ZZPS » Aktualności

Aktualności

Urząd Gminy w Ustroniu Morskim, Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej oraz Siatkarskie Towarzystwo Sportowe w Koszalinie organiztorami Klubowych Mistrzost Województwa Zachodniopomorskiego w siatkówce plażowej dziewcząt.

Od 14-go do 16-go czerwca br. na głównej plaży przy ul. Nadbrzeżnej w Ustroniu Morskim mlodziczki w piątek, kadetki w sobotę i juniorki w niedzielę - rozegrają zawody finałowe klubowych mistrzostw województwa zachodnioporskiego w siatkówce plażowej, które będą jednocześnie eliminacjami do turniejów półfinałowych Mistrzostw Polski, które w sezonie 2013, w miesiącach czerwcu i lipcu odbędą się na terenie naszego województwa.

czytaj więcej »

Na Mistrzostwa Województwa Chlopców w Siatkówce Plażowej w Szczecinie brylował miejscowy UKS "Błyskawica".

W ubiegłą niedzielę, w Szczecinie zakończyły się zawody finałowe w ramach Mistrzostw Województwa Młodzików Kadetów i Junioreów w siatkówce plażowej - sezonu 2013. We wszystkich trzech kategoriach wiekowych najlepsze wyniki i miejsca premiowane awansem do Półfinałów Mistzrostw Polski uzyskał Uczniowski Klub Sportowy "Błyskawica" Szczecin, który w czerwcu br. będzie gospodarzem  MP Juniorów i Kadetów. Turniej w kategorii Młodzików zorganizuje najprawdopobniej KS "Morze-Bałtyk" Szczecin.

czytaj więcej »

XIV Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej o Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowej nie odbędzie się.

Z przykrością informujemy, że Wydział Siatkówki Plażowej ZZPS pojął decyzję o odwołaniu w sezonie 2013 kolejnej - XIV już edycji Międzynarodowego Młodzieżowego Turnieju o Puchar Bałtyku w Siatkówce Pażowej - Niechorze' 2013. O powdach tej decyzji piszemy w załączeniu, które stanowi oficjalne pismo w tej sprawie skierowane do WSP-PZPS.

czytaj więcej »

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJÓW FINAŁOWYCH "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP" I "KINDER + SPORT" ORAZ WYNIKI BARAŻY

Przedstawiamy Państwu Klasyfikacje końcowe Turniejów Finałowych w Mini Siatkówce dziewcząt i chłopców rozegranych w ramach Projektów: "Zachodniopomorskie Mini Volley Cup" oraz "Kinder + Sport". W tym sezonie rozegrano 6 Turniejów Finałowych dla każdej kategorii oddzielnie. W tym miejscu pragniemy bardzo gorąco podziekowac wszsytkim organizatorom Turniejów Finałowych , którzy dołożyli wielu starań aby Turniej Finałowe były Świętem Siatkówki dla dzieci !!  Poszczególnym zwycięzcom jak i pokonanym serdecznie gratulujemy sportowej postawy i życzymy Naszym najlepszym aby w imprezie głównej w Drzonkowie 01-02.07.02013 wywalczyli jak najwyższe lokaty !! 

Poniżej prezentujemy Klasyfikacje końcowe Turniejów Finałowych. ZG

czytaj więcej »

Gmina, Miasto i MOSRiR w Szczecinie oraz ZZPS organizatorami zawodów mistrzowskich w siatkówce plażowej.

W najbiższy weekend od piątku do niedzieli obok "Toru Kolarskiego" przy Al. Wojska Polskiego 246, na nowo wybudowanych boiskach odbędzie się po raz pierwszy w Szczecinie kolejny już turniej finałowy siatkówki plażowej w ramach Młodzieżowych Klubowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Młodzików, Kadetów i Juniorów. Oraganizatorem zawodów są Gmina, Miasto i MOSRiR w Szczecinie oraz  Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej. Wszystkich kibiców tej odmiany piłki siatkowej seredecznie zapraszamy we wszystkie trzy dni turniejowe od godziny 10.30 do 18.00 by dopingować najmłodzszych siatkarzy plażowych naszego województwa, ubiegających się o awans do półfinałów Mistrzostw Polski w swoich kategoriach wiekowych. Wstęp wolny.

czytaj więcej »

Awanse sędziów siatkówki plażowej ZZPS.

W dniach 17-19 maja bieżącego roku, w Katowicach i Mysłowicach odbyło się coroczne, przedsezonowe szkolenie dla sędziów i komisarzy oraz kandydatów na sędziów szczebla centralnego siatkówki plażowej PZPS. Po trzydniowym kursie unifikacyjnym, jego uczestnicy z naszego województwa powrócili do Koszalina ze sporym sukcesem. Paweł Sołtysiak - na podstawie ubiegłorocznego rankingu sędziów głównych i komisarzy jak również w wyniku tegorocznych egzaminów uzyskał awans i uprawnienia do sędziowania Mistrzostw Polski mężczyzn na sezon 2013. Analogicznie na podstawie identycznych zasad - wyższe uprawnienia - do sędziowania Mistrzostw Polski kobiet począwszy od nowego sezonu uzyskał Artur Dzięcielski. Kandydat na sędziego siatkówki plażowej PZPS - Sylwia Stańczyk, zdała pomyślnie egzaminy (praktyczny i teoretyczny) i w 2013 roku będzie mogła sędziować zawody młodzieżowe siatkówki plażowej organizowane przez PZPS.

Wśród sędziów siatkówki plażowej szczebla centralnego którzy, posiadają uprawnienia do prowadzenia  zawodów MP mężczyzn jest jeszcze Grzegorz Sołłtysiak, który również pozytywnie zaliczył szkolenie przedsezonowe.

W szkoleniu sędziów i komisarzy uczestniczył również Wojciech Klęsk (były sędzia siatkówki plażowej szczebla centralnego PZPS), który kolejny - siódmy już raz z rzędu uzyskał uprawnienia do pełnienia funkcji Komisarza Siatkówki Plażowej PZPS.

czytaj więcej »

Młodzieżowe Klubowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców - sezon 2013.

Za niespełna 10 dni w Szczecinie chłopcy oraz za blisko trzy tygodnie w Ustroniu Morskim dziewczęta, rozpoczną swoje zmagania w ramach Finałów Klubowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Siatkówki Plażowej Młodziczek(ów), Kadetek(ów) i Juniorek(ów).

czytaj więcej »

Wstępne zgłoszenia do rozgrywek mistrzostwskich piłki siatkowej województwa zachodniopomorskiego - sezon 2013/2014.

Wydział Rozgrywek Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej zachęca Państawa do przesyłania wstępnych zgłoszeń do rozgrywek halowych na sezon 2013/2014. Prosimy o nadesłanie informacji do dnia 20.06.2013r. w formie elektronicznej na adres wojtekartur@wp.pl, co znacznie ułatwi nam przygotowanie do zaproponowania systemów gier nowego cyklu.

czytaj więcej »

TERMINY TURNIEJÓW BARAŻOWYCH - KINDER + SPORT 2013 - MAKROREGION

W nadchodzący weekend zostaną rozegrane 2 Turnieje Barażowe w Projekcie "KINDER + SPORT" zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców. W sobotę 25.05.2013 w Łobzie, dzięki staraniom p. Rafała Szylińskiego odbędzię się Turniej dla dziewcząt w 3 kategoriach: 2 , 3 i 4. Klub MKS "OLIMP" Łobez zadbał także o poczęstunek i Puchary podaczas swoich Turniejów.

Drugi Turniej Barażowy odbędzie się w Drawsku Pomorskim w niedzielę 26.05.2013, gdzie rywalizacja bedzie przebiegała w dwóch kategoriach tj. 2 i 3 chłopców. Organizatorem Turnieju jest p. Piotr Łuczak.

Turniej "Czwórek" chłopców odbędzie się w późniejszym terminie. Obsady sędziowskie na wspomniane Turnieje Barażowe dokonuje Wydział Sędziowski  ZZPS. W zakładce "czytaj więcej" są zamieszczone Komunikaty poszczególnych Turniejów Barażowych. ZG  

czytaj więcej »

TURNIEJE BARAŻOWE - KINDER + SPORT 2013

W tym roku przypadło nam jako woj. zachodniopomorskiemu zorganizowanie Turniejów Barażowych Projektu Kinder+Sport. Przedstawiamy Państwu informację dotyczącą Turniejów Barażowych dla zespołów, które zajmą 2 i 3 miejsca w Turniejach Finałowych Kinder + Sport. Terminy "proponowane" to 24 - 26.05.2013 (piątek - niedziela). 

Układ Turniejów będzie następujący "Dwójki" i "Trójki" - dziewcząt - razem / "Czwórki" dziewcząt - osobno. Podobnie w kategoriach chłopców.

Zapraszamy chętne zespoły do zgłaszania chęci organizacji w/w Turniejów. Zgłoszenia należy kierować do Koordynatora Kinder + Sport p. Zdzisława Gogola - mail: minivolleyzach@o2.pl do dnia 20.05.2013. Przy ofercie proszę o wskazanie ile maksymalnie boisk będzie można przygotować do takiej imprezy ? ZG

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz