęta). To właśnie te kluby od wielu już lat są wizytówką Naszego regionu na arenie Polski uczestnicząc w Finałach Mistrzostw Polski lub docierają aż do Ćwierćfinału lub Półfinału Mistrzostw Polski. Jako województwo zostaliśmy skalsyfikowani na 8 miejsu w Kategorii Chłopców z dorobkiem 146,52 pkt. W Kategorii Dziewcząt zajęliśmy 12 lokatę z dorobkiem 93,25 pkt. Najwyższy wynik sportowy w kategoriach młodzieżowych z naszego regionu osiągneły Młodziczki z UKS "LIBERO" Wałcz - II miejsce w Polsce a w kategorii Chłopców: MMKS "MARATON" Świnoujscie - IV miejsce w Polsce także w kat. Młodzików. Gratulujemy wszystkim Klubom osiągniętych wyników w roku 2014 oraz życzymy dalszych sukcesów.

czytaj więcej »

RUSZAJĄ TURNIEJE MINI SIATKÓWKI "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2015"

Już od najbliższej soboty rozpoczynają się pierwsze Turnieje w tegorocznym cyklu Mini Siatkówki "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup 2015" oraz "Kinder + Sport". Prosimy organizatorów poszczególnych Turniejów o solidne przygotowanie i przeprowadzenie powyższych imprez. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż na kazdy Turniej dla poszczególnych kategorii rozgrywkowej ZZPS przewidział okazjonalną Statuetkę dla najlepszego zawodnika lub zawodniczki Turnieju -MVP. Statuetka będzie dostarczona przez Sędziego Głównego lub trzeba będzie ją odebrać wraz z Dyplomami z siedziby ZZPS w Szczecinie Al. Wojska Polskiego 246 u p. Anny Golińskiej lub w Koszalinie na ul. Piłsudskiego 90 - Delegatura ZZPS. W Załącznikach są ujęte nowe Turnieje dla poszczególnych Regionów. Chetnych do organizacji kolejnych Turniejów proszę o zgłaszanie ofert na adres mail. dzidek@o2.pl. ZG 

czytaj więcej »

Tylko MMKS "Maraton" Świnoujście zagra w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów w piłce siatkowej.

Słabo zaprezentowały się drużyny województwa zachodniopomorskiego w rozgrywkach ćwierćfinałowych o Mistrzostwo Polski Juniorek i Juniorów. Zarówno UKS "Barnim" Goleniów jak i PSPS "Chemik" Police podczas turniejów wyjazdowych, mimo ambitnej postawy w grach finałowych nie zdołały wywalczyć awansu do dalszego etapu zawodów. W turniejach panów - w Świnoujściu, TSS 'Nowa-Rega" Trzebiatów nie zakwalifikował się do grupy finałowej, z której to właśnie przepustkę do półfinałów - lepszym stosunkiem setów - z drugiego miejsca, uzyskali gospodarze - miejscowy MMKS "Maraton". W Gdańsku, o krok od sukcesu byli siatkarze UKS "Błyskawica" Szczecin. Porażka w ostatnim, niedzielnym  meczu z "Progressem" Września spowodowała jednak, że podopieczni Trenera Edwarda Wojneckiego zakończyli swoje zmagania na tym etapie rozgrywek o Mistrzostwo Polski.

czytaj więcej »

I Wojewódzki Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii „DWÓJKI” - Kołobrzeg' 07.02.2015r.

W sobotę 07 lutego 2015r. odbył się I Wojewódzki Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii „Dwójki”, który rozgrywany był na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. J. Korczaka w Kołobrzegu.

W turnieju brało udział 21 zespołów z czego sześć reprezentowało barwy SP 6 i jeden Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Zespół OPP Powiat Kołobrzeski był najmłodszym, ponieważ dziewczęta uczęszczają do III klasy.

W rundzie kwalifikacyjnej rozegrano 63 mecze, a w finałowej 42.

Turniej nie mógłby się odbyć, gdyby nie sponsorzy oraz wsparcie rodziców. Szczególne podziękowania należą się dla dyrektora SP6 Andrzeja Haraja, dyrektora OPP Mieczysława Szpak, Prezesa RSO Krzysztofa Maćkuli, Darka Cholki, Joanny Włodarczyk, Eli Duńczak, p. Tomka Czechowicz i p. Grzegorza Świderek za wsparcie i niezmierną pomoc przy organizacji turnieju.

Ponadto firmie GLOBMETAL - p. Kamil Pawlak, Starostwie Powiatowemu Powiat Kołobrzeski, AZ Grawer za życzliwość i wsparcie turnieju oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że turniej przebiegł pomyślnie ;)

Bardzo dużą pomoc przy organizacji turnieju wykazały również zawodniczki UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI, sędziując wszystkie mecze. Część z nich są uczennicami klasy V i VI Szkoły Podstawowej nr 6. DZIĘKI dziewczyny ;)

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz