ZZPS » Minisiatkówka » III EDYCJA "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2014" - RUSZAMY !

III EDYCJA "ZACHODNIOPOMORSKIE MINI VOLLEY CUP 2014" - RUSZAMY !

Miło nam zakomunikować, iz od 1 lutego br. rozpoczynamy III edycję Naszego regionalnego Projketu "ZACHODNIOPOMORSKEI MINI VOLLEY CUP 2014" !!

 


W ubiegły poniedziałek tj. 27.01.2014 odbyła się Kursokonferencja Szkoleniowo - Organizacyjna związana z Mini Siatkówką. Podczas spotkania z nauczycielami i trenerami ustalono zmiany regulaminowe w Projekcie oraz przedstawiono nowe Przepisy Gry w Mini Siatkówkę na rok 2014 jako obowiązujące. Dokonano także zmiany w kontekście liczby Regionów. Od tego roku będziemy rywalizowali w 3 Regionach tj.  Żółtym , Zielonym i Błękitnym. Zmiana ta była spowodowana małym zainteresowaniem w kilku powiatach i po analizie i aprobacie zebranych , dokonano zmian. Mamy nadzieję , że przede wszystkim podniesie to poziom rozgrywek. 

Inną zmianą regulaminową jest minimalna liczba zaliczonych Turniejów do Rankingu w każdej kategorii. Od tego roku można zagrać w 4 Turniejach , które będą zaliczane do Rankingu. Maksymalna liczba Turniejów w danej kategorii - 8.

W dalszym ciągu obowiazywać będą druki zgłoszeniowe , protokoły , zgody rodziców , itp. Tak więc ZACZYNAMY !!Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz