ZZPS » Minisiatkówka dziewcząt i chłopców » GOLENIÓW 20.05.2018 / NIEDZIELA/ - FINAŁ KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

GOLENIÓW 20.05.2018 / NIEDZIELA/ - FINAŁ KINDER+SPORT W KAT."DWÓJKI" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Finał KINDER+SPORT 2018 MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO w kat. "DWÓJKI" DZIEWCZAT i CHŁOPCÓW, odbędzie się w dniu 20.05.2018 /niedziela/ w Goleniowie.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie turnieju finałowego jest Kol. Anna Gołębiowska.

Wspólorganizatorem finałów jest UKS BARNIM GOLENIÓW

miejsce rozgrywek - Hala sportowa w Goleniowie , ul. Norwida 1

odprawa techniczna  godz. 9.00 -9.50

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU GODZ.15.10


SKŁAD UCZESTNIKÓW

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

FINAŁ KINDER+SPORT 2018 – 20.05.2018 GOLENIÓW

                 KAT.”DWÓJKI” DZIEWCZĄT

  1. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 2 –TR. MAŁGORZATA WROŃSKA
  2. UKS BARNIM GOLENIÓW 2 – TR. ANNA GOŁĘBIOWSKA
  3. GTS PLAS GRYFICE 1 –TR. PRZEMYSŁAW MELNIK
  4. KPS CZAPLINEK 2 – TR. KRZYSZTOF ROSIAK
  5. SAPS LIBERO BANIE 1 –TR. IZABELA WOŁOSZYN
  6. UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 1 – TR. ŁUKASZ CYGAN
  7. UKS BARNIM GOLENIÓW 2 – TR. ANNA GOŁĘBIOWSKA, TOMASZ BARTNICZUK
  8. UKS POGODNO SP 48 SZCZECIN 1 –TR. MAŁGORZATA WROŃSKA

 

KAT.”DWÓJKI” CHŁOPCÓW

  1. KS STOCZNIA M&W DARŁOWO 1 -TR. EDMUND SURDEL
  2. SP 13 KOSZALIN/AMPS KOŁOBRZEG – TR. GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ, AGNIESZKA CIECHANOWICZ
  3. LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 3 – TR. BOŻENA TOŁOCZKO
  4. UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE 1 – TR. RADOSŁAW SZYMCZAK
  5. UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE 2– RADOSŁAW SZYMCZAK SP 6
  6. LMKS ŻAK ESPADON PYRZYCE 1 – TR. BOŻENA TOŁOCZKO
  7. SP 13 KOSZALIN – TR. GRZEGORZ DRĘTKIEWICZ
  8. UKS GLINKA ACADEMY VOLLEY WAŁCZ 2 – ADAM CZASZYŃSKI

 

Mecze będą rozgrywane naprzemiennie dziewczeta -chłopcy na czterech boiskach / szczegółowa rozpiska w załączniku/.

WSZYSKIE MECZE BĘDĄ SĘDZIOWANE PRZEZ SĘDZIÓW ZWIĄZKOWYCH ZZPS.

NAGRODY:

M-CA 1-3 DYPLOMY, MEDALE , PUCHARY I NAGRODY KINDER+SPORT

M-CA 4-6 NAGRODY ZZPS /PRYWATNY DARCZYŃCA/

MVP -STATUETKA ,DLA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA I ZAWODNICZKI /PRYWATNY DARCZYŃCA/, NAGRODA RZECZOWA ESPADON I STOCZNIA SZCZECIN

DYPLOM UZNANIOWY DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW Z KAŻDEGO ZESPOŁÓW

PUCHARY ZA M-CA 1-3 NA WSZYSTKIE FINAŁY UFUNDOWAŁ - ROBERT POCHANKE SPORT VALUE

ORAZ DODATKOWE NAGRODY NIESPODZIANKI PRZYGOTOWANE PRZEZ ORGANIZATORÓW.

W załącznikach rozpiska meczy i tabela wyników

ZZPS Dariusz Cholka



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz