ZZPS » MINI SIATKÓWKA » FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019 W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GOLENIÓW 27.04.2018 /SOBOTA/

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019 W KAT. "TRÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - GOLENIÓW 27.04.2018 /SOBOTA/

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT W KAT."TRÓJKI" DZIEWCZĄT ODBĘDZIE SIĘ W GOLENIOWIE W DNIU 27.04.2019 /SOBOTA/.

MIEJSCE TURNIEJU : HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5  UL. NORWIDA 1 , GOLENIÓW

ORGANIZATOREM JEST : UKS BARNIM GOLENIÓW

OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA TURNIEJ : ANNA GOŁĘBIOWSKA I ANETA RZĄŻEWSKA

TURNIEJ FINAŁOWY ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 10.00

WERYFIKACJA : 9.00 - 9:40

ZAKOŃCZENIE OK. GODZ.16.30

PROSZĘ O PRZESŁANIE ILOŚCI ZAWODNIKÓW /rezerwowi 1 czy bez/ I NAZWISKO IMIĘ TRENERA /prowadzacego dany zespół/ mailowo na d.cholka@onet.pl lub sms kom. 606 698 344

super jakby to było do czwartku 25.04 a najpóźniej do piątku 26.04 - z góry dziękuję !


 

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019

KATEGORIA „TRÓJKI” DZIEWCZĄT

SMS SP 3 PLAS GRYFICE

SP 18 KOSZALIN 1

UKS BARNIM GOLENIÓW

UKS VOLLEY WAŁCZ 1

UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN

UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 1

SP 18 KOSZALIN 2

UKS OPP KOŁOBRZEG

LP

GODZ

BOISKO 1

BOISKO 2

BOISKO3

BOISKO 4

2

10.25

DZIEWCZĘTA

1-8

SMS SP 3 Plas Gryfice

UKS OPP Kołobrzeg

2-7

SP 18 Koszalin 1

SP 18 Koszalin 2

3-6

UKS Barnim Goleniów

UKS Volley SP 71 Szczecin 1

4-5

UKS Volley Wałcz 1

UKS Pogodno SP 48 Szczecin

4

11.15

DZIEWCZĘTA

6-4

UKS Volley SP 71 Szczecin 1

UKS Volley Wałcz 1

8-5

UKS OPP Kołobrzeg

UKS Pogodno SP 48 Szczecin

7-3

SP 18 Koszalin 2

UKS Barnim Goleniów

1-2

SMS SP 3 Plas Gryfice

SP 18 Koszalin 1

6

12.05

DZIEWCZĘTA

2-8

SP 18 Koszalin 1

UKS OPP Kołobrzeg

3-1

UKS Barnim Goleniów

SMS SP 3 Plas Gryfice

4-7

UKS Volley Wałcz 1

SP 18 Koszalin 2

5-6

UKS Pogodno SP 48 Szczecin

UKS Volley SP 71 Szczecin 1

8

12.55

DZIEWCZĘTA

2-3

SP 18 Koszalin 1

UKS Barnim Goleniów

7-5

SP 18 Koszalin 2

UKS Pogodno SP 48 Szczecin

1-4

SMS SP 3 Plas Gryfice

UKS Volley Wałcz 1

8-6

UKS OPP Kołobrzeg

UKS Volley SP 71 Szczecin 1

10

13.45

DZIEWCZĘTA

3-8

UKS Barnim Goleniów

UKS OPP Kołobrzeg

4-2

UKS Volley Wałcz 1

SP 18 Koszalin 1

5-1

UKS Pogodno SP 48 Szczecin

SMS SP 3 Plas Gryfice

6-7

UKS Volley SP 71 Szczecin 1

SP 18 Koszalin 2

12

14.35

DZIEWCZĘTA

1-6

SMS SP 3 Plas Gryfice

UKS Volley SP 71 Szczecin 1

8-7

UKS OPP Kołobrzeg

SP 18 Koszalin 2

2-5

SP 18 Koszalin 1

UKS Pogodno SP 48 Szczecin

3-4

UKS Barnim Goleniów

UKS Volley Wałcz 1

14

15.25

DZIEWCZĘTA

4-8

UKS Volley Wałcz 1

UKS OPP Kołobrzeg

5-3

UKS Pogodno SP 48 Szczecin

UKS Barnim Goleniów

6-2

UKS Volley SP 71 Szczecin 1

SP 18 Koszalin 1

7-1

SP 18 Koszalin 2

SMS SP 3 Plas Gryfice

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KINDER+SPORT 2019

KATEGORIA „TRÓJKI” CHŁOPCÓW

AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN

LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 2

 LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1

UKS VOLLEY WAŁCZ 

STOCZNIA DARŁOWO 1

SP18 SZCZECIN -VOLLEYBALL ACADEMY 1

BŁYSKAWICA SZCZECIN 

UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE

LP

 

GODZ.

 

BOISKO 1

 

BOISKO 2

 

BOISKO3

 

BOISKO 4

1

10.00

CHŁOPCY

1-8

BŁYSKAWICA SZCZECIN

SP 18 SZCZECIN

2-7

VOLLEY WAŁCZ

DRAWSKO POMORSKIE

3-6

STOCZNIA DARŁOWO

A. S. 13 KOSZALIN

4-5

ESPADON PYRZYCE 1

ESPADON PYRZYCE 2

3

10.50

CHŁOPCY

6-4

A. S. 13 KOSZALIN

ESPADON PYRZYCE 1

8-5

SP 18 SZCZECIN

ESPADON PYRZYCE 2

7-3

DRAWSKO POMORSKIE

STOCZNIA DARŁOWO

1-2

BŁYSKAWICA SZCZECIN

VOLLEY WAŁCZ

5

11.40

CHŁOPCY

2-8

VOLLEY WAŁCZ

SP 18 SZCZECIN

3-1

STOCZNIA DARŁOWO  BŁYSKAWICA SZCZECIN

4-7

ESPADON PYRZYCE 1

DRAWSKO POMORSKIE

5-6

ESPADON PYRZYCE 2

A. S. 13 KOSZALIN

7

12.30

CHŁOPCY

2-3

VOLLEY WAŁCZ

STOCZNIA DARŁOWO

7-5

DRAWSKO POMORSKIE

ESPADON PYRZYCE 2

1-4

BŁYSKAWICA SZCZECIN

ESPADON PYRZYCE 1

8-6

SP 18 SZCZECIN

A. S. 13 KOSZALIN

9

13.20

CHŁOPCY

3-8

STOCZNIA DARŁOWO

SP 18 SZCZECIN

4-2

ESPADON PYRZYCE 1

VOLLEY WAŁCZ

5-1

ESPADON PYRZYCE 2

BŁYSKAWICA SZCZECIN

6-7

A. S. 13 KOSZALIN

DRAWSKO POMORSKIE

11

14.10

CHŁOPCY

1-6

BŁYSKAWICA SZCZECIN

A. S. 13 KOSZALIN

8-7

SP 18 SZCZECIN

DRAWSKO POMORSKIE

2-5

VOLLEY WAŁCZ

ESPADON PYRZYCE 2

3-4

STOCZNIA DARŁOWO

ESPADON PYRZYCE 1

13

15.00

CHŁOPCY

4-8

ESPADON PYRZYCE 1

SP 18 SZCZECIN

5-3

ESPADON PYRZYCE 2

STOCZNIA DARŁOWO

6-2

A. S. 13 KOSZALIN

VOLLEY WAŁCZ

7-1

DRAWSKO POMORSKIE

BŁYSKAWICA SZCZECIN

REGULAMIN FINAŁÓW

  • SYSTEM GIER " KAŻDY Z kAŻDYM", MECZE ROZGRYWANE NAPRZEMIENNIE - KOLEJKA CHŁOPCÓW, KOLEJKA DZIEWCZĄT
  • GRAMY DO 2 WYGRANYCH SETÓW DO 15 PKT. /2 PKT. PRZEWAGI/, A 3 SET DO 11 PKT.
  • ZESPOŁOWI PRZYSŁUGUJE 1 CZAS ORAZ 1 ZMIANA /+POWROTNA/ W KAŻDYM SECIE
  • PUNKTACJA: 3 PKT./ ZWYCIĘSTWO 2:0/, 2 PKT. /ZWYCIESTWO 2:1/, 1 PKT./PORAŻKA 1:2/, 0 PKT. /PORAŻKA O:2/
  • POZOSTAŁE PRZEPISY ZGODNIE Z REGULAMINEM KINDER+SPORT 2019
  • O KOLEJNOŚCI DECYDUJĄ : WYGRANE MECZE, DUŻE PKT, WYGRANE SETY, BILANS MAŁYCH PUNKTÓW 
  • 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY FINAŁÓW AWANSUJĄ DO MISTRZOSTW POLSKI , KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ZABRZU W DNIACH 24-26 CZERWCA 2019.

NAGRODY

  • NAGRODY RZECZOWE ZA M-CA 1-3 UFUNDOWANE PRZEZ KINDER I PZPS
  • NAGRODY RZECZOWE DLA POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW UFUNDOWANE PRZEZ SPONSORÓW, ORGANIZATORÓW I ZZPS
  • NAGRODY INDYWIDUALNE DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW UFUNDOWANE PRZEZ ZZPS

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA WODY DO PICIA ORA Z PIŁEK NA ROZGRZEWKĘ

WSZYSTKIE SPRAWY SPORNE ROZSTRZYGA ORGANIZATOR.

PWM ZZPS DARIUSZ CHOLKA

 



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz