ZZPS » Strefa rozgrywek » III liga MĘŻCZYZN 2016/2017

III liga MĘŻCZYZN 2016/2017

STARTUJĄCE ZESPOŁY

1. LO SMS Świnoujście
2. Mieszko Połczyn Zdrój
3. SGS Goleniów
4. MKS Olimp Łobez
5. TSS Nowa Rega Trzebiatów
6. Bronek Koszalin
7. Wiking Rymań
8. KS Espadon Szczecin
9. OPP Kołobrzeg


Tabela końcowa rozgrywek

1. Espadon Szczecin                     16    42    44:14      1168:918
2. Bronek Koszalin                        16    37    39:13       858:739
3. SGS Goleniów                             16    35    41:22     1189:1131
4. Mieszko Połczyn Zdrój            16    31    39:23      1034:917
5. OPP Kołobrzeg                           16    21     28:35    1099:1113
6. LO SMS Świnoujście                 16    19     26:38    972:1024
7. Wiking Rymań                            16    12      18:39    805:966
8. MKS Olimp Łobez                      16    12     18:40     929:1100
9. TSS Nowa Rega Trzebiatów    16     7      17:46    880:1026

Kolejno: miejsce, nazwa zespołu, ilość rozegranych spotkań, punkty, sety, małe punkty

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

I runda

I kolejka (22-23.10.2016)

1. SGS Goleniów * LO SMS Świnoujście 3:1 (25:19)(21:25)(25:20)(25:19)
2. MKS Olimp Łobez * OPP Kołobrzeg 1:3 (19:25)(25:21)(18:25)(21;25) (rozegr. 21.01.2017)
3. TSS Nowa Rega Trzebiatów * Espadon Szczecin 1:3 (16:25)(16:25)(25:20)(16:26)
4. Bronek Koszalin * Wiking Rymań 3:0 (25:19)(25:14)(25:13)

II kolejka (05-06.11.2016)

5. Wiking Rymań * TSS Nowa Rega Trzebiatów 3:0 (25:20)(26:24)(25:19)
6. Espadon Szczecin * MKS Olimp Łobez 3:0 (25:17)(25:16)(25:17)
7. OPP Kołobrzeg * SGS Goleniów 2:3 (21:25)(24:26)(26:24)(25:23)(16:18)
8. LO SMS Świnoujście * Mieszko Połczyn Zdrój 0:3 (20:25)(15:25)(18:25)

III kolejka (19-20.11.2016)

9. Mieszko Połczyn Zdrój * OPP Kołobrzeg 3:2 (23:25)(23:25)(25:22)(25:20)(17:15)
10. SGS Goleniów * Espadon Szczecin 1:3 (30:28)(15:25)(14:25)(16:25)
11. MKS Olimp Łobez * Wiking Rymań 3:2 (26:24)(18:25)(25:20)(23:25)(15:10)
12. Bronek Koszalin * TSS Nowa Rega Trzebiatów 3:0 (25:15)(25:21)(25:21)

IV kolejka (26-27.11.2016)

13. Espadon Szczecin * Bronek Koszalin 3:2 (29:31)(21:25)(25:21)(25:19)(15:7)
14. OPP Kołobrzeg * TSS Nowa Rega Trzebiatów 3:0 (25:19)(25:22)(25:20)
15. LO SMS Świnoujście * MKS Olimp Łobez 3:0 (25:18)(25:23)(25:19)
16. Mieszko Połczyn Zdrój * SGS Goleniów 3:0 (27:25)(25:15)(25:18)

V kolejka (03-04.12.2016)

17. MKS Olimp Łobez * Mieszko Połczyn Zdrój 3:0 (25:23)(25:19)(25:17)
18. TSS Nowa Rega Trzebiatów * LO SMS Świnoujście 2:3 (21:25)(25:22)(25:23)(20:25)(12:15)
19. Bronek Koszalin * OPP Kołobrzeg 3:0 (25:17)(25:13)(25:19)
20. Wiking Rymań * Espadon Szczecin 1:3 (17:25)(18:25)(25:22)(13:25)

VI kolejka (10-11.12.2016)

21. OPP Kołobrzeg * Wiking Rymań 3:1 (15:25)(25:16)(25:14)(25:20)
22. Bronek Koszalin * LO SMS Świnoujście 3:0 (25:21)(25:23)(27:25)
23. Mieszko Połczyn Zdrój * TSS Nowa Rega Trzebiatów 3:1 (25:15)(16:25)(25:16)(25:15)
24. SGS Goleniów * MKS Olimp Łobez 3:1 (25:13)(25:22)(25:27)(25:20)

VII kolejka (17-18.12.2016)

25. TSS Nowa Rega Trzebiatów * SGS Goleniów 1:3 (15:25)(18:25)(25:18)(15:25)
26. Bronek Koszalin * Mieszko Połczyn Zdrój 0:3 (24:26)(19:25)(21:25)
27. Wiking Rymań * LO SMS Świnoujście 0:3 (22:25)(19:25)(16:25)
28. Espadon Szczecin * OPP Kołobrzeg 3:0 (25:14)(25:23)(25:15)

VIII kolejka (14-15.01.2017)

29. LO SMS Świnoujście * Espadon Szczecin 0:3 (18:25)(20:25)(16:25)
30. Mieszko Połczyn Zdrój * Wiking Rymań 3:0 (25:19)(25:10)(25:22)
31. SGS Goleniów * Bronek Koszalin 3:0 (25:13)(32:30)(30:28)
32. MKS Olimp Łobez * TSS Nowa Rega Trzebiatów 3:2 (21:25)(25:23)(19:25)(25:22)(15:13)

IX kolejka (21-22.01.2017)

33. Bronek Koszalin * MKS Olimp Łobez 3:0 (25:16)(25:13)(25:14)
34. Wiking Rymań * SGS Goleniów 0:3 (27:29)(12:25)(13:25)
35. Espadon Szczecin * Mieszko Połczyn Zdrój 2:3 (25:15)(23:25)(25:19)(21:25)(11:15)
36. OPP Kołobrzeg * LO SMS Świnoujście 3:1 (30:28)(19:25)(25:11)(25:23)

II runda

X kolejka (28-29.01.2017)

37. LO SMS Świnoujście * SGS Goleniów 2:3 (25:21)(25:20)(17:25)(19:25)(13:15)
38. OPP Kołobrzeg * MKS Olimp Łobez 3:0 (25:18)(25:19)(25:21)
39. Espadon Szczecin * TSS Nowa Rega Trzebiatów 3:1 (25:7)(25:18)(25:27)(25:14)
40. Wiking Rymań * Bronek Koszalin 0:3 (17:25)(17:25)(22:25)

XI kolejka (04-05.02.2017)

41. TSS Nowa Rega Trzebiatów * Wiking Rymań 3:1 (22:25)(25:20)(25:18)(25:23)
42. MKS Olimp Łobez * Espadon Szczecin 0:3 (12:25)(19:25)(16:25) (rozegr. 03.02.2017)
43. SGS Goleniów * OPP Kołobrzeg 3:0 (25:15)(25:17)(33:31)
44. Mieszko Połczyn Zdrój * LO SMS Świnoujście 3:0 (25:15)(25:17)(25:21)

XII kolejka (25-26.02.2017)

45. OPP Kołobrzeg * Mieszko Połczyn Zdrój 2:3 (25:19)(23:25)(25:19)(21:25)(10:15)
46. Espadon Szczecin * SGS Goleniów 3:1 (25:21)(25:15)(19:25)(25:19)
47. Wiking Rymań * MKS Olimp Łobez 3:0 (25:19)(25:23)(25:16)
48. TSS Nowa Rega Trzebiatów * Bronek Koszalin 0:3 (15:25)(21:25)(16:25)

XIII kolejka (04-05.03.2017)

49. Bronek Koszalin * Espadon Szczecin 3:0 (25:18)(36:34)(29:27)
50. TSS Nowa Rega Trzebiatów * OPP Kołobrzeg 2:3 (25:22)(18:25)(26:24)(20:25)(17:19)
51. MKS Olimp Łobez * LO SMS Świnoujście 2:3 (21:25)(21:25)(25:22)(25:21)(10:15)
52. SGS Goleniów * Mieszko Połczyn Zdrój 3:2 (32:30)(19:25)(23:25)(25:20)(18:16)

XIV kolejka (11-12.03.2017)

53. Mieszko Połczyn Zdrój * MKS Olimp Łobez 3:0 (25:14)(25:23)(25:22)
54. LO SMS Świnoujście * TSS Nowa Rega Trzebiatów 3:2 (29:27)(32:34)(24:26)(25:17)(15:8)
55. OPP Kołobrzeg * Bronek Koszalin 0:3 (24:26)(25:27)(13:25)
56. Espadon Szczecin * Wiking Rymań 3:0 (25:21)(25:20)(25:13)

XV kolejka (18-19.03.2017)

57. Wiking Rymań * OPP Kołobrzeg 3:2 (21;25)(25:21)(19:25)(25:22)(15:13)
58. LO SMS Świnoujście * Bronek Koszalin 1:3 (28:26)(11:25)(23:25)(16:25)
59. TSS Nowa Rega Trzebiatów * Mieszko Połczyn Zdrój 1:3 (25:23)(15:25)(21:25)(16:25)
60. MKS Olimp Łobez * SGS Goleniów 2:3 (28:26)(25:23)(22:25)(20:25)(9:15)

XVI kolejka (25-26.03.2017)

61. SGS Goleniów * TSS Nowa Rega Trzebiatów 3:1 (25:23)(25:27)(25:13)(25:21)
62. Mieszko Połczyn Zdrój * Bronek Koszalin 0:3 (20:25)(22:25)(23:25)
63. LO SMS Świnoujście * Wiking Rymań 3:1 (23:25)(25:22)(25:14)(25:18)
64. OPP Kołobrzeg * Espadon Szczecin 1:3 (21:25)(13:25)(26:24)(22:25)

XVII kolejka (01-02.04.2017)

65. Espadon Szczecin * LO SMS Świnoujście 3:0 (25:14)(25:21)(25:17)
66. Wiking Rymań * Mieszko Połczyn Zdrój 3:1 (14:25)(25:21)(25:20)(25:19)
67. Bronek Koszalin * SGS Goleniów 1:3 (25:17)(23:25)(19:25)(23:25)
68. TSS Nowa Rega Trzebiatów * MKS Olimp Łobez 0:3 (23:25)(21:25)(26:28)

XVIII kolejka (08-09.04.2017)

69. MKS Olimp Łobez * Bronek Koszalin 0:3 (13:25)(18:25)(20:25)
70. SGS Goleniów * Wiking Rymań 3:0 (25:16)(25:21)(25:13)
71. Mieszko Połczyn Zdrój * Espadon Szczecin 0:3 (19:25)(19:25)(21:25)
72. LO SMS Świnoujście * OPP Kołobrzeg 3:1 (25:21)(27:29)(25:22)(25:16)



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz