ZZPS » MINI SIATKÓWKA » KINDER+SPORT 2019 - TURNIEJE ELIMINACYJNE CHŁOPCÓW KAT. "TRÓJKI" 23.02.2019 KOŁOBRZEG I KAT."DWÓJKI" 24.02.2019 PYRZYCE I SZCZECINEK

KINDER+SPORT 2019 - TURNIEJE ELIMINACYJNE CHŁOPCÓW KAT. "TRÓJKI" 23.02.2019 KOŁOBRZEG I KAT."DWÓJKI" 24.02.2019 PYRZYCE I SZCZECINEK

TURNIEJE ELIMINACYJNE Z PODZIAŁEM NA GRUPY W KAT. "DWÓJKI" CHŁOPCÓW ODBĘDĄ SIĘ :

W DNIU 24.02.2019 W PYRZYCACH / STARTUJE 11 ZESPOŁÓW/ I W SZCZECINKU /STARTUJE 30 ZESPOŁÓW/

TURNIEJ ELIMINACYJNY DLA CAŁEGO WOJEWÓDZTWA  W KAT." TRÓJKI" ODBĘDZIE SIĘ W KOŁOBRZEGU W DNIU 23.02.2019

WSZYSTKIE TURNIEJE ZACZYNAJĄ SIĘ O GODZ. 10.00, ODPRAWA OD GODZ. 9.00 - 9.45, UROCZYSTE OTWARCIE GODZ. 9..45.

NA ODPRAWĘ PROSZĘ ZABRAĆ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ I ZGODĘ ZDROWOTNĄ  / DRUK W ZAŁĄCZNIKU/


 

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT KAT."DWÓJKI" 24.02.2019 W PYRZYCACH , SZKOŁA PODSTAWOWA, UL. REJTANA 6, OSOBA ODPOWIEDZIALNĄ JEST PANI BOŻENA TOŁOCZKO.

W TURNIEJU WYSTARTUJE 11 ZESPOŁÓW PODZIELONYCH NA 2 GRUPY /5 I 6 ZESPOŁOWE/Z KTÓRYCH AWANS UZYSKA 6 ZESPOŁÓW DO PÓŁFINAŁÓW / PO 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY/

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT KAT."DWÓJKI" 24.02.2019 W SZCZECINKU , HALA SPORTOWA , UL. WIATRACZNA 5, OSOBA ODPOWIEDZIALNĄ JEST PAN DARIUSZ BRAMBOR

W TURNIEJU WYSTARTUJE 30 ZESPOŁÓW PODZIELONYCH NA 6 GRUP PO 5 ZESPOŁÓW , Z KTÓRYCH AWANS UZYSKA 18 ZESPOŁÓW DO PÓŁFINAŁÓW / PO 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAZDEJ GRUPY/

W TURNIEJU PÓLFINAŁOWYM WYSTĄPI W SZCZECINKU O6.04.2019 WYSTĄPIĄ 24 ZESPOŁY PODZIELONE NA 4 GRUPY 6 ZESPOŁOWE. AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKA 8 ZESPOŁÓW / PO 2 NAJLEPSZE Z KAŻDEJ GRUPY/

TURNIEJ ELIMINACYJNY KINDER+SPORT KAT."TRÓJKI" 23.02.2019 W KOŁOBRZEGU, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6, UL. POZNAŃSKA 9, OSOBA ODPOWIEDZIALNĄ JEST PAN DARIUSZ CHOLKA.

W TURNIEJU WYSTARTUJE 21 ZESPOŁÓW PODZIELONYCH NA 3 GRUPY 7 ZESPOŁOWE Z KTÓRYCH AWANS UZYSKA 18 ZESPOŁÓW DO PÓŁFINAŁÓW / PO 6 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW Z KAŻDEJ GRUPY/.

tURNIEJ PÓLFINAŁOWY ODBĘDZIE SIĘ W KOSZALINIEZ UDZIAŁEM 18 ZESPOŁÓW PODZIELOYCH NA 3 GRUPY 6 ZESPOŁOWE . AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA UZYSKAJĄ PO 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY ORAZ 2 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z 3 M-C/BILANS/. W TURNIEJU FINAŁOWYM WYSTĄPI 8 ZESPOŁÓW

W ZAŁĄCZNIKU ZGODA ZDROWOTNA



Pliki do pobrania

Newsletter

Będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najnowsze wieści ze świata zachodniopomorskiej siatkówki.

Partnerzy

enea Espadon

Ośrodki Szkolenia Mistrzostwa Sportowego PZPS w ZZPS

SMS Police SMS Świnoujście

Strony poświęcone siatkówce



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Kalendarz