ZZPS » STREFA ROZGRYWEK » KADETKA 2021/2022

KADETKA 2021/2022

TABELA KADETKA 2021/2022
MSC ZESPÓŁ PUNKTY ILOŚĆ SPOTKAŃ Wygr./Przegr. SETY Stosunek setów MAŁE PUNKTY Stosunek Małych Punktów
1 UKS SMS POLICE I 21 7 7/0 21/0  21,00  526/227 2,31
2 UKS SMS POLICE II 18 7 6/1 18/4 4,50 524/335 1,56
3 UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN I 15  6 5/1 16/3   5,33 460/269 1,71
4 UKS BARNIM GOLENIÓW 12 6 4/2 12/7 1,71 407/370 1,10
5 UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN II 9  7 3/4 9/13  0,69  398/484  0,82
6 GTS LOMS PLAS GRYFICE  5 7 2/5 8/17 0,47 448/543 0,82
7  UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 4 7 1/6 6/19 0,31 433/582 0,74
8 G.A. MKS GRYF SZCZECINEK 3 5 1/4 3/13 0,42 252/388 0,64
9 UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN  0   6 0/6 1/18  0,05    219/469 0,46

 


TERMIN

NR MECZU

GOSPODARZ

GOŚĆ

WYNIK

UWAGI

27.10.2021 (ŚRODA) 

1

UKS SMS POLICE I

UKS SMS POLICE II

 3:0 (26:24, 25:14, 25:12)  
26.10.2021   2 UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN II  UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN I  0:3 (15:25, 8:25, 11:25)  
 27.10.2021 (ŚRODA)  3  UKS BARNIM GOLENIÓW   UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN 3:0 (25:12, 25:11, 25:11)   
 27.10.2021 (ŚRODA)   4 GTS LOMS PLAS GRYFICE  UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI  3:2 (21:25, 25:20, 25:14, 24:26, 16:14)  
30/31.10.2021   5
UKS SMS POLICE I 

G. A. MKS GRYF SZCZECINEK
3:0 (25:7, 25:13, 25:7)    
 05.11.2021  6
UKS SMS POLICE II 

 UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI

 3:0 (25:16, 25:13, 25:16)  

30.10.2021

 7
GTS LOMS PLAS GRYFICE 
 
UKS BARNIM GOLENIÓW
 1:3 (20:25, 20:25, 25:11, 13:25)  
 30/31.10.2021  8
UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN 

UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN I 
0:3 (11:25, 9:25, 8:25)   
 
06/07.11.2021
 10
UKS SMS POLICE I 

UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN
 3:0 (25:7, 25:5, 25:2)  
 06/07.11.2021  11  
UKS BARNIM GOLENIÓW

G. A. MKS GRYF SZCZECINEK
   
 
06.11.2021
 12
UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN II 

UKS SMS POLICE II
 0:3 (8:25, 10:25, 15:25)  
 06.11.2021  13
UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN I  

GTS LOMS PLAS GRYFICE  
 3:0 (25:8, 25:13, 25:9)  
 
18.11.2021
 15
UKS SMS POLICE II

UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN
 3:0 (25:7, 25:8, 25:10)  
 17.11.2021 (ŚRODA)  16  
UKS SMS POLICE I

UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN II
3:0 (25:7, 25:15, 25:12)   
 
17.11.2021 (ŚRODA)
 17  
UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI
 
UKS BARNIM GOLENIÓW
 0:3 (22:25, 18:25, 15:25)  
17.11.2021 (ŚRODA)   18
G. A. MKS GRYF SZCZECINEK

GTS LOMS PLAS GRYFICE  

0:3 (9:25, 14:25, 15:25)   
 20/21.11.2021  20  UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI UKS SMS POLICE I  0:3 (11:25, 8:25, 11:25)   
 20/21.11.2021  21  UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN G. A. MKS GRYF SZCZECINEK     
20/21.11.2021   22 UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN I    UKS SMS POLICE II 1:3 (25:21, 15:25, 26:28, 18:25)   
20.11.2021   23  
UKS BARNIM GOLENIÓW
 
UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN II

3:0 (25:20, 25:21, 25:11) 

 
1.12.2021 (ŚRODA)  25
UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN 
 
UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN II
 0:3 (18:25, 9:25, 17:25)  
 1.12.2021 (ŚRODA) 26  
UKS SMS POLICE II  

GTS LOMS PLAS GRYFICE 

3:0 (25:12, 25:13, 25:15)   
1.12.2021 (ŚRODA)  27  
G. A. MKS GRYF SZCZECINEK
 
 UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI
3:1 (25:20, 22:25, 25:21, 25:22)   
1.12.2021 (ŚRODA)  28

UKS SMS POLICE I


UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN I
   
11/12.12.2021  30
GTS LOMS PLAS GRYFICE  

UKS SMS POLICE I 
0:3 (10:25, 9:25, 13:25)   
11/12.12.2021   31
 UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN II

G. A. MKS GRYF SZCZECINEK 
 3:0 (25:15, 25:21, 25:22)  
 11/12.12.2021  32
 UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN I 

 UKS BARNIM GOLENIÓW
 3:0 (25:15, 25:21, 25:22)  
 11/12.12.2021  33
  UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI

 UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN 
 3:1 (25:12, 25:22, 19:25, 25:15)  
18/19.12.2021   35  
UKS SMS POLICE II
 
G. A. MKS GRYF SZCZECINEK 
 3:0 (25:11, 25:13, 25:8)  
 18/19.12.2021  36
  UKS BARNIM GOLENIÓW

UKS SMS POLICE I
 0:3 (11:25, 14:25, 15:25)  
18/19.12.2021   37
UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN II 

 GTS LOMS PLAS GRYFICE  
 3:1 (25:21, 25:21, 20:25, 25:15)  
 18/19.12.2021  38
UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN I

  UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI 
 3:0 (25:8, 25:8, 25:6)  
 08/09.01.2022  40
UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI  

UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN II  
   
08/09.01.2022   41  
G. A. MKS GRYF SZCZECINEK
 
UKS POMORZANIE-POGODNO-BUKOWE SZCZECIN I
   
08/09.01.2022   42
UKS SMS POLICE II

  UKS BARNIM GOLENIÓW
   
08/09.01.2022   43  
 UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN 

 GTS LOMS PLAS GRYFICE   
   
 26.02.2022 45
1 miejsce po fazie zas.

4 miejsce po fazie zas. 
 

 FINAŁ WOJEWÓDZKI

26.02.2022   46
2 miejsce po fazie zas. 

3 miejsce po fazie zas. 
   
 FINAŁ WOJEWÓDZKI
 27.02.2022  47
Przegrany meczu 45

Przegrany meczu 46
 


 FINAŁ WOJEWÓDZKI mecz o 3 m-ce

27.02.2022   48
Zwycięzca meczu 45

Zwycięzca meczu 46
 
 FINAŁ WOJEWÓDZKI mecz finałowy

 



Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz