ZZPS » Aktualności

Aktualności

TURNIEJ ELIMINACYJNY „DWÓJKI” DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2020 - 07.03.2020 /SOBOTA/ w GOLENIOWIE

TURNIEJ ELIMINACYJNY „DWÓJKI” DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2020 odbędzie się w dniu 07.03.2020 /SOBOTA/ w  GOLENIOWIE

OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO JEST PREZES UKS BARNIM GOLENIÓW ANETA RZĄŻEWSKA /TEL. 602 302 179, anetarzazewska@gmail.com/

Miejsce zawodów : GOLENIÓW, HALA SPORTOWA UL. NORWIDA 1

Godzina rozpoczęcia - 10.00

W turnieju eliminacyjnym wystartuje 41 zespołów podzielonych na 8 grup

System gier -"każdy z każdym" w grupie, gramy 1 seta do 20 pkt/ 2 pkt. przewagi/
Z każdej grupy 5 zespołowej spada 1 zespól czyli 5 zespół z grupy, a zgrupy 6 zespołowej 2 zespoły , czyli zespół 5 i 6.

 

W ZWIĄZKU ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ ZWIĄZANĄ Z KORONOWIRUSEM  A DOTYCZĄCĄ ZESPOŁU Z POLIC / SZKOŁA OBJĘTA KWARANTANNĄ/ - ZESPOŁY Z UKS SMS POLICE 1 i 2 SĄ ZWOLNIONE Z TURNIEJU ELIMINACYJNEGO I OTRZYMUJĄ DZIKĄ KARTĘ NA TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY/

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA WODY DO PICIA.


PUNKTACJA
zwycięstwo 2 pkt
porażka 1 pkt
walkower 0 pkt
o miejscu decydują : zwycięstwa, punkty , stosunek małych punktów, bezpośredni mecz

interpretacja walkowera

-jeżeli zespół z różnych przyczyn odda mecz walkowerem to uzyskuje O pkt, a zespół przeciwny 2 pkt. / zespołowi temu nie zalicza się żadnych małych pkt. i stosunek małych punktów jest liczony z pominięciem tego meczu/

- w przypadku drugiego walkowera tego samego zespołu - zespół wykluczony zostaje z rozgrywek a wszystkie jego mecze zostają anulowane i zespół ten jest przesunięty na ostatnie miejsce w grupie .

 

w załączniku podział na grupy i rozpiska godzinowa meczy

 

ZZPS Dariusz Cholka

 

PODZIAŁ NA GRUPY

TURNIEJ ELIMINACYJNY „DWÓJKI” DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2020 07.03.2020 GOLENIÓW

czytaj więcej »

TURNIEJ ELIMINACYJNY „TRÓJKI” CHŁOPCÓW KINDER+SPORT 2020 - 07.03.2020 /SOBOTA/ w SZCZECINKU

TURNIEJ ELIMINACYJNY „TRÓJKI” CHŁOPCÓW KINDER+SPORT 2020 odbędzie się w dniu 07.03.2020 /SOBOTA/ w  SZCZECINKU

OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO JEST PREZES MKS GRYF SZCZECINEK PAN DARIUSZ BRAMBOR /TEL. 604 957 528 ,  dariuszbrambor@wp.pl /

Miejsce zawodów : SZCZECINEK, HALA SPORTOWA, UL. WIATRACZNA 5

Godzina rozpoczęcia - 10.00

W turnieju eliminacyjnym wystartuje 18 zespołów podzielonych na 3 grupy

System gier -"każdy z każdym" w grupie, gramy 1 seta do 20 pkt/ 2 pkt. przewagi/
Z każdej grupy 6 zespołowej spada 1 zespól czyli 6 zespół z grupy


punktacja
zwycięstwo 2 pkt
porażka 1 pkt
walkower 0 pkt
o miejscu decydują : zwycięstwa, punkty , stosunek małych punktów, bezpośredni mecz

interpretacja walkowera

-jeżeli zespół z różnych przyczyn odda mecz walkowerem to uzyskuje O pkt, a zespół przeciwny 2 pkt. / zespołowi temu nie zalicza się żadnych małych pkt. i stosunek małych punktów jest liczony z pominięciem tego meczu/

- w przypadku drugiego walkowera tego samego zespołu - zespół wykluczony zostaje z rozgrywek a wszystkie jego mecze zostają anulowane i zespół ten jest przesunięty na ostatnie miejsce w grupie .

 

w załączniku podział na grupy i rozpiska godzinowa meczy

 

ZZPS Dariusz Cholka

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT 01.03.2020 BANIE - " Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving"

PODSUMOWANIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT 01.03.2020 BANIE - " Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving" .

ZZPS Składa serdeczne podziękowanie za super przeprowadzony turniej eliminacyjny Izie i Andrzejowi Wołoszyn - SAPS LIBERO BANIE, którzy zadbali o każdy szczegół i dzięki którym było to piękne otwarcie sezonu rozgrywek 2019/2020 o udział w "Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving" . Szczególne podziękowanie także dla Firmy Jarosława Warchoła SILVER TROFEA SPORTOWE za pomoc i wsparcie turnieju.

Poniżej , krótkie podsumowanie przesłane przez Prezesa SAPS LIBERO Banie Andrzeja Wołoszyn

"...Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar JOY OF MOVING to najważniejsze rozgrywki małych siatkarzy i siatkarek w naszym kraju. Aby móc uczestniczyć w finałowych rozgrywkach najmłodsi adepci siatkówki muszą przejść eliminacje w swoich województwach. W ogólnopolskim finale uczestniczą wyłącznie mistrzowie i wicemistrzowie województw. Do Bań na święto mini siatkówki 1 marca 2020 przyjechało blisko sto siatkarek rocznika 2008, aby uczestniczyć w pierwszym Turnieju Eliminacyjnym w kategorii trójek, który odbył się jako SILVER CUP 2020. W sali gimnastycznej panowała bardzo gorąca, a zarazem sportowa atmosfera. Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej przekazał uczestnikom rozgrywek dyplomy oraz pamiątkowe bransoletki Kinder+Sport. Szczególne podziękowania składamy firmie Jarosława Warchoła SILVER TROFEA SPORTOWE za ufundowanie wszystkim siatkarkom medali, zwycięskim zespołom pucharów, a wyróżnionym zawodniczkom pamiątkowych statuetek oraz nagród rzeczowych. Ponadto w przygotowaniach i przeprowadzeniu zawodów nieocenioną okazała się pomoc rodziców i pozostałych siatkarek klubu LIBERO Banie.

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:
Zofia Wilanowska
UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 Szczecin 
Nadia Janicka
SAPS LIBERO Banie
Maja Warchoł UKS VOLLEY 71 Szczecin
Zuzanna Woźniak
AMPS Kołobrzeg
Julia Zielińska
UKS SMS Police
Natalia Górecka SAPS LIBERO Banie

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:
GRUPA „A”
I miejsce SAPS LIBERO Banie 1
II miejsce UKS BUKOWE 2
III miejsce UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 Szczecin  3
IV miejsce KS STOCZNIA Darłowo 2
V miejsce GA UKS VOLLEY Wałcz  1

GRUPA „B”
I miejsce UKS VOLLEY 71 Szczecin 1
II miejsce UKS BUKOWE 1
III miejsce SAPS LIBERO Banie 2
IV miejsce KS STOCZNIA Darłowo 3
V miejsce SP-LUKS Krzywin 1

GRUPA „C”
I miejsce SP 18 Koszalin 1
II miejsce KS STOCZNIA Darłowo 1
III miejsce UKS BUKOWE 3
IV miejsce UKS SMS Police 2
V miejsce UKS BARNIM Goleniów 2

GRUPA „D”
I miejsce UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 Szczecin  1
II miejsce UKS BARNIM Goleniów 1
III miejsce MKS GRYF Szczecinek 1
IV miejsce UKS VOLLEY 71 Szczecin 2
V miejsce SP 18 Koszalin 2

GRUPA „E”
I miejsce AMPS Kołobrzeg 1
II miejsce UKS SMS Police 1
III miejsce UKS POGODNO-POMORZANIE SP 48 Szczecin  2
IV miejsce UKS BARNIM Goleniów 3

czytaj więcej »

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT 01.03.2020 /NIEDZIELA/ BANIE

 

TURNIEJ ELIMINACYJNY „TRÓJKI” DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2020 odbędzie się w dniu 01.03.2020 /niedziela/ w  BANIACH.

OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO JEST PREZES SAPS LIBERO - PAN ANDRZEJ WOŁOSZYN /tel.606 631 042 , libero.banie@op.pl /

Miejsce zawodów : Szkoła Podstawowa w Baniach ul. Sportowa 1

Godzina rozpoczęcia - 10.00

System gier -"każdy z każdym" w grupie, gramy 1 seta do 20 pkt/ 2 pkt. przewagi/
z każdej grupy 5 zespołowej spada 1 zespól czyli 5 zespół z grupy
punktacja
zwycięstwo 2 pkt
porażka 1 pkt
walkower 0 pkt
o miejscu decydują : zwycięstwa, punkty , stosunek małych punktów, bezpośredni mecz

dodano 29.02.2020 - interpretacja walkowera

-jeżeli zespół z różnych przyczyn odda mecz walkowerem to uzyskuje O pkt, a zespół przeciwny 2 pkt. / zespołowi temu nie zalicza się żadnych małych pkt. i stosunek małych punktów jest liczony z pominięciem tego meczu/

- w przypadku drugiego walkowera tego samego zespołu - zespół wykluczony zostaje z rozgrywek a wszystkie jego mecze zostają anulowane i zespół ten jest przesunięty na ostatnie miejsce w grupie .

 

w załączniku podział na grupy i rozpiska godzinowa meczy

 

WG ZZPS Dariusz Cholka

 

 

czytaj więcej »

UKS SMS POLICE MISTRZEM WOJEWÓDZTWA W KAT. "JUNIORA"

Finał Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów sezonu 2019/2020 odbył się w dniach 07-08.02.2020 w Policach.

W zawodach wystartowały 4 zespoły i rywalizowały systemem "każdy z każdym". Najlepszym zespołem okazała się druzyna gospodarzy UKS SMS POLICE /trener Artur Kulikowski/,która w trakcie finałów nie straciła żadnego seta i nie pozwoliła  przeciwnikom zdobyć nawet 20 pkt.w setach. Tak okazały wynik zespołu z Polic  to zasługa trenera i udziału zespołu w rozgrywkach II Ligi mężczyzn .
 
Gratulujemy drużynom, które wzięły udział w turnieju finałowym. Zwycięzcom życzymy samych zwycięstw w kolejnych etapach rozgrywek o Mistrzostwo Polski.
 
Wielkie podziękowania oraz gratulacje wzorowej organizacji zawodów składamy na ręce Pana Mateusza Frąckowiaka menedżera SMS POLICE, który był gospodarzem zawodów.
 
Wydział rozgrywek ZZPS
 

 

 

UKS SMS

Police

UKS OPP

Powiat Kołobrzeski

LMKS Żak

Pyrzyce

 

KS Stocznia Darłowo M&W

 

Pkt

 

Sety

 

Pkt w setach

 

Miejsce

 

1

 

UKS SMS

Police

 

 

 

3:0

75:38

3:0

75:37

3:0

75:44

 

9

 

9:0

 

225:119

 

1

 

2

UKS OPP

Powiat Kołobrzeski

 

0:3

38:75

 

 

0:3

51:75

2:3

91:98

 

1

 

2:9

 

180:248

 

4

 

3

 

LMKS Żak

Pyrzyce

 

0:3

37:75

 

3:0

75:51

 

 

1:3

94:100

 

3

 

4:6

 

206:226

 

3

 

4

 

KS Stocznia Darłowo M&W

 

0:3

44:75

 

3:2

98:91

3:1

100:94

 

 

 

5

 

6:6

 

242:260

 

2

 

 

Kolejność meczów:

 

1. UKS SMS Police – UKS OPP Powiat Kołobrzeski

3:0 (25:12)(25:8)(25:18)

2. LMKS Żak Pyrzyce – KS Stocznia Darłowo M&W

1:3 (30:32)(25:18)(23:25)(16:25)

3. UKS SMS Police – KS Stocznia Darłowo M&W

3:0 (25:17)(25:11)(25:16)

4. LMKS Żak Pyrzyce – UKS OPP Powiat Kolobrzeski

3:0 (25:20)(25:14)(25:17)

5. LMKS Żak Pyrzyce – UKS SMS Police

0:3 (9:25)(13:25)(15:25)

6. KS Stocznia Darłowo M&W – UKS OPP Powiat Kołobrzeski

3:2 (19:25)(14:25)(25:19)(25:14)(15:8)

Sędziowie Gł: Zbigniew Maciejewski, Tomasz Kuszyński, Maciej Maciejewski

Tabela końcowa:

 

1. UKS SMS Police

trener Artur Kulikowski

9

9:0

225:119

2. KS Stocznia Darłowo M&W

trener Damian Bilko

5

6:6

242:260

3. LMKS Żak Pyrzyce

trener Dariusz Jagiełło

3

4:6

206:226

4. UKS OPP Powiat Kołobrzeski

trener Leszek Kowalewski

1

2:9

180:249

 

 

 

czytaj więcej »

„Promocja siatkówki plażowej i NLO SMS PZPS Spała” - siatkówka plażowa dla rocznika 2005 i 2006

czytaj więcej »

UWAGA KLUBY ZZPS Uchwała Prezydium Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczecinie z dnia 03.02.2020 r.

czytaj więcej »

ROZGRYWKI -"Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving". TERMINARZ I ZGŁOSZONE ZESPOŁY

" Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving" SEZON 2019/2020

 

TERMINARZ ROZGRYWEK KINDER SEZON 2019/2020

 

ELIMINACJE

 

1.

Turniej eliminacyjny, KAT.”TRÓJKI”DZIEWCZĄT

1.03.2020

BANIE

 

ANDRZEJ WOŁOSZYN

 

2.

Turniej eliminacyjny, KAT.”DWÓJKI” DZIEWCZĄT

7.03.2020

GOLENIÓW, HALA SPORTOWA UL. NORWIDA 1

 

ANNA GOŁĘBIOWSKA

 

3.

Turniej eliminacyjny, KAT.”TRÓJKI”CHŁOPCÓW

7.03.2020

SZCZECINEK, HALA SPORTOWA, UL. WIATRACZNA 5

 

DARIUSZ BRAMBOR

 

4.

Turniej eliminacyjny, KAT.”CZWÓRKI” DZIEWCZĄT

21.03.2020

GOLENIÓW, HALA SPORTOWA UL. NORWIDA 1

 

ANNA GOŁĘBIOWSKA

 

5.

Turniej eliminacyjny, KAT.”CZWÓRKI” CHŁOPCÓW

28.03.2020

KOŁOBRZEG, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 , UL. POZNAŃSKA 9

 

DARIUSZ

CHOLKA

 

6.

Turniej eliminacyjny, KAT.”DWÓJKI”CHŁOPCÓW

29.03.2020

GOLENIÓW, HALA SPORTOWA UL. NORWIDA 1

 

SEBASTIAN ZAREMBA

 

PÓŁFINAŁY

 

7

Turniej półfinałowy KAT.”DWÓJKI” DZIEWCZĄT

4.04.2020

SZCZECIN, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48, UL. CZORSZTYŃSKA 35

 

MAŁGORZATA WROŃSKA

 

8

Turniej półfinałowy KAT.”TRÓJKI” DZIEWCZĄT

5.04.2020

GRYFICE, HALA SPORTOWA, UL. PIŁSUDSKIEGO 35

 

PRZEMYSŁAW MELNIK

 

9

Turniej półfinałowy, KAT.”CZWÓRKI” CHŁOPCÓW

18.04.0020

KOŁOBRZEG, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 , UL. POZNAŃSKA 9

 

DARIUSZ

CHOLKA

 

10

Turniej półfinałowy KAT.”DWÓJKI” CHŁOPCÓW

19.04.2020

POŁCZYN ZDRÓJ, HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA, UL. MIESZKA 1 19

 

WOJCIECH

HALEC

 

11

Turniej półfinałowy, KAT.”CZWÓRKI” DZIEWCZĄT

19.04.2020

KOŁOBRZEG, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 , UL. POZNAŃSKA 9

 

ROBERT

SZPAK

 

12

Turniej półfinałowy KAT.”TRÓJKI” CHŁOPCÓW

25.04.2020

SZCZECINEK, HALA SPORTOWA, UL. WIATRACZNA 5

 

DARIUSZ BRAMBOR

 

FINAŁY

 

13

FINAŁ KAT. „TRÓJKI” DZIEWCZĄT

17.05.2020

SZCZECINEK, HALA SPORTOWA, UL. WIATRACZNA 5

 

DARIUSZ BRAMBOR

 

14

FINAŁ KAT. „TRÓJKI” CHŁOPCÓW

17.05.2020

SZCZECINEK, HALA SPORTOWA, UL. WIATRACZNA 5

 

DARIUSZ BRAMBOR

 

15

FINAŁ KAT. „DWÓJKI” CHŁOPCÓW

23.05.2020

POŁCZYN ZDRÓJ, HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA, UL. MIESZKA 1 19

 

WOJCIECH

HALEC

 

16

FINAŁ KAT. „DWÓJKI” DZIEWCZĄT

23.05.2020

POŁCZYN ZDRÓJ, HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA, UL. MIESZKA 1 19

 

WOJCIECH

HALEC

 

17

FINAŁ KAT. „CZWÓRKI” CHŁOPCÓW

30.05.2020

GOLENIÓW, HALA SPORTOWA UL. NORWIDA 1

 

ANNA GOŁĘBIOWSKA

 

18

FINAŁ KAT. „CZWÓRKI” DZIEWCZĄT

30.05.2020

GOLENIÓW, HALA SPORTOWA UL. NORWIDA 1

 

ANNA GOŁĘBIOWSKA

 

czytaj więcej »

UKS SMS POLICE MISTRZEM WOJEWÓDZTWA W KAT. "KADETA"

SPRAWOZDANIE Z FINAŁOWEGO TURNIEJU  WOJEWÓDZKIEJ LIGI KADETÓW -  Piotr Chojnacki,  sędzia główny finałów

   Finał ligi wojewódzkiej kadetów odbył się w Darłowie w dniu 01.02.2020 w sali L.O.  na ulicy Chopina 4. Początek turnieju godzina 10.30. 

1.Uczestniczące zespoły:

  1. UKS Sms Police
  2. UKS Bronek Koszalin
  3. DMKS Delfin Darłowo
  4. UKS Błyskawica Stalpro Szczecin

2.Obsada sędziowska zawodów:

Sędzia Gł  + I + II+ sekr.  —      Piotr Chojnacki                —      kl. I          (Koszalin)

Sędzia I + II+ sekr.           —      Aleksandra Kucharz         —      kl. I          (Kołobrzeg)

Sędzia  I + II + sekr.         —      Tadeusz Pyrda                  —      kl. I          (Koszalin)

Sędzia  I + II + sekr.         —      Dariusz Ulatowski            —      kl. I          (Koszalin)

 

3.Rozgrywane mecze:

  Mecze na turnieju finałowym były rozgrywane zależnie od miejsc zajętych w lidze. Były dwa półfinały – 1-4 i 2-3, mecz o trzecie miejsce i mecz o pierwsze miejsce.

 

 4.Wyniki rozegranych meczów:

 Mecz  nr 13: 1/2 FINAŁU UKS SMS Police – UKS Błyskawica Stalpro Szczecin 3:0 (25:16, 25:19, 25:15) 

obsada sędziowska: T.Pyrda, D.Ulatowski P. Chojnacki,

 

Mecz nr 14: 1/2 FINAŁU  UKS Bronek Koszalin- DMKS Delfin Darłowo 2:3 (13:25, 25:22,25:23, 23:25,10:15)

Obsada sędziowska: P. Chojnacki, T. Pyrda, A.Kucharz

 

Mecz nr 15MECZ O  3 M-CE : UKS Bronek Koszalin - UKS Błyskawica Stalpro Szczecin 3:1 (25:19, 22:25, 25:23, 25:19)

Obsada sędziowska: A.Kucharz, P. Chojnacki, D.Ulatowski

 

Mecz nr 16:FINAŁUKS SMS Police - DMKS Delfin Darłowo 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)

obsada sędziowska: D.Ulatowski, A.Kucharz, T.Pyrda 

czytaj więcej »

ROZGRYWKI III LIGI KOBIET ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZWYCIĘSTWEM MKS KOSZALIN

ROZGRYWKI III LIGI KOBIET ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZWYCIĘSTWEM MKS KOSZALIN
 
W dniu 01.02.br. na hali sportowej SP 18 w Koszalinie rozegrano turniej finałowy rozgrywek o Mistrzostwo III Ligi Kobiet województwa Zachodniopomorskiego. W zawodach wystartowały 3 zespoły i rywalizowały systemem "każdy z każdym".
Wyniki spotkań:
MKS Koszalin- UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:0 (25:19; 25:20; 25:17)
UKS OPP Powiat Kołobrzeski- UKS Pomorzanie Szczecin 2:3 (24:26; 25:19; 6:25; 25:17; 11:15)
UKS Pomorzanie Szczecin- MKS Koszalin 0:3 (12:25; 15:25; 16:25).
 
Ostateczna kolejność rozgrywek o Mistrzostwo III Ligi Kobiet woj.Zachodniopomorskiego:
 
1. MKS Koszalin 6 pkt.
2. UKS Pomorzanie Szczecin 2 pkt.
3.UKS OPP Powiat Kołobrzeski 1 pkt.
 
Gratulujemy drużynom, które wzięły udział w turnieju finałowym. Zwycięzcom życzymy samych zwycięstw w kolejnych etapach rozgrywek o Mistrzostwo Polski.
 
Wielkie podziękowania oraz gratulacje wzorowej organizacji zawodów składamy na ręce Pana Remigiusza Oszmiana Prezesa MKS Koszalin-klubu, który był gospodarzem zawodów.
 
Wydział rozgrywek ZZPS

czytaj więcej »

archiwum (przejdź do strony)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 . 56 . 57 . 58 . 59 . 60 . 61 . 62 . 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 .

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz