ZZPS » Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 81 in /home/zzps/domains/zzps.pl/public_html/index.php on line 184 » DARIA MARCINIAK i PAULINA BARTNICZUK - UKS BARNIM GOLENIÓW ZWYCIĘŻCZYNIAMI XX OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MILICZA.

DARIA MARCINIAK i PAULINA BARTNICZUK - UKS BARNIM GOLENIÓW ZWYCIĘŻCZYNIAMI XX OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MILICZA.

W dniach 02-03.03.2018 odbył się w Miliczu /woj. dolnośląskie/  XX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MILICZA. W turnieju tym wzięła rekordowa ilość uczestniczek / ok. 400/. rywalizowano w trzech kategoriach na trzech salach. Jest to jeden z największych turniejów rozgrywanych w Polsce, na którym startują najlepsze zespoły; są to medaliści Mistrzostw Polski czy medalisci Mistrzostw Województwa.

W tak dobrej obsadzie turniejowej na szczególne wyróżnienia zasługują wyniki i lokaty jakie uzyskały nasze zespoły reprezentujące woj. zachodniopomorskie : UKS BARNIM GOLENIÓW / TRENER T. BARTNICZUK I RADEK MARCINIAK/, SP 6 KOŁOBRZEG i UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI/ TRENER P. BOGDANOWICZ/, UKS ORLIKI SZCZECIN /TRENER A. KUŚ/, UKS POGODNO SZCZECIN / TRENER M. WROŃSKA/, UKS GOLCZEWITA GOLCZEWO /TRENER T. BARTNICZUK/, G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ /TRENER A. NIEFIEDOWICZ/. W SUMIE W TRZECH KATEGORIACH WYSTARTOWAŁO 16 NASZYCH ZESPOŁÓW.

 


Największy sukces był udziałem najmłodszych zawodniczek UKS BARNIM GOLENIÓW w kat."DWÓJKI", które w sposób zdecydowany wygrały rywalizację i zajęły               1 m-ce. Trenerami tego zespołu byli Tomasz Bartniczuk i Radek Marciniak

2  m-ce w kat."CZWÓRKI" zajęły dziewczeta z G.A. UKS VOLLEY WAŁCZ - TRENER AGNIESZKA NIEFIEDOWICZ, potwierdzając tym samym przynależność do ścisłej czołówki w tej kategorii w Polsce.

Na wyróżnienie zasługują także lokaty:

5 m-ce w kat."CZWÓRKI" -UKS ORLIKI SZCZECIN 1 -TRENER ALICJA KUŚ

9 m-ce w kat."TRÓJKI" - SP 6 KOŁOBRZEG 1 -TRENER PIOTR BOGDANOWICZ

9 m-ce w kat."DWÓJKI" - UKS POGODNO SZCZECIN - TRENER MAŁGORZATA WROŃSKA

Pozostałe zespoły startowały ze zmiennym szczęściem - plasując się w połowie stawki , osiągąjąc wyniki na miarę swoich możliwości i  umiejętności.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKANewsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz