ZZPS » MINI SIATKÓWKA » FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019 W KAT. "DWÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - SZCZECINEK 28.04.2018 /NIEDZIELA/

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019 W KAT. "DWÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - SZCZECINEK 28.04.2018 /NIEDZIELA/

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" CHŁOPCÓW ODBĘDZIE SIĘ W SZCZECINKU W DNIU 28.04.2019 /NIEDZIELA/

MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA , UL. WIATRACZNA 5, SZCZECINEK

ORGANIZATOREM JEST : MKS GRYF SZCZECINEK

OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA PRZEPROWADZENIE  TURNIEJU JEST DARIUSZ BRAMBOR

TURNIEJ ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.30

WERYFIKACJA : 9.40- 10.20

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.17.00

PROSZĘ O PRZESŁANIE ILOŚCI ZAWODNIKÓW /rezerwowi 1 czy bez/ I NAZWISKO IMIĘ TRENERA /prowadzacego dany zespół/ mailowo na d.cholka@onet.pl lub sms kom. 606 698 344

super jakby to było do czwartku 25.04 a najpóźniej do piątku 26.04 - z góry dziękuję !


FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019

KATEGORIA „DWÓJKI” DZIEWCZĄT

 

UKS BARNIM GOLENIÓW 1

UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 1

LIDER CHOJNA 1

AMPS KOŁOBRZEG 2

AMPS KOŁOBRZEG 1

SAPS LIBERO BANIE 1

SP 18 KOSZALIN 1

SP 48  SZCZECIN 1

 

LP

 

GODZ

 

BOISKO 1

 

BOISKO 2

 

BOISKO 3

 

BOISKO 4

 

1

10.30

DZIEWCZĘTA

1-8

UKS BARNIM GOLENIÓW

SP 48  SZCZECIN

2-7

SP 71 SZCZECIN

SP 18 KOSZALIN

3-6

LIDER CHOJNA

SAPS LIBERO BANIE

4-5

AMPS KOŁOBRZEG 2

AMPS KOŁOBRZEG 1

 

3

11.20

DZIEWCZĘTA

6-4

SAPS LIBERO BANIE

AMPS KOŁOBRZEG 2

8-5

SP 48  SZCZECIN

AMPS KOŁOBRZEG 1

7-3

SP 18 KOSZALIN

LIDER CHOJNA

1-2

UKS BARNIM GOLENIÓW

SP 71 SZCZECIN

 

5

12.10

DZIEWCZĘTA

2-8

SP 71 SZCZECIN

SP 48  SZCZECIN

3-1

LIDER CHOJNA

UKS BARNIM GOLENIÓW

4-7

AMPS KOŁOBRZEG 2

SP 18 KOSZALIN

5-6

AMPS KOŁOBRZEG 1

SAPS LIBERO BANIE

 

7

13.00

DZIEWCZĘTA

2-3

SP 71 SZCZECIN

LIDER CHOJNA

7-5

SP 18 KOSZALIN

AMPS KOŁOBRZEG 1

1-4

UKS BARNIM GOLENIÓW

AMPS KOŁOBRZEG 2

8-6

SP 48  SZCZECIN

SAPS LIBERO BANIE

 

9

13.50

DZIEWCZĘTA

3-8

LIDER CHOJNA

SP 48  SZCZECIN

4-2

AMPS KOŁOBRZEG 2

SP 71 SZCZECIN

5-1

AMPS KOŁOBRZEG 1

UKS BARNIM GOLENIÓW

6-7

SAPS LIBERO BANIE

SP 18 KOSZALIN

 

11

14.40

DZIEWCZĘTA

1-6

UKS BARNIM GOLENIÓW

SAPS LIBERO BANIE

8-7

SP 48  SZCZECIN

SP 18 KOSZALIN

2-5

SP 71 SZCZECIN

AMPS KOŁOBRZEG 1

3-4

LIDER CHOJNA

AMPS KOŁOBRZEG 2

 

13

15.30

DZIEWCZĘTA

4-8

AMPS KOŁOBRZEG 2

SP 48  SZCZECIN

5-3

AMPS KOŁOBRZEG 1

LIDER CHOJNA

6-2

SAPS LIBERO BANIE

SP 71 SZCZECIN

7-1

SP 18 KOSZALIN

UKS BARNIM GOLENIÓW

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019

KATEGORIA „DWÓJKI” CHŁOPCÓW

 

 G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 1

G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 5

AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 2

G.A.- MKS GRYF SZCZECINEK 2

MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ 1

SSP NR 1 BRONEK KOSZALIN 1

AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN 1

SGS GOLENIÓW

LP

 

GODZ.

 

BOISKO 1

 

BOISKO 2

 

BOISKO3

 

BOISKO 4

2

10.55

CHŁOPCY

1-8

MKS GRYF SZCZECINEK 1

SGS GOLENIÓW

2-7

MKS GRYF SZCZECINEK 5

A. S. 13 KOSZALIN 1

3-6

A.S. 13 KOSZALIN 2

BRONEK KOSZALIN 1

4-5

MKS GRYF SZCZECINEK 2

MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ 1

4

11.45

CHŁOPCY

6-4

BRONEK KOSZALIN 1

MKS GRYF SZCZECINEK 2

8-5

SGS GOLENIÓW

MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ 1

7-3

A. S. 13 KOSZALIN 1

A.S. 13 KOSZALIN 2

1-2

MKS GRYF SZCZECINEK 1

MKS GRYF SZCZECINEK 5

6

12.35

CHŁOPCY

2-8

MKS GRYF SZCZECINEK 5

SGS GOLENIÓW

3-1

A.S. 13 KOSZALIN 2

MKS GRYF SZCZECINEK 1

4-7

MKS GRYF SZCZECINEK 2

A. S. 13 KOSZALIN 1

5-6

MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ 1

BRONEK KOSZALIN 1

8

13.25

CHŁOPCY

2-3

MKS GRYF SZCZECINEK 5

A.S. 13 KOSZALIN 2

7-5

A. S. 13 KOSZALIN 1

MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ 1

1-4

MKS GRYF SZCZECINEK 1

MKS GRYF SZCZECINEK 2

8-6

SGS GOLENIÓW

BRONEK KOSZALIN 1

10

14.15

CHŁOPCY

3-8

A.S. 13 KOSZALIN 2

SGS GOLENIÓW

4-2

MKS GRYF SZCZECINEK 2

MKS GRYF SZCZECINEK 5

5-1

MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ 1

MKS GRYF SZCZECINEK 1

6-7

BRONEK KOSZALIN 1

A. S. 13 KOSZALIN 1

12

15.05

CHŁOPCY

1-6

MKS GRYF SZCZECINEK 1

BRONEK KOSZALIN 1

8-7

SGS GOLENIÓW

A. S. 13 KOSZALIN 1

2-5

MKS GRYF SZCZECINEK 5

MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ 1

3-4

A.S. 13 KOSZALIN 2

MKS GRYF SZCZECINEK 2

14

15.55

CHŁOPCY

4-8

MKS GRYF SZCZECINEK 2

SGS GOLENIÓW

5-3

MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ 1

A.S. 13 KOSZALIN 2

6-2

BRONEK KOSZALIN 1

MKS GRYF SZCZECINEK 5

7-1

A. S. 13 KOSZALIN 1

MKS GRYF SZCZECINEK 1

REGULAMIN FINAŁÓW

  • SYSTEM GIER " KAŻDY Z KAŻDYM", MECZE ROZGRYWANE NAPRZEMIENNIE - KOLEJKA CHŁOPCÓW, KOLEJKA DZIEWCZĄT
  • GRAMY DO 2 WYGRANYCH SETÓW DO 15 PKT. /2 PKT. PRZEWAGI/, A 3 SET DO 11 PKT.
  • ZESPOŁOWI PRZYSŁUGUJE 1 CZAS ORAZ 1 ZMIANA /+POWROTNA/ W KAŻDYM SECIE
  • PUNKTACJA: 3 PKT./ ZWYCIĘSTWO 2:0/, 2 PKT. /ZWYCIESTWO 2:1/, 1 PKT./PORAŻKA 1:2/, 0 PKT. /PORAŻKA O:2/
  • POZOSTAŁE PRZEPISY ZGODNIE Z REGULAMINEM KINDER+SPORT 2019
  • O KOLEJNOŚCI DECYDUJĄ : WYGRANE MECZE, DUŻE PKT, WYGRANE SETY, BILANS MAŁYCH PUNKTÓW 
  • 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY FINAŁÓW AWANSUJĄ DO MISTRZOSTW POLSKI , KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ZABRZU W DNIACH 24-26 CZERWCA 2019.

NAGRODY

  • NAGRODY RZECZOWE ZA M-CA 1-3 UFUNDOWANE PRZEZ KINDER I PZPS
  • NAGRODY RZECZOWE DLA POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW UFUNDOWANE PRZEZ SPONSORÓW, ORGANIZATORÓW I ZZPS
  • NAGRODY INDYWIDUALNE DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW UFUNDOWANE PRZEZ ZZPS

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA WODY DO PICIA ORAZ PIŁEK NA ROZGRZEWKĘ

WSZYSTKIE SPRAWY SPORNE ROZSTRZYGA ORGANIZATOR.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz