ZZPS » Strefa rozgrywek » III liga MĘŻCZYZN 2017/2018

III liga MĘŻCZYZN 2017/2018

SGS Goleniów

STARTUJĄCE ZESPOŁY

1. SGS Goleniów
2. Mieszko Połczyn Zdrój
3. Wiking Rymań
4. TSS Nowa-Rega Trzebiatów
5. KSK Czarna Perła Miastko
6. SMS Police


Tabela rozgrywek (aktualna na dzień 05.11.2017)

1. SGS Goleniów                               2   3   5:5   214:207
2. Wiking Rymań                               1   2   3:2   107:94
3. SMS Police                                     1   2   3:2   101:101
4. MKS Mieszko Połczyn Zdrój      1   1   2:3   106:113
5. KSK Czarna Perła Miastko         1   1   2:3     94:107
6. TSS Nowa-Rega Trzebiatów       0

Kolejno: miejsce, nazwa zespołu, ilość rozegranych spotkań, punkty, sety, małe punkty

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

I runda

I kolejka (28-29.10.2017)

1. SGS Goleniów * SMS Police 2:3 (25:13)(14:25)(26:28)(25:20)(11:15)
2. MKS Mieszko Połczyn Zdrój * KSK Czarna Perła Miastko (przełożony)
3. Wiking Rymań * TSS Nowa-Rega Trzebiatów (przełożony)
            
II kolejka (04-05.11.2017)

4. SMS Police * TSS Nowa-Rega Trzebiatów
5. KSK Czarna Perła Miastko * Wiking Rymań 2:3 (14:25)(17:25)(25:23)(25:19)(13:15)
6. SGS Goleniów * MKS Mieszko Połczyn Zdrój 3:2 (25:27)(25:17)(25:23)(22:25)(16:14)
            
III kolejka (18-19.11.2017)

7. MKS Mieszko Połczyn Zdrój * SMS Police
8. Wiking Rymań * SGS Goleniów
9. TSS Nowa-Rega Trzebiatów * KSK Czarna Perła Miastko (przełożył Czarna Perła Miastko)
            
IV kolejka (02-03.12.2017)

10. SMS Police * KSK Czarna Perła Miastko
11. SGS Goleniów * TSS Nowa-Rega Trzebiatów
12. MKS Mieszko Połczyn Zdrój * Wiking Rymań
            
V kolejka (16-17.12.2017)
        
13. Wiking Rymań * SMS Police
14. TSS Nowa-Rega Trzebiatów * MKS Mieszko Połczyn Zdrój
15. KSK Czarna Perła Miastko * SGS Goleniów

II runda         
            
VI kolejka (03-04.02.2018)
        
16. SMS Police * SGS Goleniów
17. KSK Czarna Perła Miastko * MKS Mieszko Połczyn Zdrój
18. TSS Nowa-Rega Trzebiatów * Wiking Rymań
            
VII kolejka (17-18.02.2018)
    
19. TSS Nowa-Rega Trzebiatów * SMS Police
20. Wiking Rymań * KSK Czarna Perła Miastko
21. MKS Mieszko Połczyn Zdrój * SGS Goleniów
            
VIII kolejka (03-04.03.2018)    
    
22. SMS Police * MKS Mieszko Połczyn Zdrój
23. SGS Goleniów * Wiking Rymań
24. KSK Czarna Perła Miastko * TSS Nowa-Rega Trzebiatów
            
IX kolejka (17-18.03.2018)
    
25. KSK Czarna Perła Miastko * SMS Police
26. TSS Nowa-Rega Trzebiatów * SGS Goleniów
27. Wiking Rymań * MKS Mieszko Połczyn Zdrój
            
X kolejka (07-08.04.2018)
    
28. SMS Police * Wiking Rymań
29. MKS Mieszko Połczyn Zdrój * TSS Nowa-Rega Trzebiatów
30. SGS Goleniów * KSK Czarna Perła Miastko

 

Półfinały o II ligę 28-29.04.2018
Finały o II ligę 19-20.05.2018



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz