ZZPS » STREFA ROZGRYWEK » KADET 2021/2022

KADET 2021/2022

TABELA KADET 2021/2022
MSC ZESPÓŁ PUNKTY ILOŚĆ SPOTKAŃ Wygr./Przegr. SETY Stosunek setów MAŁE PUNKTY Stosunek Małych Punktów
1  UKS SMS Police 6 2 2/0 6/1 6,00 174/126

1,19

2 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin 5 2 2/0 6/2 3,00 183/161 1,14
3 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom.   3 2 1/1 3/4 0,75 142/163 0,87
4 UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2 0/2 3/6 0,50 186/207 0,90
5 MKS GRYF Szczecinek  1 0/1 1/3 0,33 88/99

0,89

6 SGS Goleniów 0 1 0/1 0/3  0,00 58/75  0,77


TERMIN

NR

GOSPODARZ

GOŚĆ

WYNIK

UWAGI

I RUNDA
07.10.2021  1 UKS OPP Powiat Kołobrzeski  UKS SMS Police 1:3 (24, -19, -16, -22)  
10.10.2021 2 SGS Goleniów UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin 0:3 (-21, -19, -18)  
22.10.2021
18:30
3 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. MKS GRYF Szczecinek 3:1 (-21, 26, 18, 19)   
 21.10.2021
19:15
 4 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:2 (19, -20, 24, -22, 10)   
24.10.2021
17:00
5 SGS Goleniów MKS GRYF Szczecinek    
23.10.2021
12:00
6 UKS SMS Police UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. 3:0 (15, 13, 15)  
 26.10.2021
19:15
7 UKS SMS Police UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin    
30/31.10.2021 8 UKS OPP Powiat Kołobrzeski MKS GRYF Szczecinek    
30/31.10.2021 9 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. SGS Goleniów    
 06/07.11.2021 10  MKS GRYF Szczecinek UKS SMS Police    
04.11.2021 11 SGS Goleniów UKS OPP Powiat Kołobrzeski    
06/07.11.2021 12 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom.    
09.11.2021  13 UKS SMS Police SGS Goleniów    
13/14.11.2021 14 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin MKS GRYF Szczecinek    
13/14.11.2021 15 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. UKS OPP Powiat Kołobrzeski    
II RUNDA
 14.12.2021 16 UKS SMS Police UKS OPP Powiat Kołobrzeski    
20/21.11.2021 17 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin SGS Goleniów    
20/21.11.2021 18 MKS GRYF Szczecinek UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom.    
 27/28.11.2021 19 UKS OPP Powiat Kołobrzeski UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin    
27/28.11.2021 20 SGS Goleniów MKS GRYF Szczecinek    
27/28.11.2021 21 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. UKS SMS Police    
02.12.2021 22 UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin UKS SMS Police    
04/05.12.2021 23 MKS GRYF Szczecinek UKS OPP Powiat Kołobrzeski    
04/05.12.2021 24 SGS Goleniów UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom.    
11/12.12.2021 25 UKS SMS Police MKS GRYF Szczecinek    
09.12.2021 26 UKS OPP Powiat Kołobrzeski SGS Goleniów    
11/12.2021 27 UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom. UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin    
18/19.12.2021 28 SGS Goleniów UKS SMS Police    
18/19.12.2021 29 MKS GRYF Szczecinek UKS BŁYSKAWICA STALPRO Szczecin    
18/19.12.2021 30 UKS OPP Powiat Kołobrzeski UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom.    
FAZA FINAŁOWA
29/30.01.2022  31. 4 miejsce po fazie zas. 1 miejsce po fazie zas.    
29/30.01.2022 32. 3 miejsce po fazie zas. 2 miejsce po fazie zas.    
29/30.01.2022 33. 6 miejsce po fazie zas. 5 miejsce po fazie zas.    
12/13.02.2022 34. 1 miejsce po fazie zas. 3 miejsce po fazie zas.    
12/13.02.2022 35. 2 miejsce po fazie zas. 4 miejsce po fazie zas.    
12/13.02.2022 36. 5 miejsce po fazie zas. 6 miejsce po fazie zas.    
26/27.02.2022 37. 1 miejsce po fazie zas. 2 miejsce po fazie zas.   Gospodarzem ostatniej kolejki finałowej jest zespół, który zajął 1 miejsce po fazie zasadniczej
38. 3 miejsce po fazie zas. 4 miejsce po fazie zas.  


Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

x24.video

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz