ZZPS » Aktualności

Aktualności

Konferencja licencyjno - szkoleniowa na sezon 2020/2021 w Czaplinku

Konferencja licencyjno - szkoleniowa na sezon 2020/2021 odbędzie się w dniu 19.09.2020 /sobota/ w Czaplinku

Szczegółowy plan konferencji podany zostanie w kolejnym komunikacie.

 

 

PRZYPOMINAMY O UCZESTNICTWIE W/W KONFERENCJI WSZYSTKICH TRENERÓW , KTÓRZY BĘDĄ PROWADZILI ZESPOŁY W ROZGRYWKCH HALOWYCH PIŁKI SIATKOWEJ W SEZONIE 2020/2021 - UZYSKANIE CERTYFIKATU JEST GŁÓWNYM WYMOGIEM DO PROWADZENIA ZESPOŁU

 

 

PROSIMY O ZGŁOSZENIE IMIENNE na w/w konferencję Z PODANIEM IMIENIA NAZWISKA ORAZ KLUBU NA ADRES MAILOWY zzpsiat@wp.pl w celu przygotowania certyfikatów do dnia 17.09.2020

 

 

 

czytaj więcej »

ZGŁOSZENIA DO ROZGRYWEK HALOWYCH W SEZONIE 2020/2021

Wydział Rozgrywek ZZPS serdecznie zaprasza wszystkie kluby w województwie Zachodniopomorskim do udziału w rozgrywkach halowych w sezonie 2020/2021. Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest zgłoszenie na Formularzu F01 na adres e-mail: zzpsiat@wp.pl i maro-mierzwa@wp.pl oraz uiszczenie opłat regulaminowych zawartych w taryfikatorze ZZPS. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 6.09.br. UWAGA! Zgłoszenia po terminie będą się wiązać z wyższą o 30% opłatą startową zespołu.
Regulamin rozgrywek, taryfikator oraz Formularz F01 dostępne są na stronie zzps.pl. w zakładce Wydział Rozgrywek.

czytaj więcej »

Europejski poziom siatkówki plażowej w Kołobrzegu

czytaj więcej »

X Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn GRAND PRIX SZCZECINA 2020

2019 Wyspa Grodzka

Kolejny już raz Miejski Klub Sportowy „Piast” Szczecin zaprasza amatorów siatkówki plażowej na

X Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn GRAND PRIX SZCZECINA 2020

Tym razem zmagania plażowiczów odbędą się na Miejskim Kąpielisku Arkonka w Szczecinie 8 sierpnia (sobota) 2020 r. Organizatorzy już od dłuższego czasu przygotowują się do tego wydarzenia.

Impreza odbywa się dzięki wsparciu Miasta Szczecin

W tym roku pula nagród to 2000 zł.

Szczegółowy komunikat dla zawodników znajduje się poniżej

 

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „TRÓJKI"” dziewcząt GRYFICE 25.06.2020

UKS VOLLEY 71 SZCZECIN/ TR. KAROLINA KIJANA/ i UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 SZCZECIN/ TR. MAŁGORZATA WROŃSKA/  z awansem do Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „TRÓJKI” dziewczat.

PODSUMOWANIE OKIEM ORGANIZATORA - GTS PLAS GRYFICE PRZEMYSŁAWA MELNIK

"...W czwartek 25.06.2020r. w hali Gryf Arena w Gryficach rozegrany został Finał Wojewódzki  do Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „Trójki” dziewcząt. Do finału przystąpiło dziewięć najlepszych zespołów w województwie. Mistrzem województwa został zespół UKS VOLLEY 71 SZCZECIN natomiast vicemistrzem został również zespół ze Szczecina UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 SZCZECIN. Trzecie miejsce uzyskał zespół z SAPS LIBERO BANIE. Wszystkim zespołom gratulujemy i trzymamy kciuki w finale ogólnopolskim."

ZZPS -bardzo dziękuje za zorganizowanie Finału Wojewódzkiemu w kat.:"trójki" dziewcząt klubowi GTS PLAS GRYFICE i Przemkowi Melnik ,który przebiegał bardzo sprawnie, w miłej i sympatycznej atmosferze wyłonił najlepsze zespoły

KLASYFIKACJA KOŃCOWA FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W KAT. „TRÓJKI” DZIEWCZAT

OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE IM. MARKA KIESIELA O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING

GRYFICE 25.06.2020

 

1.

UKS VOLLEY 71 SZCZECIN

TR. KAROLINA KIJANA

2.

UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 SZCZECIN

TR.MAŁGORZATA WROŃSKA

3.

SAPS LIBERO BANIE

TR. IZABELA WOŁOSZYN

4.

SMS POLICE

TR. EMIL WYSOCKI

5.

AMPS KOŁOBRZEG

TR. AGNIESZKA CIECHANOWICZ

6.

GTS PLAS GRYFICE 1

TR. PRZEMYSŁAW MELNIK

7.

KS STOCZNIA DARŁOWO M&W

TR. TOMASZ DASSUJ

8.

UKS BUKOWE SZCZECIN 2

TR. AGNIESZKA BEYER-MICHOŃ

9.

UKS BUKOWE SZCZECIN 1

TR. AGNIESZKA BEYER-MICHOŃ

 

GRUPA FINAŁOWA O M-CA 1-4 / TABELA WYNIKÓW

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „CZWÓRKI"” chłopców KOŁOBRZEG 25.06.2020

UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI/ TR. DARIUSZ CHOLKA/ i AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN / TR. GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ /  z awansem do Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „CZWÓRKI” chłopców.

PODSUMOWANIE TRENERÓW ZACZERPNIETE Z FACEBOOKA :

Grzegorz Drętkiewicz - TRENER AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 

Dziś w Kołobrzegu odbył się finał województwa w minisiatkówce chłopców w kategorii,, czwórek,,.
Chłopcy Akademii Siatkówki Trzynastka zostali wicemistrzami województwa przegrywając, tylko jeden mecz w turnieju i tym samym wywalczyli sobie awans do Mistrzostw Polski.
Skład zespołu: Iwo Pudelski, Kacper Muchalski, Wojciech Retkowski, Aleksander Rodak, Jakub Szczśniak i Hubert Białkowski.
Chłopcy wywalczyli trzeci raz z rzędu awans do 32 najlepszych zespołów w Polsce.
BRAWO CHŁOPAKI 

Adam Czaszyński – TRENER UKS VOLLEY SP4 WAŁCZ.

JESTEŚMY BRĄZOWYMI MEDALISTAMI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W KATEGORII CZWÓREK (KINDER JOY OF MOVING) !!!
Turniej został rozegrany 25.06.2020r. w Kołobrzegu (był to nasz pierwszy turniej od 4 miesięcy). Grało w nim 9 najlepszych drużyn z województwa. W eliminacjach wygraliśmy wszystkie swoje mecze. Finał, to emocje do ostatniego gwizdka. Pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby o miejscach I-III decydowały małe punkty (Koszalin wygrał z Kołobrzegiem, Kołobrzeg wygrał z nami, a my wygraliśmy z Koszalinem). Niestety to nam zabrakło tych punkcików, żeby uplasować się w pierwszej dwójce i awansować do Mistrzostw Polski w Zabrzu. Ja jestem dumny i zadowolony z gry mojej drużyny."

PODSUMOWANIE OKIEM ORGANIZATORA :

W dniu 25.06.2020 na hali sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej odbył się Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „CZWÓRKI” chłopców. Starowało 9 zespołów, które zostały zakwalifikowane do udziału w Finałach.Czołowa szóstka finałów zaprezentowała dość dobre zaawansowanie techniczno taktyczne, a mecze były bardzo zacięte i wyrównane a o wygranej niejednokrotnie decydowała sama końcówka meczów. O tej wyrównanej walce świadczy fakt że trzy najlepsze zespoły miały po jednej porażce a o końcowej klasyfikacji decydowały małe punkty.I tym samym zespół gospodarzy reprezentowany przez zespół UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI w składzie Oliwier Pawlicki, Filip Mańkowski, Mateusz Romaniuk, Michał Romaniuk i Luis Rojek zajął I m-ce i uzyskał awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się pod koniec sierpnia. Najlepszym zawodnikiem MWP został zawodnik UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI - Oliwier Pawlicki, a najlepszym zawodnikiem kołobrzeskim z tego samego klubu - Mateusz Romaniuk. Natomiast w składzie zwycięskiej drużyny grał najmłodszy zawodnik czwartoklasista Michał Romaniuk/dwa lata młodszy/-w zawodach mogli brać udział zawodnicy urodzeni w 2007 roku. Puchary , medale i dyplomy wręczał prezes ZZPS Dariusz Jagiełło. Dużą pomocą podczas finałów służył Pan Piotr Bogdanowicz, który prowadził biuro zawodów."

ZZPS składa serdeczne podziękowanie Dyrektorowi Ogniska Pracy Pozaszkolnej za udostąpienie hali i swoich pomieszczeń na organizację finałów oraz za wszelką pomoc i życzliwość przy ich organizacji.

ZZPS -składa Panu Piotrowi Bogdanowiczowi za nieocenioną pomoc przy organizacji turnieju.

 

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „TRÓJKI” chłopców SZCZECINEK 24.06.2020

G.A. -MKS GRYF SZCZECINEK / TR. DARIUSZ BRAMBOR/SSPNR1/UKS BRONEK KOSZALIN / TR. MATEUSZ RONOWICZ /  z awansem do Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „TRÓJKI” chłopców.

Podsumowanie -okiem Organizatora MKS GRYF SZCZECINEK

Prezes klubu MKS GRYF SZCZECINEK Dariusz Brambor jako głowny organizator turnieju finałowego w krótkich słowach skomentował i podsumował turniej -" w finale wystapiły wszystkie uprawnione do gry zespoły, gdzie grano systemem "każdy z każdym". Wyraźnie wyróżniały się pod względem umiejętności technicznych i taktycznych od początku rozgrywania finału zespoły , które zajęły trzy pierwsze miejsca. Był niezmiernie szczęśliwy ,że jego pierwszy zespół w sposób nie podlegający żadnej dyskusji i w sposób bardzo przekonujący wygrał wszystkie mecze i  został Mistrzem Województwa. Sam turniej przebiegał bardzo sprawnie i w sprzyjającej atmosferzei bez większych problemów i uurazów zdrowotnych. Na uznanie zasługuje postawa sędziów / zawodników MKS GRYF SZCZECINEK/, którzy bezstronnie i zachowaniem wszystkich zasad i reguł sędziowali wszystkie mecze, którym jest bardzo wdzieczny za pomoc."

ZZPS -bardzo dziękuje Prezesowi MKS GRYG SZCZECINEK Dariuszowi Brambor za przeprowadzenie Finału Wojewódzkiego i za ufundowanie dla najlepszych zespołów pucharów.

czytaj więcej »

REGULAMIN XX MŁODZIEŻOWEGO PUCHARU BAŁTYKU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ IM. WOJCIECHA KLĘSK

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PUCHARZE BAŁTYKU.
 
PROSIMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PUCHARU BAŁTYKU O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYM REGULAMINEM UCZESTNICTWA W XX MŁODZIEŻOWYM PUCHARZE BAŁTYKU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ IM.W.Klęsk 1-5.07.) ORAZ W PÓŁFINALE MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW( 6-8.07.) Ścisłe stosowanie się do poniższych zaleceń jest warunkiem uczestnictwa w zawodach. UWAGA ! Osoby naruszające postanowienia Regulaminu lub narażające w inny sposób pozostałych uczestników na ryzyko zarażenia wirusem mogą zostać odsunięci od udziału w turnieju

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „Dwójki” chłopców Połczyn Zdrój 23.06.2020

MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ /TR. WOJCIECH HALEC/ i AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN /TR. GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ/ awansem do Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „Dwójki” chłopców.

 Podsumowanie -okiem Organizatora MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ

"...MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ i AS 13 KOSZALIN W FINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI W ,,2 "CHŁOPCÓW.
W turnieju rozegranym w hali w Połczynie Zdroju wygrywając wszystkie mecze bezapelacyjnie najlepsi okazali się gospodarze turnieju zawodnicy MKS Mieszko.
Drugie miejsce z jedną porażką zajął zespół z Akademii Siatkówki 13 Koszalin. Wymienione zespoły awansowały do wielkiego finału XXVI Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im.Marka Kisiela o Puchar Kinder of  Joy Moving 2020. Na najniższych szczeblu podium zameldował się zespół GA Gryf Szczecinek

Na zakończenie imprezy nagrody wręczał Burmistrz Połczyna-Zdroju Sebastian Witek
Wszyscy uczestnicy otrzymali od połczyńskich organizatorów okolicznościowe koszulki a trenerzy wyjechali ze słynnymi ,,pamiątkami" z miejscowego browaru.

Organizatorzy składają podziękowanie wychowankom klubu za pomoc w organizacji  i sędziowanie."

ZZPS -bardzo dziękuje trenerowi Wojciechowi Halec MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ za doskonała organizację i  przeprowadzenie Finału Wojewódzkiego w kat."dwójek" chłopców. Za ufundowanie pamiątkowych koszulek dla wszystkich uczestników finału.

ZZPS -Bardzo nas cieszy ,że po kilku latach nieobecności w rozgrywkach Kinder+sport klub MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ zaistniał jako organizator turniejów oraz wywalczył awans do Finału Krajowego w sposób bardzo przekonujący, pokazując bardzo dobre wyszkolenie techniczno-taktyczne/ dop.w zeszłym roku startował rocznikiem młodszym, co jak widać zaprocentowało w tym roku/.czytaj więcej »

PODSUMOWANIE - Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „Dwójki” dziewcząt Gryfice 23.06.2020

AMPS KOŁOBRZEG /tr.Agnieszka Ciechanowicz/ i UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 SZCZECIN 1/ tr. Małgorzata Wrońska/

z awansem do Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „Dwójki” dziewcząt.

 

Podsumowanie -okiem Organizatora GTS PLAS GRYFICE

"....We wtorek, 23 czerwca 2020 w hali Gryf Arena w Gryficach rozegrany został Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Mistrzostw w Mini siatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER JOY OF MOVING w kategorii „Dwójki” dziewcząt. W szranki stanęło 12 najlepszych drużyn z naszego województwa. Najmłodsze adeptki sztuki siatkarskiej dzielnie walczyły o każdą piłkę. Każdy mecz był dla dziewcząt tym najważniejszym. Radość ze zdobytego punktu była ogromna. Obejrzeliśmy zabawę w piłkę siatkową w wykonaniu tych wspaniałych zawodniczek. Gratulujemy zwycięskim zespołom. Trzymamy kciuki ze występ w Finale Ogólnopolskim."

ZZPS składa podziękowanie na ręce Przemysława Melnika trenera GTS PLAS GRYFICE , głównego organizatora Finału Wojewódzkiego w kat."dwójki" dziewczyn za super przeprowadzenie finału wojewódzkiego .

 ZZPS składa serdeczne podziękowanie WICEPREZESOWI GTS PLAS GRYFICE Panu Waldemarowi Jarockiemu za nieocenioną pomoc przy organizacji finałów, dzięki któremu tak sprawnie przebiegały rozgrywki.

ZZPS składa również podziękowanie opiece medycznej i sedziom /wychowanki GTS PLAS GRYFICE/ za obiektywne i bardzo profesjonalne sędziowanie meczów najmłodszym adeptkom.

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz