ZZPS » STREFA ROZGRYWEK » JUNIOR 2021/2022

JUNIOR 2021/2022

TABELA JUNIOR 2021/2022
MSC ZESPÓŁ PUNKTY ILOŚĆ SPOTKAŃ Wygr./Przegr. SETY Stosunek setów MAŁE PUNKTY Stosunek Małych Punktów
1 UKS SMS Police I  6 2 2/0 6/0 3,00  150/86

1,74

2 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin   6 2 2/0 6/0 6,00 150/90

1,67

3 UKS SMS Police II  6 3 2/1 6/3 2,00 194/172

1,13

4 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. 3 2 1/1 3/3 1,00 115/142

0,81

5  UKS BRONEK Koszalin 3 2 1/1 3/4 0,75 137/153

0,90

6 UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0 2 0/2 1/6 0,17 135/170

0,79

7  SGS Goleniów 0 2 0/2 0/6 0,00 108/150

0,72

8  DMKS Delfin Darłowo 0 1 0/1 0/3 0,00 49/75

0,65


TERMIN

NR

GOSPODARZ

GOŚĆ

WYNIK

UWAGI

FAZA ZASADNICZA
16.10.2021 1 DMKS DELFIN Darłowo UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin 0:3 (-20, -16, -13)   
07.10.2021 2 UKS SMS Police I UKS BRONEK Koszalin 3:0 (11, 14, 17)  
12.10.2021 3 UKS OPP Powiat Kołobrzeski UKS SMS Police II 0:3 (-17, -17, -23)   
17.10.2021 4 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. SGS Goleniów  3:0 (23, 23, 21)  
 09.10.2021 5 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin SGS Goleniów 3:0 (12, 17, 12)  
23.10.2021
17:30
6 UKS SMS Police II UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. 3:0 (15, 10, 15)   
23.10.2021
17:00
7 UKS BRONEK Koszalin UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:1 (22, 18, -20, 13)   
28.11.2021 8 DMKS DELFIN Darłowo UKS SMS Police I    
 04.11.2021 9 UKS SMS Police I UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin    
10.11.2021 10 UKS OPP Powiat Kołobrzeski DMKS DELFIN Darłowo    
06/07.11.2021 11 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. UKS BRONEK Koszalin    
06/07.11.2021 12 SGS Goleniów UKS SMS Police II    
 18.11.2021 13 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin UKS SMS Police II    
 13/14.11.2021  14 UKS BRONEK Koszalin  SGS Goleniów    
 13/14.11.2021 15 DMKS DELFIN Darłowo UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom.    
 18.11.2021 16 UKS SMS Police I UKS OPP Powiat Kołobrzeski    
 23.11.2021 17 UKS OPP Powiat Kołobrzeski UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin    
20/21.11.2021 18 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. UKS SMS Police I    
20/21.11.2021 19 SGS Goleniów DMKS DELFIN Darłowo    
20/21.11.2021 20 UKS SMS Police II UKS BRONEK Koszalin    
04/05.12.2021   21 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin UKS BRONEK Koszalin    
04/05.12.2021   22 DMKS DELFIN Darłowo UKS SMS Police II    
02.12.2021 23 UKS SMS Police I SGS Goleniów    
04/05.12.2021 24 UKS OPP Powiat Kołobrzeski UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pomorskie    
 11/12.12.2021 25 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin    
11/12.12.2021  26 SGS Goleniów UKS OPP Powiat Kołobrzeski    
21.10.2021 27 UKS SMS Police II UKS SMS Police I  0:3 (-12, -11, -21)  
11/12.12.2021 28 UKS BRONEK Koszalin DMKS DELFIN Darłowo    
FAZA FINAŁOWA
08/09.01.2022 29. 4 miejsce po fazie zas. 1 miejsce po fazie zas.   GRUPA A (1-4)
08/09.01.2022 30. 3 miejsce po fazie zas. 2 miejsce po fazie zas.  
08/09.01.2022 31. 8 miejsce po fazie zas. 5 miejsce po fazie zas   GRUPA B (5-8)
08/09.01.2022 32. 7 miejsce po fazie zas. 6 miejsce po fazie zas.  
15/16.01.2022 33. 1 miejsce po fazie zas. 3 miejsce po fazie zas.   GRUPA A (1-4)
15/16.01.2022 34. 2 miejsce po fazie zas. 4 miejsce po fazie zas.  
15/16.01.2022 35. 5 miejsce po fazie zas. 7 miejsce po fazie zas.   GRUPA B (5-8)
15/16.01.2022 36. 6 miejsce po fazie zas. 8 miejsce po fazie zas.  
22/23.01.2022 37. 1 miejsce po fazie zas. 2 miejsce po fazie zas.  

GRUPA A (1-4)

Gospodarzem ostatniej kolejki finałowej jest zespół, który zajął 1 miejsce po fazie zasadniczej

38. 3 miejsce po fazie zas. 4 miejsce po fazie zas.  
22/23.01.2022 39. 5 miejsce po fazie zas. 6 miejsce po fazie zas.  

GRUPA B (5-8)

Gospodarzem ostatniej kolejki finałowej jest zespół, który zajął 5 miejsce po fazie zasadniczej

40. 7 miejsce po fazie zas. 8 miejsce po fazie zas.  


Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz