ZZPS » JUNIORKI PSPS "CHEMIK" POLICE I JUNIORZY "MARATONU" ŚWINOUJŚCIE Z AWANSEM DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI !

JUNIORKI PSPS "CHEMIK" POLICE I JUNIORZY "MARATONU" ŚWINOUJŚCIE Z AWANSEM DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI !

Juniorki PSPS

Spośród 6 zespołów z naszego regionu, które w ten weekend rywalizowały o awans do Półfinału Mistrzostw Polski Juiniorek i Juniorów, tylko siatkarkom PSPS "Chmeik" Police i siatkarzom "Maratonu" Świnoujćie udała się ta sztuka ! Pozostałe zespoły odpadły z dalszej rywalizacji choć bardzo blisko awansu były jeszcze juniorki "LIbero" Wałcz, którym do awansu zabrakło 2 piłek/pkt !? Z rywaliazacji odpadły zespoły: "Libero" Wałcz ( 4 miejsce) oraz UKS OPP Powiat Kołobrzeski (5-6 miejsce) - juniorki a także juiniorzy: KS "Espadon" Szczecin (5 miejsce) i LMKS "Żak-Espadon" Pyrzyce ( 6 miejsce).

 


Siatkarki PSPS "CHEMIK" Polcie rywalizowały w Lubsku i w swoim Ćwierćfinale okazały sie najlepsze, zajmujac 1 miejsce ! Podopieczne trenerek M. Zając i J. Gliwy pokonały kolejno: "Gedanię" Gdańsk 3:1, "Trójkę" Sulechów 3:0,USA Beach Volley Lubsko 3:0 i na koniec PTPS Piła 3:2 ! Najlepszą zawodniczką Turneiju zostałą Oliwia BAŁUK. Najlepszą Rozgrywajacą - Julia Wasiel, Najlepszą LIbero -Karolina Bohdanowicz. Gratulujemy !

Juniorzy "Maratonu" Świnoujscie byli gospodarzami Turneiju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Juniorów i jak pzrystało na faworytów - nie zawiedli ! Pokonali wszystkich swoich rywali i podobnie jak koleżanki z PSPS -u "Chemik" , awansowali z pierwszego miejsca do Półfinału MP ! Wyniki spotkań "Maratonu": z "Jurand" Malbork 3:1, "Trzynastka" Zielona Góra 3:0,  "Voley-Tęcza" Gubin/Krosno 3:0 i z "Amberem" Kalisz 3:0 (mecz o I miejsce).

Najlepszym zawodnikiem Turneiju został uznany atakujący "Maratonu" - Kacepr FRANC. Najlepszym Przyjmujacym - Kacper Skrobot , Najlepszym Blokującym -Sebastian Draczyński, Najlepszym Libero - Bartek Belchnerowski- wszyscy "Maraton". Gratulujemy !

Pólfinały Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów odbęda się w terminie 17 - 19.03.2017. Oba nasze zespoły będą brały udział w losowaniu na gospodarzy tych Półfinałów ! Niebawem dowiemny się gdzie i z kim przyjdzie walczyć Juniorkom "Chemika" i Juniorom "Maratonu". Liczymy na pomyślne losowanie w siedzibie PZPS w Warszawie. O wynikach losowania poinformujemy czytelników naszego portalu.

 

 Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówceSzczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz